Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 04:50 Nie 19 Sie 2018

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1782, 1783, 1784 ... 2089, 2090, 2091  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kol

PostWysłany: 19:16 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barvin napisał:
K...a o jakich cenach wy mówicie, gdzie jest te 3,6. Konkretnie podajcie namiary tej ubojni. Pisać to każdy może różne głupoty a jak do konkretów to nikt nic nie wie. Krew mnie zalewa bo na dziś umawiałem się na 3,4 a dostałem 3,2. I chętnie bym tej ubojni nie oddał ale co mam zrobić kiedy kurczaki mają 7 tyg. Przecież to jawny szantaż. Hodowcy są ruchani na każdym kroku, nie mamy wpływu ani na cenę zbytu ani cenę paszy czy pisklaka nie wspomnę o energi czy wet. K...a nawet pisać mi się nie chce

Dokładnie Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misio

PostWysłany: 19:10 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka jest prawda.
Powrót do góry
barvin

PostWysłany: 19:03 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K...a o jakich cenach wy mówicie, gdzie jest te 3,6. Konkretnie podajcie namiary tej ubojni. Pisać to każdy może różne głupoty a jak do konkretów to nikt nic nie wie. Krew mnie zalewa bo na dziś umawiałem się na 3,4 a dostałem 3,2. I chętnie bym tej ubojni nie oddał ale co mam zrobić kiedy kurczaki mają 7 tyg. Przecież to jawny szantaż. Hodowcy są ruchani na każdym kroku, nie mamy wpływu ani na cenę zbytu ani cenę paszy czy pisklaka nie wspomnę o energi czy wet. K...a nawet pisać mi się nie chce
Powrót do góry
501

PostWysłany: 18:48 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to jest wszystko pojebane.
Powrót do góry
kurczak sredni

PostWysłany: 18:43 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świętokrzyskie 3.6 brutto nie ma kur Cool Ściema o obniżkach, to zagrywki ubojni ze pisza ze jest taniej bo maja trochę importowanych mrożonek
Powrót do góry
addam

PostWysłany: 17:41 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, brychcy proponował mi dzisiaj 3 zł netto, straszył że będzie niżej, nie oddałem bydlakowi!
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:46 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiłem ,że je.bnie po weekendzie.Na maj masa kur.Wielu stało i postanowiło wyjść na maj. Najpierw myślałem ,że wyjdą na weekend ale jednak bali się kwietnia i walnęli wszystko na maj
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 13:21 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalewo- 3.2 netto
Kondratowicz-3.2 netto
Urban-3.1 netto
Powrót do góry
jeep

PostWysłany: 13:10 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emeryt66 napisał:
witam - mam straszny miszung z datami wpisów- ciekaw jestem dlaczego. Z Medoxem zgadzam się co do jednego- popyt i podaż rządzą- kurczaka jest wbród bo inaczej ceny by rosły. Widać że niestety przy cenie za żywiec 3,3 netto wielu dużych zarabia i stale rozwijaja produkcję. Kończąc sprawę Chin- nie mogą tanio produkować kurczaka bo 70 % kosztu to pasze a oni pasze mają drogie- deficyt zbóż. Filozofować na ten temat nie ma sensu. Swoją drogą niektórym słabo idzie wieszczenie przyszłości- dziś ubojnie nie rwą żywca. Ceny już zaczeły spadać.

drogi kolego, podaż i popyt to prawa rynku , które rządzą w normalnym kraju
niestety u nas rządzą duże zakłady i importerzy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
An

PostWysłany: 12:40 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
emeryt66 napisał:

. Swoją drogą niektórym słabo idzie wieszczenie przyszłości- dziś ubojnie nie rwą żywca. Ceny już zaczeły spadać.
Ceny zaczęły spadać? A czego? Byle ubojenka zadzwoni , postraszy , że nie idzie i gatki pełne? Zastanów się mandziole / już normalnie nie wytrzymuję jak czytam takie porąbane posty!!! Evil or Very Mad / : handel dopiero rusza , nikt nie wie co i jak , ale już wiadomo , że ceny trzeba obnizyć!!! Walnij się w głowę . W okolicach Miastka już jest taka jedną madrą ubojowiczka- nazywa się Jablońska. Jej propozycja cenowa na dzisiaj 3,10 i ponoć ktoś z okolic Słana jej daje . Albo to raczej jakaś ściema . Takim należy dziękować tym bardziej , że bierze raptam z 800 sztuk . Ja takich gonię i nawet telefonów nie odbieram!

Kaszuby na dziś - plus 0,10 zł czyli 3,30 netto z tendencją w górę.
Powrót do góry
Lary

PostWysłany: 12:39 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie jeżeli się nie zjednoczymy to ubojnie będą nami manipulować ustalać ceny które nas zniszczą ,przecież to my produkujemy i dostajemy za naszą prace marne grosze .Poniżej kosztów produkcji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 11:52 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emeryt66 napisał:

. Swoją drogą niektórym słabo idzie wieszczenie przyszłości- dziś ubojnie nie rwą żywca. Ceny już zaczeły spadać.
Ceny zaczęły spadać? A czego? Byle ubojenka zadzwoni , postraszy , że nie idzie i gatki pełne? Zastanów się mandziole / już normalnie nie wytrzymuję jak czytam takie porąbane posty!!! Evil or Very Mad / : handel dopiero rusza , nikt nie wie co i jak , ale już wiadomo , że ceny trzeba obnizyć!!! Walnij się w głowę . W okolicach Miastka już jest taka jedną madrą ubojowiczka- nazywa się Jablońska. Jej propozycja cenowa na dzisiaj 3,10 i ponoć ktoś z okolic Słana jej daje . Albo to raczej jakaś ściema . Takim należy dziękować tym bardziej , że bierze raptam z 800 sztuk . Ja takich gonię i nawet telefonów nie odbieram!
Powrót do góry
gęsia skórka

PostWysłany: 11:35 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś oddaje w tym tygodniu?
jakie ceny w centralnej polsce?
a może ubojnie nas czytają i same się pochwala, za ile kupują?

My chyba też powinniśmy stwożyć coś w rodzaju giełdy żywca i niech to ubojnie licytują się o nasz towar. Laughing Laughing
Powrót do góry
emeryt66

PostWysłany: 11:06 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam - mam straszny miszung z datami wpisów- ciekaw jestem dlaczego. Z Medoxem zgadzam się co do jednego- popyt i podaż rządzą- kurczaka jest wbród bo inaczej ceny by rosły. Widać że niestety przy cenie za żywiec 3,3 netto wielu dużych zarabia i stale rozwijaja produkcję. Kończąc sprawę Chin- nie mogą tanio produkować kurczaka bo 70 % kosztu to pasze a oni pasze mają drogie- deficyt zbóż. Filozofować na ten temat nie ma sensu. Swoją drogą niektórym słabo idzie wieszczenie przyszłości- dziś ubojnie nie rwą żywca. Ceny już zaczeły spadać.
Powrót do góry
Producent1

PostWysłany: 06:42 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duże ubojnie prowadzące kontraktację usiłują podpisywać umowy na odchów brojlerów w cenie poniżej kosztów. Sami popodpisywali idiotyczne umowy na dostawę swoich wyrobów. Przy spadku kursu euro probują straty przerzucić na dostawców żywca. A co niektórzy wyrzucają od czasu do czasu duże partie tuszki na rynek krajowy w cenach poniżej kosztów uzyskania. Tym samym rozwalając cały rynek. Uważam, że lepiej zatrzymać produkcję niż produkować dla nich w cenach poniżej opłacalności, aby nie dopuścić do tego typu praktyk. Minimalna cena na dziś to 3,5 zł netto za 1 kg przy odstawie w drugiej dekadzioe czerwca. Proszę nie dajcie się rolować. Pozdrawiam
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 21:24 Nie 4 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakas cisza nastala na forum chyba wszyscy monciciele wysprzedani albo w porcie na majowce cena na dzis wieczor 3,4 netto ciekawe co dalej
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 15:56 Sob 3 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maj ma 5 sobót w moim regionie 4 to komunijne , dochodzi jeszcze wekend Boze Ciało wszystkie hurtownie które znam wyczyszczone z kurczaka !!!!!
jest tylko jedna droga dla ceny kurczaka - NA PÓŁNOC!!!! WALCZCIE O CENĘ!!!! i piszcie jeśli ktoś umawia się na odstawę jutro, większość dużych ubojni nie pracowała w piątek więc są wyczyszczeni!!!
Powrót do góry
barvin

PostWysłany: 14:32 Sob 3 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W łódzkim na pon. umówiłem się na 3,4 netto. Cena wcale nie spada , a myślę że chyba podskoczy bo towaru jest mało. Hurtownie dopiero teraz się żucą na kurczaka. Po wekeendzie w sklepach puchy i cena w detalu to 6,3 i więcej.
Powrót do góry
miko

PostWysłany: 14:22 Sob 3 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed nami tylko dwie niedziele komunijne - kurczak powinien schodzić w duzych ilościach, więc nie bujmy się zawołać 4zł Twisted Evil
Powrót do góry
501

PostWysłany: 12:54 Sob 3 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyhodowałeś.To wiesz jaką cenę musisz podać przy sprzedaży żeby zarobić.To takie proste.
Powrót do góry
BUCEK

PostWysłany: 12:16 Sob 3 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sie dzieje w Wielkopolsce i jakie ceny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
501

PostWysłany: 10:38 Sob 3 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cię kręcę! Sahara.Gdzie byłeś?
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: 10:23 Sob 3 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem wczoraj na zakupach Sad .Takich pustch półek, a właściwie lad chłodniczych dwano nie widziałem ( Tesco, Netto, Biedronka)Po kurczaku tylko ceny pozostawały (luz - 5,99 zł). Shocked I niech nikt nie mówi,że nie ma zejścia na drób Mad
Powrót do góry
cobbross

PostWysłany: 13:34 Pią 2 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie ceny na dzis w mazowieckim, moze ktos umawia sie na poniedzialkowy uboj. Za informacje z gory dziekuje i zycze milego i spokojnego weekendu .
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 18:48 Czw 1 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ryszard40 napisał:
Ubojnie odbierają na raty kurczaka, nie wiedzą czy będą bić 1 czy 2 samochody,coś jest na rzeczy bo cena nie rośnie tylko spada.Podejrzewam że imporcik w kraju jest.Konratowicz do 7 maja nic nie bierze z wolnego rynku.

Oj Rysiu. Siejesz zamęt. Kondratowicz to tylko wolny rynek bez zobowiązujących którąś ze stron umów. Weź sobie człowieku rozpal grilla i flaszkę gorzałki i daj sobie luz Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1782, 1783, 1784 ... 2089, 2090, 2091  Następny
Strona 1783 z 2091

Skocz do: