Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 19:42 Pon 21 Maj 2018

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1782, 1783, 1784 ... 2080, 2081, 2082  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lary

PostWysłany: 15:05 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam dzwonił do mnie dzisiaj z ubojni i zaproponował cenę 2,90 netto śmiechu
warte , przecież przy tej cenie trzeba dużo dołożyć . Jak będzie tak dalej to puszczą nas z torbami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kurczątko

PostWysłany: 14:28 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak myślałam że każdemu mówią co innego.a to cwaniaki.człowiek głupi z nikim się nie kontaktuje.dobrze że znalazłam to forum.dzięki p.Basiu.Ja mam zamiar oddawać dopiero pod koniec tygodnia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Barbara

PostWysłany: 14:15 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wierzec w 100 procentach pewna wiadomosc z przed chwili od osoby dobrze doinformowanej szukaja juz na jutro pytali u niego kto ma kurczaka na jutro 3.50 gotowka i powiedziane cena bedzie zwyzkowc braki kurczaka , ostatni chca jeszcze wydrzec od niedoinformowanych hodowco.
Powrót do góry
kurczątko

PostWysłany: 14:01 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p.Basiu no i oddaje pani po 3.6?bo do mnie dzwonił z trzciany i oferował 3.1.powiedział że nie da grosza więcej bo tak dają wszędzie.Ja nigdzie nie dzwoniłam więc nie wiem czy mu wierzyć czy nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Robin Hood

PostWysłany: 13:47 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To są informacje wiarygodne. Jeżeli uważasz, że ja mące to nie jesteś hodowcą bo dobrze wiesz, że parę lat temu hodowcy już to przeżyli. Już raz w Gdyni byliśmy. To się nie dzieje z dnia na dzień. Jak będzie już czas to na pewno napisze.
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 13:43 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robin Hood napisał:
To jest tak uczciwy biznes, że podobno po naszej informacji, że statki z kurczakiem stoją na redzie, armator wynajął uzbrojonych ochroniarzy. Chyba szykuje nam się "wojna". Hodowcy nie damy się zastraszyć!

Na redzie żadnego statku nie widać !!tylko masowce i kontenerowiec! bez paniki - nic na razie nie wpłynęło.tzn do portu z Gdyni.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 13:23 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i kiedy Robin ten protest , bo to co napisales to hodowcy od dawna wiedza i, a napisac o statkach na redzie z kurczakiem kazdy moze i to w kazdej chwili , zeby hodowcy spanikowali , a wlasnie braki zywca sa widoczne , ty milczysz od soboty i nagle robisz wrzute w temacie Brazylia i zaczynasz macic
Powrót do góry
Robin Hood

PostWysłany: 13:19 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Ministrze Sawicki jak byliśmy u Pana to mówił Pan, że będzie lepiej. Chyba w grobie...
Powrót do góry
Robin Hood

PostWysłany: 13:17 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest tak uczciwy biznes, że podobno po naszej informacji, że statki z kurczakiem stoją na redzie, armator wynajął uzbrojonych ochroniarzy. Chyba szykuje nam się "wojna". Hodowcy nie damy się zastraszyć!
Powrót do góry
Robin Hood

PostWysłany: 13:11 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest jakaś tajemnica ogólnie dostępna, że kurczaki na statkach są z Brazylii. Karmione mączką mięsno-kostną. My nie możemy stosować mączki w naszych paszach dla brojlerów bo jest szkodliwa. Ale brazylijski kurczak NIKOMU NIE SZKODZI oprócz hodowcom drobiu w Polsce. Pytanie mam czy są świadectwa zdrowia, czy nasz Główny Weterynarz Polski ma nad tym nadzór. Czy w ogóle chce wiedzieć co się tam dzieje. A może jest tak, że właścicielem tych kurczaków
jest ktoś tzw. NIETYKALNY. Od lat wiemy, że ten import doprowadza nas do ruiny i nie ma takiej siły, która miała by nadzór nad portem i hurtownią. To nie nadprodukcja, nie brak eksportu, a UKŁADY nam szkodzą.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 12:30 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejny telefon z ubojni malopolska , branie nawet dzis , pytam jeszcze raz kto tak daje tanio , bo to jest nie sprzedawanie tylko rozdawanie kury , strasza ale im to nie wychodzi juz w piatek chcieli brac i straszyli , ze od poniedzialku bedzie taniej i co wy na to.
Powrót do góry
Jankes

PostWysłany: 10:14 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'''aska'' masz racje sokolka 3.15 ale czemu niebiora wszystkiego? chyba naprawde cos sie bedzie dzialo bardzo szkoda ze ja niedoczekam podwyzki bo mam juz dosc wiekowe kuraki i niestety nimoge zbyt dlygo zwlekac ale dla pozostalych zycze powodzonka. pzdr
aśka napisał:
Podlaskie, Eko-gril - Sokółka na dzisiaj 3,15 netto i sami mówią , że rośnie
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 09:10 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malopolska , kto oddaje kury po takich cenach jak ubojnie chca dawac kury nie ma , 6 telefonow od ubojni jezeli znajde taniej to nie wezme
Powrót do góry
aśka

PostWysłany: 08:59 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podlaskie, Eko-gril - Sokółka na dzisiaj 3,15 netto i sami mówią , że rośnie
Powrót do góry
Gutek1176

PostWysłany: 08:51 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,ja też niestety jestem w tej grupie i z całej siły zgadzam się że to nasze jedyne wyjście a jeżeli tego nie zrobimy jak najszybciej to wielu z nas tego nie doczeka( mnie już niewiele brakuje) tylko w grupie możemy coś zdziałać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
hodowca broilerow

PostWysłany: 08:35 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: proletariusze wszystkich krajow łączcie się Odpowiedz z cytatem

PROLETARIUSZE WSZYSTKICH KRAJOW ŁĄCZCIE SIĘ …to swojsko brzmiące haslo powinniśmy przenieść na nasze podworko..!!!i powinno wyglądać następująco:
JEDNOKURNIKOWCY Z CALEJ POLSKI ŁĄCZCIE SIĘ….
Czy to mialby być jeden kurnik czy dwa czy trzy to jest oczywiście sprawa do uzgodnienia..ale nikt wiecej nie moglby być członkiem takiej grupy w ten sposób stworzylibyśmy organizacje w której członkowie byliby mniej wiecej rowni sobie co gwarantowaloby uczciwa i skuteczna działalność..!!!!
Bo jak chyba każdy hodowca w Polsce wie ze te istniejące związki zawodowe drobiarzy tego p.Danielaka czy jak mu tam..??TO JEST JEDNA WIELKA LIPA…
To jest towarzystwo wzajemnej adoracji gdzie o normalnych hodowcach (tych jednokurnikowych)wogole się nie mowi i nie dba o ich interesy…no bo jak maja dbac skoro członkami takich związków sa przedewszystkim prezesi wielkich zakładów drobiarskich,ubojni ,wytworni pasz czy wreszcie ci potezni hodowcy
Wiecie co by się stalo gdyby udalo się nam stworzyc taka organizacje….forum drobiarskie o cenach broilera przestalo by istniec…bo korzystne ceny dla hodowcow bylyby ustalane w gabinetach prezesow ubojni…!!
Czy to jest moja wizja „Szklannych Domow”nie wiem..ale na pewno jest to już ostatni dzwonek aby w ten sposób się zjednoczyc…bo w przeciwnym razie duza czesc hodowcow przestanie istniec…
Teraz wydaje mi się ze wszystko zalezy od was czy podejmiecie temat już teraz czy wg was nie zachodzi wogole taka potrzeba…czy może za rok ,dwa czy pięć..???
Bardzo prosze o rozumne wywazone komentarze…i ewentualne powiadamianie innych hodowcow o takiej inicjatywie i zaciagniecie jezyka w terenie ….bo jeśli mialoby cos takiego powstac to tylko i wyłącznie na masowa skale w przeciwnym wypadku nie ma sensu się tym zajmowac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
2Pac

PostWysłany: 07:16 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rufus napisał:
Barbara napisał:
dzwonia z Malopolskich ubojni o kurczaka , ceny proponuja slabe i mowia ,ze hodowcy ich informuja o blokadach kurczaka brazylijskiego , no wlasnie co z tym tematem bo ucichlo , czy Robin nie zrobil jakiejs podpuchy, mowia jeszcze ze jest taki k malo kury do uboju to slaba cena , a jak duzo to zawsze dobra cena , wiezcie mi takiej zaleznosci nigdy nie zauwazylam , nie dajcie sie kolowac braki kurczaka ewidentne, ciagnijcie cene

czekamy na sygnał od Tadka w sprawie blokady.

trzeba mieś 100% pewności że rozładowują ,żeby na darmo nie jechać
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 07:13 Wto 22 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu telefony z ubojni w Malopolski i Slaska cene podalam 3.60 brutto i ze taniej nie sprzedaje odpowiedz z ubojni jak nie kupie taniej to wezme od pani , jak chcecie to robcie kury nie ma , a wy chcecie oddawac za darmo
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 20:11 Pon 21 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www napisał:
Kaszuby 10 gr do góry-zobaczymy co dalej

Konkol wyjechał o 20tej po kury .Znaczy jedzie daleko po towar. To potwierdzałby wg mnie brak brojlera do ubijania?
Tadek za ile dzisiaj puściłeś kury?
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 18:37 Pon 21 Kwi 2008    Temat postu: Re: przeciwwaga Odpowiedz z cytatem

hodowca broilerow napisał:
Ktos w którymś poscie podejrzewal ze ja zartuje…chce wam oznajmic ze jestem śmiertelnie powazny piszac kolejne posty… .c.d mojego postu..
ale zanim porusze sedno sprawy chciałbym najpierw mocno potrzasnac niektórymi hodowcami…
otoz jak obserwuje to forum od 2005 r to ogarnia mnie czarna rozpacz jak codziennie widze to zalosne biadolenie to żebranie o dobra cene i rozpaczliwe szukanie ubojni która zechce dac z litości grosik wiecej…jest to żenujące i poniżające..!!!
Idealnie pasujecie aby was porównac do bezładnego,ogłupiałego i wystraszonego stada baranow które tak czy inaczej pojdzie na rzez…
To stado baranow stanowi wspaniala pożywkę dla roznego rodzaju sępów czy sfory wilkow które tylko kraza i wyrywaja pojedynczo każdego barana z tego stada..!!!UFFF….
Homosapiens….obudzcie się z tego letargu..czy w tych kurnikach wasze mozgi przestaly funkcjonowac???....
TRZEBA STWORZYC PRZECIWWAGE W STOSUNKU DO DOMINUJACYCH NA RYNKU POTEŻNYCH HODOWCOW KTÓRZY WSTAWIAJA JEDNORAZOWO 500000-1000000 SZT.
Oni sa tak potezni ze sami z siebie tworza grupe czy zwiazki producenckie JEDNOOSOBOWO.!!!
Wiele wytworni pasz,czy tez ubojni mocno zabiega aby nawiązać z nimi wspolprace na bardzo korzystnych dla nich warunkach..!!!
O tym jak taka przeciwwage zorganizowac na rynku w nastepnym poscie

Was...........A Ty? Inaczej postępujesz? Ja akurat z łamzaniem nie mam nic wspólnego.
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 17:13 Pon 21 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hodowca bojlerow dobrze pisze,będziemy zamykać produkcje na małych fermach,ubojnie takie jak Chlebowski,Kul-drob,itd.zbankrutują.Dlatego mieszalnie pasz zadłuzają nas jeszcze bardziej klijęt bez przyszłości. Crying or Very sad
Powrót do góry
hodowca broilerow

PostWysłany: 16:35 Pon 21 Kwi 2008    Temat postu: przeciwwaga Odpowiedz z cytatem

Ktos w którymś poscie podejrzewal ze ja zartuje…chce wam oznajmic ze jestem śmiertelnie powazny piszac kolejne posty… .c.d mojego postu..
ale zanim porusze sedno sprawy chciałbym najpierw mocno potrzasnac niektórymi hodowcami…
otoz jak obserwuje to forum od 2005 r to ogarnia mnie czarna rozpacz jak codziennie widze to zalosne biadolenie to żebranie o dobra cene i rozpaczliwe szukanie ubojni która zechce dac z litości grosik wiecej…jest to żenujące i poniżające..!!!
Idealnie pasujecie aby was porównac do bezładnego,ogłupiałego i wystraszonego stada baranow które tak czy inaczej pojdzie na rzez…
To stado baranow stanowi wspaniala pożywkę dla roznego rodzaju sępów czy sfory wilkow które tylko kraza i wyrywaja pojedynczo każdego barana z tego stada..!!!UFFF….
Homosapiens….obudzcie się z tego letargu..czy w tych kurnikach wasze mozgi przestaly funkcjonowac???....
TRZEBA STWORZYC PRZECIWWAGE W STOSUNKU DO DOMINUJACYCH NA RYNKU POTEŻNYCH HODOWCOW KTÓRZY WSTAWIAJA JEDNORAZOWO 500000-1000000 SZT.
Oni sa tak potezni ze sami z siebie tworza grupe czy zwiazki producenckie JEDNOOSOBOWO.!!!
Wiele wytworni pasz,czy tez ubojni mocno zabiega aby nawiązać z nimi wspolprace na bardzo korzystnych dla nich warunkach..!!!
O tym jak taka przeciwwage zorganizowac na rynku w nastepnym poscie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rufus

PostWysłany: 16:34 Pon 21 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
dzwonia z Malopolskich ubojni o kurczaka , ceny proponuja slabe i mowia ,ze hodowcy ich informuja o blokadach kurczaka brazylijskiego , no wlasnie co z tym tematem bo ucichlo , czy Robin nie zrobil jakiejs podpuchy, mowia jeszcze ze jest taki k malo kury do uboju to slaba cena , a jak duzo to zawsze dobra cena , wiezcie mi takiej zaleznosci nigdy nie zauwazylam , nie dajcie sie kolowac braki kurczaka ewidentne, ciagnijcie cene

czekamy na sygnał od Tadka w sprawie blokady.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 15:47 Pon 21 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 15:27 Pon 21 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubuskie 3zł.Kul-drob 2,9zł.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1782, 1783, 1784 ... 2080, 2081, 2082  Następny
Strona 1783 z 2082

Skocz do: