Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

L-28 gr.dzisiejsza dostawa.te ceny z kosmosu to chyba za skrzynkę rozumiem?kolega poniżej oglasza się tanio możecie dokupić.cena stabilna od około 3-4 miesięcy.bynajmniej ja tyle place.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L-28 gr.dzisiejsza dostawa.te ceny z kosmosu to chyba za skrzynkę rozumiem?kolega poniżej oglasza się tanio możecie dokupić.cena stabilna od około 3-4 miesięcy.bynajmniej ja tyle place.

 

dokladnie cena stabilna od dluzszego czasu i tak jak powtarzam lepiej zeby byla taka a nie walniecie za jakis czas w dol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za miesiąc z mały haczykiem, każdy handlarz w kraju będzie krzyczał "ceny w dół !". Ale żeby było z czego opuszczać, dzisiaj trzeba podnieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaja brak !!! I co?, nikt po 0,28 się nie zgłosił. Ja sprzedaje jako pośrednik ilości paletowe 0.33 L 0,28 M a w zasadzie 2a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaja brak !!! I co?, nikt po 0,28 się nie zgłosił. Ja sprzedaje jako pośrednik ilości paletowe 0.33 L 0,28 M a w zasadzie 2a.

 

Nikt się nie zgłosił bo jaj w pip. Ja nawet po 0,28L nie kupię. Po co, jak w sklepach zapakowana dziesiątka L po 0,30gr brutto. Jeszcze trochę podwyżek i L będą proponować po 0,16gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocje w sklepach rządzą się swoimi prawami. A cena jest stabilna kolo 0,30 L. Eksport faktycznie się rusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L-0.33

M-0,28

Od poniedzialku robia zapasy na swieta

 

tak masz rację (słowo zostało usunięte) popaprańcu . takie ceny w sklepach w detalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom dyskusji -delikatnie mówiąc ,prostacki. Nie powinienem właściwie się dziwić.... Ale mimo wszystko razi

Ceny stabilne , jajo do końca tygodnia sprzedane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L-0.33

M-0,28

Od poniedzialku robia zapasy na swieta

 

tak masz rację (słowo zostało usunięte) popaprańcu . takie ceny w sklepach w detalu

Tanio, bardzo tanio sprzedajesz. Nic dziwnego, że zdzierasz ze swoich dostawców, skoro nie potrafisz po normalnych cenach sprzedawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze do MAGICZNAKURA o szczegóły do zakupu tych jaj które raczył ogłosić , bez odpowiedzi od kilku dni (?). Podpucha kolejna? Ale nie chce kogoś niesłusznie oceniać.

Sprzedaż na kolejne dwa tygodnie duuuża. A cena wciąż na podobnym poziomie ,przynajmniej kiedy mowa o ilościach minimum paletowych. Bo niżej pewnie odbiega i to czasami znacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No drogi kokego kilka dni temu właśnie taka wiadomość na priv dałem.

Jest zapewne ta wiadomość w skrzyneczce ....pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...