Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 16:12 Czw 26 Kwi 2018

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1782, 1783, 1784 ... 2078, 2079, 2080  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wama

PostWysłany: 19:01 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez czekam na sygnał. Poinformuję tez innych zainteresowanych. Pojedziemy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
2Pac

PostWysłany: 18:43 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadek napisał:
2Pac napisał:
jest tylko parę osób na forum utrzymujące kontakt czy znajdą się osoby które pojada na protest ???????

Tak można na mnie liczyc, postarm sie zebrać więcej hodowców
Pozd.-tadek

serdecznie dziękuje za poparcie czekamy na sygnał może jutro ???
(kwestia jest tego kiedy go będą rozładowywać )
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 18:32 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podajcie termin- znajdzie sie paru chętnych
Powrót do góry
sebek www

PostWysłany: 18:23 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadek napisał:
2Pac napisał:
jest tylko parę osób na forum utrzymujące kontakt czy znajdą się osoby które pojada na protest ???????

Pozd.-tadek

czekam na info pozdrawiam
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 18:09 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2Pac napisał:

Pozd.-tadek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Barbara

PostWysłany: 18:08 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie pyskacze , gdziescie sie pochowali , odwagi bo nikt za nas sprawy nie zalatwi
Powrót do góry
2Pac

PostWysłany: 18:01 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
2Pac

PostWysłany: 17:56 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektóre ubojnie tęż włączą się do akcji finansowo co w dzisiejszej rozmowie telefonicznej potwierdziły (dolnośląskie)
Powrót do góry
2Pac

PostWysłany: 17:48 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Re: Jedność siłą jest!!!!! Odpowiedz z cytatem

Robin Hood napisał:
Witam serdecznie Was wszystkich! Zarejestrowałem się dziś ponieważ poirytowała mnie sytuacja, a mianowicie:
Dnia 18.04.2008 w Świdnicy odbył się "proces" M. Zagórnego. Dostał wyrok i teraz jak Zagórny pójdzie siedzieć to kto stanie w obronie hodowców drobiu i trzody. Będziemy sami, jak był M. Zagórny w piątek na procesie.
Wszyscy się pałują dlaczego nie ma zbytu i ceny na kurczaka. To trzeba jechać do Gdyni i zobaczycie jak pięknie rozładowują sie statki z kurczakami i ile jeszcze stoi i czeka na rozładunek. Te kity, że nie ma zbytu są nieprawdziwe i czas przejrzeć na oczy i zadać sobie pytanie kto nas kiwa?! Hodowcy już czas się zjednoczyć i jechać do Gdyni. Nie siedźcie w domu i nie czekajcie na komornika, który
zabierze Wam Wasz dorobek. Musimy walczyć wszyscy w całej Polsce, bo na ministra Sawickiego nie ma co liczyć, a mafia czuwa i się bogaci naszym kosztem.

hej kolego ale sobie wybrałeś nic Mariana Zagórnego skazano na 3rzy miesiące ale odwiesili zawiasy , http://ww6.tvp.pl/6239,20080418699142.strona
za wysypywanie zboża na tory świadek zeznał że wysypał 3rzy wagony a Marian twierdził że 10sięć , został skazany za zniszczenie mienia czyli trucizny
(pszenicy skażonej chemicznie i toksycznie ) na co prokuratura ma dokumentacje.Marian Zagórny ma też wyrok za blokowanie transportu z kurczakami nielegalnie importowanymi .Niestety zapominamy o tych co nas bronią . M. Zagórny właśnie jest w ????? czekamy na tel. kto może przyłączyć się do blokady transportu będziemy wdzięczni w parę osób nic nie zdziałamy czekamy na sygnał!!!!!!!
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 17:40 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i co w pojedynke wygramy , jak pisalam w listopadzie ze Pan S zostal deportowany do kraju i pewnie zarzadza z pudla tymi lewymi interesami i dlatego cena kurczaka zaczela spadac na pysk , toscie kobiecie nie wierzyli , ale Robin to wreszcie potwierdzil , kurczaka jak na lekarstwo, a ceny nie chca dawac
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 17:30 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Re: Jedność siłą jest!!!!! Odpowiedz z cytatem

Robin Hood napisał:
Witam serdecznie Was wszystkich! Zarejestrowałem się dziś ponieważ poirytowała mnie sytuacja, a mianowicie:
Dnia 18.04.2008 w Świdnicy odbył się "proces" M. Zagórnego. Dostał wyrok i teraz jak Zagórny pójdzie siedzieć to kto stanie w obronie hodowców drobiu i trzody. Będziemy sami, jak był M. Zagórny w piątek na procesie.
Wszyscy się pałują dlaczego nie ma zbytu i ceny na kurczaka. To trzeba jechać do Gdyni i zobaczycie jak pięknie rozładowują sie statki z kurczakami i ile jeszcze stoi i czeka na rozładunek. Te kity, że nie ma zbytu są nieprawdziwe i czas przejrzeć na oczy i zadać sobie pytanie kto nas kiwa?! Hodowcy już czas się zjednoczyć i jechać do Gdyni. Nie siedźcie w domu i nie czekajcie na komornika, który
zabierze Wam Wasz dorobek. Musimy walczyć wszyscy w całej Polsce, bo na ministra Sawickiego nie ma co liczyć, a mafia czuwa i się bogaci naszym kosztem.

Jestem do dyspozycji, pojedzmy-607 237 769-tadek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Robin Hood

PostWysłany: 17:19 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Jedność siłą jest!!!!! Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 16:52 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadziu i to jest fer wobec innych , wlasnie musimy sie w taki sposob bronic, mialam juz kilka takich wstawien gdzie zgrana grupa hodowcow podbila znaczaco cene , ale ani jeden sie nie wylamal i nie oddal do ubojni o piec groszy taniej.
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 16:41 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daro napisał:
tadek jaka cena na kaszubach Question może znasz prognozy na następny tydzień Question

Od czwartku zaczoł się ruch. W przyszłym tyg. cena w górę . Nadal żywca nie wiele. Zdzwaniajmy się wszyscy -tadeusz goryszewski 607 237 769
Pozdrawiam
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 16:40 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro wiecej w tej chwili zywnosci importujemy niz exportujemy , to jak my mozemy sie przed takimi ukladami obronic , bez pomocy z gory , ale na to nawet nie ma co liczyc , wczoraj strajkowali rolnicy w Dablinie , rzad przyjal ich postulaty i obiecal natychmiastowa poprawe dochodow rolniczych , glownie chodzilo o zalewanie rynku Irlandzkiego tania zywnoscia z za ocenu nie spelniajaca norm Unijnych.
Powrót do góry
dfarmer

PostWysłany: 16:17 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ma wspólnego ilość brojlera na świadectwach do importu - absolutnie nic. To nie rząd importuje ale prywatni importerzy. Nie czekają na dane z GUS Oni widząc sytuację na rynku decydują się na import lub nie. Monopol państwa na handel zagraniczny skończył się w wraz z nastaniem Wolnej Polski.
Powrót do góry
mała

PostWysłany: 15:37 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z kolegami hodowcami ,iż należy zmniejszyć obsadę i ilość rzutów w ciągu roku .To po pierwsze,po drugie powinniśmy wystawiać świadectwa do ubojni na taką ilość sztuk jaką zdajemy .W rzeczywistości jest tak że odchowujemy ma obiekcie 20 tyś ,a świadectwa wystawiamy na 10 tyś Ubojnie na tym korzystają a my robimy nadprodukcję,ok 20%.Rządzący oceniają wielkość produkcji brojlera na podstawie ilość wypisywanych świadectw .Czyli według ilości świadectw nie mamy nadprodukcji .Dlatego co pewien czas uruchamiany jest import.Moi drodzy nie mówcie że tak nie jest.Znam wielu hodowców którzy odchowują 20 tyś, awykazują na świadectwach 5 tyś.Zastanawiam się kiedy my hodowcy będziemy bardziej solidarni i lojalni wobec siebie.Ubojnie są i widać tego efekty.Nie zastraszajmy się stosujmy się tylko do tego o czym piszemy Pozdrawiam
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 12:47 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Zobaczymy jak to się ułoży. Przerwy między cyklami już zwiększyłem do 4 tygodni a wczoraj w wylęgarni zmniejszyłem obsadę na następny rzut o 20%. Niech każdy to zrobi.

Basiu. A ty wracasz do tego co było. Już Cię przeprosiłem za to, że mnie poniosło.

Kondratowicz faktycznie na wczoraj...No dobra. Cen poniżej pasa nie będę podawał i wszyscy tak zróbcie bo przez to ubojnie nawet nie muszą się między sobą kontaktować gdyż mają czarno na białym do jakiego poziomu mogą zjechać z ceny. Niech każdy trzyma się 1 czy 2 ubojni a nie wydzwaniać nawet tam gdzie nigdy nie oddawali bo to też jest sygnałem dla nich o zbicie ceny. Piszę to ale już nie jeden z Was ten temat poruszał. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku i chociaż nie powinniśmy sobie nawzajem szkodzić bo pomocy od siebie i tak nie uzyskamy.

Miłej niedzieli życzę.
Powrót do góry
Kogut11

PostWysłany: 12:33 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Jakość piskąt Odpowiedz z cytatem

Witam-mam wielką prośbę,czy ktoś może coś powiedzieć o jakośći piskląt brojlerowskich z wylęgarni "ANIMEKS DEBICA /wylęgarnia Dębina/
Z góry dziękuję. Laughing
Powrót do góry
An

PostWysłany: 11:32 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy, sądzę że powinniśmy nieco ostudzić nasze emocje i przestać skakać sobie do oczu. Skupmy się na rzetelnej informacji o cenie, ilości żywca i ruchu w handlu w poszczególnych rejonach kraju.
Do Medoxa- myslę, że już dość tych Twoich ciągłych połajanek, szczególnie, że sam się do nich nie stosujesz. O ile jestem w miarę uważnym obserwatorem, to nie zauważyłem żebyś zrobił przerwę w produkcji,ograniczył liczbę wstawianych piskląt czy wydłużył przerwę między wstawieniami. Starzy ludzie na coś takiego mówią: hipokryzja. Poza tym od lat piszesz o tym samym, a teraz z coraz większym zdumieniem zauważam, że oczywiste prawdy ekonomiczne zaczynasz traktować jak własne, odkrywcze wizje. Wszyscy wiedzą, że nowe kurniki i ciągły wzrost produkcji, przy zmniejszonym wzroście zapotrzebowania musi prowadzić nieuchronnie do spadku ceny. Nie trzeba tego nikomu tłumaczyć (po trzy razy na jednej stronie).
Popieram apel Metana: niech każdy we własnym rozumie rozważy, czy brnąć dalej w ten ślepy zaułek, czy jednak trochę zwolnić i np. wstrzymać się z budową nowego obiektu, rozrzedzić trochę stada, zmniejszyć obsadę itd. Jeżeli zrobi to wielu z nas, to korzyść dla nas samych i innych hodowców - gwarantowana.
Kaszuby - w dalszym ciągu 3,00 zł netto.
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 11:11 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moree napisał:
medox ma racje, ja tak robie, mam kurnik na 22 tys szt i wstawiam ok 17tys, i naprawde, powietrze na kurniku lepsze, kura ma dużo miejsca i rośnie super, zjada mniej paszy, i niewiele mniej zarabiam,naprawde, wstawiajmy mniej i dłuższe przerwy róbmy, kończcie produkcje najpóźniej w październiku!!!!!

Dokładnie tak robię od 2 rzutów.Ta sam kasa! 15szt piskalaków/1m2.i w sierpniu zdaję ostanie kury na 2008!
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 11:06 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haratyk napisał:
Jaka cena dzisiaj ?

3,0n. Potwierdza się moja teza że na tym forum człowiek człowiekowi wilkiem.Ostanio asia dostała a teraz haratyk. nieżle.
w sumie to powinniśmy głównie o cenie tutaj akurat pisać Wink
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 10:09 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox , cos tracisz nerwy , a moze tobie tez kurki podrastaja w kurniku i czas juz oddawac, nie wyzywaj sie na nas , nie wiem jak w innych rejonach ,ale w Malopolse cos sie dzieje , bo dzwonia o kurczaka na przyszly tydzien.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 09:54 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzien Dobry kolezanki i koledzy , aby uczyc kultury innych Medox , samemu trzeba dac przyklad , bo to slowo na k w twoim poscie nie swiadczy bynajmniej o wysokim poziomie twojej kultury.
Powrót do góry
jeep

PostWysłany: 09:45 Sob 19 Kwi 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 aga1 napisał:
witam choc tak dawno nic nie pisalem tylko sledzilem wasze posty wytlumaczcie mi jak to cena klaruje sie w granicach 3,0 3,5 z vat a ja wstawilem juz trzeci rzut w ty roku do animexu i cene mam gwarantowana 3,65 a inni koledzy z animexu maja 3.36z vat

a świstaki zawijają w te sreberka !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1782, 1783, 1784 ... 2078, 2079, 2080  Następny
Strona 1783 z 2080

Skocz do: