Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 19:34 Pią 28 Lut 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1774, 1775, 1776 ... 2268, 2269, 2270  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukasz111

PostWysłany: 08:42 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha,jaka cena na dziś??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukasz111

PostWysłany: 08:38 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Buha,ha,ha........................Co za m.atoły . Tak więc jeszcze raz - walcie do Admina bo styki wam się przegrzewają he,he,he. miernoty intelektualne . Zarejestrowała się toto miesiąc temu , g.ówno wie o hodowli , a już o ekonomii to nawet nie słyszało , a mądrzy się jakby co najmniej zawodówkę skończyło
Very Happy Very Happy Very Happy

Tak,bo zarejestrowanie sie na ppr oznacza wybudowanie kurnika i od tego momentu stanie sie hodowcą....

Brojler chyba musisz sie ujawnić kim naprawdę jesteś,bo nie będziesz miał życia na ppr.Wszyscy zaczna odpisywać na twoje posty pisząc do medoxa,a wydaje mi się że Ty raczej nim nie jesteś.......
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 07:33 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

starter napisał:
"Brojler kurzy"się burzy bo nie może nic załapać.
Buha,ha,ha........................Co za m.atoły . Tak więc jeszcze raz - walcie do Admina bo styki wam się przegrzewają he,he,he. miernoty intelektualne . Zarejestrowała się toto miesiąc temu , g.ówno wie o hodowli , a już o ekonomii to nawet nie słyszało , a mądrzy się jakby co najmniej zawodówkę skończyło
Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
lukasz111

PostWysłany: 04:19 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

starter napisał:
A jednak dostrzegam różnicę między tymi postaciami:
"Medox"rozumie wszystkie aluzje i woli je przemilczeć a "Brojler kurzy"się burzy bo nie może nic załapać.
No ale może te różnice są celowe?

Może kurczakowe rozdwojenie jaźni?????
Powrót do góry
starter

PostWysłany: 00:39 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak dostrzegam różnicę między tymi postaciami:
"Medox"rozumie wszystkie aluzje i woli je przemilczeć a "Brojler kurzy"się burzy bo nie może nic załapać.
No ale może te różnice są celowe?
Powrót do góry
paktofonikas

PostWysłany: 00:05 Pon 7 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Ty mmx jesteś jednak totalny osioł .Prowokacja? Czy ty chociaż wiesz co to znaczy? Napisałeś to co napisałeś, a teraz mętnie się tłumaczysz . Jesteś matoł i tyle.
Jak ma być dobrze w branży skoro takie (słowo zostało usunięte)y biorą się za hodowlę . Przypisywanie kilku nicków jednej osobie uważacie za trafiony strzał? No właśnie. Tak hodujecie jakie stawiacie tezy . Coś tam bełkotałeś o kurzym móżdżku no to więc spójrz w lustro zobaczysz (słowo zostało usunięte)a z kurzym móżdżkiem . Gdyby twoja matka wiedziała jaki idiota z ciebie wyrośnie myślę , że odwiedziłaby dobrego lekarza .
Czytając ze znajomymi wasze wypociny zaśmiewamy się do rozpuku z tego jak to półinteligenci fermowi uważają się za "elytę" rolnictwa , a tak naprawdę to właśnie obornik / już nawet nie słoma / z butów wystaje .
Podpowiem wam co macie zrobić żeby dowiedzieć się czy Medox to też inny tu piszący bo widzę , że sami na to nie wpadniecie . No , ale jak z takim miernym intelektem można coś sensownego wymyślić? Nie można he,he,he.
Tak więc wyslij matole jeden z drugim e-maila do admina z prośbą o potwierdzenie albo zaprzeczenie . Proste???? Proste .
Co za płycizny intelektualne .

Za to Ty prezentujesz wyżyny intelektualne...
Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 23:22 Nie 6 Gru 2009    Temat postu: trzeci nick Odpowiedz z cytatem

mmx napisał:
medox napisał:
Jizin z bazin napisał:
Ryka oj Ty to do rebusów to głowy ni masz Laughing Laughing myślę że w dziale "logistyka obornika" zabłyśniesz tylko się przyłóż i traszkę przygotuj Very Happy

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Dlaczego mówicie ,że non-stop kracze?Przecież mówiłem osły ,że cena na święta wzrośnie (chyba z 3 miesiące temu ) i rośnie.Tak czy nie?
Medox z pełną świadomością oświadcza ,że jest jedyny i niepowtarzalny oraz nie posiada innych nicków na tym forum

Stawiam wiadro obornika ,że trzeci nick medoxa i kurzego móżdżka to właśnie Jozin z Bazin . Popatrzcie wyżej , już dawno napisałem ,że medox nadużywa emotikonek -Jozin także. Kolejna poszlaka to ta "logistyka obornika" cały medox no chyba ,że to brat bliźniak.

mmx - przyjmuję zakład o wiaderko obornika, ponieważ weekend się kończy przedstawię swoją hipotezę: trzeci nick medoxa to Hodowca Brojlerów; Jozin mi nie pasuje bo jest niestaranny w edycji tekstu (Jozin nie obraź się) i potrafi mieć posty bardzo merytoryczne

medox - daj już sobie spokój z tym forum, schizofrenię da się leczyć. Piszesz, że "Czytając ze znajomymi wasze wypociny zaśmiewamy się do rozpuku...". Nawet zakładając dobrą wolę, że to nie schizofrenia tylko tak jest w rzeczywistości to kim by musieli być ci ludzie żeby ich to śmieszyło... daj spokój. To raczej jest schizofrenia: piszesz przynajmniej w trzech osobach (może ty jesteś też Bogiem albo przynajmniej Napoleonem) i czytasz to potem razem ze znajomymi... I to poczucie wyższości...

Życzę PRAWDZIWYM HODOWCOM na Mikołajki, żeby zieloni w tabelce wygrywali zawsze z czerwonymi...
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 22:05 Nie 6 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty mmx jesteś jednak totalny osioł .Prowokacja? Czy ty chociaż wiesz co to znaczy? Napisałeś to co napisałeś, a teraz mętnie się tłumaczysz . Jesteś matoł i tyle.
Jak ma być dobrze w branży skoro takie (słowo zostało usunięte)y biorą się za hodowlę . Przypisywanie kilku nicków jednej osobie uważacie za trafiony strzał? No właśnie. Tak hodujecie jakie stawiacie tezy . Coś tam bełkotałeś o kurzym móżdżku no to więc spójrz w lustro zobaczysz (słowo zostało usunięte)a z kurzym móżdżkiem . Gdyby twoja matka wiedziała jaki idiota z ciebie wyrośnie myślę , że odwiedziłaby dobrego lekarza .
Czytając ze znajomymi wasze wypociny zaśmiewamy się do rozpuku z tego jak to półinteligenci fermowi uważają się za "elytę" rolnictwa , a tak naprawdę to właśnie obornik / już nawet nie słoma / z butów wystaje .
Podpowiem wam co macie zrobić żeby dowiedzieć się czy Medox to też inny tu piszący bo widzę , że sami na to nie wpadniecie . No , ale jak z takim miernym intelektem można coś sensownego wymyślić? Nie można he,he,he.
Tak więc wyslij matole jeden z drugim e-maila do admina z prośbą o potwierdzenie albo zaprzeczenie . Proste???? Proste .
Co za płycizny intelektualne .
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 19:57 Nie 6 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Jizin z bazin napisał:
Ryka oj Ty to do rebusów to głowy ni masz Laughing Laughing myślę że w dziale "logistyka obornika" zabłyśniesz tylko się przyłóż i traszkę przygotuj Very Happy

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Dlaczego mówicie ,że non-stop kracze?Przecież mówiłem osły ,że cena na święta wzrośnie (chyba z 3 miesiące temu ) i rośnie.Tak czy nie?
Medox z pełną świadomością oświadcza ,że jest jedyny i niepowtarzalny oraz nie posiada innych nicków na tym forum

Stawiam wiadro obornika ,że trzeci nick medoxa i kurzego móżdżka to właśnie Jozin z Bazin . Popatrzcie wyżej , już dawno napisałem ,że medox nadużywa emotikonek -Jozin także. Kolejna poszlaka to ta "logistyka obornika" cały medox no chyba ,że to brat bliźniak.
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 19:47 Nie 6 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
P.S. Co tam medoxie piszą na forum dla faszystów -pedofili ?
to jeszcze raz w kwestii merytoryczności mmx-a

i wy się dziwicie , że mamy takie ceny żywca? Jak za hodowlę biorą się takie indywidua to jest jak jest.
Czytając wasze wypociny wstydzę się , że jestem hodowcom .

Ha, ha , ha nie było mnie przez "łikend" a tu taka ciekawa dyskusja. Już dawno miałem postawić tezę ,że MEDOX "pracuje" na tym forum pod kilkoma nickami a to ,że jednym z nich jest kurzy móżdżek tzn. brojler kurzy jest pewne .Taki sam ton wypowiedzi podobny dobór słów, no i wchodzenie sobie w d.u.p.e np. medox kiedyś napisał do kurzego móżdżka "brojlerku masz rację"... Cieszę się z reakcji na moje posty bo myślałem ,że takiego typka jak medox to nic nie poruszy a tu proszę ...oczywiście podtekstu nie zrozumiał ale zobaczył jak to jest gdy ktoś wypisuje bezmyślne brednie. Oczywiście to co napisałem to była tylko prowokacja i przepraszam tych którzy mogli poczuć się urażeni formą tych wypowiedzi. Były one kierowane tylko i wyłącznie do medoxa po to żeby skłonić go do refleksji nad formą własnych wypocin. Nazywanie nas hodowców:
Osłami
Idiotami
Kmiotami
Bezmózgami

według mnie nie mogło pozaostać bez reakcji, na początku grzecznie a potem w tym samym stylu.
Na szczęście atmosfera na forum wraca do normalności i ignorowanie prowokacyjnego stylu pana medoxa wszystkim wyjdzie na dobre.
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 20:44 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to jest genialna metoda!!!! podawać że mamy dwa razy więcej Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes a w momencie sprzedaży mówimy że połowę już sprzedaliśmy Very Happy Very Happy troszkę drożej Very Happy Very Happy
Powrót do góry
adam kurak

PostWysłany: 20:14 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam . wiecie dlaczego zrobiła się taka ruchawka w naszej okolicy bo hodowcy zapisali na zdanie dwa razy więcej kur niż mają a ruch się zrobił (słowo zostało usunięte). od poniedziałku każdy może sprzedać po 3,00 netto jak nie tu to we wtorek tam POZDRAWIAM MAłOPOLSKA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pióro

PostWysłany: 18:49 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to może być kol. niby jakim cudem wszystkie ptaki bedą wybite przed świętami? to co może w grudniu nie bylo wstawień ? wszyscy się przestraszyli i budy stoją puste? nie każdy wstawia jak mu sie podoba , niektórzy mają harmonogram wstawień i kredyty do spłacania. akurczak legnie się 21 dni , to chyba byli juz tacy prześpieżni że już listopadzie odmawiali. akurat .
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 17:43 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra ,... próbuj ,może ci się wreszcie uda Very Happy Very Happy
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 16:59 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Re: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Może jednak ktoś coś napisze na temat?
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 13:09 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Re: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

rybka543 napisał:
Jizin z Bazin - wytłumacz mi co to znaczy "przygotować traszkę" ,chyba że jesteś dyslektykiem to zrozumiem.

Panowie? Koledzy drobiarze? Lepiej dla wszystkich byłoby, gdyby przewidywania

p.Medoxa się nie spełniły a ceny miały "3" z przodu i jakieś liczby.

Ponadto należałoby prowadzić dyskusje na forum tak,aby więcej osób zaglądało i

brało w nich udział,no i wyciągało z nich wnioski. Dlatego przestańmy się

głupio kłócić.

Może znajdzie się ktoś,kto aktualnie sprzedaje kurczaka??

Łoj rybka taki bystry z zoo technik a nie jest w stanie skumać Very Happy Very Happy albo troszkę albo traskę jak pan technik woli Very Happy Very Happy
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 13:07 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:
racja , mówił ze w styczniu będzie wysyp kurczaka i cena spadnie. medox mam nadzieje ze twoje wrożby sie spełnią
Od początku stycznia cena wzrosnie, wszystkie kurczaki będa wybite przed świętami będzie powtórka z tego roku. pozdrawiam
Powrót do góry
puzon brojlerowski

PostWysłany: 12:56 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Re: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Panowie piszcie lepiej ceny bo ubojnie nas rzna!!!

Poludnie na poniedzialek 2.95 netto

CENY CENY CENY???? A NIE PIERDOLY!!!
Powrót do góry
rybka543

PostWysłany: 12:48 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Jizin z Bazin - wytłumacz mi co to znaczy "przygotować traszkę" ,chyba że jesteś dyslektykiem to zrozumiem.

Panowie? Koledzy drobiarze? Lepiej dla wszystkich byłoby, gdyby przewidywania

p.Medoxa się nie spełniły a ceny miały "3" z przodu i jakieś liczby.

Ponadto należałoby prowadzić dyskusje na forum tak,aby więcej osób zaglądało i

brało w nich udział,no i wyciągało z nich wnioski. Dlatego przestańmy się

głupio kłócić.

Może znajdzie się ktoś,kto aktualnie sprzedaje kurczaka??
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:56 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzn nie będzie na święta takiego wzrostu i w takim rozkładzie jak myślałem-bo nie jasno może napisałem poniżej
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:54 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiłem też ,że spadnie w drugiej połowie listopada.
Tyle ,że nie wzrośnie na święta tak jak myślałem - skala zwiększenia produkcji jest tak duża ,że nawet ja się dziwię
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 10:22 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racja , mówił ze w styczniu będzie wysyp kurczaka i cena spadnie. medox mam nadzieje ze twoje wrożby sie spełnią
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:11 Sob 5 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jizin z bazin napisał:

Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 23:24 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: trzeci pasażer Odpowiedz z cytatem

Jizin z bazin napisał:

Jizin - nie emocjonuj się tak Rybką, nie trafił, nic się nie stało. Lepiej zaproponuj swoją kandydaturę na trzeci nick Medoxa (Brojlera kurzego) ???

Sasza - dzięki, jaki jest Twój typ ?
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 22:58 Pią 4 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż mi b zeziarło w" Rybka" ze śmiechu Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1774, 1775, 1776 ... 2268, 2269, 2270  Następny
Strona 1775 z 2270

Skocz do: