Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 03:10 Pią 27 Lis 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1785, 1786, 1787 ... 2490, 2491, 2492  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 10:45 Sob 5 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pacemajjker wejdz na ten link coś tam podał i kto cię popiera Question Question szalony hodowca Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rupek30

PostWysłany: 10:22 Sob 5 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja po tyle sprzedaje więc pewne na 100%
Powrót do góry
Klaudia

PostWysłany: 10:15 Sob 5 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie tak, tylko czy napewno Smile
Powrót do góry
rupek30

PostWysłany: 10:11 Sob 5 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cenka na poniedziałek 3.6 netto pewne Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Klaudia

PostWysłany: 10:05 Sob 5 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z zasada: CISZA NA FORUM = CENA DO GORY Smile
Powrót do góry
Klaudia

PostWysłany: 09:19 Sob 5 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka cena na poniedzialek ??
Powrót do góry
asdos

PostWysłany: 08:20 Sob 5 Lut 2011    Temat postu: Cena Odpowiedz z cytatem

Ponowne podwyżki pasz. Medox pierwszy twój sensowny post, tak trzymaj, popieram cie w 100%.
Powrót do góry
PEACMAKER

PostWysłany: 23:35 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Miałem się nie odzywać ,ale tego nie sposób wytrzymać,muszę przestać czytać to forum ,choć żal bo czasem można się czegoś dowiedzieć.Są ludzie ,jak Peacmaker ,który JAKO JEDYNY na tym forum cokolwiek zadziałał ,spowodował krótką wzmiankę w portalu do którego link podesłał.Myślę ,że należało by napisać więcej i dosadniej ale dobre i to co jest.Nawet żaden burak nie zwrócił na to uwagi.Nie uważacie ,że choć "dzięki chłopie" by się przydało,że robisz coś w naszej sprawie?Kurak z Niemiec wchodzi w setkach ton ,pieniążki idą z rączki do rączki a kwity bierze się legalne na wyższą wartość by była podkładka.Ale co tam.Za chwilę będzie dobrze i znów będzie można szukać miejsca na nową budę.Mam nadzieję ,graniczącą z pewnością ,że nie będzie, bo przy koszcie 3.80 są baardzo mizerne na to szanse i wielu debili wypadnie.I dobrze ,bo tak wielu kretynów nie posiada w swych szeregach żadna branża.Prosi brojler o skany umów,a h..j tam niech se prosi,wchodzę i patrzę czy już podskoczyła cena i o ile.Jakoś to będzie , za chwilę wiosna.ZERO myślenia,trzy cyfry i gnój to jedyne co ogarnia mózg tych wspomnianych 95%.Skumałem wreszcie skąd taka liczba wstawień od 20lutego - a to kurna święta pózno w kwietniu w tym roku.Przecież musi być już wtedy cena.Niech tam se inni coś kombinują ,ja się skupiam żeby gotować budę bo druga połowa kwietnia to fajny czas na sprzedaż.Brak słów,po prostu brak słów.Moją nadzieją jest 2.50netto do końca roku i odsiew baranów.TO NIE JEST KONIEC,TO DOPIERO POCZĄTEK TOTALNEGO ODSIEWU

Dzięki...moze jak bedzie po 2,80 to ktos zwróci uwage na cokolwiek..ze prosze ludzi o kontakt ze mna..ale nikogo to nie interesuje..kilka osób z portalu spozywczego napisało do mnie maila wiec i im dziekuje..ale poza nimi..dziesiatki ludzi pisze ale najwyrazniej nikogo to nie interesuje..ja po prostu dalej robie swoje;) pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
madmax

PostWysłany: 22:25 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam wzrost ceny żywca nawet w Wielkopolsce. Poznań i okolice na poniedziałek propozycja po 3,50 netto..... moja odpowiedź.... spokojnie, jeszcze nie mają nawet 6 tygodni.
Kto w okolicach Poznania oddaje na poniedziałek poniżej 3,50 to niech nie skamle, że mu się krzywda dzieje, bo robi to na własne życzenie!!!!!!
Wolsztyn znowu się obudzi z ręką w nocniku i pretensjami, że hodowcom to chyba się w głowach poprzewracało, że żądają ceny (dopiero i jeszcze nie ) zbliżonej do kosztów produkcji.
Panowie ubojniści B.... K.....S.... CH.....pobódka!!!!!! Nie dostaniecie niczego na niedzielę poniżej 3,50 bo nasze koszty to 3,80
Przekażcie koledzy to tym, którzy nie umieją obsługiwać komputerów i nie są świadomi aktualnych zmian.
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 22:07 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc teraz trochę konkretów. Wstawień wciąż jest mało. Skąd to wiadomo. Ci do dopiero wstawiali i dostali transporty dniówek wiedzą. Kurczaka do samochodów kolanem dopychają po 2-3 tys więcej na aucie niż powinno być według zamówienia. Jak tu zachować unijne sztandary jak takie debile w wylęgarniach pracują.

Wniosek jest jeden. Już nie ma maksymalnych wstawień bo jak były to potrafili po 2 tys mniej na auto załadować.

Co do Wipaszu i Cedrobu (wytwórni pasz) Apeluje nie kupujcie tam paszy tzn. w firmach które rozwijają własną produkcję brojlera. To jest hodowanie wrzoda na własnej du.. e. Oni budują wam konkurencję (kurniki) za oknem a wy ich przy tym wspieracie. Kupujcie w firmach neutralnych i sprawdzonych. Każdy wie w jakich.

W Wielkopolsce niedawno płacili 3.2 plus VAt ale na szczęście już jest tendencja w górę.

Co do LPG to wychodzi na obiekcie około 5,5 - 6,5 tys drożej niż centralne węglowe - wodno powietrzne z nagrzewnicami. Także nawet najbardziej jajogłowi u nas przebudowują na system węglowy. Można przyciąć trochę kosztów.

Panu z 8 już po porostu odbiło. zal.pl
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:06 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem się nie odzywać ,ale tego nie sposób wytrzymać,muszę przestać czytać to forum ,choć żal bo czasem można się czegoś dowiedzieć.Są ludzie ,jak Peacmaker ,który JAKO JEDYNY na tym forum cokolwiek zadziałał ,spowodował krótką wzmiankę w portalu do którego link podesłał.Myślę ,że należało by napisać więcej i dosadniej ale dobre i to co jest.Nawet żaden burak nie zwrócił na to uwagi.Nie uważacie ,że choć "dzięki chłopie" by się przydało,że robisz coś w naszej sprawie?Kurak z Niemiec wchodzi w setkach ton ,pieniążki idą z rączki do rączki a kwity bierze się legalne na wyższą wartość by była podkładka.Ale co tam.Za chwilę będzie dobrze i znów będzie można szukać miejsca na nową budę.Mam nadzieję ,graniczącą z pewnością ,że nie będzie, bo przy koszcie 3.80 są baardzo mizerne na to szanse i wielu debili wypadnie.I dobrze ,bo tak wielu kretynów nie posiada w swych szeregach żadna branża.Prosi brojler o skany umów,a h..j tam niech se prosi,wchodzę i patrzę czy już podskoczyła cena i o ile.Jakoś to będzie , za chwilę wiosna.ZERO myślenia,trzy cyfry i gnój to jedyne co ogarnia mózg tych wspomnianych 95%.Skumałem wreszcie skąd taka liczba wstawień od 20lutego - a to kurna święta pózno w kwietniu w tym roku.Przecież musi być już wtedy cena.Niech tam se inni coś kombinują ,ja się skupiam żeby gotować budę bo druga połowa kwietnia to fajny czas na sprzedaż.Brak słów,po prostu brak słów.Moją nadzieją jest 2.50netto do końca roku i odsiew baranów.TO NIE JEST KONIEC,TO DOPIERO POCZĄTEK TOTALNEGO ODSIEWU
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 21:50 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8-obcy pasazer nostromo ,w polsacie o 22,10 bedzie nadawany twój film .walni se drina ,opuść forum dupcia w fotelik i czekaj cierpliwie i nie zawracaj gitary . Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 21:27 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie obrażcie się ale będę pisał z błedami bo te reklamy kużwa
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 21:22 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziunia napisał:
marzy się................?
nie nadążam mam tylko 20 mega sory
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 21:14 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marzy się................?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 21:08 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziunia napisał:
Właśnie tak działają naganiacze na rynku zbajerują, oczarują , obiecują gwiazdkę z nieba, a biedny hodowca nie zdąży przeczytać umowy i już ją podpisze!
uważajcie na dziunie również męskie!
no wreszcie bez makijażu i to rano o piątej w podartej pidzamie Rolling Eyes
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 21:02 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie tak działają naganiacze na rynku zbajerują, oczarują , obiecują gwiazdkę z nieba, a biedny hodowca nie zdąży przeczytać umowy i już ją podpisze!
uważajcie na dziunie również męskie!
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 20:58 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest forum na temat cen kurczaka!
Koledzy chcecie coś przegapić! dziunia
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 20:56 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czułeś dziunię ?
Powrót do góry
dawid100

PostWysłany: 20:56 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tojedyna rada na 3.3 netto Laughing
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 20:54 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraz będzie z.jebka od prawdziwych hodowców Exclamation nie ode mnie Embarassed
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 20:46 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zamknij oczy, wyciągnij dłonie i poczuj dziunię .................
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 20:45 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziunia napisał:
sie robi
ja też chce kużwa nawet cena mnie już nie obchodzi Shocked
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 20:40 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sie robi
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 20:34 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kużwa i ty kury robisz Question
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1785, 1786, 1787 ... 2490, 2491, 2492  Następny
Strona 1786 z 2492

Skocz do: