Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 11:53 Pią 17 Wrz 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1783, 1784, 1785 ... 2662, 2663, 2664  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
predator&obcy

PostWysłany: 11:57 Sro 3 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na dziś sprzedałem 4.4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sarius

PostWysłany: 11:55 Sro 3 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jędrzejów świętokrzyskie 4.2 potwierdzone dzis mialem oferty
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 10:17 Sro 3 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.portalspozywczy.pl/finanse/wiadomosci/eksport-polskiej-zywnosci-zwieksza-sie-w-zawrotnym-tempie,54958.html ktoś ostatnio mówił że eksport siada...
Powrót do góry
chickenfree

PostWysłany: 10:08 Sro 3 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mława 4,15-4,2; Olsztyn 4,2; mniejsze ubojnie z tych terenów nawet 4,3.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:09 Sro 3 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LUSZYN napisał:
MADOKSIE CENA JEST POWYŻEJ 4 BO NIOSKE PRZESTALIŚCIE WRESZCIE TŁUC .I TYLKO DLATEGO :) POZDRAWIAM

Też się zgadza
Powrót do góry
sebawet

PostWysłany: 08:54 Sro 3 Sie 2011    Temat postu: CENY Odpowiedz z cytatem

podawać ceny, gdzie i ile.

np. adros 3.65 na kontrakcie, na wolnym nie wiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Radas

PostWysłany: 07:53 Sro 3 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro3 napisał:
Te osoby same wstawiają w tym terminie co po męsku przyznał chociażby Radas.Zresztą jego filozofia bardzo mi odpowiada-wstawiamy do śmierci swojej lub konkurencji ole!

Chyba lepsza okrutna prawda niż miła dla ucha ściema z szyderczym podtekstem. Very Happy
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
LUSZYN

PostWysłany: 03:28 Sro 3 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MADOKSIE CENA JEST POWYŻEJ 4 BO NIOSKE PRZESTALIŚCIE WRESZCIE TŁUC .I TYLKO DLATEGO Smile POZDRAWIAM
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 22:19 Wto 2 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te osoby same wstawiają w tym terminie co po męsku przyznał chociażby Radas.Zresztą jego filozofia bardzo mi odpowiada-wstawiamy do śmierci swojej lub konkurencji ole!
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:58 Wto 2 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro ,przecież to jasne ,że moje wizje są przerysowane.Chyba ,że bierzesz na poważnie np pożar w wylęgarni.Zresztą pisałem już ,że całe szczęscie ,że prognoza o 2.80 się nie sprawdziła.Tyle,że ten chwilowy wyskok nie jest spowodowany brakiem wstawień.Jedno co pewne, to siłą rzeczy mniej na kurnikach ,naprawdę sporo mniej ,bo wsady były po upałach w czerwcu.Pojedyńcze przypadki rezygnacji,troszkę przesunięć i trochę się na szczęście rozładowało.Gdyby rzeczywiście zrezygnowali to przy dużo niższych obsadach zakłady dziś by stały a cena by była 5netto.Teraz same normalne obsady to będzie 20% więcej mięsa na rynku na pazdziernik.
ALe ok ,jak ktoś się uprze to prognoza się nie sprawdziła,już przecież mówiłem.Lekka szansa na to była ,bo obsady przy cenie 3zł były,teraz raczej szansy żadnej nie ma, by się nie sprawdziła prognoza kichy totalnej na pazdziernik bo mamy powyżej 4 i chyba z 5 osób na forum z różnych regionów i różnych wylęgarni pisze o bardzo dużych wstawieniach w drugiej połowie sierpnia,żeby potem nie było tylko na mnie Very Happy Kurki w aparatach,pożyjemy zobaczymy
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 20:53 Wto 2 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="medox"]No ,bo w sierpniu 2.70netto .10 gr się mogę pomylić Laughing[/quote]
Oznacza to to,co piszę od 2 miesięcy ,że takiej jazdy jak będzie mieć przełomem lipca i sierpnia to z czasów ptasiej grypy nie pamiętacie.Zapytaj co jest w drugiej połowie czerwca Tam wstawiają chyba wszyscy którzy mają kurniki Masę tanich piskląt z importu przyszło,masę!

Witam.Jak widać zadałem sobie odrobinę trudu medoksie.A teraz wstawiam 3razy lol Laughing Laughing Laughing .Pozdrawiam
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:43 Wto 2 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola oczywiście ,że żart ,nic nikomu takiego nie życzę.To jest ,bym powiedział oczywiste.Napisałem tylko w przenośni co się dzieje na wylęgarniach.W zasadzie jak zawsze jak cena skacze mocno
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 17:53 Wto 2 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś znów słyszałem potwierdzenie z dwóch wylęgarni o dużych zamówieniach od 20. 08 do 15. 09 reszta też już w normie czyli dość dużo plus nowe kurniki które dokończone ruszają z produkcją.
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 17:36 Wto 2 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
A w dwóch wylęgarniach wybuchły pożary, zapaliły się rozgrzane do czerwoności przez hodowców brojlera telefony Laughing od nich biurka i poooszło.Tak podała straż w komunikacie.To może będzie mniej wstawień jak te dwie nie zrobią jajek Laughing Jak myślicie? Laughing

Medox z całym szcunkiem ale chyba przesadziłeś nawet jeśli to żart Question nie życz drugiemu co tobie niemilłe. Sad
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:07 Wto 2 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w dwóch wylęgarniach wybuchły pożary, zapaliły się rozgrzane do czerwoności przez hodowców brojlera telefony Laughing od nich biurka i poooszło.Tak podała straż w komunikacie.To może będzie mniej wstawień jak te dwie nie zrobią jajek Laughing Jak myślicie? Laughing
Powrót do góry
chickenfree

PostWysłany: 16:04 Wto 2 Sie 2011    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Mazury i Mazowsze od 4,10 do 4,20zł. Chyba, że się nie spieszy z kasą to są oferty po 4,40 ale nie wiadomo w ilu ratach i w jakim okresie???
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 12:44 Wto 2 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doniesienia prasowe dotyczące produkcji drobiu
http://wzhipd.cba.pl/prasa/158-produkcja-miesa-w-ue-urosnie-o-4-proc-w-2020-r.html
oraz Rosja i .....
http://wzhipd.cba.pl/prasa/160-rosja-wprowadza-zakaz-importu-wieprzowiny-z-chin.html
http://wzhipd.cba.pl/prasa/159-putin-rosja-moze-zredukowac-kontyngenty-importowe-na-wieprzowine.html
pozdrawiam
Powrót do góry
lone_wolf

PostWysłany: 11:35 Wto 2 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!

Przepraszam, że nie w temacie, ale wiem z doświadczenia (czasy własnej produkcji), że jest to najbardziej poczytny temat na forum.

Ze względu na zakończenie produkcji drobiarskiej z początkiem stycznia - wyprzedaję zbędne sprzęty.

Do zaoferowania, na chwilę obecną mam wentylatory szczytowe/mieszacze powietrza w ilości 2 szt. z zabezpieczeniami przepięciowymi/bezpiecznikami.

wymiary 140x140x40, wydajność 40.000 m3/h 1kW.

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt 669 072 306.

Zachodniopomorskie/Sławno

Z życzeniami wysokiej ceny żywca Smile
Powrót do góry
rupek30

PostWysłany: 09:03 Wto 2 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam cenka na dzisiaj w swiętokrzyskim 4.2 netto
Powrót do góry
501

PostWysłany: 06:39 Wto 2 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo przecież nie ma mądrzejszych ludzi na tym śwecie jak POLSCY HODOWCY DROBIU !!!
Powrót do góry
501

PostWysłany: 06:37 Wto 2 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alcapone! Witaj w realu Laughing
Powrót do góry
alcapone

PostWysłany: 00:05 Wto 2 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madmax napisał:
Ktos zna aktualne ceny u:
Smolarek, Kulus, Langner, Jąder, Bajon, Chuchrak, Markiewicz, Banasiewicz, RSP Nowosc ?
Z gory dziekuje

Ceny u w/w wachają się od 3.8 do 4.3n.
Powrót do góry
alcapone

PostWysłany: 22:38 Pon 1 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radas napisał:
alcapone napisał:
Radas widze że ty też jesteś jednym ztych co utrzymują wylęgarnie, mieszalnie, ubojnie i hurtownie. Wszyscy trąbią od pół roku że wrzesień i cała jesień bedzie kicha, bo zawsze jest kicha ...

Utrzymuję wszystkich bo produkuję non-stop, od kilkunastu a nawet ponad 20 lat. Co do strat, to w moim przypadku zatrzymanie fermy na 1 cykl to koszt prawie 20 tyś. zł. Lubię ryzyko i dlatego robię to co robię i tak jak robię. Współpracuję tylko z określonymi wylęgarniami bez skoków w bok. Mieszalnia też ma pewność dostaw paszy przez cały rok. Dlatego chętnie czytam lamenty, jak to źle się dzieje w naszej branży i działam dalej.... do upadku mojego lub konkurencji. Mamy taki wolny rynek na jaki sobie zasłużyliśmy i korzystajmy z jego dobrodziejstw i okrucieństw, przyjmując wszystko dzielnie i po męsku na klatę.

Lubie takie teksty: ja mam najlepszą pasze, ja mam najlepsze pisklęta, ja mam najlepszą ubojnie, ja mam najładniejsze BMW, ja zarabiam a ty nie, tobie kury zdychają a mi nie......

....niezazdreoszcze nikomu kredytów i harmonogramów wstawień na 5 lat z góry.
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 19:59 Pon 1 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to_i_ovo napisał:
Dzisiaj, jak co tydzień, dzwoniło Zalewo, jak zwykle z tekstem "cena spada", proponowali na dzisiaj 4,2 netto (na moichkurczakach dają 3,8 - ciekawe ile dają na swoim terenie). U nas cena wyższa (4,4n) więc nie pohandlowaliśmy.

Co do wylęgów piskląt kurzych brojlerów, to w Polskim Drobiarstwie publikowane są tabele wylęgów, z których wynika, iż wstawienia w 2011r., są większe niż w 2010r. (kwiecień 2010r - 62,2 mln szt., kwiecień 2011r - 66,2 mln szt., maj 2010r - 62,1 mln szt., maj 2011 - 68,6 mln szt.).
Nie dziwcie się potem, że nie ma ceny.

Pozdrawiam.

to co zacytowałeś odnośnie wylęgów to dane wlyęgów nie tylko z jaj krajowych ale także z jaj importowanych kiedy to na masowa skalę ZWD importowały jaja za bezcen za30-50 gr max to spowodowało dramatyczną sytuację dla hodowców reprodukcji o czym większość z was nie wie i pewnie niewielu obchodziło , pociągnęło to za sobą dramatyczne obniżki cen jaj i kłopoty z odbiorem rodzimego jajka od rodzimych hodowców, pojawiały się głosy na tym forum o kłopotach na kurnikach z pisklętami ale często sprzedawane one były po np. 0,90 zł - dodatkowe wylęgi z impotowanych jaj ( alle także importowanych piskląt ) rozjechało rynek nie tylko w repro ale przede wszystkim w żywcu bo wylała się masa towaru nagle nie widomo skąd . Wielu hodowców repro wycięło stada bo nie byli w stanie wytrzymać i dalej ponosić strat. Dziś zaczyna brakować jajka narazie pomalutku ale zaczynają się telefony i sygnały o braku . Skończył się import( bo w Holandii, Francji itp. wycięli stada) , nasze stada pod nóż i w czerwcu jest zamiast 68,6mln jak w maju jest tylko 59,8 mln
Ubojnie poszukują dramatycznie kury bo jej po prostu nie ma a z drugiej strony słyszy się( taką dziś otrzymałam informację nie wiem czy sprawdzona czy nie ale...) , że są wycinane stada repro Rossa w 48-50 tyg. życia czyli o ok.10 tyg. przed planowanym zakończeniem produkcji
Powrót do góry
madmax

PostWysłany: 19:27 Pon 1 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktos zna aktualne ceny u:
Smolarek, Kulus, Langner, Jąder, Bajon, Chuchrak, Markiewicz, Banasiewicz, RSP Nowosc ?
Z gory dziekuje
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1783, 1784, 1785 ... 2662, 2663, 2664  Następny
Strona 1784 z 2664

Skocz do: