Skocz do zawartości
Felipe

Pomysł na biznes

Rekomendowane odpowiedzi

kolego tekmie sa tacy co mieli zły dotyk w dzieciństwie a teraz na starość tyle chorób .Przecież to musi mieć zeszyt 96 kartek rozpiskę jakie leki i kiedy brać a ze krzepki to widać ze juz organizm tyle nie wchłania to trochę do odbytowe pobiera .

Dobrze ze fabularne filmy ogląda umieścił jeden w śmiesznych .Ale takie człowieka to juz tylko tecza cieszy albo posłanka Anka Grodzka

ja tam wam coś napisze jak jest

JA JESTEM ZADOWOLONY Z RZĄDU PO !!! ZARABIAM NA ŚMIECIOWEJ UMOWIE 1000 ZL A OPŁAT MAM 2000 TYS ! OBIAD MAM RAZ NA TYDZIEŃ W NIEDZIELE A W TYGODNIU JEM ZIEMNIAKI Z KEFIREM I CHLEB ZE SMALCEM ALE NA EMERYTURZE ZA TRZYDZIEŚCI LAT JAK DOSTANE 1200 ZL TO KUPIE SOBIE SCHABOWEGO Z KAPUSTA !! ALE SIĘ NAŻRE!!!!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy w jaki sposób zareklamujesz taki sklep. Niestety jeśli chodzi o odzież to konkurencja jest raczej spora..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego jak zareklamujesz taki sklep, niestety jeśli chodzi o odzież to konkurencja jest raczej duża..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bałwany jak by lepić 2 węgielki jedna marchewka i po 10 zł za szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o np. taka zdrowa żywność?czy na tym faktycznie można coś zarobić?Kupujecie w takich sklepikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy sklep internetowy przyniesie zysk czy nie, zależy przede wszystkim od tego, czy będzie miał dobrą reklamę i dobrą pozycję w google.

Mnie za to ciekawi, czy warto iść na szkolenie z ochrony danych osobowych

Piszą, że się sporo teraz pozmieniało w tym zakresie, a sama prowadzę działalność, w której niezbędne jest przechowywanie danych osobowych klientów. No i trochę się boję, że nie będę czegoś wiedziała i z tego powodu mogę dostać sporą karę. Ale z drugiej strony mam teraz tyle na głowie, więc sama nie wiem, czy jest sens brać jeszcze na siebie to szkolenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i miłe panie |WEGIEL DO ROSJI POLSKI EKOPRTOWAC to jest biznes

 

 

u nas takie hałdy a u nich to nawet fałdeczka nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba, że będa to czapki z lisa, albo nutrii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a moze tak by sie zając eksportem żboża mamy kolo 4mln ton nadwyżek

 

Na Debila bym nie liczył ze bedzie szukał nowych rynków

 

Frajer całkiem ołysiał wiec cieżko coś od niego wymagać

 

przecież na całym swiecie ktoś handluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprzedawania w internecie. Najlepiej jakby się wieść rozeszła przez znajomych i pocztą pantoflową zbudować sporą grupę odbiorców. Oszczędzisz dużo pieniędzy i w przypadku niepowodzenia upadek nie będzie taki bolesny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze w internecie tez przecież giełda na matiwie to podstawa

 

patrzcie na freme drobiu wozniak kiedys jaja do rosji woził dzis wozi do tesco do Angli

 

 

Tak to juz panowie jest i miłe panie w Polsce dawno temu nie bylo odpowiedzialnych Polityków ja osobiscie załuje ze taki CLINOTON w Polsce sie nie urodził

 

 

nie zebym coś miał do parti która jest za legalizacja zielonego Ziela ale by małozna Burego Janka wieciek który ten co kasiore na plebani trzyma startowała z Nowoczesna petru.

 

To ona na czas kampani nie da BUREMU?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie i miłe panie spiszcie sobie moja rade

 

Kupcie Cukrownie w Niemczech Mleczarnie

 

następnie dajcie po np 10 euro za tone buraka przy polaryzacji 30% za mleko po 4 euro centy

 

 

Bardzo szybko w Polsce rynek sie ustabilizuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak kupisz ładny towar to na pewno znajdziesz kupców

 

chłopie obróć sobie monitor bo czytasz na opak

 

FABRYKĘ PROPONUJE KUPIĆ W NIEMCZECH a nie surowiec co Ty za pierdoły piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FABRYKĘ PROPONUJE KUPIĆ W NIEMCZECH a nie surowiec co Ty za pierdoły piszesz

 

Jakby koło tej fabryki , zaloźć jeszcze jakiś obóz i skoncentrować w nim tanią sile roboczą plynącą z Syrii ....

To by dopiero byl bombowy interes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lans Syryjczycy za darmo robić nie beda bo im jadra napuchły z braku seksu no chyba ze im kobietę udostępnisz to wtedy Ci pole szpadlem skopią

 

efektu cieplarnianego unikniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FABRYKĘ PROPONUJE KUPIĆ W NIEMCZECH a nie surowiec co Ty za pierdoły piszesz

 

Jakby koło tej fabryki , zaloźć jeszcze jakiś obóz i skoncentrować w nim tanią sile roboczą plynącą z Syrii ....

To by dopiero byl bombowy interes

 

Niby dobrze kombinujesz niskie koszty pracy duży zysk

 

Tylko skoro juz surowiec kupujesz za poł ceny to po co Ci niskie koszty pracy strajków chcesz sie nabawic i kontroli

daj pracownika 50% podwyżki beda wydajniej pracowali i pilnowali Twojego interesu jak swojego a farmerzy mogą psioczyć obracają milionami wiec jak 1 mln mniej obróca to im sie nic nie stanie musza szukać oszczędności

 

jeszcze w razie protestów farmerów beda wspierali ze zapewniasz prace i zabezpieczenia socyjane a tu na biednych nie trafiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze są niskie koszty pracy kierownictwa i widzę tu duże możliwosci oszczędzania.

Dla przykladu, jeśli Ty szef jezdzisz Peugeotem 206 z silnikiem 1,4 HDI , to nie widzę innych aut służbowych niż fiat Panda .

Choć na pełnym baku, Ty Peugeotem potrafisz zrobić nawet 1453 km , natomiast Fiat Panda łyka nawet 10l/100 , gdy mu ostrzej przycisnąć.

Ja natomiast , jestem w dużo gorszej sytuacji

Mam zbyt duze gabaryty , i wyglądał bym w owym Peugeocie , jak Harry w samochodzie Hendersonów .

Stąd trudno by mi było zaoszczędzić na pojazdach dla pracowników , dając osobiście zły przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć na pełnym baku, Ty Peugeotem potrafisz zrobić nawet 1453 km

Licznik oczywiście wskazał 1458 km , ale ujmujące zużycie bieżnika , które powoduje przekłamanie licznika i podstawiajac je pod odpowiednie wzory faktyczny dystans jest własnie taki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć na pełnym baku, Ty Peugeotem potrafisz zrobić nawet 1453 km

Licznik oczywiście wskazał 1458 km , ale ujmujące zużycie bieżnika , które powoduje przekłamanie licznika i podstawiajac je pod odpowiednie wzory faktyczny dystans jest własnie taki.

 

przyjacielu lans na wstecznym proponuje jadzić nic nie pali a jeszcze do baku paliwo produkuje

 

a co do autek to jeszcze opla 1,7d moja (słowo zostało usunięte) ujerza to dopiero autobus bo musi miec kombi 650 na jednym tankowaniu

 

ja zrobilem bład ze nie kupilem citoena c2

 

ale nie ma co sie martwic jak lans bedziesz miał 280kg wagi transport masz gratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zdrowa żywność z własnej produkcji MOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie to miałyby być czapki? Jesli jakieś ciekawe i z dobrej jakości, to masz szanse się przebić przez konkurencje, ale jeśli nie, to niestety za dużo nie zarobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja bym chciał otworzyć firmę produkującą sprzęt potrzebny do modernizacji armii, zobaczymy czy to będzie miało szansę bytu

 

Odpadniesz na przetargach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...