Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 19:24 Pią 28 Lut 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1773, 1774, 1775 ... 2268, 2269, 2270  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 22:48 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na te dwie ubojnie słychać wiele skarg co do cen(jeszcze o Lubomierzu to samo mówią).Zawsze mnie to dziwiło,jak ktoś tak płaci to po prostu mu nie sprzedaje.Przecież to oczywista oczywistość.Banalnie prosta do zrealizowania gdy brakuje towaru.Nawiasem mówiąc, gdyby parę ubojni w Polsce(takich dymających bez litości)zostawić bez surowca to pozostałym dałoby to do myślenia i może przestaliby rąbać hodowców.Skoro jeden może płacić 2.90 to i drugi może,pytanie czy chce płacić i działać czy myśli tylko jak wydoić drugiego.
Ale konsekwentnie nie sprzedać, nawet jak zaoferuje wyższą cenę od pozostałych (czym nawiasem mówiąc przyczyni się do wzrostu ceny-i koło się zamknie,tylko w przeciwną stronę jak przy spadku ceny)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agro

PostWysłany: 21:35 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy tydzien i nowe rozdanie - wreszcie hodowcy mają lepszą kartę.
Cena rośz dnia na dzien - na jutro Małopolska 2,9 - 3,0 netto. Świętokrzyskie 3,05 netto - kolejne dni tylko lepiiej. Wszyscy szukają. Tylko jakieś marne AMCIU i EKO-BRADO jeszcze w ogonie ale też pękają.
Nie oddawać im -inni wezmą chetnie - w jedności siła!!!
Powrót do góry
alojz

PostWysłany: 20:45 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum=drobiarstwo=cena na dziś.

W S T Y D!!!!
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:55 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co ? Sprawdza się co pisał medox 3miesiące temu? Co do dnia
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 19:18 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

małżeństwo EKO-BRAWO 2.70 JAJA SOBIE ROBIĄ reszta 2,90 . netto a na jutro 3,00 lub 3,05 netto.. śmiem twierdzić że za tydzień będzie 3,50 netto
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 18:34 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:
brojlrr kurzy ty sie człowieku nie wstydzisz?to co odpisujesz jest na poziomie przedszkola . żal

Pióro wyluzuj, z kurzym móżdżkiem nie da się dogadać on i medox mają problemy emocjonalne i poprostu wyżywają się na tym forum.
Prawdopodobnie mają malutkie członki albo malutkie kurniczki albo jedno i drugie , nie był byś arogancki w takiej sytuacji...???
I G N O R O W A Ć
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 18:25 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:
brojlrr kurzy ty sie człowieku nie wstydzisz?to co odpisujesz jest na poziomie przedszkola . żal
weź ty spadaj na drzewo matole Evil or Very Mad sam się wstydź , że w ogóle jesteś
Powrót do góry
darek001

PostWysłany: 18:22 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam dziś kolonia zawada i uniszki 3,0 netto i to chyba jeszcze nie wszystko w kwestii ceny
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 17:36 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zalewo 3 netto
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 17:34 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 15:55 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Dziś na noc już są w Małopolsce i na Śląsku ceny 2.90netto. Zaklepuje się na jutro i pojutrze 3.00 zł Do Brado Tomice moi znajomi odmówili dziś z powodu zbyt niskiej ceny.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 13:52 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Nie będę się odzywał na temat, który ostatnio króluje na forum i za który mi wstyd, gdyż wielu ludzi nawet nie zarejestrowanych to czyta. Napiszę tylko jedno:

Olsztyn płaci 3 netto
Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 13:05 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mojekurczaki.pl napisał:
Witam po kilku dniach przerwy. Zapraszam do oglądania tabelki na www.mojekurczaki.pl Widać jakieś tendencje do góry, ale widać też wielkie różnice w cenie w zależności od regionu.

Pani Beato
chyba żyje Pani promocją mikołajkową na swojej stronie a nie tabelką z cenami.
5 : 0 dla zielonych nazywa Pani jakąś tendencją ???

Kolejny dzień z rzędu ceny idą wyraźnie do góry. Więc nie sprzedawajmy za tanio i dojdziemy do 3,50 za tydzień.
Pozdrowienia dla wytrwałych hodowców.

PS. lukasz111 śmierdzi mi medoxem - matko, ile on kont pozakładał Shocked
Powrót do góry
mojekurczaki.pl

PostWysłany: 12:29 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam po kilku dniach przerwy. Zapraszam do oglądania tabelki na www.mojekurczaki.pl Widać jakieś tendencje do góry, ale widać też wielkie różnice w cenie w zależności od regionu.

Tak się zastanawiałam... Czy w sytuacji jaką mamy teraz, tzn. że niektórzy próbują nadal płacić 2,6-2,7 netto, a ubojnie w pomorskim otwarcie deklarują 3,00 - czy nie jest realne, żeby przejechać kilka km więcej i zdać ptaki do innego województwa? Może jakby z wielkopolski, czy podlaskiego zaczęły jeździć transporty na Kaszuby to może co poniektórych właścicieli ubojni by to otrzeźwiło?

Czy naprawdę trzeba sprzedawać po 2,80 jeśli w innym województwie płacą już 3,00? Może to jest właśnie ten moment, żeby tabelka zaczęła pracować na Waszą korzyść???

Pozdrawiam

Beata

www.mojekurczaki.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Brojler kurzy

PostWysłany: 11:37 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:
tępy ,ograniczony hodowco, BROJLERZE jestes z tamtych rejonow to się pytam . nie zdaje teraz więc po co mam dzwonić i się narzucać zwiekszając ruch na ubojniach.kazy sie wykluca o cene . osle
Ziewwwwwwwwww
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 11:33 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małopolska-dziś sprzedaję po 2,9 netto bez większych prblemów EKO-BRADO podniosło się na 2,7netto nie próbujcie tam oddawać bo oni biją swoje kurniki.
PS Przypominam wyżej wymienionym ubojniom ,że "zmowa cenowa" podlega pod paragrafy i jest karalna.
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 10:48 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Na południu /Małopolska i nie tylko/ telefony o kurczaka,ale rzekomo kupują jeszcze po 2.80netto,a więc na pewno cena2.90-3.00 netto już będzie do negocjacji.Pozdrawiam rozsądnych drobiarzy!![color=red][/color]
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 10:40 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tępy ,ograniczony hodowco, BROJLERZE jestes z tamtych rejonow to się pytam . nie zdaje teraz więc po co mam dzwonić i się narzucać zwiekszając ruch na ubojniach.kazy sie wykluca o cene . osle
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:12 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JanekR - napisałeś:
medox - daj już sobie spokój z tym forum, schizofrenię da się leczyć. Piszesz, że "Czytając ze znajomymi wasze wypociny zaśmiewamy się do rozpuku...".

Naucz się przynajmniej chłopie czytac, a może za dużo jest informacji na tej stronie i twój mózg nie jest w stanie przyswoic tej ilości , bo to nie ja napisałem zdanie które byłeś łaskaw zacytowac .
I jeszcze raz ,ostatni, oświadczam - jestem jedyny i niepodrabialny.
JEŚLI ADMIN FORUM WYKRYJE ,ŻE KTOKOLWIEK WYSTĘPUJE POD WIĘCEJ NIŻ JEDNYM NICKIEM,TAKA OSOBA POWINNA ZOSTAC USUNIĘTA Z FORUM NA ZAWSZE (można zabblokowac dostęp).BO WYSTĘPOWANIE POD WIĘCEJ NIŻ JEDNYM NICKIEM OZNACZA MANIPULACJĘ
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 09:55 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A cenę podam jak będę sprzedawał tylko co to zmienia? Nic. Zawsze staram się wykłócać o jak najwyższą tylko mogę sobie pogadać jak słyszę: jak za mało to sprzedaj gdzie indziej . Ale taki tępy gamoń i tak tego nie rozumie
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 09:52 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:
brojler kurzy ty naprawdę się wymądrzasz .napisz lepiej jaka cena u was na kaszubach, mielewczyk zawsze płaciła 10 gr. więcejniż gosz czy konkol nie mówiąc już o kondratowiczu - dupku
widzisz palancie właśnie o takich głąbach pisałem
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 09:48 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brojler kurzy ty naprawdę się wymądrzasz .napisz lepiej jaka cena u was na kaszubach, mielewczyk zawsze płaciła 10 gr. więcejniż gosz czy konkol nie mówiąc już o kondratowiczu - dupku
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 09:17 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena w Wielkopolsce 2,80-2,90 netto. Za 2,90 nie odstawiłem jeszcze ani sztuki, ale w piątek 4-12-2009 miałem taką propozycję z ubojni z zastrzeżenie żebym się nie dawał już wykorzystywać po niższej cenie. Niestety wcześniej za dużą ilość umówiłem po 2,80 i nie stykło kurczaków. Może w tym tygodniu coś się uda sprzedać po wyższych cenach z kolejnych kurników. Towar z ubojni schodzi bez problemu - to już słyszałem w kilku miejscach.

PISZCIE O CENACH A NIE PRODUKUJCIE KOLEJNYCH POSTÓW, KTÓRE NIC NIE WNOSZĄ DO TEMATU TEGO FORUM !!!! .....Proszę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Brojler kurzy

PostWysłany: 09:00 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukasz111 napisał:
Brojler kurzy napisał:

Tak,bo zarejestrowanie sie na ppr oznacza wybudowanie kurnika i od tego momentu stanie sie hodowcą....

Akurat nie , ale odnoszę wrażenie , a nawet jestem pewien , że to "młode koguciki" / raczej kapłony he,he / wzięły się za hodowlę i myslą , że zawojują świat bo obracają trochę większą kasą . Każdy kto siedzi w tej branży kilkanaście albo i więcej lat takich pierduł nie wypisuje . Zresztą za wyjątkiem mojej skromnej osoby , Medoxa i może jeszcze 2-3 osób , a więc ludzi z dość długim stażem hodowlanym , po prostu tu nie zagląda , a jeżeli nawet to się nie wypowiada . Dlaczego? A niby w jakim celu? Żeby przeczytać jakieś bzdety o forach , rejestracjach , licytacjach zywca itp? Ja czasami przez przekorę , czasami złośliwie , ale zawsze w dobrej intencji staram się tym wszystkim idealistom uzmysłowić , że tam gdzie w grę wchodzi kasa nie ma demokracji . Wyobraź sobie , że mamy KRD , ale zdając się na wiedzę , umiejętności i rozsądek kierowców likwidujemy policję drogową i odstępujemy od mandatów . Co się dzieje? Trup ściele się gęsto .
Gdzie tu analogia? Ano jest , jest i to bardzo widoczna . Teraz mamy w drobiarstwie tak jak na drodze bez policji . ZAMORDYZM w sensie uwarunkowań prawnych , które w sposób jednoznaczny i oczywisty określą kto może hodować , kiedy i ile . Czyli taka policja na drodze he,he,he. Czy te mądrale coś z tego skumaja? Może i tak , ale w swojej pysze i przeświadczeniu jacy to oni są mądrzy oczywiście zaraz wszystko napiszą na NIE . Tak naprawdę to "wali " mnie to . Żyję już dość długo , sporo widziałem i wiem , że najlepiej uczyć się na swoich błędach . Tak więc w swoim dobrodziejstwie wybaczam im wszystko co złe napisane na tym forum w odniesieniu do mojej osoby he,he,he.

Brojler chyba musisz sie ujawnić kim naprawdę jesteś,bo nie będziesz miał życia na ppr.Wszyscy zaczna odpisywać na twoje posty pisząc do medoxa,a wydaje mi się że Ty raczej nim nie jesteś.......

Aaaaaaaaaaa to przecież nie jest to "sławetne" nowe forum gdzie trzeba się ujawniać personalnie , telefonicznie i może rodzinnie???
Ale w końcu w jednym masz rację: dobrze Ci się wydaje Very Happy
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 08:56 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie pies czyli kot Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
żenada ... Shocked Shocked
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1773, 1774, 1775 ... 2268, 2269, 2270  Następny
Strona 1774 z 2270

Skocz do: