Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 19:25 Pią 16 Kwi 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1823, 1824, 1825 ... 2599, 2600, 2601  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
predator&obcy

PostWysłany: 18:08 Wto 12 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moderator bez uprawnien jaka dziś cena brojlera Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mateusz1
Gość

PostWysłany: 16:45 Wto 12 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

13-04-2011 Rynek drobiu w Polsce.

Ceny skupu kurczaka brojlera uzyskane w poniedziałek i wtorek, 11-12.04.2011 z ubojni oraz innych źródeł krajowych, wahają się w granicach: od 3,90 do maksymalnie 4,30 zł/kg (netto).

W porównaniu z notowaniami uzyskanymi w poprzednim tygodniu (poniedziałek - 04.04.2011), cena minimalna skupu podwyższyła się o + 0,20 zł/kg z poziomu 3,70 do 3,90 zł/kg, natomiast górna granica pozostała bez zmian (4,30 zł/kg).

Treść całego artykułu wraz ze szczegółowym wykazem cen skupu dostępne na:

www.cenyrolnicze.pl
Powrót do góry
sarius

PostWysłany: 15:28 Wto 12 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox jaka dzis cena?????? Very Happy
Powrót do góry
501

PostWysłany: 12:52 Wto 12 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mały1 napisał:
Rozmawiałem niedawno z de heus to powiedzieli że nie ma mowy o obniżkach w najbliższym czasie

He he.Bo muszą zarobić teraz na tych co są solidni z płatnościami żeby odrobić tych co są utopieni u nich z kasą.Z resztą wszystkie mieszalnie tak robią.Jeszcze raz piszę że cenę pasz mogli obniżyć już kilka tygodni temu ale po co jak cena 4.30 hodowcy pasuje to i drogą paszę przełknie. Twisted Evil
Powrót do góry
Alutkaa

PostWysłany: 10:28 Wto 12 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedż do s69-moderator i inni Odpowiedz z cytatem

Do s69 i innych tp

Czepiacie się Joli i innych działaczy

Smród zasypać chcecie stary

Bo już dręczą Was koszmary

Że przez lata jacyś ludzie

Za darmochę ,w wielkim trudzie

Interesów Wam bronili

Swój czas, pracę poświęcili

Gdyście budy budowali

I majątki powiększali
Powrót do góry
mały1

PostWysłany: 09:20 Wto 12 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmawiałem niedawno z de heus to powiedzieli że nie ma mowy o obniżkach w najbliższym czasie
Powrót do góry
501

PostWysłany: 08:28 Wto 12 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A uwierzcie że pasza powinna już od kilku tygodni potanieć.
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 07:19 Wto 12 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem ze od wczoraj była podwyżka paszy w piascie czy ktoś potwierdza , i jak tak to ile kosztuje teraz tona starteru .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jola1

PostWysłany: 06:54 Wto 12 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jola z wierszyki i pisanie głupot możesz dostać bana. Także pilnuj się i pisz w temacie "Cena brojlera" ostatnie ostrzeżenie!"( napisał s69 -moderator)
Jeśli jako moderator strony nie wiesz, że wierszyki są nie mojego autorstwa to kiepski z ciebie moderator i jesteś stronniczy ( podpowiem ci - wystarczy spojrzeć na IP) a głupoty - wg mnie moje posty wnoszą coś dla branży a jeśli to odpowiadam na niektóre głupoty które co niektórzy wypisują - moim zdaniem jest wielu poza moją osobą którzy wypisują bzdury, obrażają innych, "obrzucają się" błotem - może zacznij od nich. Panie moderator wiem, że nie darzysz mnie sympatią - wystarczy przejrzeć twoje wpisy wcześniejsze pod moim adresem, ale to nie znaczy, że możesz się "szarogęsić".
Proszę administratora o interwencję - nie mogę pozwolić aby zwracano mi uwagę za nie moje wpisy i zwrócić uwagę moderatorowi aby ostrzeżenia jeśli kieruje to pod właściwy adres a nie na chybił trafił
pozdrawiam
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 21:14 Pon 11 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena do góry mimo dużych obsad w naszym terenie. Nie wiem co jest grane ale tendencja jest widoczna. Do góry się pnie. A zaraz wejdą letnie obsady wiec spadek mało realny jest moim zdaniem. Chociaż kolegów z Wlkp-Lubuskiego ostudzę 4.40 jeszcze jest u nas niemożliwe.

Jola z wierszyki i pisanie głupot możesz dostać bana. Także pilnuj się i pisz w temacie "Cena brojlera" ostatnie ostrzeżenie!
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:36 Pon 11 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie braki tylko cinko z importem i to dla wiekszosci krajów Uni. B duzo kurników wychodzi teraz a tu cena na kazdym szczeblu wysoka. Świnia drozeje wół drozeje to dlaczego by drób miał taniec jak spadnie to moze na 4 a w okresie letnim moze to byc spadek ale na 5 zet. Nawet przy tej cenie zywca produkcja idzie na 3/4 i kto w tym siedzi to wie ze tak jest. Moze bedzie ful obsada (i nie tylko w polszi) jak zywiec bedzie srednio po 4,8 w stosunku chocby do ceny paszy .
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:35 Pon 11 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie braki tylko cinko z importem i to dla wiekszosci krajów Uni. B duzo kurników wychodzi teraz a tu cena na kazdym szczeblu wysoka. Świnia drozeje wół drozeje to dlaczego by drób miał taniec jak spadnie to moze na 4 a w okresie letnim moze to byc spadek ale na 5 zet. Nawet przy tej cenie zywca produkcja idzie na 3/4 i kto w tym siedzi to wie ze tak jest. Moze bedzie ful obsada (i nie tylko w polszi) jak zywiec bedzie srednio po 4,8 w stosunku chocby do ceny paszy .
Powrót do góry
Savik!

PostWysłany: 19:27 Pon 11 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braki, braki bedą dlugo
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 16:40 Pon 11 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Medoxie za 2.50 brutto to mogę ci sprzedać ale pisklaka .Abstrahując od tematu to miałem na myśli nie podjecie prób gromadzenia i związków bo to akurat jest potrzebne ,tylko by się wspólnie nie obrzucać błotem ,bo to nikomu nie służy Wink
Powrót do góry
sebawet

PostWysłany: 16:16 Pon 11 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak cena idzie do góry to wszyscy na forum szaleją i chwala sie ile to udało im się wyciągnąć z ubojni i dożuwają do ceny jeszcze ok 5 groszy aby ładniej wyglądało, jak cena spada to wszyscy cicho siedzą albo piszą o pierdołach, które w zdecydowanej większości nie obchodzą

Mad Mad Mad jest temat cena brojlera to piszczie przynajmniej coś pokrewnego Mad Mad Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
medox

PostWysłany: 15:14 Pon 11 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teken napisał:
Piszcie ceny a nie głupstwa :wink:

Noi masz najlepszy przykład - 2.50 brutto dla takich z taką postawą.Od dziś przez rok
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:11 Pon 11 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załóżmy drogi Brojlerze ,że zgadzam się z twoim postem poniżej (tym długim) na temat związku.Ok.
Ale wskaż kogoś kto zrobił choć tyle co ten związek.A najlepiej więcej.Tak ,by można było powiedzieć,co sam piszesz-byliście parę razy w tej Warszawie i co osiągneliście ?Nikt was nie traktuje poważnie.My załatwiliśmy w tym czasie:
1.......
2.......
3.......
Bo po raz pierwszy odkąd pamiętam ,dopiero w momencie ,co również sam zauważasz ,dostaliśmy konkretny zimny prysznic (który ,nawiasem mówiąc uważam wcale się jeszcze nie skończył )zaczynają się rodzić nowe struktury.
Czy będą lepsze czas pokaże.Oby.Choć nie wiem ,czy przy dotychczasowym zainteresowaniu tym tematem (budową reprezentatywnej struktury,silnego związku)wśród hodowców jest w ogóle szansa by taki związek był lepszy.I nie będzie to wina założycieli i związkowców tylko głupoty hodowców pytających jedynie "jaka dziś cena"
Ale czy zamiast wytykania wad czegoś co było ,nie da się zrobić czegoś wspólnie,łacząc dotychczasowy związek z waszymi pomysłami i tworząc wspólnie coś silnego zamiast dzielić się na kilka grup?Jaki ten związek nie był,(a chyba łatwo mu nie było biorąc pod uwagę zainteresowanie branży)jest chyba trochę już znany ,sam pamiętam zawsze Danielaka występującego w Agrobiznesie ,od wielu lat.Nikogo innego nie zapamiętałem-może to kwestia mojej pamięci.Więc coś tam już jest,nawet jeśli kulawe ,jak piszesz ,ale jest.Jakaś cegła istnieje.Może wystarczy dołożyć pozostałe?
I żebyś dobrze zrozumiał ,nie jest do mądrzenie się ,bo nie mam do tego prawa ,choćby dlatego,że jeśli chodzi o działalność związkową niczego nie zrobiłem (kiedyś,dawno temu w poprzednim kryzysie spowodowałem powstanie artykułu w prasie ogólnopolskiej na temat sytuacji w branży,ale nic to nikomu jak mniemam nie pomogło)więc jest to wyłącznie głos w ramach dyskusji
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 14:38 Pon 11 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszcie ceny a nie głupstwa Wink
Powrót do góry
Jędrulaa

PostWysłany: 14:36 Pon 11 Kwi 2011    Temat postu: Rozważania Jędruli po lekturze Odpowiedz z cytatem

Szukaj "Żeldrob na prezessa ", odpowiedż na poczynania "Brojlera kurzego"
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 13:56 Pon 11 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj kobieto masz problem ze sobą i to poważny . Confused Do schorzeń z oczami , uszami , dochodzi problem innej natury . Domyśl się jakiej .
Nie mam zamiaru uskuteczniać z Toba żadnej polemiki bo nie widzę żadnej z tego korzyści . A forumowiczami i ich zdaniem się nie zasłaniaj bo mysle , że na temat tzw. "starego" aktywu zdania są już wyrobione.
THE END!!!
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 13:43 Pon 11 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Frustracja (łac. frustratio - zawód, udaremnienie) – zespół przykrych emocji związanych z niemożnością realizacji potrzeby lub osiągnięciu określonego celu. Czasem frustrację definiuje się jako każdą sytuację, która wywołuje nieprzyjemne reakcje: ból, gniew, złość, nudę, irytację, lęk i inne formy dyskomfortu. Frustracja może być na przykład reakcją na przeszkodę w osiąganiu celu, do którego się dąży.
Czyżby cię dopadła "brojler kurzy"? Głowa do góry - ja się sporowokować do czczej polemiki nie dam - ocenę pozostawiam forumowiczom - moje zdanie jest tu i w tym miejscu nieistotne. Very Happy
Powrót do góry
Alutkaa

PostWysłany: 13:36 Pon 11 Kwi 2011    Temat postu: Do Brojlera kurzego Odpowiedz z cytatem

Szukaj w " żeldrob na prezessa"
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 13:11 Pon 11 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola1 napisał:

P.S. Fajnie , że ktoś ma takie zdolności moim zdaniem.

Każda sroczka swój ogonek chwali prawda ??? Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 13:09 Pon 11 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola1 napisał:
Drogi kolego wypraszam sobie jakiekolwiek insynuacje - poezja to nie jest moja dobra strona - potrafię wiele- gotować pierogi , pisać pisma do ministerstwa ale wiersze to nie ja ? To tylko petyka - czemu tak boli? Pozdrawiam
Jasne! A świstak siedzi i ....................
Boli? A niby co ? Dlaczego za głupotę innych mam się mścić na własnym organizmie ?
To jest po prostu żałosne i tyle w temacie.
P.S.
Jak wcześniej drażliwe i jak mniemam baaaaaaaaaaaaardzo niewygodne wątki z mojego postu zostały pominięte milczeniem . Ale już się przyzwyczaiłem., Wink
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 12:33 Pon 11 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi kolego wypraszam sobie jakiekolwiek insynuacje - poezja to nie jest moja dobra strona - potrafię wiele- gotować pierogi , pisać pisma do ministerstwa ale wiersze to nie ja ? To tylko petyka - czemu tak boli? Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1823, 1824, 1825 ... 2599, 2600, 2601  Następny
Strona 1824 z 2601

Skocz do: