Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 00:10 Czw 26 Lis 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1785, 1786, 1787 ... 2488, 2489, 2490  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sertec

PostWysłany: 22:55 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanie wiecie cos na temat ubojni drobeksan z nowego sacza prosze o opinie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madmax

PostWysłany: 22:48 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gallus gallus napisał:
TOM-JOK napisał:
CZY SŁYSZAŁ KTOŚ O MIESZALNI ZŁOTÓW? JEŻELI TAK TO PROSZĘ O OPINIE.

Witam wszystkich. Do tej pory byłem tylko obserwatorem forum, ale postanowiłem się zalogować aby Cię ostrzec. Główne wady tej mieszalni to:
1.nieterminowe dostawy pasz;
2.zużycie paszy w granicach 2-2,4;
3.wieczne błoto na kurnikach;
4.ogólny bałagan w firmie.
Poza tym zastanów się kolego dlaczego niewielka mieszalnia szuka kontrahentów tak daleko, może dlatego,że na swoim terenie jest już "spalona"...
Oprócz niemiłych wspomnień, po współpracy ze Złotowem pozostały mi jeszcze problemy. Decyzja należy do Ciebie.

A do tego wszystkiego błoto na kurniku po pierwszym tygodniu, kurczaki , a w zasadzie jeszcze pisklaki wyglądają jak po kąpieli błotnej. Usłyszysz, że ich lekarz przyjedzie i zobaczy co jest grane. A jak przyjedzie to problemem nie będzie pasza, tylko........ adenowirusy w pisklakach !!!!! A pasza???......... jest doskonała!!!!!
Nie wpuszczaj nikogo z tej mieszalni nawet pod drzwi kurnika, bo wszystko się posra!!!!
Oto moje prywatne doświadczenie.
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 22:31 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOLEDZY-----znowu nowi hodowcy robią wpist zarejstrowani (np:28grudzień 1010-3 luty 2011)????????????????????????????????
Powrót do góry
Wicherek

PostWysłany: 21:57 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo się cieszę że rosną ceny kurczaka wraca optymizm i będzie komu zjadać pszenicę.
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 21:43 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chodzi o lata tylko obwód drzewa do 15 cm. ale zezwolenie z gminy i tak jest potrzebne nawet na krzaki. Nawet jak ktoś ci zetnie to i tak ty za to odpowiadasz. Byłem dzisiaj w gminie i Pani od ... wicherek
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 21:26 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwaga na tych co siedzą w pszenicy Idea
Powrót do góry
Wicherek

PostWysłany: 21:12 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważajcie aby ktoś np SRi nie wykorzystał waszego protestu do własnych interesów POLITYCZNYCH . Gnać takich na odległość!
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 21:10 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś te nasze lamenty przyniosły skutek ktoś się przestraszył czy co ,poniedziałek 3.6 n na razie gwarantowane jutro zobaczymy Question
Powrót do góry
gallus gallus

PostWysłany: 21:08 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOM-JOK napisał:

Witam wszystkich. Do tej pory byłem tylko obserwatorem forum, ale postanowiłem się zalogować aby Cię ostrzec. Główne wady tej mieszalni to:
1.nieterminowe dostawy pasz;
2.zużycie paszy w granicach 2-2,4;
3.wieczne błoto na kurnikach;
4.ogólny bałagan w firmie.
Poza tym zastanów się kolego dlaczego niewielka mieszalnia szuka kontrahentów tak daleko, może dlatego,że na swoim terenie jest już "spalona"...
Oprócz niemiłych wspomnień, po współpracy ze Złotowem pozostały mi jeszcze problemy. Decyzja należy do Ciebie.
Powrót do góry
byczo

PostWysłany: 21:03 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
rupek30 napisał:
ciekawy jestem dlaczego na MK cena nie idzie w górę ?
bo MK to jedna wielka ściema,żeby z hodowców wyssać ostatnią krew. jutro kaszuby 3.5 netto. 100% pewne sąsiad zdaje, założe sie że na MK bedzie 3.3n.

Ktoś z Was jeszcze tam zagląda???! Ja juz dawno przestałem śledzić ten koncert pobożnych życzeń
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 20:59 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo się zastanawiają na ile podnieść, ja strzelam że w poniedziałek skoczy na 3,75 plus vat. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
dorian1

PostWysłany: 20:56 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rupek30 napisał:
bo MK to jedna wielka ściema,żeby z hodowców wyssać ostatnią krew. jutro kaszuby 3.5 netto. 100% pewne sąsiad zdaje, założe sie że na MK bedzie 3.3n.
Powrót do góry
rupek30

PostWysłany: 20:44 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
mały1

PostWysłany: 20:35 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rupek30 napisał:
witam cenka na dziś 3.4, 3. 5 i w górę. Very Happy Very Happy
Cytat:
Oby tak dalej to może posiedzimy wdomu Smile
Powrót do góry
rupek30

PostWysłany: 20:22 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam cenka na dziś 3.4, 3. 5 i w górę. Very Happy Very Happy
Powrót do góry
dawid100

PostWysłany: 19:48 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram rysia tlko radykalne rozwiązania przyniosą jakikolwiek skótek Cool
Powrót do góry
CINDUSIA

PostWysłany: 19:43 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
ceny maja wystrzelic i to juz w niedługim czasie obsady zredukowane tak jak medox chcial. dioksyny wyszły w niemczech koło 5 stytcz ostatnie wsady na tej super paszy miały w okolicy 10 I. to sobie przeliczcie kiedy zacznie sie ruch o którym hodowcy sie dowiedza bo na dystr/hurt juz to zauwazyli bo z dnia na dzien wieksze zamowienia od sasiadów spływaja te podwyzki w zywcu o 10-20 gr to na pocieszenie zeby wpuszczac a głupków podobno coraz mniej do wsadu i to nawet na umowie z 5ciu kurników to tak 3 max

TAKIE WYPOWIEDZI SĄ SUPER POTRAFISZ FILUŚ POPRAWIĆ HUMOR !!!!!!

Mam nadzieje że się to sprawdzi myślę że reszta też czeka na taki cud
potwierdzasz to co pisałam wcześniej że na wytwórniach spadek o 40 % pasz
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 19:28 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ceny maja wystrzelic i to juz w niedługim czasie obsady zredukowane tak jak medox chcial. dioksyny wyszły w niemczech koło 5 stytcz ostatnie wsady na tej super paszy miały w okolicy 10 I. to sobie przeliczcie kiedy zacznie sie ruch o którym hodowcy sie dowiedza bo na dystr/hurt juz to zauwazyli bo z dnia na dzien wieksze zamowienia od sasiadów spływaja te podwyzki w zywcu o 10-20 gr to na pocieszenie zeby wpuszczac a głupków podobno coraz mniej do wsadu i to nawet na umowie z 5ciu kurników to tak 3 max
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 17:36 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wcześniej pisałem że blokady blokady tylko to pozostało JESTEM ZA NAJLEPIEJ JUŻ W PONIEDZIAŁEK 07 -02 - 2011

NIEMA NA CO CZEKAĆ WETERYNARZE MOGLI STRAJKOWAC
A MY KU .WA CO
Powrót do góry
mały1

PostWysłany: 17:03 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepper tylko tak działał i to było nieraz bardzo dotkliwe i natychmiast zauważalne ponad to można to zrobić dosłownie w różnych miejscach kraju a frekwencja w tedy będzie o wiele większa niż marsz na warszawę Cool
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 16:52 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Re: !!!!!!!!!!! PROTEST !!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

TOM-JOK napisał:
ryś napisał:
Czy w polskim drobiarstwie będzie lepiej? 99% ze nie!! rządowi taka stytuacja jest na rękę. moze się pochwailic przed społeczenstwem, ze nie wszystko podrożało - drób i wieprzowina potaniały.
1% zostawiam na nasz rozsądek. musimy się zjednoczyc i stanowczo zaprotestowac. Znajac wczesniejsze doswiadczenia do Warszawy niewiele z nas przybędzie. Dlatego proponuje w jednym dniu o jednej godzinie zablokowac głowną drogę w kazdym miescie wojewódzkim. Poniewaz kryzys w równym stopniu dotyka nas i hodowców trzody chlewnej powninnismy podjac próbę wspólnego protestu. W jednosci siła!!!!!!!Do efektywnego protestu potrzebna jest masowa frekwencja. Aby się przekonac jak wielu z nas podejmie to wyzwanie proponuję chętni napisali na moją skrzynkę pocztową do dnia 20 lutego z podaniem województwa i branzy: nowak.ryszard@onet.eu
Przewodniczacego mozemy wybrac sposród nas lub z zewnatrz.
O wynikach napiszę na niniejszym forum.JA JESTEM ZA!!!!!

Jedno zdanie do mikosz84: w powodzenie rozmow z Izbą Rolnicza absolutnie nie wierzę. Takie rozmowy w woj. śląskim toczyly się juz kilka lat temu i skonczyly się zerowym rezlultatem. Tam pracują urzędnicy i na żadne radykalne działania sie nie zdecydują.
Hodowcy brojlera i trzody chlewnej łączmy sie!!!!!!!!!!!!!
JESTEM ZA TAKIM ROZWIĄZANIEM.
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 16:51 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Re: !!!!!!!!!!! PROTEST !!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

ryś napisał:
Czy w polskim drobiarstwie będzie lepiej? 99% ze nie!! rządowi taka stytuacja jest na rękę. moze się pochwailic przed społeczenstwem, ze nie wszystko podrożało - drób i wieprzowina potaniały.
1% zostawiam na nasz rozsądek. musimy się zjednoczyc i stanowczo zaprotestowac. Znajac wczesniejsze doswiadczenia do Warszawy niewiele z nas przybędzie. Dlatego proponuje w jednym dniu o jednej godzinie zablokowac głowną drogę w kazdym miescie wojewódzkim. Poniewaz kryzys w równym stopniu dotyka nas i hodowców trzody chlewnej powninnismy podjac próbę wspólnego protestu. W jednosci siła!!!!!!!Do efektywnego protestu potrzebna jest masowa frekwencja. Aby się przekonac jak wielu z nas podejmie to wyzwanie proponuję chętni napisali na moją skrzynkę pocztową do dnia 20 lutego z podaniem województwa i branzy: nowak.ryszard@onet.eu
O wynikach napiszę na niniejszym forum.JA JESTEM ZA!!!!!

Jedno zdanie do mikosz84: w powodzenie rozmow z Izbą Rolnicza absolutnie nie wierzę. Takie rozmowy w woj. śląskim toczyly się juz kilka lat temu i skonczyly się zerowym rezlultatem. Tam pracują urzędnicy i na żadne radykalne działania sie nie zdecydują.
Powrót do góry
ryś

PostWysłany: 16:47 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: !!!!!!!!!!! PROTEST !!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

O wynikach napiszę na niniejszym forum.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TOM-JOK

PostWysłany: 16:38 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 16:02 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=losaMBAVgGA
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1785, 1786, 1787 ... 2488, 2489, 2490  Następny
Strona 1786 z 2490

Skocz do: