Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 02:54 Czw 25 Lut 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1801, 1802, 1803 ... 2570, 2571, 2572  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klark

PostWysłany: 19:31 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ! Rośnie zainteresowanie kurczakiem.
Ubojnie są zmuszone do podnoszenia cen.
Przełamujemy 4zł netto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
soland

PostWysłany: 18:18 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: Re: PROTEST Odpowiedz z cytatem

ryś napisał:
Do dnia dzisiejszego na poniższy apel zareagowały jedynie 3 osoby. Oto siła naszej branży. Tym trzem kolegom szczególne podziękowania: dawid100, wlodek i michał.

Z dnia 20 luty b.r. Czy w polskim drobiarstwie będzie lepiej? 99% ze nie!! rządowi taka stytuacja jest na rękę. moze się pochwailic przed społeczenstwem, ze nie wszystko podrożało - drób i wieprzowina potaniały.
1% zostawiam na nasz rozsądek. musimy się zjednoczyc i stanowczo zaprotestowac. Znajac wczesniejsze doswiadczenia do Warszawy niewiele z nas przybędzie. Dlatego proponuje w jednym dniu o jednej godzinie zablokowac głowną drogę w kazdym miescie wojewódzkim. Poniewaz kryzys w równym stopniu dotyka nas i hodowców trzody chlewnej powninnismy podjac próbę wspólnego protestu. W jednosci siła!!!!!!!Do efektywnego protestu potrzebna jest masowa frekwencja. Przewodniczacego mozemy wybrac sposród nas lub z zewnatrz.

Złe czasy wrócą nieuchronnie jak bumerang. Wielu hodowców chce się zintegrować, ale nie wiemy ilu nas jest. Proponowałbym jakąś ankietę TAK/NIE
I jeszcze jedna propozycja: bez dobrego i odważnego polityka, który widzi niepotrzebną i uciążliwą biurokrację, dumping sami nie damy rady. Zbliżają się wybory, proponuję, abyśmy po wcześniejszej dyskusji takiego poparli. Może to być np. Janusz Palikot, Andrzej Lepper lub inne propozycje. Hodowcy drobiu i trzody ŁĄCZMY SIĘ !!!!!!!!!

Bardzo rozsądny takst tylko dlaczego proponujesz tych oszołomów wiadomo, że oni nie wejdą do parlamentu.Ja proponuje Janusza Wojciechowskiego.
Pozdrawiam A.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
predator&obcy

PostWysłany: 14:13 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moree napisał:
małopolska bez żadnego stękania ubojnia sama zaproponowała 3,95
jak ktoś bierze pasze z provimi to czwórka netto oczywiście
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:47 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="real"]
medox napisał:
Peacmaker napisaŁ:
Witam wszystkich..znów zaczyna sie batali o ceny! zebyście mogli mieć możliwość negocjacji ceny z ubojniami musicie przynajmniej mieć 10-15 ubojni z którymi współpracujecie..wtedy mozna ponegocjować cene

Od siebie doradzę ,żebyście wkleili to sobie nad łóżkiem i zastosowali się jak najszybciej.Pisałem już dawno,handlujecie z jedną albo dwiema ubojniami ,które do tego jeszcze są w ciągłym kontakcie ze sobą i robią was w wała jak chcą.Tak nie robi nikt na świecie w żadnej branży

może to sposób jak cena jest wysoka,ale jak kury dostatek to wszystkie 15 ubojni tyłek na was wypnie i powie że macie oddać innym. to właśnie jest prawo rynku,pewnie że cene ciągnąć trzeba ale nie wystawiać ubojni dzień przed terminem uboju bo raz pod raz na wozie
kaszuby 4,10 wszystkie ubojnie -same proponują[/quote

Jest dokładnie odwrotnie-to sposób szczególnie jak cena jest niska ,jak jest wysoka i dobry zbyt to i jedna ubojnia odbierze i zapłaci przyzwoicie (choć mając dużo ubojni ,cena zawsze 20gr wyższa jest do wyciągnięcia bez kłopotu).Nie chodzi o to by kogokolwiek wystawiać !!!!Chodzi o to,by sprzedawać możliwie po uczciwej cenie swój towar i nie dać się robić w wała jak prosty chłopek roztropek.Zostawianie całego swojego towaru dla jednej lub dwóch ubojni to totalna głupota i zupełny brak znajomości tego rynku.
Powrót do góry
forest.kur

PostWysłany: 11:38 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: Re: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

forest.kur napisał:
Sebik napisał:
Witam Cool

Poniedziałek 3.95
Wtorek 3.90
Środa 3,80

dorzuć 0,50 Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
forest.kur

PostWysłany: 11:33 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: Re: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

[quote="Sebik"]Witam 8)

Poniedziałek 3.95
Wtorek 3.90
Środa 3,80[/quote]

dorzuć 0,50 :P
Powrót do góry
real

PostWysłany: 11:32 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Peacmaker napisaŁ:
Witam wszystkich..znów zaczyna sie batali o ceny! zebyście mogli mieć możliwość negocjacji ceny z ubojniami musicie przynajmniej mieć 10-15 ubojni z którymi współpracujecie..wtedy mozna ponegocjować cene

Od siebie doradzę ,żebyście wkleili to sobie nad łóżkiem i zastosowali się jak najszybciej.Pisałem już dawno,handlujecie z jedną albo dwiema ubojniami ,które do tego jeszcze są w ciągłym kontakcie ze sobą i robią was w wała jak chcą.Tak nie robi nikt na świecie w żadnej branży

może to sposób jak cena jest wysoka,ale jak kury dostatek to wszystkie 15 ubojni tyłek na was wypnie i powie że macie oddać innym. to właśnie jest prawo rynku,pewnie że cene ciągnąć trzeba ale nie wystawiać ubojni dzień przed terminem uboju bo raz pod raz na wozie
kaszuby 4,10 wszystkie ubojnie -same proponują
Powrót do góry
Sebik

PostWysłany: 11:09 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Witam Cool

Poniedziałek 3.95
Wtorek 3.90
Środa 3,80
Powrót do góry
moree

PostWysłany: 09:42 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

małopolska bez żadnego stękania ubojnia sama zaproponowała 3,95
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 09:24 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już niedługo pójdą letnie wstawienia więc nie spodziewał bym się tąpnięcia cen. U nas po staremu po 3,9 w wlkp ale pewnie to zależy od negocjacji bo jak widać po ubojniach z pomorza można dać więcej (4.1) i nie stresować hodowców granicą opłacalności.
Powrót do góry
ryś

PostWysłany: 09:22 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: PROTEST Odpowiedz z cytatem

Do dnia dzisiejszego na poniższy apel zareagowały jedynie 3 osoby. Oto siła naszej branży. Tym trzem kolegom szczególne podziękowania: dawid100, wlodek i michał.

Z dnia 20 luty b.r. Czy w polskim drobiarstwie będzie lepiej? 99% ze nie!! rządowi taka stytuacja jest na rękę. moze się pochwailic przed społeczenstwem, ze nie wszystko podrożało - drób i wieprzowina potaniały.
1% zostawiam na nasz rozsądek. musimy się zjednoczyc i stanowczo zaprotestowac. Znajac wczesniejsze doswiadczenia do Warszawy niewiele z nas przybędzie. Dlatego proponuje w jednym dniu o jednej godzinie zablokowac głowną drogę w kazdym miescie wojewódzkim. Poniewaz kryzys w równym stopniu dotyka nas i hodowców trzody chlewnej powninnismy podjac próbę wspólnego protestu. W jednosci siła!!!!!!!Do efektywnego protestu potrzebna jest masowa frekwencja. Przewodniczacego mozemy wybrac sposród nas lub z zewnatrz.

Złe czasy wrócą nieuchronnie jak bumerang. Wielu hodowców chce się zintegrować, ale nie wiemy ilu nas jest. Proponowałbym jakąś ankietę TAK/NIE
I jeszcze jedna propozycja: bez dobrego i odważnego polityka, który widzi niepotrzebną i uciążliwą biurokrację, dumping sami nie damy rady. Zbliżają się wybory, proponuję, abyśmy po wcześniejszej dyskusji takiego poparli. Może to być np. Janusz Palikot, Andrzej Lepper lub inne propozycje. Hodowcy drobiu i trzody ŁĄCZMY SIĘ !!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PEACMAKER

PostWysłany: 08:38 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie...jakie ceny w łodzkim? bo brakuje kurczaka a ubojnie dzwonią wiec mam nadzieje ze wezmiecie sobie do serca moje sugestie ze wczesniejszych wpisów...powodzenia i czekam na wiadomosc odnosnie ceny
Powrót do góry
PEACMAKER

PostWysłany: 08:38 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie...jakie ceny w łodzkim? bo brakuje kurczaka a ubojnie dzwonią wiec mam nadzieje ze wezmiecie sobie do serca moje sugestie ze wczesniejszych wpisów...powodzenia i czekam na wiadomosc odnosnie ceny
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 07:03 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napierają oczywiście na ilość, chcą dwa składy a wczoraj mówili o jednym. Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 07:00 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj umawiam cenę dam znać, mocno napierają Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Łapacze

PostWysłany: 06:27 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ekipa łapiąca kurczaki, indyki.Szybko sprawnie młode chłopaki z okolic miedzyrzeca podl do 150 km
721515320
Powrót do góry
cybershot

PostWysłany: 05:25 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PEACMAKER napisał:
Takze powiem Wam drodzy Państwo jeszcze jedno...cena idzie w góre i wykorzystajcie to na tyle na ile to mozliwe abyscie byli zadowoleni ze swojej produkcji..patrząc na Mielewczyk Dzierżążno 4,1 i rownie podobnie gosz sierakowice..A do ubojni powiem tylko tyle ze bierzcie z nich przykład jesli chodzi o ceny..pozdrawiam

idzie w gore? moj szef wlasnie dzis krzyczal wrzeszczal ze cena spadla 40 gr a wlasnie wrocilam z fermy;/ to ladnie mnie w ciula robi;/
Powrót do góry
PEACMAKER

PostWysłany: 00:08 Sro 30 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takze powiem Wam drodzy Państwo jeszcze jedno...cena idzie w góre i wykorzystajcie to na tyle na ile to mozliwe abyscie byli zadowoleni ze swojej produkcji..patrząc na Mielewczyk Dzierżążno 4,1 i rownie podobnie gosz sierakowice..A do ubojni powiem tylko tyle ze bierzcie z nich przykład jesli chodzi o ceny..pozdrawiam
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 13:46 Wto 29 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczyna się gromadzenie towaru na nadchodzący słoneczny wekend Cool Cool Cool
Powrót do góry
pool

PostWysłany: 12:48 Wto 29 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubojnie całej Polski ,bierzcie przykład z ubojni Kaszubskich.Brawo p.Gosz ,brawo panie Mielewczyk.Co by o Was nie mówić ,to z cenami zawsze jesteście w czołówce.Oby reszta wzieła z Was przykład.
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 12:27 Wto 29 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Peacmaker napisaŁ:

to prawda , przyznam że zdarzyło mi się zarobić 20gr więcej tylko się stawiając i podpierając się wiedzą z innej ubojni że oni są w stanie dać o te 20gr więcej od razu albo na drugi dzień .Oczywiście nie może być to blef bo ubojnia się nie da nabrać a Ty zostaniesz z towarem .
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 12:17 Wto 29 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas min 4,1 netto i pójdzie do góry (myślę że na 4,3 netto jak parę dni temu) . Brak żywca , zwykłe zejście to powinno wystarczyć żeby dostać 4,3 netto akurat żeby zarobić !
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:07 Wto 29 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peacmaker napisaŁ:

Powrót do góry
PEACMAKER

PostWysłany: 10:54 Wto 29 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich..znów zaczyna sie batali o ceny! zebyście mogli mieć możliwość negocjacji ceny z ubojniami musicie przynajmniej mieć 10-15 ubojni z którymi współpracujecie..wtedy mozna ponegocjować cene. A kurczaka nadal brakuje bo ubojnie dzwonią i o niego pytaja, więc starajcie sie nie byc ofiarami tych spekulacji cenowych..
kurczaka w łódzkim mozna sprzedac od 4,05 do 4,10 netto. A dlaczego gdzie indziej w ten sposób nie można?Odpowiem sam na to pytanie...a wiec dlatego nie mozna po tyle sprzedac bo jak ktos ma kontakt z 2-4 ubojniami i podzwoni i powiedzą mu..kupimy, ale po 3,8 to producent mowi nie..ale jak zadzwoni do tych 2-4 i powiedza mu rowniez 3,8 to wtedy widzi ze nie ma wyjscia i sprzedaje tym baranom po tyle za ile chcą...nadal widze ze jesteśmy ceiemni jeśli chodzi o negocjacje i nikt z was nie ma chyba za kszty odwagi zeby powiedzieć NIE, STOP nie sprzedaje op tyle po koszty mojej produkcji to 3,9(mówie na przykładzie) i nie sprzedam mięsa taniej, ja proponuje cene 4,10 i od tej ceny mozemy negocjowac. Mówie oczywiscie to o czym myśle, każdy z was moze miec inne zdanie i zupełnie sie ze mną nie zgadzac, ale ja staram sie trzymać to cholerną zasadę w ryzach i jak na razie sie sprawdza. MI stanowczosc bedac samemu nie pomoże, a pomoże tylko wtedy kiedy wszyscy bedą mieli swoje JA, tak jak maja ubojnie!to tyle co chciałem dodac po długiej przerwie. Sam kiedys byłem swiadkiem na samym sobie jak ubojnia dzwoni do mojego kumpla i mowi( jeszcze to było w 2010)ze kupi po 3,8 netto, znajomy powiedział ze nie 3,95, dzwonią pozniej do mnie i mowia mi ze na dzis to po 3,8 mozemy od pana zabrac, ja mowie tez ze nie sprzedam i ze minimum po 3,95 i zastanowili sie i odzzwonili i wzielii od nas obojga!Smile) paranoja jakas!ale jest to tez przyklad na to ze jesli hodowcy sa ze soba w kontakcie telefonicznym, mailowym, to mozna zdzialac bardzo wiele..pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:11 Wto 29 Mar 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieprawda.2.80netto Laughing Laughing
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1801, 1802, 1803 ... 2570, 2571, 2572  Następny
Strona 1802 z 2572

Skocz do: