Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ktoś z forumowiczów wie czy w okolicach Puław można wypożyczyć kombajn do fasoli albo czy ktoś w tamtych okolicach sieje fasolę i mógłby wypożyczyć maszyny, którymi sam zbiera/młóci fasolę? Dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ktoś kto uprawia fasolę podpowie mi czy kombajnem Bizon Rekord będę mogła wymłócić fasolę? Co trzeba ewentualnie w nim przestawić? Chodzi mi o fasolę a suche ziarno (sadziłam Aurę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jak ceny fasoli w waszych rejonach , osobiście sieję igołomską częśc poszła po 5,5zł w tym tygodniu już 5,2 do ręki ponoć ma spaść cena , ale zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś sieje fasolę KONTRA lub FELICJA są to fasole niskie ale niby wielkie jak JAŚ TYCZNY?

 

Czy to prawda? i czy później więcej za taką można dostać kasy w skupie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś sieje fasolę KONTRA lub FELICJA są to fasole niskie ale niby wielkie jak JAŚ TYCZNY?

 

Czy to prawda? i czy później więcej za taką można dostać kasy w skupie?

 

Felicji chyba nie ma już w handlu. Kontra jest większa od zwykłego "jasia" ale mniejsza od tycznego. U nas mówią na to półtyczka. Problem polega na tym, że na lepszej glebie puszcza biczyki. Na piasku to nie grozi. Kilka lat temu sieliśmy Kontre, ziarko było większe, od Eureki, ale plon był niższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaczyna się powoli skup fasoli w okolicach Hrubieszowa a co za tym idzie pojawili się nieuczciwi sprzedawcy którzy nie płacą za towar. Do takich należą właściciele skupu z Sahrynia. Trzymają mi kasę juz 1,5 roku. Sprawa jest na Policji w Hrubieszowie. Jak ktoś jest jeszcze poszkodowany to się zgłaszać. Jak ktoś go szuka to mieszka w Sitańcu, jego żona ma tam firmę transport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panstwa pojawila sie nowa oferta w naszej firmie Agnes-Mar (Mircze/Modryniec). Otoz jesli ktos posiada ta odmiane fasoli "półtycznej" "contra" tak to nazywaja, kalibracja na poziomie do 80/100gr. jestsmy w stanie zaplacic nawet 5.15 netto czyli 5.5 na konto i termin przelewu 10dni roboczych. Jesli ktos posiada "jasia karlowego" lub tez poltyczna do 90/100gr. wtedy cena netto 3.45zl na konto 3.7zl. Zwykly jas karlowy do 110/100gr. 3.1zl netto 3.32 na konto. Zapytania prosze kierowac na maila : rafikiglivek@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...