Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 21:09 Czw 2 Lip 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1756, 1757, 1758 ... 2387, 2388, 2389  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sasza307

PostWysłany: 16:57 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbigniewkunce napisał:
CZY KTOŚ WIE ILE PŁACI ADROS DOBRZYCA

Na piątek szukaja podobno za 3 20, tyle co u nas , ale ja chyba się wstrzymie Cool Cool Cool bo kurczak ma dopiero 39 dobe i ta cena tak niepokryje kosztów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Radas

PostWysłany: 16:50 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madox! Daj sobie na luz z tym bajdurzeniem, każdy sam podejmuje decyzję dot. własnego interesu, bez Twojej pomocy... nota bene wystrzał cenowy przepowiadany był od 1 listopada i ciągle przesuwany: przed świętami, po świętach, po Nowym Roku, a jak dotąd ceny nie pokrywają kosztów produkcji. Miejmy nadzieję, że za kilkanaście dni będzie opłacalna cena na żywiec i wtedy wypuść na rynek akcje swojego "medox Global Chicken... coś tam". Może z dużych instytucji zainteresuje się Tobą ZUS, który teraz otrzyma pieniądze przeznaczone wcześniej dla OFE, które to miały pomnażać nasz kapitał inwestując w papiery wartościowe.
Z jednym się z Tobą zgodzę, z tego co dzisiaj napisałeś. Nie popadajmy w euforię, że cena idzie do góry i w końcu będzie opłacalna. Obsady przez cały rok "letnie", a wtedy może ustabilizujemy ceny na dłużej na satysfakcjonującym nas poziomie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jedrzej06

PostWysłany: 16:47 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja dzisiaj ladowalem:) i jeszcze w niedziele laduje i koniec:)
Powrót do góry
zbigniewkunce

PostWysłany: 16:37 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZY KTOŚ WIE ILE PŁACI ADROS DOBRZYCA
Powrót do góry
madmax

PostWysłany: 16:34 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teken napisał:
WAZNZ INFORMACJA DLA TYCH CO ZDAJĄ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation ubojnia dzwonom i ostro rozpytują o kurczaka chcieli sie umówić na jutro 2 samochody po 3.40 DUŻE BRAKI NIEMA KURY Very Happy wiec nie puszczać tak latwo Exclamation

Dzwoniła może też Jakóbczakowa? Szuka na: za 10 dni. Zaproponowałem cenę 5,00 i poinformowałem że i tak nie ma.
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 16:23 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
medox

PostWysłany: 16:21 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a teraz powiedzcie co wam mówił medox daaaawno temu??Kto posłuchał znowu zarobił.Sprawdzalność 100% !! Lepiej niż komputerowe modele prognozy pogody Laughing Laughing Liczyłem na ostrzejszy wystrzał jeszcze ,jak mam być szczery,ale chyba nie doceniłem skali nadprodukcji.Ale co tam, mówiłem ,że urośnie i rośnie Laughing Laughing No dobra...przyznam się również ,że miałem chwilę zwątpienia w swoją nadprzyrodzoną moc ,ale na razie moc mnie nie opuszcza Laughing
Zarabiaj z Medox Chicken Global Investment Group Laughing Laughing Jak się mają ci co wsadzali w okolicy 22 pazdziernika i oddali za 2.60-2.70netto????A tyle się natrąbiłem tutaj, aż do znudzenia ,żeby się przestawić do przodu.Wystarczyło na 3tygodnie po palmę wyskoczyć,wrócić na spokojnie obsadzić (po tygodniu aklimatyzacji na powrót w naszym klimacie) i dziś dość ,że 3 tyg po palmą to jeszcze kasy więcej.Takie rzeczy tylko z Medox Chicken Global Investment Group pamiętajcie Laughing
Laughing
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 16:18 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teken widze że u was ta cena szybciej zapiepsza do góry u nas jeszcze się to kotłuje!!!!!!!
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 16:16 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

własnie otrzymałam wiadomość że daniliszyn płaci u bednarzowej 3,3 a marek na dzisiaj 3,2 . ładujesz mu jutro
Powrót do góry
jedrzej06

PostWysłany: 16:09 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to miłoSmile miec kogoś z okolicy:) brakuje mu kury;)
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 16:08 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WAZNZ INFORMACJA DLA TYCH CO ZDAJĄ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation ubojnia dzwonom i ostro rozpytują o kurczaka chcieli sie umówić na jutro 2 samochody po 3.40 DUŻE BRAKI NIEMA KURY Very Happy wiec nie puszczać tak latwo Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CINDUSIA

PostWysłany: 16:08 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też handluje z markiem szojdą
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 16:07 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieszkam na terenie k-kożla ferma w sośnicowicach i 2 hale Brzeżce
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 16:06 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktoś może potwierdzić cene z jędrzejowa podobno 3,5 netto
Powrót do góry
jedrzej06

PostWysłany: 16:04 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja oddaje do kaniowa. ale jeszcze co do ceny sie nie dogadalem...Smile a do daniliszyna dalem kilka razy ale z nim to do kitu..
Powrót do góry
jedrzej06

PostWysłany: 16:02 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie masz hale?? ja tez z K-KRazz mi napisal przedstawiciel handlowy z paszarni:)
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 15:59 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnia propozycja jaką miałam to 3,25 ubojnia daniliszyn
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 15:56 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kędzierzyn kożle
Powrót do góry
jedrzej06

PostWysłany: 15:55 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem dokladnie kto dostalem wiadomosc od znajomego z branżySmile ale dowiem sie i napisze:) a ty z kad jestes?
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 15:48 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedrzej06 ty jesteś z mojego terenu kto płaci 3,3
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 15:40 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sasza ale po co szanowny pan ma przepłacac niech wysle z 3 chłodnie i z niemiec po 4,4 tuszke ma / bez brudzenia sie tak mu powiedz!!! a przy okazji na spokojnie zakonserwuje rolki. z dzisiejszych informacji nasi wszyscy sasiedzi juz w listopadz ograniczyli wsady ze wzgl na ceny pasz i robia to dalej to oni zwiekszaja tez zamówienia na tuszke od nas. jeden hodowca dzis powiedzial jak do niego dzwonili czy nie ma kury ze co to za cena 3,5 nie ma i do wiosny miał nie bedzie bo pasze w tym tyg oferuja mu po 138 a do konca stycznia ma uruś do 146 nie chce tracic zarobionych ze mu na koncie wiecej i napewno urosnie a ma 3 hale
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 15:36 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ossa napisał:
R2 napisał:
jeśli macie problem ze świadectwem natychmiast słać faks do powiatowego o odmowie wystawienia przez lek prywatnej praktyki oraz do wojewódzkiej inspekcji i może prokuratury i min rolnictwa i tvn 24.

Tak, tak i jescze do biskupa, Koła Gospodyń, Klubu AA, Ministerstwa Wojny i Inspekcji Radiowej. Laughing Lekarz prywatnej praktyki, jeżeli nie ma podpisanej umowy z Powiatowym Lekarzem Wet, to nie tylko nie chce, ale i nie może takiego świadectwa wystawić. Świadectwo wystawia lekarz powiatowy, albo lekarz przez niego wyznaczony i już. Nikt w Polsce nie miał po nowym roku kłopotów z wystawieniem świadectwa zdrowia, chyba że za późno się zglosił. Niestety PIWy pracują tylko w dni powszednie.

Oczywiście że świadectwo ma prawo wystawić lekarz prywatnej praktyki który ma podpisaną umowę z powiatowym a nie lekarz który leczy twojego kotka czy myszkę , wydaje mi się że to było oczywiste i nie trzeba nikogo uświadamiać ale właśnie takie umowy zostały wypowiedziane w zwiazku z pogotowiem strajkowym i konfliktem izby lekarskiej z min rolnictwa i jest dym. Więc radzę jeszcze dziś dzwonić po świadectwo bo jutro prywatna praktyka jeszcze pracuje a do powiatu się niedodzwonicie i w piątek może być zonk.

Gorzej może być na ubojniach bo tam lekarze nie będą mieli prawa badać na taśmie a jak będzie zobaczymy Cool Cool Cool
Powrót do góry
jedrzej06

PostWysłany: 15:20 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem juz wcześniej świadectwa zdrowia Wystawia Służba Weterynaryjna. Przynajmniej w opolskim a tak nawiasem u nas dziś 3,30
Powrót do góry
Ossa

PostWysłany: 15:16 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
jeśli macie problem ze świadectwem natychmiast słać faks do powiatowego o odmowie wystawienia przez lek prywatnej praktyki oraz do wojewódzkiej inspekcji i może prokuratury i min rolnictwa i tvn 24.

Tak, tak i jescze do biskupa, Koła Gospodyń, Klubu AA, Ministerstwa Wojny i Inspekcji Radiowej. Laughing Lekarz prywatnej praktyki, jeżeli nie ma podpisanej umowy z Powiatowym Lekarzem Wet, to nie tylko nie chce, ale i nie może takiego świadectwa wystawić. Świadectwo wystawia lekarz powiatowy, albo lekarz przez niego wyznaczony i już. Nikt w Polsce nie miał po nowym roku kłopotów z wystawieniem świadectwa zdrowia, chyba że za późno się zglosił. Niestety PIWy pracują tylko w dni powszednie.
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 15:15 Sro 5 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ruszyło nawet w lubuskim Laughing oficjalnie jest 3 00 netto ale szanowny pan powiedział mi że jak dam dwa zestawy na piątek to 3 20 netto.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1756, 1757, 1758 ... 2387, 2388, 2389  Następny
Strona 1757 z 2389

Skocz do: