Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 09:23 Sro 21 Kwi 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1801, 1802, 1803 ... 2601, 2602, 2603  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
byczo

PostWysłany: 08:36 Czw 19 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie kol Savik! o co tu chodzi? jaki k. upał przy 32st? 32st to ja bym sobie życzył przez okrągły rok. Więcej szkody od tego niby upału robi sianie paniki o upale!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 08:28 Czw 19 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pękają przy 30stopniach to nie tylko zraszania nie mają ,ale nawet porządnej wentylacji.30 to luzik
Powrót do góry
Savik!

PostWysłany: 08:00 Czw 19 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w40 napisał:
teken napisał:
Idzcie spać bo głupoty piszecie ,jutro może coś modrego wymyślicie Wink

Głupoty wielu tu pisze. Ja piszę co widzę. A jutro...
np. Kondratowicze 3.2 ale już nie przestawiają odbioru.
Mielewczyki czy Gosz zostali na podobnym jak w ostatnich dniach pułapie ale zaczynają odbierać telefony. To coś zaczyna znaczyć. A z pogodą to nie są głupoty po wysypie padliny przez uduszenia cena pójdzie do góry. Ubojnie oglądają prognozy pogody i wyciągają wnioski. Po co podnosić cenę jak za chwilę towar sam będzie pukał do ich drzwi.
Uważasz, że to pisanina głupot? Przekonasz się.
Pozdrówko teken

Sorki że wtrącam się w temat "upał". Co wy ludzie wyczyniacie? upał 30-32 to upał? ile wy lat hodujeta kury? Powariowaliście? Trzęsiecie portkami jak ma być max 30? Kury macie pod wiatami? Sorki, ale tacy co pękają przy 30 stopniach i z drżącym sercem wydzwaniają po ubojniach nie powinno być w branży!!!!! A zamiast nuweksa autka zamontować zraszanie - koszt 10tys.
To tyle w temacie. Czasami mi niektórych z was szkoda.......
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 07:25 Czw 19 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aktualności

http://www.wzhipd.cba.pl/component/content/article/95-krajowe-programy-zwalczania-salmonelli.html
Powrót do góry
w40

PostWysłany: 22:40 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

predator&obcy napisał:
jeszcze jedno dodam, Question znacie jakąś wylęgarnie w 40

Mylisz się. Nie jestem ani wylęgarnią, ani ubojnią, ani paszarnią.
Jeżeli jesteś normalnym hodowcą brojlera to jesteśmy na tym samym wózku.
A wkurzają mnie Twoje ograniczone intelektualnie posty. Czytam je już długi czas. Może jesteś mądrym człowiekiem i odreagowujesz pisząc głupoty. Tego nie wiem. Mimo wszystko pozdrawiam. Wink
Powrót do góry
w40

PostWysłany: 22:34 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teken napisał:

Głupoty wielu tu pisze. Ja piszę co widzę. A jutro...
np. Kondratowicze 3.2 ale już nie przestawiają odbioru.
Mielewczyki czy Gosz zostali na podobnym jak w ostatnich dniach pułapie ale zaczynają odbierać telefony. To coś zaczyna znaczyć. A z pogodą to nie są głupoty po wysypie padliny przez uduszenia cena pójdzie do góry. Ubojnie oglądają prognozy pogody i wyciągają wnioski. Po co podnosić cenę jak za chwilę towar sam będzie pukał do ich drzwi.
Uważasz, że to pisanina głupot? Przekonasz się.
Pozdrówko teken
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 22:29 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze jedno dodam, Question znacie jakąś wylęgarnie w 40
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 22:25 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tu masz teken racje.
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 22:19 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
w40

PostWysłany: 22:10 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziunia napisał:
z wielkim bólem kończę tą imprezę pustki na kurniku, pustki na koncie a tu cena do góry z końcem tygodnia i kogo za to w mordę bić

Kromeczkę chlebka ze smaluszkiem Ci podrzucę bo na szyneczkę nie zasłużyłaś. Troszkę posolić? Laughing
Powrót do góry
w40

PostWysłany: 22:02 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Predator- serducho-dziunia. Świetnie się uzupełniacie. Wink Życzę udanego związku.
Kura prawie wybita-40 tygodni kura wisi na hakach, pełna nieśność. Widzę co jest w ubojni (bywa się) i w sklepach ( i to nie jest tylko kura jaj konsumpcyjnych. To jest też COOB, ROSS, HYBRO). Za moment będziecie na kolanach i cmokasy w rączkę Pana/Pani wylęgarnie o "chociaż zmiotki z kątów proszę" Very Happy
Cena żywca walnie w górę lecz potrzebna jest jeszcze troszkę w powietrzu parnota, duchota i temp. ze 30. Cena po tym powiewie tropików i wielu dołach na polach z padliną. Very Happy Życzę powodzenia na majówkach.
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 21:42 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziunia napisał:
z wielkim bólem kończę tą imprezę pustki na kurniku, pustki na koncie a tu cena do góry z końcem tygodnia i kogo za to w mordę bić
tak marnie trafiłaś ale nie przejmuj się w tym roku to każdy to doświadczy Crying or Very sad
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 21:34 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cały czas o tych majówkach. Jest majówka 21.05 o godzinie 18-tej wyjazd pałac kultury . ale pewnie sam pan Danielak pojedzie bo nie będzie odważnych . Bo który kury zostawi bez opieki Very Happy
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 20:59 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nigdy nie kupię paszy w Wipaszu a ni innej firmie która buduje bez opamiętania milionowe fermy co roku. Oni porostu chcą nas wypchnąć z ryku a ja nie będę im tego ułatwiał. Mogę brać pasze w innych miejscach często lepszej jakości.

Cena u nas w wlkp zależy często od stałej współpracy. Wolny rynek mniej a umowy więcej. Ale jest w sumie dno. Szkoda gadać :(
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 20:58 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielka góra wybitej nioski plus wielka góra kurczaka wstawionego na maj bo przecież w maju wszystko się sprzeda i skończylo się wielkim laniem, jutro jeszcze resztki "promocji" i powoli do góry. Ubojnie zamiast w przechowalnictwo inwestują w produkcję żywca. Dawno temu w socjaliźmie zakłady mroźiły nadwyżki bo nie było Brazylii teraz nie ma potrzeby mroźić bo jesienią dowiozą mrożonkę taniej. Wstawianie obecnie to nadal interes o bardzo dużym ryzyku finansowym Cool Cool Cool
Powrót do góry
dorian1

PostWysłany: 20:24 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe jakby ubojnia was zaprosiła na taką imprezę to pewnie też byście lecieli jak na zawołanie. pokażmy chociaż w ten sposób nasz bunt jak nic innego nie potrafimy zdziałać i olejcie te majówki, chyba ,że chcecie pokazać że jest wam dobrze w tym zakichanym interesie.
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 20:07 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
predator&obcy

PostWysłany: 18:09 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
Jejku, ale to forum spadło na psy. Jeden mądrzejszy od drugiego. Jakiś motłoch się panoszy- dziunie, predatorzy jakieś, 2,70 neto i jeszcze jakieś inne badziewia.
Żałośni jesteście, walnijcie jeszcze ze trzy budy bo bankowe. Srajcie w gacie i dalej jazgoczcie jak koty w marcu.
ja spadam definitywnie z tego walniętego forum.
przestań jeszcze produkować przynajmniej będzie mniej tego co robisz Exclamation
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 17:23 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hobbysto donosnie majówek to na potwierdzenie tego co napisalem;

http://www.elcamp.pl/dodatkowa/index/271,61,Wielka%20maj%C3%B3wka%20z%20Elcampem%2021-22%20maj%202011

otrzymałem zaproszenie od tego sklepu , a kupowalem u nich może ze 2 razy i to przez internet . Co prawda za napitki i żarełko trzeba zapłacić , ale poza ochlajem i sluchaniem bzdetów jak w Wipaszu mozna zdecydowanie ciekawiej spędzić czas , a przy okazji cos kupić / jeżeli ma się kasę / i poznać ludzi . I nie muszę słuchać ciągłego narzekania i zapewnień o przyjaźni drobiarsko-drobiarskiej !
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 17:23 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwiekszone zamowienia na piatek i weekend, mysle ze czas zaczac ciagnac cene w druga strone, optymistyczna prognoza pogody na weekend przeklada sie najprawdopodobniej na zamowienia
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 17:02 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alojz napisał:
hobbysta 2
Zgadzam się z tobą w 100%.
Nasi drobiarze próbują zawrócić Wisłę patykiem.
Pewne globalne procesy gospodarcze są nieuniknione i trzeba się do nich dostosować . W jedności a nie jednostce siła moi panowie. Należy wystawić swój umysł poza ogrodzenie własnej fermy.Niestety większość biznes chłopków tego nie rozumie i polegnie w najbliższym czasie.

Czytaj uwaznie posty moje i jeszcze kilku , a nie będziesz pisał o zawracaniu Wisły akurat w odniesieniu do mojej osoby .
Że w jedności siła to teoretycznie wszyscy wiedzą i o tym mówia , ale .......................... na mówieniu sie konczy . Zapomnijmy o dobrowolnym planowaniu , wstawieniach co 9-10 tygodni w ilościach zgodnych z przepisami . Tylko przepisy i ustawowe kary mogą zmusić hodowcow do racjonalnej produkcji .
Co zaś tyczy sie Wipaszu i jego właściciela- owszem wiele firm robi spotkania z kontrahentami , ale nie dlatego żeby robic im dobrze . O ile się orientuję to musi byc na cos takiego fundusz firmowy , a czy bedzie on spożytkowany na majówkę czy wycieczke integracyjną na Majorke to już nie ma znaczenia . Gdybym zarabiał jakiekolwiek pieniądze to jeszcze bym nic nie pisal , ale w sytuacji kiedy k...wa mać dopłacam dziesiątki tysiecy , a ktoś czyli Wisniewski pasie sie na tej całej sytuacji , a gębę ma pełna frazesow o przyjaźni hodowca- paszarnia - ubojnia to juz jest zdrowe przegiecie .
Umowy z Mławą??? Przecież oni odchodzą od kontraktacji żywca bo im na wolnym zdecydowanie lepiej . O jakich więc kontraktach ktoś tu pisze? Wykorzystuja sytuacje na maksa sprzedajac drogo paszę , a kupując jak najtaniej żywiec . I ja ich rozumiem bo jak ktoś jest frajer to nalezy go strzyc. Tylko niech nie pier..li jaki to z niego dobroczyca.
Pij kolego Wisniewski sam ta swoja tanią gorzałę . Mnie jeszcze póki co stać do dobry trunek pity z porządnego szkla . A na imprezę to sam sobie towarzysto wybiore .\
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 16:36 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzis kierowca opowiadał jakie to bajki opowiadaja hodowca ze nie idzie ceny nie ma hurtownie nie biora a miedzy czasie towarem dziela zeby wszystkim wystarczylo i trzymaja ostro cene . jakis nadmiar marnej tuszki próbuja nam sprzedas 15 gr taniej ale wiadomo ze nikt go nie chce. sie narobiło oszustów ale za to klamstwo kiedys bedzie sie robiło pod szyldem cedrobu itp tak jak teraz sa hodowcy pod cedrobem
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:06 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merc - nie mogłeś za moją radą przesunąć wstawienia o miesiąc bo mogę zanalizować przesunięcie o 7,10 czy 12 może 14dni ale o miesiąc i więcej to zawsze totolotek.Teraz wszyscy przesuwają wstawienia na końcówkę czerwca z końca maja bo wystraszeni jak skur....są ,ale to rzadko tak ewidentnie się dzieje,bo też rzadko w maju dokłada się taką kasę do produkcji
Powrót do góry
madmax

PostWysłany: 14:54 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorian1 napisał:
popieram żeldrob. ludzie olejcie wipasz i ich biedne majówki ze starym mięsem. pokażmy nasz bunt chociaż w ten sposób i nie jedżmy na majówkę!!! przecież to wszystko za nasze pieniądze! w tamtym roku była lipa w tym będzie jeszcze gorsza.

Nigdy nie brałem od nich paszy, a na majówkę dostałem zaproszenie. Mógłbym im wyjeść i wypić trochę, bo i tak nie wezmę od nich paszy, ale skoro bunt i protest to właśnie się przyłączyłem (przegryzę sobie coś w domu)..... i podziękowałem za zaproszenie odmawiając przyjazdu.
Polecam wszystkim taki "numer"
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 13:58 Sro 18 Maj 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak takie to proste to stawiajcie ubojnie Brychcy sprzedaje tuszke po 4,6 zł i też jest hodowcą. Idea Rolling Eyes Idea
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1801, 1802, 1803 ... 2601, 2602, 2603  Następny
Strona 1802 z 2603

Skocz do: