Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 10:01 Pon 3 Sie 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1760, 1761, 1762 ... 2400, 2401, 2402  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asdos

PostWysłany: 23:36 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: CENA BROJLERA Odpowiedz z cytatem

Debile, analfabeci,kretyni idioci jak m.... , f...., b.........., 8 .......... nie reagują na apel ludzi normalnych tylko piszą swoje kretyńskie teksty z błędami i sieją ferment na forum. Chyba im tylko na tym zależy aby wprowadzać na forum zamieszanie a nie rzetelna informację o cenach żywca na naszym rynku. Po lekturze tego forum, można dojść do wniosku, że na tym forum najbardziej udzielają się osoby związane z branżą ubojową lub cwaniacy czerpiący dochody z handlu drobiem a nie prawdziwi hodowcy drobiu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 23:32 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorian1 napisał:
dziś urywaly się tel z ubojni z pomorza tzw.św.trójca. ich wyjściowa to 3.7 ale "w poniedzialek na pewno będzie wyżej". tu się nie ma czym podniecać nawet 4 net a gdzie odrobienie strat!! ludzie ciągnijmy cene, umęczmy ich tak,jak oni nas przez 4 miesiące umęczyli!!!!!
dobrze mówisz tak trzymaj Very Happy
Powrót do góry
dorian1

PostWysłany: 23:22 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś urywaly się tel z ubojni z pomorza tzw.św.trójca. ich wyjściowa to 3.7 ale "w poniedzialek na pewno będzie wyżej". tu się nie ma czym podniecać nawet 4 net a gdzie odrobienie strat!! ludzie ciągnijmy cene, umęczmy ich tak,jak oni nas przez 4 miesiące umęczyli!!!!!
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 22:27 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro3 napisał:
Witam."Jestem biednym rolnikiem i nic wiecej, chce godnie życ, swin nie mam i nie miałem"-to je dobre obcy,przyjąłeś się.Już nie jesteś obcy jesteś swój:8-swój pasażer nostromo.Botoxa mało kto trawi no chyba tylko ci których jeszcze nie wprowadził na minę a takich coraz mniej.Chyba tylko mała została.Nie czytaj będziesz zdrowszy.Pozdrawiam.
miło hybro3 Mr. Green
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 22:14 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
To niestety dopiero lekki plusik.Warto pamiętać o kosztach bo jeszcze tego nie widać ,ale okaże się ile zostanie po sprzedaży.Pasza 1400 a 1200 (a przecież to już było strasznie drogo)to różnica.Duza.A nastąpiło to w chwilę.Vat na pisklę i inne np ogrzewanie!!
Tak więc do ładnego biura,klombików kosteczek ,sekretarki parzącej kawę i wielu,wielu,wielu rzeczy oczywistych w każdej innej firmie brakuje jeszcze 1zł.Oczywiście przez kilka lat nie jednorazowo.Więc przestańcie się tak podniecać ,że jest parę centymetrów powyżej poziomu g.ówna.ROBICIE TO PO TO BY ZARABIAC.JAK WSZYSCY NA TYM SWIECIE. BEZ WZGLEDU NA BRANZE. INWESTUJECIE I RYZYKUJECIE CZESTO MILIONY BY JEZDZIC MERCEDESEM PO KOSTCE ,A NIE STARYM ZLOMEM PO BLOCIE.
Ja wiem ,ze to lepiej niz 2.70 ,ale tamto to patologia w najwyzszej formie.Inna rzecz ,ze spowodowana w duzej mierze przez samych hodowcow,TERAZ PO RAZ KOLEJNY WIDAC, CO CZYNI NIEDOBOR TOWARU ,BO ZADNE INNE OKOLICZNOSCI NIE ZAISTNIALY.POWIEDZCIE MI ,CO MACIE Z TEGO ZE SPRZEDALISCIE 100TYS KUR PO 2.70 netto ,skoro DZIS TEN KTO SPRZEDAL 10TYS TO PRZY WAS BOGACZ.
zwracam honor Sad
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:56 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To niestety dopiero lekki plusik.Warto pamiętać o kosztach bo jeszcze tego nie widać ,ale okaże się ile zostanie po sprzedaży.Pasza 1400 a 1200 (a przecież to już było strasznie drogo)to różnica.Duza.A nastąpiło to w chwilę.Vat na pisklę i inne np ogrzewanie!!
Tak więc do ładnego biura,klombików kosteczek ,sekretarki parzącej kawę i wielu,wielu,wielu rzeczy oczywistych w każdej innej firmie brakuje jeszcze 1zł.Oczywiście przez kilka lat nie jednorazowo.Więc przestańcie się tak podniecać ,że jest parę centymetrów powyżej poziomu g.ówna.ROBICIE TO PO TO BY ZARABIAC.JAK WSZYSCY NA TYM SWIECIE. BEZ WZGLEDU NA BRANZE. INWESTUJECIE I RYZYKUJECIE CZESTO MILIONY BY JEZDZIC MERCEDESEM PO KOSTCE ,A NIE STARYM ZLOMEM PO BLOCIE.
Ja wiem ,ze to lepiej niz 2.70 ,ale tamto to patologia w najwyzszej formie.Inna rzecz ,ze spowodowana w duzej mierze przez samych hodowcow,TERAZ PO RAZ KOLEJNY WIDAC, CO CZYNI NIEDOBOR TOWARU ,BO ZADNE INNE OKOLICZNOSCI NIE ZAISTNIALY.POWIEDZCIE MI ,CO MACIE Z TEGO ZE SPRZEDALISCIE 100TYS KUR PO 2.70 netto ,skoro DZIS TEN KTO SPRZEDAL 10TYS TO PRZY WAS BOGACZ.
Powrót do góry
Patryk007

PostWysłany: 21:34 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
to 3,76 to tak jak we wtorek tydzien temu 2,9 a tuszka juz była hoho i troche

Lepsze to, niż 2,76 Smile
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 21:29 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czym mniej towaru tym lepiej sie handluje i wieksza kultura. cena moze nawet podobno skoczyc na 4 cos net bo ubojnie w całej srodkowej polsce bija połowe normy i sobie na wzajem podkupuja. nie wierzycie to zadzwoncie to uwierzycie
Powrót do góry
zbigniewkunce

PostWysłany: 21:23 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj w jednym z supermarketów wielkopolsce nie było świeżego kurczaka Very Happy
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 21:18 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest potwierdzenie detal po 3 miesiacach zakceptował drozejacy drób i jego braki. ubojnie juz zaczynaja trabic ze cza bedzie po min 6 zl puszczac ubita. jedna babka jak zamawiala na poniedz to mówila ze co ja to interesuje ze bedzie drozej jak ona chce kurczaka bo nie mysli od godz 17 utrzymywac pustych półek jak wtedy jest klienyt. ci co maja niech dbaja o swój zywiec wieksze ubojnie na koniec roku robiły wietrzenie chłodni i nie zdazyły nic zamrozic. to 3,76 to tak jak we wtorek tydzien temu 2,9 a tuszka juz była hoho i troche
Powrót do góry
wzhdopole

PostWysłany: 19:56 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: kontakt Odpowiedz z cytatem

Zwracam się z prośbą do liderów drobiarskich związków,zrzeszeń lub stowarzyszeń o pilny kontakt na podany adres email lub telefonicznie
adres: wzhdopole@interia.pl
tel. : 512283937 , 512287737
[/b]
Przew. Wojewódzkiego Związku Hodowców Drobiu w Opolu
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:33 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:
z telefonu do wylęgarni i rozmową z przedstawicielem paszowym to wstawienia w styczniu są o połowę miejsze podobno stoją , zastanawiaja się i patszą co się będzie działo . podobno wstawienia mają być na marca

Największe pójdą między 20luty a 1 marzec.To już mniej grzania ,wyjście samym początkiem kwietnia ,więc wiosna ,więc nadzieja na lepsze już ceny,nadzieja ,że inni troszkę pożniej wsadzą itp.A jak będzie na razie wyższa cena to obudzą się z zamawianiem jajek na nakład wszyscy którzy się wstrzymali i właśnie z powodów wyżej opisanych.Jeśli ,jak powiedziałem taka cena na razie się utrzyma (a tak sądzę) ,to będzie za 2tyg szaleństwo z zamawianiem jajek plus 21 dni i czas na przywiezienie jajek i wyjdzie również idealnie w granicach 20luty - 1 marzec.Doradzam omijać ten termin
Doradzałem sto razy omijać 20 pazdziernik.Opóżnić.Ci którzy nie posłuchali ogolili po 2.70netto.Ci którzy się przesunęli i opóznili ,sprzedają teraz o złotówkę na kilogramie więcej.Oczywiście mówimy cały czas o naszej maleńkiej forumowej braci
Powrót do góry
Patryk007

PostWysłany: 19:16 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,76 netto ugadana cena na jutro. Z jednej strony fajnie że tak podskoczyła cena, z drugiej, oby później tak samo szybko znowu w dół nie poleciało...
Z reguły tak jest że gdy cena zbyt długo dobra (nie mówię o tej aktualnej) zaczynają się klocki, a to import, a to ubojnie powiedzą że niema zbytu, itd. Ubojnie wtedy wiedzą że mogą pociągnąć w dół bo hodowcy mają z czego zjechać, a później już idzie lawinowo. Najgorzej gdy pierwszy popuści. Jak to mówią: lepiej małą łyżeczką a cały czas niż wielką a przez chwilę...
Powrót do góry
asdos

PostWysłany: 17:21 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: CENA BROJLERA Odpowiedz z cytatem

Szanowni Hodowcy ponawiam swój apel do was. Przestańcie sobie ubliżać i słuchać kilku pieniaczy na tym forum, którzy nie potrafią skleić kilku sensownych i napisanych poprawną polszczyzną zdań. Po prostu podajcie aktualnie obowiązujące ceny w danym dniu z nazwą ubojni i miejscowością.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 16:40 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I właśnie dzięki obecności między innymi medoxa i od niedawna filusia i jeszcze kilku innych osób...... Laughing to forum nabiera wiarygodności i mobilności , tabelki mojekurczaki to rozkład jazdy z ubiegłego stulecia brak szybkości reakcji na wzrosty za to szybka reakcja na spadki świadczą o niskim stopniu rzetelności zamieszczanych informacji i manipulacji przez ubojnie a przyznam że byłem pozytywnie nastawiony. Wczorajsza euforia i aktywność wielu forumowiczów świadczy o wielkim zmęczeniu sytuacją i co ważniejsze aktywności i umiejętności komunikacji między hodowcami . Ważne że wszyscy już wiedzą że cena poszła ostro do góry, fajnie że o 1zł i że niewielu da się nabrać na niską cenę. I miło że krzyknięte przeze mnie 4 zł z przodu przyjęło się mimo niedowiarków. Od niedzieli spokojnie można walczyć o więcej do tej pory martwiliśmy sie my co zrobić z żywcem teraz niech oni się martwią co zrobić bez żywca. Cool Cool Cool
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 15:47 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie nie wiecie ile brac za zywiec to zadzwoncie na pierwsza lepsza hurtownie i wszystko bedziecie wiedziec jak sie bawia tuszka. od wczoraj na dzis podwyzki rzedu 0,60 gr od 5,8-6,4. a na poniedziałek mówia ze bedzie drozej i co dzien tak samo. realizuja zamówienia w połowie i to stałym klientom. na czechach zywiec od 3,6 net. ubojnie mówia ze na najblizsze 10 dni bardzoooo cinko. wiekszos wczoraj płaciła 3,7 net od rzesz - slask - łódz - wielkopolska
Powrót do góry
nenest

PostWysłany: 14:24 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s69 napisał:
Cytat:
Marzy mi się takie forum żeby na nim mogli się wypowiadać tylko hodowcy.

Właśnie podjąłem wysiłek realizacji twojego marzenia. Jakie dokumenty wed łu ciebie mają mi skanować przed zalodzeniem konta? Krus? Nadanie numeru? Pit6 Pytam poważnie.

Nie irytuj się ,po to jest forum żeby dyskutować
Marzenia nie kosztują nawet wtedy gdy są nie realne Sad
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 12:38 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

inkubatorek napisał:
witam. S69 wstawienia na styczen sa juz grzane od grudnia i nie ma ich zbyt duzo. a jesli chodzi o wstaw na luty to juz inna historia...
a gdzie przepowiednia Crying or Very sad
Powrót do góry
inkubatorek

PostWysłany: 11:37 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam. S69 wstawienia na styczen sa juz grzane od grudnia i nie ma ich zbyt duzo. a jesli chodzi o wstaw na luty to juz inna historia...
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 11:04 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
z telefonu do wylęgarni i rozmową z przedstawicielem paszowym to wstawienia w styczniu są o połowę miejsze podobno stoją ,

Od nich nigdy prawdy się nie dowiesz. Chyba ze tam twoja sistra czy brat pracuje. Oni zawsze mówią, że mało wstawień żebyś zapchał obiekty po sufit. To jest w ich interesie. Po co mają ci sprzedać 60 tys jak mogą 120 ?
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 10:38 Sob 8 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z telefonu do wylęgarni i rozmową z przedstawicielem paszowym to wstawienia w styczniu są o połowę miejsze podobno stoją , zastanawiaja się i patszą co się będzie działo . podobno wstawienia mają być na marca
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 23:17 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NENEST a dlaczego życzysz tylko erotycznych snów może lepiej zabrzmi erotycznych wyczynów . Pozdrowiam i dobranoc wszystkim!!!!
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 23:10 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Józki ponoć po 3,8 się umówli ale dzisiaj Paweł po tyle sprzedawał więc nie wiem czy wytrwają w tym postanowieniu.Jak klepnęli cenę to już nie mają wyjścia.Gorączka może być przedwczesna bo takie szybkie zwyzki rynek żle znosi.Pozdrawiam.
Powrót do góry
nenest

PostWysłany: 23:02 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobranoc.
Życzę miłych erotycznych snów. Smile Smile Smile
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 23:02 Pią 7 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nenest napisał:
8-obcy pasazer nostromo napisał:
nenest napisał:
Marzy mi się takie forum żeby na nim mogli się wypowiadać tylko hodowcy.
jestem tym głupkiem o kturymn wspominasz dam ci telefon

Pauperyzacja Twojej wypowiedzi uwalnia mnie od mentalnej konfrontacji z tobą!!!
myślałem-a ze jesteś hodowcą-czynią
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1760, 1761, 1762 ... 2400, 2401, 2402  Następny
Strona 1761 z 2402

Skocz do: