Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 12:05 Sro 25 Lis 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1788, 1789, 1790 ... 2486, 2487, 2488  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 20:48 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorian1 napisał:
ta afera właśnie jest dla leppera.tak trzeba go odszukać, mieszka kolo koszalina i na pewno ostrzy pazurki na taką aferę Twisted Evil a nasza manifestacja z transparentami nie da skutku, ale jak zajedziemy z całym tirem podłych kur i pod sejmem wywalimy,to na pewno w uwadze nas pokażą,bo jak na razie to psy na łańcuchach są najważniejsze,a nie upadła gospodarka.
to ty nie wiesz że tvn to PO partia tych co im się dawniej dziesięciny płaciło Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dorian1

PostWysłany: 20:42 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta afera właśnie jest dla leppera.tak trzeba go odszukać, mieszka kolo koszalina i na pewno ostrzy pazurki na taką aferę Twisted Evil a nasza manifestacja z transparentami nie da skutku, ale jak zajedziemy z całym tirem podłych kur i pod sejmem wywalimy,to na pewno w uwadze nas pokażą,bo jak na razie to psy na łańcuchach są najważniejsze,a nie upadła gospodarka.
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 20:40 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Polskie-firmy-drobiarskie-moga-eksportowac-do-Chin,wid,13097173,wiadomosc.html
Powrót do góry
dawid100

PostWysłany: 20:36 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wiem że to forum to tylko część chodowców drobiu i to co tu piszemy bez działania to tylko wylewanie żali i udowadniania kto mądrzejszy a mi nie oto chodzi .widzę że wola w nas jest .a teraz organizujmy się . niech przdstawiciele naszych związków się odezwą bo bez tego bedzie nas za mało takie są fakty także rozgłaszjmy trąbmy gdzie możemy bo wszystko zaczyna się od iskry Cool
Powrót do góry
8-obcy pasazer nostromo

PostWysłany: 20:15 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tolek napisał:
Zapytajcie Lepera jak się organizuje protesty pod sejmem.Do tego potrzeba chłopa z ja-jami a nie krzykaczy którzy ukrywają się na forum pod jakimś tam nikami .i licytują się kto jest bardziej wulgarny.Jechać pod sejm zabrać kilka wywrotek tego co nam pozostaje z produkcji kurczaka czyli wielkie G..i zrobić swoje.(25lat w branży) JESTEM ZA PROTESTEM.
Pozdrawiam.
I OTO CHODZI TO DOPIERO PRZYNIESIE SKUTEK I JESZCZE Z JEDNĄ POD MIN. ROLNICTWA SAWICKIEMU
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 20:00 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dawid100 napisał:
z mojego skromnego doświadczenia(14lat) w protestach przed sejmem organiżowały lokalne związki zawodowe ale inicjatywa była bardziej odgóra wiem że mielismy wtedy zebranie z leperem (wtedy się wspinał do władzy na fali protestów) może ktoś zna kogos kto ma do niego dostęp ? jakby to on pociągnoł to kto wie to takie lużne przemyślenia Cool

Bezpieka do tego nie dopuści . W Polsce rzadzi mafia a to Stado w sejmie jest jak plastelina .To nie ma sensu . Lepiej idzcie i zagłosujcie w wyborach na wlasciwych ludzi . Zresztą trzeba bylo zaglosować na Leppera ....Teraz wyboru juz nie bEdzie . Bo jest lewica i pseudoprawica czyli lewica.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
dziunia

PostWysłany: 19:59 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin siedlce napisał:
Klaudia napisał:
kurczak581 napisał:
jak na razie to jrst 4 chętnycu do wyjazdu--DAWID100/STACHU/PUZON BROJLEROWSKI /i ja ,a pozostali???????????????????????????????????

ja tez pojade !!

ja tez pojade i 4 moich znajomych

a reszta to koledzy z ubojni i co tu od nich wymagać! strajku jak im tak dobrze!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
leszczaczek

PostWysłany: 19:55 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dawid100 napisał:
z mojego skromnego doświadczenia(14lat) w protestach przed sejmem organiżowały lokalne związki zawodowe ale inicjatywa była bardziej odgóra wiem że mielismy wtedy zebranie z leperem (wtedy się wspinał do władzy na fali protestów) może ktoś zna kogos kto ma do niego dostęp ? jakby to on pociągnoł to kto wie to takie lużne przemyślenia Cool

Bezpieka do tego nie dopuści
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
marcin siedlce

PostWysłany: 19:53 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klaudia napisał:
kurczak581 napisał:
jak na razie to jrst 4 chętnycu do wyjazdu--DAWID100/STACHU/PUZON BROJLEROWSKI /i ja ,a pozostali???????????????????????????????????

ja tez pojade !!

ja tez pojade i 4 moich znajomych
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 19:51 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="puzon brojlerowski"]Dziś kończę i zamykam budy!!!
Jak wstępnie liczę 27 000 jestem w plecy kur...a ma..ć pier... ony kraj.
Lech trzymał to wszystko za mordę a ten teraz kukła Bronek to wszystko podpisze, wszystko wpuści i gówno go obchodzi rolnik.
Koledzy musimy tak jak w Egipcie wyjść na ulice, wyp...lić kurczaki pod parlament.

OD DZIŚ WSZYSCY HODOWCY MAJĄ ZAKAŻ WSTAWIANIA PISKLĄT
STRAJK OGÓLNOPOLSKI!
DO ODWOŁANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak przeglądam posty to pan puzon brojlerowski jest pomysłodawcą strajku i chwała mu za to, ciekawa jestem czy oprócz pisania zrobimy coś na poważnie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
teken

PostWysłany: 19:47 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mysle ze pomoga, rozluzni sie troszke tuszki bedzie brakowac i cenka hop do gory to mozemy zrobic od zaraz a tamto co piszesz trzeba zwalczac systematycznie i kontrolowac bez przerwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kurczak581

PostWysłany: 19:44 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DAWID100-----przyjedz do mnie to cię do niego zawiozę
Powrót do góry
tolek

PostWysłany: 19:38 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet i dwa rzuty na rok nic nie pomogą jeśli na polski rynek mogą wjeżdżać kurczaki bez kontroli sanitarnej z dioksynami salmonellą itp. ceny tego badziedła nigdy nie przebijemy , pomyślcie jak ten problem rozwiązać ! --PROTEST-WARSZAWA
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 19:25 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LUDZISKA TYLKO 4 RZUTY DO ROKU RÓBMY Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation A NA PEWNO BĘDZIE DOBRZE ,ALE TO BEZ WYJĄTKU KAŻDY HODOWCA BIEGUSIEM PO KALENDARZYK I KREŚLIĆ DWA ZBĘDNE RZUTY, BOWIEM WIECEJ NIE ZNACZY LEPIEJ .RADZE SIĘ ZASTOSOWAĆ WSZYSTKIM BO W PRZECIWNYM RAZIE POLECIMY OOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ POLECIMY Exclamation Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
k1005

PostWysłany: 18:50 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowak ryszard może ma tak dziadowska ubojnię że jeszcze troche
i sam zostanie dziadem .
Może ma pare złotych kredytu /1,2 ml a może wiecej/ teraz trzeba na to zarobić ale najłatwiej tanio kupić drogo sprzedać , a może ma kupę kasy
ale mieć więcej nie zaszkodzi

Question Question Question
kto to wie
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 17:56 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj trzęsiecie porami wielcy hodowcy a jak w grudniu nie wziąłem kur to się na mnie sąsiedzi krzywo patrzyli, no bo jak można nie brać jak budy stoją. Jak jest coś prostego do zrobienia to wy dziś wymyślacie jakieś (słowo zostało usunięte) móje żeby było lepiej.NIC INNEGO W TYM ROKU NIE ZMIENI JAK TYLKO PRZEZ MIESIĄC NIE WSTAWIĆ ANI JEDNEGO PISKLAKA a potem zaczną się do nas telefony żeby zacząć produkcję, potem organizować się, tworzyć różne grupy aż do jednego wielkiego zżeszenia na czele którego będzie stał człowiek, który nie ma pojęcia o hodowli kur tylko o ich zagospodarowaniu na dzisiejszym rynku. A póki co, to dziś w Małopolsce 3,10n 3,20n 3,30n od poniedziałku kur w pizdu a do końca lutego miejsca w klujnikach nie ma wolnego. Myślę że nikogo nie obraziłem to jest tylko moje głupie zdanie.
Powrót do góry
Klaudia

PostWysłany: 17:49 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak581 napisał:

ja tez pojade !!
Powrót do góry
tolek

PostWysłany: 17:21 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Lepera to nie interesuje mnie to co on sobie załatwił wiem tylko tyle że załatwił rolnikom oddłużenie i chała mu za to .
Powrót do góry
dawid100

PostWysłany: 17:16 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
tolek

PostWysłany: 16:25 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ma to mieć sens i posłuch to tylko Warszawa-sejm.
pozdrawiam.
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 16:09 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowak.ryszard Co ty - nazwisko ze skrzynki pocztowej spisałeś? Niema ceny 3zł. Nigdzie, nawet w najbardziej dziadowskiej ubojni. Jaki masz Numer weterynaryjny?
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 16:06 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do nas napewno by sie przyłączyli chodowcy świnek
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 16:04 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuje w każdym rejonie zablokować jakąś główna droge.
Powrót do góry
daniel 7791

PostWysłany: 15:48 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz bunt nie może być zorganizowany od tak JEDZIEMY.
Trzeba mieć konkretne podstawy i wybrać tzw krzykaczy, którzy rozsądnie nas zareprezentują. Zgłaszajcie propozycje ; tematy do rozmów i protestu.
Nawet nie chcemy od nich pieniędzy tylko rozsądnie skonstruowanego prawa.
Faktem jest że do protestu dużo ludzi potrzeba ale to da się przecież załatwić.

No to z czym wyskoczymy??
Kiedy(dokładna propozycja terminu i godziny)??
Konkretnie gdzie w Warszawie??
Czy dla przedstawienia problemu drobiarstwa jest sens się dzielić na reprezentacje z poszczególnych województw??

Piszcie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ryś

PostWysłany: 15:33 Sro 2 Lut 2011    Temat postu: nowak ryszard to nie ubojnia!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

taką cenę tj. 3 PLN i ani grosza więcej nie udalo mi się wynegocjowac na dzien 01.02.11. cena na dzisiaj - nie wiadomo mi, poniewaz zakonczyłem sprzedaz.
jestem hodowca drobiu z górnego ślaska - zagłebie.
poniewaz mam dosc tego zdzierstwa chcę dołączyc do powszechnego buntu drobiarzy.
mam pewne propozycje ale o nich później.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1788, 1789, 1790 ... 2486, 2487, 2488  Następny
Strona 1789 z 2488

Skocz do: