Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

obserwator moze pod moim:) haha

kloega ktory mial brac tira zamilkl typowyoe 2 palety na max na 2 tyg

nawet nie odpisal ale jego strata

Panowie magazyny na 0 u mnie sa ale sieci w promocjach biora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obserwator moze pod moim:) haha

kloega ktory mial brac tira zamilkl typowyoe 2 palety na max na 2 tyg

nawet nie odpisal ale jego strata

Panowie magazyny na 0 u mnie sa ale sieci w promocjach biora [/quote

Dlaczego 2 palety na tygodnie ?

Nie lepiej, jedna na jeden tydzień?

A tak na poważnie ... jeżeli to o mnie chodziło nie mam odpowiedzi na moje pytanie. Najlepiej proszę podawać nr. Tutaj.

To taka wielka tajemnica?. Za szybkie sądy stawia kolega.

 

Co do jaj

L-0,32

M-0,25,0,26

Przetwornie 3,9

Magazyny na bieżąco

Od poniedziałku będzie brakowało dla skoczków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena "L" na ta chwile to 0,29 i bez znaczenia jakie głupoty tu wypisujecie .

 

Juz od 2 tygodni piszczycie tu na forum ze ceny do góry ,ze jajka brak ,a jak na razie to towaru pod dostatkiem ,a jakie są obroty to każdy wie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek za L płaciłem 0,27 m 0,24 xl 0,32 jaj pod dostatek także.... Można pisać, że "L na tę chwile chodzi po 0,29" - ale ceny na fermach taki post nie zmieni. Oczywiście nie zaprzeczam, że ktoś po tyle sprzedaje... kwestia ilości. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L już nawet po 0,26. Ale gdyby była nawet po 0,24 to nic nie zmieni. Towaru w brud a obroty żadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L już nawet po 0,26. Ale gdyby była nawet po 0,24 to nic nie zmieni. Towaru w brud a obroty żadne.

Bzdury piszesz. U was jak zwykle- obroty żadne, zejścia nie ma, handel stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bzdury tylko sam to przewidziałeś !!! Poniżej twój post sprzed miesiąca:

 

PostForum: Drobiarstwo Wysłany: 09:04 Pon 23 Lis 2015 Temat: Ceny jaj spożywczych

Już za miesiąc z mały haczykiem, każdy handlarz w kraju będzie krzyczał "ceny w dół !". Ale żeby było z czego opuszczać, dzisiaj trzeba podnieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bzdury tylko sam to przewidziałeś !!! Poniżej twój post sprzed miesiąca:

 

PostForum: Drobiarstwo Wysłany: 09:04 Pon 23 Lis 2015 Temat: Ceny jaj spożywczych

Już za miesiąc z mały haczykiem, każdy handlarz w kraju będzie krzyczał "ceny w dół !". Ale żeby było z czego opuszczać, dzisiaj trzeba podnieść.

Oczywiście, że przewidziałem bo jesteście bardzo przewidywalni. Zawsze w okresie poświątecznym każdy handlarz krzyczy "ceny w dół". Wam Ciągle drogo i ciągle "nic nie schodzi".

Ale dzisiaj zejście jest bardzo dobre. Ten tydzień to istne eldorado jeśli chodzi o sprzedaż na sklepy i na piekarnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejście w tym tygodniu kosmiczne. I pisanie ze jajo L po 0,26 to bzdura.

Jajo M 0.26 L 0.32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w polityce !!! Pic na wodę fotomontaż

Otóż to. Handlarze stosują wszystkie chwyty, żeby zbić cenę chociaż o kilka groszy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejście to dopiero będzie od piątku.

L-0.32

M-0.28

I trzymać takie ceny do następnego Mikołaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem handlarzem. Ale również komentatorem rzeczywistości.

Może dlatego nie ma problemu z nabyciem towaru.p

Cena dobra dla wszystkich. A w styczniu szykuje się export.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie handlarzyki narzekać przychodzicie po gotowe , jak nie potraficie sprzedać to zostawcie jaja, my hodowcy sami zawieziemy .

 

ceny stabilne L-ka w granicach 0,30 a M-ka 0,24-25 jaja prosto z sortowni na samochody ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie handlarzyki narzekać przychodzicie po gotowe , jak nie potraficie sprzedać to zostawcie jaja, my hodowcy sami zawieziemy .

 

ceny stabilne L-ka w granicach 0,30 a M-ka 0,24-25 jaja prosto z sortowni na samochody ...

 

gorszego ścierwa jak ty producenciku to nie ma . masz szopę z 10 kurami którą jeszcze odziedziczyłeś po Matce której w spadku zostawiła babka. jesteś zerem. Nie potrafisz sprzedać to nie produkuj. Żałosny kretyn. Papraj się w gównie kurzym przez święta bo tylko to potrafisz. ,,Handlarzyk ,, jak i Normalny Producent potrafi sprzedać , odpocząć w święta itd , a ty zjadasz z pod siebie i wciąż ci mało bo jesteś debilem

 

L 0,27 , 0,28 w zależności od dostawcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie handlarzyki narzekać przychodzicie po gotowe , jak nie potraficie sprzedać to zostawcie jaja, my hodowcy sami zawieziemy .

 

ceny stabilne L-ka w granicach 0,30 a M-ka 0,24-25 jaja prosto z sortowni na samochody ...

 

gorszego ścierwa jak ty producenciku to nie ma . masz szopę z 10 kurami którą jeszcze odziedziczyłeś po Matce której w spadku zostawiła babka. jesteś zerem. Nie potrafisz sprzedać to nie produkuj. Żałosny kretyn. Papraj się w gównie kurzym przez święta bo tylko to potrafisz. ,,Handlarzyk ,, jak i Normalny Producent potrafi sprzedać , odpocząć w święta itd , a ty zjadasz z pod siebie i wciąż ci mało bo jesteś debilem

 

L 0,27 , 0,28 w zależności od dostawcy

Uuuu, obserwatorwłasnychjaj nie zawiódł. Jak zwykle merytoryczny i wyważony emocjonalnie wpis.

Jest cenaniemaceny napisał prawdę (chociaż trochę zaczepnie)- my produkujemy (biorąc na siebie całe ryzyko z tym związane) i sprzedajemy, Wy tylko sprzedajecie (nie ponosząc ryzyka produkcji). Jeśli chodzi o sprzedaż, to i ja i handlarz mamy dokładnie takie same koszty (transport, opakowania, ludzie, ZUS, samochody itp, itd). Jeśli chodzi o produkcję- to większość z Was w ogóle nie ma o tym pojęcia (bez urazy). Jak cena jajka spadnie do 20 groszy, lub jak cena paszy podskoczy do 1100 zł to żaden z Was nie straci, a my ryzykujemy nierzadko całym swoim majątkiem.

Pozdrawiam

 

P.S.

Zejście (słowo zostało usunięte)

 

P.S. 2

Obesratorjaj- skąd te nerwy ? Dostawca podniósł Ci cenę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ktoś napisał tutaj ze to nie wy ponosicie głównie ryzyko ?

Z tym się chyba każdy zgadza i to chyba nie ma co prowadzić rozmowy na ten temat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale czy ktoś napisał tutaj ze to nie wy ponosicie głównie ryzyko ?

Z tym się chyba każdy zgadza i to chyba nie ma co prowadzić rozmowy na ten temat .

Sorry, uniosłem się nieco czytając wpis obserwatora..

Ten człowiek nie potrafi chyba żyć bez obrażania innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...