Skocz do zawartości
krzysiekszef

oszust sprzedający chrzczone paliwo

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Chciałbym wszystkich ostrzec przed oszustem sprzedającym wodę zamiast ropy. Temat pewnie znany sam też o tym czytałem a nawet słyszałem i nie mogę w to uwierzyć, że dałem się tak naciągnąć jak dziecko. kuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr no ale może sprawiedliwość go dopadnie albo policja/. Było to dziś miejsce zdarzenia Podkarpacie powiat przeworski dokładniej nie będę się chwalił. Przyjechał facet dużym białym fiatem ducato maxi RZ 1066J (już wiem, że blachy kradzione), wzrostu miał ok 170 cm dobrze przy kości ok 35 lat może z hakiem. Nawet tel zostawił 726482124 ale karte chyba wyrzucił, kazał dzwonić jak zbiornik będzie pusty to go odbierze i fv dowiezie, ależ ze mnie bystrzak kuuuuurrrrrr. Tysiąc litrów zalane do pełna aż nie można było odkręcić, żeby się nie wylało.... kuuuurrrrrrr....

kilka razy spuszczał na dole do słoiczka i ropa była super idealna więc mimo niskiej ceny myślenie w głowie się wyłączyło, bo myśle sobie jak by była woda to woda byłaby na dole a ropa na górze a tu od dołu wylewa super ropę wi ec jest git. A od dołu tylko 20 l ropy wyleciało a reszta to totalny chrzest 99% wody 1% ropy. Miał dodatkowy zbiorniczek w środku - taki spryciarz. I NA KONIEC MOJA PROŚBA : JAKBY KTOŚ SIĘ ŚCIĄŁ I DOPADŁ (słowo zostało usunięte)A TO PROSZĘ O KONTAKT DO MNIE 665805675 Z CHĘCIĄ Z NIM POGADAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy zawsze jeździ facet z ropą i jest ok...kiedyś jakiś nowy się pojawił i też wlewał jakiś syf ale mu "podziekowali" ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...