Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 14:47 Pon 18 Cze 2018

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1782, 1783, 1784 ... 2083, 2084, 2085  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rufus

PostWysłany: 19:50 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janek777 napisał:
Jasne ubojowiec Smile Firma Górny i Synowie placa mi dzis 3zl za grila. tlefon do tej firmy to (087)4282422 Zadzwon i spytaj sie po ile dzis biora grila. Animex Suwalki placa 3.45 za grila ale do 5 maja nic nie biora Sad

Wybacz nieufność (nie żebyś mnie przekonał ), po prostu ledwo co się zalogowałeś i piszesz o śmiesznie niskich cenach kiedy Hodowcy radują się z podwyżek .Ale oczywiście każda info jest cenna Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
K59

PostWysłany: 19:44 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubelskie 3,4 br z dnia na dzień ma być drożej
Powrót do góry
BUCEK

PostWysłany: 19:42 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okolice Kalisza wczoraj 3netto prawdopodobnie ,bendom , braki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
rufus

PostWysłany: 19:37 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Re: Kontraktacja. Odpowiedz z cytatem

alojz napisał:
A ja myślę że Was wszystkich dyskutantów wyleczyłaby kontraktacja.Masz ustalony termin i cenę odbioru to wstawiasz.Nie masz ceny gwarantowanej ,nie wstawiasz.A tak to zaraz pojawią się pierwsze poważne plajty.Lepiej zrobić 3 rzuty w roku i zarobić niż 5 na zero.Pomyślcie brojlerzyści .

coś w tym jest co mówisz
Powrót do góry
wama

PostWysłany: 19:02 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani !Ja jestem z okolic Kalisza a i tu nie brakuje kurników! Na forum to nawet rzadko widać kogoś z wielkopolski i informacje o cenie są prawie żadne....niestety. Pozdrawiam.
Powrót do góry
kurczątko

PostWysłany: 18:54 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tasin ma rację.rzeczywiście więcej osób czyta niż pisze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
medox

PostWysłany: 18:37 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludziska w małopolsce na śląsku i w świętokrzyskim musieli chyba przesunać wstawienia i zmniejszyć obsady albo co bo naprawdę dawno nie pamiętam takiego szału (nawet jak ostatnio 4zł na 2 dni przekroczyło to tak nie było) telefony dzwoniły jeszcze 15min temu.
I dobrze.Jedyny sposób w tej sytuacji.
I co lepiej się handluje?Lepiej sprzedać 15tys zdrowych dużych kur z dobrym wynikiem spożycia po 3.60-3-70 czy lepiej wewalić 21tys i oddać po 3zł???
Może kiedyś będzie dało się wrócić do pełnych obsad ale póki co nie ma szans jeśli chcemy zarabiać a nie dokładać i doprowadzać się do ruiny.
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 18:02 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
Warm-Maz i Kuj-Pom to mówią, że zagłębie drobiarskie a zobaczcie ilu z tych terenów jest forumowiczów. Śmiem twierdzić, że mniej niż garstka i jak można na łamach tego forum przekazywać sobie informacje bo co się dzieje w Małopolsce to mi akurat nic nie daje.
Pozdrawiam

Ciekawe kto tak mówi??
Przecież lubuskie jak świat światem i odkąd w polsce zaczęto przemysławo hodować drób to jesteśmy największym zagłębiem drobiarzskim. Tutaj nie ma wioski, żeby jakiś kurnik nie stał. Moja gmina organizuje nawet z tego tytułu "święto pieczonego kurczaka" Very Happy
Z tym, że coraz mniej hodowców brojlera jest bo kto tylko ma więcej niż jeden obiekt przechodzi raczej na indyka, gęsi albo kaczki...
I jak widzicie koledzy i koleżanki też jest od nas mało forumowiczów, ale z tego co wiem wiele osób czyta a bardzo mało pisze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
janek777

PostWysłany: 16:35 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam umowy z Suwalkami dzis jak dzwonilem to mowili 3.15 za powyzej 2kg
Powrót do góry
iwonarad

PostWysłany: 16:29 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: cena - kurczak Odpowiedz z cytatem

jak to Suwałki nic nie biorą ? jak masz umowę to biorą.
kurczak w wadze > 2 kg cena 3,20 netto zł/kg

janek777 napisał:
Jasne ubojowiec Smile Firma Górny i Synowie placa mi dzis 3zl za grila. tlefon do tej firmy to (087)4282422 Zadzwon i spytaj sie po ile dzis biora grila. Animex Suwalki placa 3.45 za grila ale do 5 maja nic nie biora Sad
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 15:21 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warm-Maz i Kuj-Pom to mówią, że zagłębie drobiarskie a zobaczcie ilu z tych terenów jest forumowiczów. Śmiem twierdzić, że mniej niż garstka i jak można na łamach tego forum przekazywać sobie informacje bo co się dzieje w Małopolsce to mi akurat nic nie daje.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 15:12 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MD masz racje nie poddawaj sie i pamietaj Malopolska to najnizsza na dzis 3.60 brutto , tak trzymac, obdzwonci sie w okolicy i niech nikt nie schodzi ponizej
Powrót do góry
inkusia

PostWysłany: 14:50 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie nie jestem foks. oni na 100procent nie mają swoich kur.
Powrót do góry
kurczątko

PostWysłany: 14:08 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontraktacja może i jest dobra z jednej strony,ale co jak umówisz się na 3.3+vat a w tym momencie co oddajesz cena podskoczy i na rynku kurczak będzie po 3.6+vat?????? P.Basiu niech się pani nie dziwi że ci co są nowi oddają po najniższej cenie bo niby skąd mieli wiedzieć jak się plasuje cena w innych woj.przecież dopiero teraz weszli na forum.Tak jak ja.Zauważyłam też że z małopolski forumowiczów jest więcej.Ja akurat jestem z okolic Tomaszowa woj łódzkie.Jest nas tu raczej garstka.Była asia6751 w ostatnim czasie ale naskoczyliście na nią no i d..a.Jeśli ktoś jest z łódzkiego proszę o kontakt.Mój nr tel jest w profilu.Może w ten sposób się jakoś zorganizujemy i ustawimy ubojnie z łódz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
MD

PostWysłany: 13:55 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomość 100% potwierdzona sąsiad oddaje dzisiaj po 3,5br,ja jeszcze czekam przynajmniej na 3,6 lub więcej.Ubojnie oferty prosze słać na nr gg6667191.pozdrowienia.
Powrót do góry
alojz

PostWysłany: 13:50 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Kontraktacja. Odpowiedz z cytatem

A ja myślę że Was wszystkich dyskutantów wyleczyłaby kontraktacja.Masz ustalony termin i cenę odbioru to wstawiasz.Nie masz ceny gwarantowanej ,nie wstawiasz.A tak to zaraz pojawią się pierwsze poważne plajty.Lepiej zrobić 3 rzuty w roku i zarobić niż 5 na zero.Pomyślcie brojlerzyści .
Powrót do góry
Gutek1176

PostWysłany: 13:16 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam Foxy zaczynają bić swoje kurniki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
alan

PostWysłany: 12:57 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
inkusia napisał:
kto płaci w kielcach 3,4? chetnie sprzedam bo pan foks nie chce płacic wiecej niz 3,2brutto

A ty nie jesteś Pan Foks?No bez jaj takiej ceny nie ma w Kielcach od poniedziałku .Rozumiem ,że ktoś może dawać 3.50 zamiast 3.60 ale nie pisz bzdur.Nawet po 3.40 nie ma gdzie kupić bo sami wyjściowo proponują 3.50brutto a w tej chwili na 3.60 przystają bez najmniejszego problemu.Zmienia się co godzinę.Telefony non-stop.Pytają czy i ile zostanie kury po weekendzie.
Jest jeszcze ewentualność ,że Foks bije aktualnie wszystkie swoje kury i mówi cenę z kapelusza -uda się kupi i zarobi kupę nie uda się trudno bije dalej swoje.
Madmax tak to się zapowiadało ,może część hodowców poszła jednak po rozum do głowy i przesunęła się na maj (dzięki temu i teraz sprzedający i sprzedający w maju mają szansę na cenę) oraz napewno potężne ilości były oddawane nawet nie dużej kury 2kg w ostatnich kilkunastu dniach bo spadała cena i ludzie byli wystraszeni (dodatkowo straszeni w idiotyczny sposób przez ubojnie).
Zresztą o czym tu mówić!!!! dokładamy od wielu miesięcy potężne pieniądze co to za cena 3.60 przy tych kosztach ,ludzie!!!!

po 3.4 to już w poniedziałek płacili,a co do FOKDROBU--foxy-to oni albo teraz biją swoje albo szukają naiwniaków ,z resztą oni są z tego słynni że zawsze płacą najgorzej
Powrót do góry
janek777

PostWysłany: 12:38 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
janek777

PostWysłany: 12:32 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslalem ze to forum jest po to zeby wzajemnie sobie pomagac a postawa "pies ogrodnika" jest super.
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 12:31 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
sami nowi co sie loguja maja takie niskie ceny, oferta z ubojni na ten moment sami zadzwonili daja 3.60 brutto , pekajcie

barbaro - ten janek 777 to ubojowiec prawdopodobnie - nie gadać z nim! 3,0 za grila?śmiech
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 12:27 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
O PANOWIE CZY WY NIE PRZESADZACIE???????? CENA LEDWO KRYJE KOSZTY A UBOJNIE POJAWIAJA SIE NA FORUM-LUDZIE KTORZY MAJA 1 LUB 2 POSTY I TO DZISIEJSZE.
Chyba nikt nie jest taki naiwny żeby się na to nabrać
.Pan Kanarek czy kto tam chce może sobie płacić ile mu się żywnie podoba wszak to jego prywatna działalność ,po prostu postoi sobie ze 2 tygodnie i tyle - jego cyrk jego małpy.

Widocznie południe Polski płaci więcej.
To nie są bzdury. Zobacz jak ja długo jestem na forum a wcześniej byłem pod innym nickiem. Na forum w sumie jestem od początku jego istnienia. Na Mazurach proponowali mi cenę 3 netto, kazałem im się wypchać. I co też mi powiesz, że jestem ubojowcem? Stałym dostawcom płacą taką niską cenę bo są prawie pewni, że i tak dostaną a wyższe ceny płacą krwiopijcy przy podkupie.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 12:24 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Janku musisz sobie radzic sam w kwstii oddawania , ja Ci namiarow na swoje ubojnie nie dam , cena na dzis 3.60 brutto , Medox racja ze to wielkie nic , ale prubujmy dalej ciagnac , a nie oddawac za darmo.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 12:24 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

im bardziej wachadło wychyli się w jedną stronę tym bardziej poleci w drugą!!!!
a naciągali tę gumę bardzo długo ....... miejmy nadzieję że tama pękła
ogłaszam nagrodę dla ubojni która pierwsza da 4, 00 netto Very Happy Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:03 Sro 23 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i tak nie rozumiem tyle miesięcy strat i co to za cena 3.60brutto jakiś minimalny zysk jak wszystko dobrze wyjdzie -spożycia upadki niskie koszty leczenia itp.Czy tak was już przyzwyczaili ,że macie non-stop tracić czy jak?Przecież to droga do ruiny
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1782, 1783, 1784 ... 2083, 2084, 2085  Następny
Strona 1783 z 2085

Skocz do: