Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 06:30 Sob 28 Lis 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1788, 1789, 1790 ... 2492, 2493, 2494  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorian1

PostWysłany: 14:12 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorian1 napisał:
rupek30 napisał:
ciekawy jestem dlaczego na MK cena nie idzie w górę ?
bo MK to jedna wielka ściema,żeby z hodowców wyssać ostatnią krew. jutro kaszuby 3.5 netto. 100% pewne sąsiad zdaje, założe sie że na MK bedzie 3.3n.
tak jak mówiłem mielewczyk sie wysiliła na 3.4 na MK a daje spoKOJNIE 3.5 JUTRO 3.6.PANI BEATO SZKODA PANI CENNEGO CZASU BY DZWONIĆ PO UBOJNIACH, DAJ SOBIE KOBITO SPOKÓJ,BO DZIAŁASZ NA NASZĄ NIEKOŻYŚĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ryś

PostWysłany: 13:04 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: !!!!!!!!!! PROTEST !!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Czy w polskim drobiarstwie będzie lepiej? 99% ze nie!! rządowi taka sytuacja jest na rękę. może się pochwalić przed społeczeństwem, ze nie wszystko podrożało - drób i wieprzowina potaniały.
1% zostawiam na nasz rozsądek. musimy się zjednoczyć i stanowczo zaprotestować. Znając wcześniejsze doświadczenia do Warszawy niewiele z nas przybędzie. Dlatego proponuje w jednym dniu o jednej godzinie zablokować główną drogę w każdym mieście wojewódzkim lub w Warszawie Ponieważ kryzys w równym stopniu dotyka nas i hodowców trzody chlewnej powinniśmy podjąć próbę wspólnego protestu. W jedności siła !!!!!!!Do efektywnego protestu potrzebna jest masowa frekwencja. Aby się przekonać jak wielu z nas podejmie to wyzwanie proponuję chętni napisali na moją skrzynkę pocztową do dnia 20 lutego z podaniem województwa i branży: nowak.ryszard@onet.eu
Przewodniczącego możemy wybrać spośród nas lub z zewnątrz.
O wynikach napiszę na niniejszym forum.

Jedno zdanie do mikosz84: w powodzenie rozmów z Izbą Rolnicza absolutnie nie wierzę. Takie rozmowy w woj. śląskim toczyły się juz kilka lat temu i skończyły się zerowym rezultatem. Tam pracują urzędnicy i na żadne radykalne działania się nie zdecydują.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lary

PostWysłany: 12:21 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cedrob miał dwie kontrole z powodu kurczaka na speedzie więc stąd podwyżka cen żywca. Nie liczyłabym że się długo utrzyma. Cena na dziś 3,5
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 12:12 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8-obcy pasazer nostromo napisał:
Ossa napisał:
Nie podniecajcie się. Sześć tygodni temu były święta i nikt nie wstawiał przez kilka dni. Kto ma do zdania niech zdaje szybko i nie kombinuje za dużo.
bez komentarza Embarassed

Potwierdzam słowa Ossa! Ten nadchodzący tydzień to wstawienia między świętami a Nowym Rokiem i teraz w Wielkopolsce telefony robią się czerwone. Ceny od 3,30 wzwyż. Od 14-02 wchodzą wstawienia z początku roku i kurczaka powinno być już więcej. Ale to nie znaczy, że nie wejdzie kolejny import, albo jakiś Cedrob czy inny nie wysypie resztek magazynowych zanim się zrobi naprawdę wiosna za oknem.
A teraz ciekawostka... Dlaczego mieszalnie pasz podnoszą ceny? Cytat:
handlowiec- " ...znowu musiałem oddać kurczaki od tych naszych z przewłaszczenia za cenę poniżej kosztów, bo nie mogłem już dłużej czekać, a tu cena idzie do góry. " Pytam.... to po co już oddawałeś? Przecież on nigdy nie zarobi. "
handlowiec- "... no bo w przyszłym tygodniu już jedzie od nas pasza do niego, bo dostaje kolejne pisklęta i nie mam już czasu"
Czyli interes się kręci u Was pełną parą! Tylko jak to się skończy?
handlowiec- "... nieee, nooo..... jesteśmy zabezpieczeni u takich na hipotekach.... Holendrzy wiedzą jak się zabezpieczyć".

Pozdrawiam dawców kapitału i własnej pracy.... o nieruchomościach nie wspomnę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
żeldrob

PostWysłany: 11:53 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie podniecajcie się bo dopóki w chłodniach będzie mrożony import ceny nie będzie .Cedrob pozwoli na 2-3 dniową podwyzkę i znów wypchną na rynek import zarabiając p[rzy tym krocie.
Powrót do góry
moree

PostWysłany: 11:47 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po za tym z tego co się orientuje duże braki żywca na pewno do 10 lutego, także dociskajcie ceny, ( podobno de heus podniósł od wczoraj ceny pasz). powodzenia dla tych co muszą hodować, małopolska dziś to min 3,45 netto.
Powrót do góry
moree

PostWysłany: 11:44 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam Drobeksan z nowego sącza, płaci terminowo po 14 dniach, rzetelny odbiorca, niestety należy do tych ,którzy nigdy najwięcej na rynku nie płaci, zawsze 5-10groszy mniej niż inni.
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 11:38 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ossa napisał:
Nie podniecajcie się. Sześć tygodni temu były święta i nikt nie wstawiał przez kilka dni. Kto ma do zdania niech zdaje szybko i nie kombinuje za dużo.
bez komentarza Embarassed
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 10:28 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ossa czy Twoja ubojnia nie ma co bić?
Powrót do góry
Ossa

PostWysłany: 09:59 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Klaudia

PostWysłany: 09:40 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od dzisiaj
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 09:28 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś ,kiedy te ceny mają wystrzelic ? 1 tydzień czy 2 bo ja nie mam za dużo czasu
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 09:06 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj się dzieje tuszka do góry
a żywiec dziś to min 3,5 netto
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 07:42 Pią 4 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przenieście się z paszami na tematy dotyczące pasz nie zaśmiecajcie już bardziej i tak zaśmieconego forum. Moderator tutaj nie istnieje jest to najbardziej zapuszczone pod względem moderacji forum jakie znam i wcale nie tęsknię za cenzurą tylko za porządkiem.
Tuszki do góry !!!! na przyszły tydzień lekka panika i poszukiwanie żywca. Cool Cool Cool
Powrót do góry
Stachu

PostWysłany: 23:12 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brałem pasze ze Złotowa jakies z 6 lata temu i dalej ale w repro i powiem, że dobra była pasza potem w jednym rzucie coś było z wątrobami wrócliłem do cargila i też jakas reklamacja chyba była czy coś takiego i powróciłem do Złotowa ale pozmienali terminy płatnośc na krótsze itp i jest powrót do Provimi
Powrót do góry
Lary

PostWysłany: 23:12 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8-obcy pasazer nostromo napisał:
coś te nasze lamenty przyniosły skutek ktoś się przestraszył czy co ,poniedziałek 3.6 n na razie gwarantowane jutro zobaczymy Question
Któż tyle gwarantuje?
Powrót do góry
Lary

PostWysłany: 23:11 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorian1 napisał:
rupek30 napisał:
ciekawy jestem dlaczego na MK cena nie idzie w górę ?
bo MK to jedna wielka ściema,żeby z hodowców wyssać ostatnią krew. jutro kaszuby 3.5 netto. 100% pewne sąsiad zdaje, założe sie że na MK bedzie 3.3n.
Czy mogę prosić o nazwę tej ubojni???
Powrót do góry
sertec

PostWysłany: 22:55 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanie wiecie cos na temat ubojni drobeksan z nowego sacza prosze o opinie?
Powrót do góry
madmax

PostWysłany: 22:48 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gallus gallus napisał:
TOM-JOK napisał:
CZY SŁYSZAŁ KTOŚ O MIESZALNI ZŁOTÓW? JEŻELI TAK TO PROSZĘ O OPINIE.

Witam wszystkich. Do tej pory byłem tylko obserwatorem forum, ale postanowiłem się zalogować aby Cię ostrzec. Główne wady tej mieszalni to:
1.nieterminowe dostawy pasz;
2.zużycie paszy w granicach 2-2,4;
3.wieczne błoto na kurnikach;
4.ogólny bałagan w firmie.
Poza tym zastanów się kolego dlaczego niewielka mieszalnia szuka kontrahentów tak daleko, może dlatego,że na swoim terenie jest już "spalona"...
Oprócz niemiłych wspomnień, po współpracy ze Złotowem pozostały mi jeszcze problemy. Decyzja należy do Ciebie.

A do tego wszystkiego błoto na kurniku po pierwszym tygodniu, kurczaki , a w zasadzie jeszcze pisklaki wyglądają jak po kąpieli błotnej. Usłyszysz, że ich lekarz przyjedzie i zobaczy co jest grane. A jak przyjedzie to problemem nie będzie pasza, tylko........ adenowirusy w pisklakach !!!!! A pasza???......... jest doskonała!!!!!
Nie wpuszczaj nikogo z tej mieszalni nawet pod drzwi kurnika, bo wszystko się posra!!!!
Oto moje prywatne doświadczenie.
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 22:31 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOLEDZY-----znowu nowi hodowcy robią wpist zarejstrowani (np:28grudzień 1010-3 luty 2011)????????????????????????????????
Powrót do góry
Wicherek

PostWysłany: 21:57 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo się cieszę że rosną ceny kurczaka wraca optymizm i będzie komu zjadać pszenicę.
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 21:43 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chodzi o lata tylko obwód drzewa do 15 cm. ale zezwolenie z gminy i tak jest potrzebne nawet na krzaki. Nawet jak ktoś ci zetnie to i tak ty za to odpowiadasz. Byłem dzisiaj w gminie i Pani od ... wicherek
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 21:26 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwaga na tych co siedzą w pszenicy Idea
Powrót do góry
Wicherek

PostWysłany: 21:12 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważajcie aby ktoś np SRi nie wykorzystał waszego protestu do własnych interesów POLITYCZNYCH . Gnać takich na odległość!
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 21:10 Czw 3 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś te nasze lamenty przyniosły skutek ktoś się przestraszył czy co ,poniedziałek 3.6 n na razie gwarantowane jutro zobaczymy Question
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1788, 1789, 1790 ... 2492, 2493, 2494  Następny
Strona 1789 z 2494

Skocz do: