Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 05:31 Pon 30 Mar 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1759, 1760, 1761 ... 2295, 2296, 2297  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mojekurczaki.pl

PostWysłany: 11:12 Pon 10 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj TABELA JEST ABSOLUTNIE ZIELONA !!!

Zapraszam na www.mojekurczaki.pl

Beata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Brojler kurzy

PostWysłany: 06:04 Pon 10 Maj 2010    Temat postu: Re: Cena brojlera! Odpowiedz z cytatem

rybka543 napisał:
Potwierdzam cenę: wczoraj bez targowania 3,40 N
Ludzie czy ciężko Wam napisać gdzie jest ta cena??? Sad W profilu nie napisałeś skąd jesteś więc niby gdzie te 3,40?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybka543

PostWysłany: 06:01 Pon 10 Maj 2010    Temat postu: Cena brojlera! Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam cenę: wczoraj bez targowania 3,40 N
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 16:52 Nie 9 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich jestem nowy co do postu rybki ta cena w niektórych ubojniach obowiązuje dopiero na dziś wieczór w piąt(3,2-3,3net) zapotrzebowanie jak przed świętami na hurtowniach szał 30gr więcej niż w piątek pozdrawiam Wink
Powrót do góry
marcin siedlce

PostWysłany: 18:45 Sob 8 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wipasz lub polska grupa drobiarska

Brojler kurzy napisał:
marcin siedlce napisał:
A JA DZIS OD UBOJNI POWIAZANEJ Z DUZA MIESZALNIA USLYSZALEM ZE PLACA PO 3 NETTO. NO K.U.R.W.A SZOK NORMALNIE
Ty Marcin dawaj nazwę tej ubojni !!! Pojedziemy sobie po nich niech poczytają. A co tam!!!
Powrót do góry
ross100

PostWysłany: 15:02 Sob 8 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MARCIN ---- nie podał nazwy tej ubojni co proponowała po 3zł bo takiej nie ma, a on jest napewno z ubojni i chce przestraszyć hodowców żeby oddawali po 3,2 bo jutro moze być w innych ubojniach też po 3
Powrót do góry
ross100

PostWysłany: 14:58 Sob 8 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś wszystkie nasze ubojnie płaciły 3,3zł(netto) a sąsiad powalczył i dostał na dziś nawet 3,4
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 09:58 Sob 8 Maj 2010    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Wczoraj i dziś telefony z pytaniami o kurczaka na przyszły tydzień.Ceny obecnie płacone i oferowane w okolicy 3.40zł N /Małopolska-Śląsk/.
Powrót do góry
Stachu

PostWysłany: 20:46 Pią 7 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ubojnie pewnie powiedzą, że to winna ekonomistów z Unii, a dokładnie przez Grecje, wszystko tam wcisną by taniej kupić, kwestia paru lat i w PL będą tylko wielkie korporacje paszarnia-wylęgarnia-ubojnia-kurniki.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:16 Pią 7 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabierają po kryjomu bez wiedzy hodowcy?Nie,po tyle im oddają.Za dużo wśród hodowców chłopków małorolnych przyzwyczajonych do bata i tyrania dla swojego Pana.Trzeba najmniej pokolenia by to zmienić i dobrze by było skonczyć coś więcej niż podstawówkę.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 19:12 Pią 7 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin siedlce napisał:
A JA DZIS OD UBOJNI POWIAZANEJ Z DUZA MIESZALNIA USLYSZALEM ZE PLACA PO 3 NETTO. NO K.U.R.W.A SZOK NORMALNIE
Ty Marcin dawaj nazwę tej ubojni !!! Pojedziemy sobie po nich niech poczytają. A co tam!!!
Powrót do góry
fakty

PostWysłany: 13:33 Pią 7 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam chcialam poinformowac ze cena na kaszubach jest 3.30 a nie 3.20 jak umieszczono na moich kurczakach i z tego co wiem idzie do gory wiec walczcie o nia...
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 13:03 Pią 7 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janek1 napisał:
Panowie , olejcie frajerskie ubojnie bardzo ładnie płaci IMEX z Brzeska w Animexie też dobrze płacą z wolnego rynku a jak komuś blisko to RES-Drob też da cenę. Olejcie hamów z bermudzkiego trujkąta EKO-BRADO-HYBRO.
"tu prawda kolego bo sam oddawałem, tylko Animex dobrze płaci dziś a jak ty będziesz potrzebował to cię upierniczą, zobaczysz, Imex dobrze płaci w tym roku bo ma wiążące kontrakty i musi, a rok temu to na wadze było i o 900 kg mniej, a teraz to 0,5%, res-drób na razie dobrze ale jak tylko będą zawirowania to i 50 dni przelewKto mądry to zarobi, akto nie chce to popłynie[/quote]

Jasne Janek1 ,że masz rację ale ja nie raz się przekonałem że jak przyjdzie co do czego to wypnie się na ciebie ubojnia z którą handlujesz od lat. A najdobitniejszym przykładem jest sytuacja z zeszłego roku gdzie właściciel ubojni z trójkąta bermudzkiego ,pomimo że handlowałem z nimi non stop przez trzy lata , powiedział mi że nie może wziąść odemnie towaru bo musi odebrać od SWOICH HODOWCÓW a zbyt jest słaby. ...Swoich hodowców-a kto to jest ?ile lat trzeba handlować na miano "swojego hodowcy". Prawda jest taka ,że trzeba lawirować pomiędzy nimi i niestey wykożystywać sytuacje. Od wspomnianego incydentu tak właśnie robię i jakoś wychodzę na swoje.
P.S. Co do Animexu -sam do nich kiedyś oddawałem i miałem 3,5% ubytki skończyłem współpracę a teraz sami się odezwali i przyjmują moją wagę.
Powrót do góry
Savik!

PostWysłany: 12:07 Pią 7 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mojekurczaki.pl napisał:
Witam, w tabeli ceny lekko do góry. Zapraszam na www.mojekurczaki.pl po szczegóły.

Mam pytanie do Hodowców - czy ktoś wie, co się dzieje z Animexem Suwałki? Żaden z ich numerów jakie mam nie odpowiada, a nikt nie zapowiadał zmiany czy np. likwidacji zakładu.

Pozdrawiam

Beata

Jak ich pytam czemu nie podają cen do państwa tabeli - odpowiadają, że mojekurczaki nie dzwonią bo pewnie im się nie chce. a firma działa i tel.:87 516 61 26, 87 516 61 79.
ciekawe kto mówi prawdę?????
Powrót do góry
mojekurczaki.pl

PostWysłany: 11:20 Pią 7 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, w tabeli ceny lekko do góry. Zapraszam na www.mojekurczaki.pl po szczegóły.

Mam pytanie do Hodowców - czy ktoś wie, co się dzieje z Animexem Suwałki? Żaden z ich numerów jakie mam nie odpowiada, a nikt nie zapowiadał zmiany czy np. likwidacji zakładu.

Pozdrawiam

Beata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Janek1

PostWysłany: 10:18 Pią 7 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małopolska na dziś nadal 3.3
Powrót do góry
Janek1

PostWysłany: 10:17 Pią 7 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie , olejcie frajerskie ubojnie bardzo ładnie płaci IMEX z Brzeska w Animexie też dobrze płacą z wolnego rynku a jak komuś blisko to RES-Drob też da cenę. Olejcie hamów z bermudzkiego trujkąta EKO-BRADO-HYBRO.[/quote]"tu prawda kolego bo sam oddawałem, tylko Animex dobrze płaci dziś a jak ty będziesz potrzebował to cię upierniczą, zobaczysz, Imex dobrze płaci w tym roku bo ma wiążące kontrakty i musi, a rok temu to na wadze było i o 900 kg mniej, a teraz to 0,5%, res-drób na razie dobrze ale jak tylko będą zawirowania to i 50 dni przelewKto mądry to zarobi, akto nie chce to popłynie
Powrót do góry
ross100

PostWysłany: 10:01 Pią 7 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka cena na kaszubach??????? po niedzieli chcem zacząć (sprzedawać)
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 09:24 Pią 7 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz ja . Mimo że zakończyłem sprzedaż obydwie ubojnie dzwoniły czy nie mam jeszcze żywca !!!! Ruch bardzo duży wszyscy biją na maksa i szukaja towaru chłopaki PODNOŚCIE CENY bo rynek jest na to gotowy!!!!! na dziś min3,5 netto powodzenia ja spadam Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 16:06 Czw 6 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Tadeusz Pępkowski"]
Jizin z bazin napisał:
ross100 napisał:
kolego kto ci proponuje 3,45???????????????????

jeden z odbiorców który w swoim terenie nie chce dać 3,35 Laughing Laughing Laughing
a jest on z małopolski
tak to jest z ubojniami jadą 200km dalej żeby "swoich"dostawców nie rozpieszczać[/quote

Jizin, jak mu już sprzedasz, to ujawnij jego dane. Tylko tak możemy się wspólnie obronić. Jak zauważyliście piszę pod prawdziwymi danymi (mój numer tel. 608680739), z moich informacji wynika, że ubojowcy są w stałym kontakcie, my także musimy robić podobnie, a pisząc pod własnym nazwiskiem, prawdopodobieństwo konfabulacji jest znacznie mniejsze. Pozdrawiam Laughing

Słuchajcie, niestety tak to jest że ubojnie zmawiają się telefonują i razem obniżaja ceny na żywiec jak im tylko troszke zbyt siądzie, ceny podnoszą niechętnie jak któremu zaczyna brakować towaru i dają cenę hodowcy który negocjuje a nie potulnie stoi w poczekalni z kupą przerośniętego towaru, każdy kto sprzedaje i jest na tym forum dobrze wie ile razy sam potulnie godził się na niższą cenkę. Ja pisałem o cenie 3,50 niestety udało sie tylko 3,35 ale nie oddałem ubojni która proponowała 3,20, wczoraj miałem nawet wątpliwości czy dostane 3,35 ale o dziwo zgłosiły się obydwie i przystały na 3,35 zaznaczam że jestem niewielkim producentem ale jak na razie szanują moje zdanie a odbiorcom którzy są niesłowni podziękowałem za współpracę. Oczywiście kiedy jest kicha nie mogę dyktować cen i muszę przystać na ceny rynkowe ale kiedy jest szanasa to ja podaje cene towaru który wyprodukowałem i namawiam róbcie tak i wy Very Happy Very Happy Very Happy

Ja już kończe sprzedaż ale wiem że ubojnie szykuja sie do podwyżek i tuszek i żywca reszta zależy od nas. Myślę że 3,5 jest już realne powodzenia w negocjacjach Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
ross100

PostWysłany: 13:11 Czw 6 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MEDOX-podoba mi się to co napisałeś,oni już nie wiedzą co robić z kasą,kiedyś słyszałem rozmowę właściciela ubojni i mnie zatkało i wku...ło.Żalił się koledze prze telefon że nie wiedział że ta działka(1ha) jest do sprzedania bo by ją kupił ,a poszła za nie duże pieniądze(1 500 000zł) a ja biedny hodowcabyłem zadowolony że na tym rzucie jestem zarobiony 5 000zł.hahahahahahaha
Powrót do góry
ross100

PostWysłany: 12:49 Czw 6 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWAGA UWAGA UWAGA, pan Gosz sam proponuje 3,3zł ,a jak znam tego pana to cena będzie wyższa i można dostać 3,4-3,5zł
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:43 Czw 6 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram w całej rozciągłości trzy ostatnie posty.Tylko ,że spora część ludzi handluje z jedną czy dwiema ubojniami i po tyle sprzedają,po ile ci im powiedzą.To jest nie do uwierzenia na zdrowy rozum ,ale tak niestety jest.
Ktoś rodzi się by dymać , ktoś inny by być dymany.Taka karma chyba Laughing
90procent nawet przez myśl nie przechodzi jaką kasę robi się na wylęgarniach,paszarniach ,ubojniach czy hurtowniach.Na jakie wielomilionowe inwestycje wszystkich stać bez kłopotu i nerwów.A wszystko dzięki tyraniu za darmo hodowców.Oni bez zastanowienia wierzą jak narzeka, jak to słabo zarabia wylęgarnia,paszarnia czy ubojnia.A co Ci ludzie mają powiedzieć do słuchawki?Że zarabiają miliony?Ludzie opamiętajcie się.Jak będziecie działać jak chłopek ze wsi do niczego nie dojdziecie , a wszyscy wydymają was tak ,że kiedyś nie usiądziecie na du.pie,oczywiście cały czas narzekając ,że na paszy po ponad 1000zł to prawie nie ma marży,na pisklęciu po 1.3+vat to samo bo jajko drogie i tuszce to samo bo tania i tak ciężko sprzedać i po kosztach się oddaje.A konta puchną
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 12:30 Czw 6 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janek1 napisał:
Małopolska dziś płaci 3.2-3.3. Eko dzwoni do Brado a Ci do Hybro, a do nich bieda Amciu się dołancza i walom po 3.1 i wiencej nie mogę dać bo nie ma z czego. jak tak dalej pójdzie to nie będą mieli szmaciarze co bić i "husteczka im w oko". Kto głupi to im oddaje, tak samo robiły Animexy i teraz nawet po 30 gr więcej płacą jak nie mają. Nie dajcie im kuraka to zobaczycie jak podniosą ,a z zagranicy nie przywiozą bo ojro wysoko stoi i się nie opłaca. Ze słowacji bu musieli kupić po 3.5+vat Very Happy

ale JANEK żeś przywalił z tym ; bieda Amciu ; uwierz że oni mają głowe na karku bo po co płacić więcej jak ludzie dają po 3,10 twierdze z dużym przekonaniem że część hodowców to tacy sami szmaciarze jak EKO-BRADO,psują cały rynek no ale jak za 3 dni piskęta to co robić ?
Nigdy nie zrozumią że MNIEJ ODHOWASZ WIĘCEJ ZAROBISZ
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 11:50 Czw 6 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janek1 napisał:
Małopolska dziś płaci 3.2-3.3. Eko dzwoni do Brado a Ci do Hybro, a do nich bieda Amciu się dołancza i walom po 3.1 i wiencej nie mogę dać bo nie ma z czego. jak tak dalej pójdzie to nie będą mieli szmaciarze co bić i "husteczka im w oko". Kto głupi to im oddaje, tak samo robiły Animexy i teraz nawet po 30 gr więcej płacą jak nie mają. Nie dajcie im kuraka to zobaczycie jak podniosą ,a z zagranicy nie przywiozą bo ojro wysoko stoi i się nie opłaca. Ze słowacji bu musieli kupić po 3.5+vat Very Happy

Panowie , olejcie frajerskie ubojnie bardzo ładnie płaci IMEX z Brzeska w Animexie też dobrze płacą z wolnego rynku a jak komuś blisko to RES-Drob też da cenę. Olejcie hamów z bermudzkiego trujkąta EKO-BRADO-HYBRO.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1759, 1760, 1761 ... 2295, 2296, 2297  Następny
Strona 1760 z 2297

Skocz do: