Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 03:18 Wto 28 Sty 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1759, 1760, 1761 ... 2251, 2252, 2253  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybka543

PostWysłany: 21:47 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Dalej piszesz nie na temat brojlerze kurzy.Nie będę komentować byle czego.

A cena rośnie w Małopolsce!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brojler kurzy

PostWysłany: 21:26 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dupsko i tępa dyńka to wulgaryzmy??????? No to masz wulgarnie tępą dyńkę Very Happy Ja i agresja śmiechu warte . Nazywanie rzeczy po imieniu jest wskaźnikiem poziomu agresji? No to faktycznie jestem strasznie agresywny .
To jak nazwiesz taki teks autorstwa niejakiego mmx: "P.S. Co tam medoxie piszą na forum dla faszystów -pedofili ?" Podoba się mądralo???

A ogólnie na takich moralizatorów to wielkie Ziewwwwwww Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 20:40 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Brojlerze kurzy!
Nie jesteś dla mnie wyrocznią w zawodowych sprawach. Już dawno ograniczam wstawienia. Twoje posty zieją taką wściekłością że dawno moderatorzy powinni Ci zwrócić uwagę. Ja piszę nie używając wulgaryzmów,czego Ty nie potrafisz,więc się naucz,bo można się bez ubliżania obejść ,chyba że masz taki właśnie zasób słów,no to współczuję,masz problem.
Właśnie wchodzi program"STOP AGRESJI" przygotowywany przez młodzież,będzie jak znalazł!!
Ponadto z takim poziomem agresji jaki Ty wykazujesz....../reszta jest milczeniem/.

A ceny na niedzielę 3.10 brutto
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 20:11 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to nikogo nie małpuję tylko wyrażam swoje zdanie . Zadaj sobie trochę trudu , rusz to śmierdzące dupsko i poczytaj moje posty sprzed wielu,wielu miesięcy .
Pisząc , że to jest śmieszne mam na mysli fakt , że najpierw sami hodowcy w zdecydowanie największym stopniu przyczynili się do takiego cenowego dołka , oczywiście winiąc po drodze wszystkich innych , a teraz już w euforii bo zamiast dołozyć 20tys. dołożą 10 . Pewnie , że mniejsza strata to mniejszy ból , ale proponuję walnąć się w te tępe dyńki i naprawdę rozsądnie zastanowić się jak to się dzieje , że raz cena jest 4 złote , a za chwilę 2,60 .
Jasne , że ironizuję , dyszę sarkazmem bo po prostu nie wiem jak można być tak tępym i nie rozumieć mechanizmów podaży i popytu , planowanej produkcji . Płaczecie nad ceną , a ja uważam , ze 2,60 powinno być przez pół roku . Płaczki i partyzanci zbankrutują , i może wtedy ci którzy zostaną zaczną racjonalnie mysleć i podpisywać takie umowy , które zagwarantują opłacalność .
Bo podpisywanie umów dzisiaj na cenę poniżej 3,20 to jest kopanie sobie dołu .
Tylko tyle i aż tyle.
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 19:39 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy obraca informację pozytywną,/która znaczy że drgnęły ceny w górę a to już jest 0.30 zł więcej niż jeszcze kilka dni temu/ w negatywną i wyśmiewając zniechęca do podawania informacji z terenu. A cena o tyle wyższa to jest mniejsza strata. Proste!!!???

Brojlerze kurzy!
Jeśli nie masz konkretnych informacji to lepiej nic nie pisz i nie rób z siebie pewnego siebie bufona,który wszystko krytykuje!!! Takim sposobem, psujesz atmosferę na forum /małpując Medoxa który też wszystko gani,wyśmiewa i przewiduje/.

Nikt zdrowo myślący, na dłuższą metę nie wytrzyma na tym forum!! A może komuś o to właśnie chodzi?? Co Wam mówi stare przysłowie:

"Zgoda buduje,niezgoda rujnuje"
Powrót do góry
darek001

PostWysłany: 19:32 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt 2,9 to nie jest szczyt marzeń ale lepsze to niż 2,7 chociaż by dokładka mniejsza
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 18:47 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imex, Exodus, Poręba, KOBO, Beskid wszyscy szukają i nawet mówią o cenie 2,9 netto od poniedziałku. Szkoda że nie ma ich w rankingu na moich kurczakach - było by jaśniej gadać o cenach. Ja pitolę! To jest cena! Super informacja co ? Nie bądźcie śmieszni . Ta cena absolutnie nie pokrywa nawet kosztów a wy się podniecacie jakby było co najmniej 3,50 . Shocked
Jak dzieci , jak dzieci . I jeszcze euforia z koloru zielonego . No jaja pańskie nic więcej .
Powrót do góry
darek001

PostWysłany: 17:19 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawiślak i kolonia zawada dziś 2,9 netto pewna informacja pozdro dla wytrwałych
Powrót do góry
darek001

PostWysłany: 17:19 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawiślak i kolonia zawada dziś 2,9 netto pewna informacja pozdro dla wytrwałych
Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 16:50 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od rana dzisiaj telefony z ubojni się rozdzwoniły zaczynają negocjację od 2,7 ale na 3 brutto konczą. Przyszły tydzien napewno lepsza cena idzie. Wszyscy zaklepują surowiec. Imex, Exodus, Poręba, KOBO, Beskid wszyscy szukają i nawet mówią o cenie 2,9 netto od poniedziałku. Szkoda że nie ma ich w rankingu na moich kurczakach - było by jaśniej gadać o cenach.
Powrót do góry
Samsam

PostWysłany: 16:48 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Re: różnice Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Moje wróżby się nie sprawdziły?????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Przecież ja od 3 miesięcy nic innego nie pisałem...........

Mała poprawka: Nie od 3 miesięcy, tylko od paru lat, niezależnie od pory roku straszysz, że cena spadnie, a jak faktycznie spadnie to skaczesz i podniecasz się jak gówniarz, że miałeś rację. Swoim zachowaniem, przypominasz mi prezesa jednej z ubojni - na każdym spotkaniu straszył, że będzie źle, że cena spadnie, bo import, bo świnia tanieje, a to to, a to tamto....

Kiedyś zadałem Ci pytanie: Wiesz co to jest pycha ? Nie pamiętam żebyś odpowiedział na nie.
Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 14:00 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: tabelka i święta Odpowiedz z cytatem

tabelka nakurczakach znowu zwycięska:
5 : 0 dla zielonych

jak do Was ktoś zadzwoni z niską ceną podajcie mu adres:

www.mojekurczaki.pl

NIE SPRZEDAWAĆ za tanio !!!
Ubojnie na Południu już pękają.

Święta idą, Święta...
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 12:10 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

A może Medox jest przedstawicielem ubojnistów a nie drobiarzy? Czasami to jego pisanie wprowadza zamęt zamiast rzeczowej wymiany zdań. Gdyby trzeba było "otworzyć przyłbice" to pewnie o połowę mniej byłoby głupich wpisów.

Małopolska 3.00 brutto i idzie w górę.
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 11:48 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
2.50brutto
CHłopie obyś tyle dostał tego ci życze (za twoje krakanie)
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 10:19 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Drogi pióro radzę wsiąść w mkaes i udać się do dużego miasta.Tam na głównej ulicy urzędują cyganki.Dasz w łapę tauzena i usłyszysz wróżbę od specjalistki nie od jakiegoś tam medoxa który wróży z głowy czyli z niczego.Zapewniam cię pióro,że nawet gdybyś miał podróżować pięć godzin w jedną stronę to i tak się opłaci.Świętokrzyskie 3.0brutto.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 09:52 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj medox nie masz kur to nie mąć ,2,50 to może będzie jak będziesz zdawał .
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:29 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2.50brutto
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 08:44 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech ktoś wywróży jaka cena będzie za tydzień!mowicie o brakach i o telefonach z ubojni a tu cały czas cieniutko
Powrót do góry
darek001

PostWysłany: 21:20 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj wstawiałem pisklaki wylęgarnia wydzwaniała chcieli upchnąć wjęcej chyba mają nadwyżki może obsady faktycznie są mniejsze a jak nie to grom wie o co chodzi
Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 20:49 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeślo chodzi o EKO DRÓB to akurat biją swoje kury 200 tyś sztuk i dlatego mają nasze głęboko w d..... Dokładnie to samo jest w Tomicach Brado 2 ma nowego udziałowca dużego hodowcę Pana F. Oni też biją teraz swoje kury dlatego nie będa na chwilę od nas brali. Ale zaraz wybija swoje kurniki i będą musiały kupić od nas ale wtedy dowiedzą się po ile jest kurczak na południu i niech nie myślą że będzie 2 z przodu. Wyprostujemy im myślenie.
Dlatego apel do hodowców oddawajcie do innych ubojni bo te dwie mają swój surowiec i celowo zaniżają cenę na 2,6. Inni już zaczynają mocno szukać kurczaków.
Pozdrawiam wytrwałych hodowców
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:27 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Re: różnice Odpowiedz z cytatem

Janek R. napisał:
baca60 napisał:
To małżeństwo EKO-BRADO to jak dwie papuszki ble.. ble...ble...2,.60...2,60 2,60.....ale od jutra jedno ZDRADZA na 100% Laughing Laughing Laughing

To jest zwykłe OSZUSTWO i ZŁODZIEJSTWO. Nie może być tak, że na Kaszubach można płacić 2,95 a na południu 2,6. To jest kilkanaście procent różnicy. Od jutra powitajcie ich słowami "WITAM PANA OSZUSTA". Tabelka na kurczakach tym razem przyda się Wam na poparcie tej tezy.

PS. MEDOX k..wa, o tym coś napisz a nie cicho siedzisz bo ci się wróżby nie sprawdziły !

Moje wróżby się nie sprawdziły?????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Przecież ja od 3 miesięcy nic innego nie pisałem ,jak to ,że zmoczycie w drugiej połowie listopada d.up.ę aż miło, a potem wstawicie w grudniu, wyjdziecie w styczniu (bo 2 razy była cena wtedy) i zmoczycie jeszcze bardziej.Ty czytasz to forum w ogóle?A to że ktokolwiek , nawet jedna osoba zmniejszyła obsadę, nawet o sztukę możecie sobie między bajki włożyć, a przekonacie się w styczniu co się będzie działo.
A O Tomicach pisałem przecież ,że ci co oddawali po 2.6 netto wygrali konkurs ''Kto sprzeda taniej''.
O czym mam więcej pisać , jakbyście nie wkładali jak debile i nie zwiększyli produkcji i towaru brakowałoby na rynku, to żadne zmowy by nie pomogły.Nikt by się z nikim nie zmawiał bo ubojnie chciałyby surowiec i musiały by go mieć podkupując jedna drugiej i podnosząc cenę i kropka.Nie ma wtedy innego wyjścia.Więc zamiast pisać bajki dla 5 letnich dzieci zmniejszcie produkcję.Braknie towaru i nikt się z nikim nie będzie mógł zmówić.Proste jak budowa cepa,ale dla większości za trudne od wieeeeelu lat
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 19:41 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pożyczają oczywiście a potem sobie "oddawają" kosztem hodowców Cool Cool Cool
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 19:31 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.ppr.pl/semadmin/zasoby/File/xls/Przemysl%20miesny/lista%20zakladow/71_118.xls

czy ktoś może podać aktualną listę ubojni? .....które się zmawiają ???
a wiecie że ubojnie "porzyczają" sobie towar ubity??? Cool Cool Cool
To jest tak : " Stach k.wa ja dziś ściemniam że mam 2,65 ale nie kupuję a ty daj sygnał na rynek że 2,6 netto to wybawienie i możesz wżiąś....te kurniki.. no i jutro do mnie zadzwonią a le wisz ja powiem że pojutrze sie zdzwonimy i ty kupisz po 2,5 bez bajery , no i ja poczebuje 500 pojemników ... damy im rade Stachu to gupie chłopy som... Cool Cool Cool

No takie scenariusze się pisze w ubojniach chłopaki powaga !!!
Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 19:11 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: różnice Odpowiedz z cytatem

baca60 napisał:
To małżeństwo EKO-BRADO to jak dwie papuszki ble.. ble...ble...2,.60...2,60 2,60.....ale od jutra jedno ZDRADZA na 100% Laughing Laughing Laughing

To jest zwykłe OSZUSTWO i ZŁODZIEJSTWO. Nie może być tak, że na Kaszubach można płacić 2,95 a na południu 2,6. To jest kilkanaście procent różnicy. Od jutra powitajcie ich słowami "WITAM PANA OSZUSTA". Tabelka na kurczakach tym razem przyda się Wam na poparcie tej tezy.

PS. MEDOX k..wa, o tym coś napisz a nie cicho siedzisz bo ci się wróżby nie sprawdziły !
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 18:44 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1759, 1760, 1761 ... 2251, 2252, 2253  Następny
Strona 1760 z 2253

Skocz do: