Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:54 Sro 14 Kwi 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1823, 1824, 1825 ... 2598, 2599, 2600  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Savik!

PostWysłany: 15:36 Sob 9 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Poczekaj chwilkę

Co by o tobie Medox by ględzono lub czy miałeś wizje dobre czy złe, ja tam jestem zadowolony, że cena od paru tygodni interesująca i jakoś nie zamierza przestać być interesująca. Ja lubię jak czarne wizje medoxa się mijają z prawdą. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hybro3

PostWysłany: 12:19 Sob 9 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No daj spokój stary bo wyjdzie,że trzymasz kciuki za spadek cen i forum cię zadziobie. Cool
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:32 Sob 9 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczekaj chwilkę
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 10:10 Sob 9 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Zasiedlenie po 20 lutego to był bardzo dobry pomysł.Zrobiło się przyjemnie lużno.Większość postarała się jak najbardziej przyśpieszyć i wyszła 2 do 1.5 tyg. temu.Medox chłopie,wykonałeś kawał dobrej roboty.Jaki jest następny najbardziej parszywy termin?Chyba 20 kwietnia ale jeszcze potwierdz. Cool Cool Cool
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 22:26 Pią 8 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s69 jak już poszło po tyle to po frytkach trzeba było sprzedać gdzie indziej i nadwyżkę przeznaczyć na adwokata .bo to była cena na umowę kontraktacyjną. prawda Question
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 22:17 Pią 8 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziunia cena brojlera przydałaby się 6pln muszę nowe narty kupić bo mam stare RX 4-ki.
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 22:06 Pią 8 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3.90 plus Vat w okolicach Wolsztyna poszło, Tendencja w regionie do góry.
Powrót do góry
wzhdopole

PostWysłany: 21:17 Pią 8 Kwi 2011    Temat postu: A była deklaracja "jedności" Odpowiedz z cytatem

"podaję namiary do organizacji, które są najbardziej zaangażowane w bieżącą działalność i poczynania" Pani Jolu w jednym z pierwszych swoich postów apelowała Pani o jedność drobiarzy . A czym jeśli można wiedzieć mierzy Pani "zaangażowanie w bieżącą działalność" , że nie wymieniła Pani związku p. Nydzińskiego . Bo, dlaczego nie wymienione zostały bardzo aktywne związki : Opolski,Kujawsko - Pomorski ,Słupski , Zachodniopolski , Kaszubski , Sierpecki, Wielkopolski to się domyślam. Nieładnie . 16 kwietnia wnosimy dokumenty rejestrowe Federacji i nie tak wyobrażamy sobie realizację deklaracji współpracy .
Powrót do góry
real

PostWysłany: 18:17 Pią 8 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszuby już 4,40 ale narazie po cich niektórym ,ale od ponieldziałku pewni wskoczy we wszystkich ubojniach. Kasa leci aż miło ,aby każdy z nas choć po kurniku w tej cenie sprzedał bo ostatnio dało się odczuć prawie półroczny kryzys. Laughing Laughing
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 17:41 Pią 8 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

predator&obcy napisał:
a propos m. dzisiaj sprzedałem gnóój. pomiot i przynajmniej zarobiłem na tym bo było 60 ton a cena to wam nie powiem. Very Happy

obcy mam do sprzedanie klilaset ton może zrobimy interes ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wilson005

PostWysłany: 17:37 Pią 8 Kwi 2011    Temat postu: spis powszechny Odpowiedz z cytatem

Przed chwila wypełniłem ankiete spisu powszechnego i.............krew mnie zalała.Nie wazne kim jestem wazne kim chce byc i dokad chce pojechac.Mam pomysł.Wszyscy wyjedzmy do RPA i wszystkie problemy znikna z Polski
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 15:29 Pią 8 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propos m. dzisiaj sprzedałem gnóój. pomiot i przynajmniej zarobiłem na tym bo było 60 ton a cena to wam nie powiem. Very Happy
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 14:45 Pią 8 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziunia napisał:
O LOSIE CO ZA BEŁKOT NIEZGODY ZA CHWILĘ WY SKACZĄCY SOBIE DO GARDEŁ UBOJNIŚCI PRZEGAPICIE ZE NA WEEKEND ZA PTAKA PŁACICIE
4,50 NETTO

http://youtu.be/xhyBHmBrAMc

dziunia Ty to potrafisz cenę brojlera podnieść.
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 11:46 Pią 8 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Jola1 napisał:
bieżące info
http://www.wzhipd.cba.pl/aktualnosci.html
wielu z Was : cytat z "kol"
"Akurat ja od jakiegoś czasu czytam posty Jola1 i popieram, i myślę o wstąpieniu do tego związku, ale powoli. A na podziękowania przyjdzie czas."
Powiem tak - cieszę się , że popierają niektórzy z Was nasze działania ale jest to"nieme" poparcie i bierne - myślą o wstąpieniu "ale powoli " - to "powoli" trwa już ponad 10 lat i co ma trwać następne 10 lat ? Wtedy to już będzie za późno bo zostaną tylko molochy- przedsiębiorstwa drobiarskie - biznesy drobiarskie( wiecie jakie?) a zwyczajnych hodowców już nie będzie a wtedy już
będzie za późno na jakiekolwiek myślenie a o działaniu nie wspomnę - wtedy tylko pogasimy światła w naszych kurnikach i przekręcimy klucze w zamkach a na drzwiach napiszemy - ZBANKRUTOWAŁEM NA WŁASNE ŻYCZENIE i tak jak w "Weselu" Wyspiańskiego każdy zanuci po cichutku " Miałeś chamie złoty róg- ostał ci się jeno sznur".
pozdrawiam i dziękuję za poparcie tym którzy doceniają bo widzę , że trzeba mieć sporo odwagi aby napisać "popieram"

Jola podaj tu na forum numery do poszczególnych regionów to się ludzie zgłoszą chętniej. Zapisujcie się gdziekolwiek ważne aby istnieć jako siła czy ten czy inny związek ,to sprawa drugorzędna. Związek mozna zawsze zmienić , nie robić nic to najgorsze wyjście Cool Cool Cool

podaję namiary do organizacji które są najbardziej zaangażowane w bieżącą działalność i poczynania
http://www.wzhipd.cba.pl/dolacz-do-nas.html
http://www.zrzeszeniesrodkowapolska.home.pl/kontakt.php
Dolnośląskie Zrzeszenie Hodowców i Producentów Drobiu - Wrocław ul. Zwycięska12 tel.602650317
pozdrawiam
zachęcam też do lektury i zaangażowania
http://www.wzhipd.cba.pl/ogloszenia/69-szanowne-kolezanki-i-koledzy-hodowcy.html
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 10:47 Pią 8 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo małego ruchu ceny żywca w górę tuszka 6,30 netto hurt. Jeśli ruch w sklepach się zrobi to żywiec 4,70 przed świętami jak nic chyba że duże zakłady wymyślą promocje ale moim zdaniem teraz będą realizować zyski więc ceny w górę!!!!
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 10:41 Pią 8 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola1 napisał:
bieżące info
"Akurat ja od jakiegoś czasu czytam posty Jola1 i popieram, i myślę o wstąpieniu do tego związku, ale powoli. A na podziękowania przyjdzie czas."
Powiem tak - cieszę się , że popierają niektórzy z Was nasze działania ale jest to"nieme" poparcie i bierne - myślą o wstąpieniu "ale powoli " - to "powoli" trwa już ponad 10 lat i co ma trwać następne 10 lat ? Wtedy to już będzie za późno bo zostaną tylko molochy- przedsiębiorstwa drobiarskie - biznesy drobiarskie( wiecie jakie?) a zwyczajnych hodowców już nie będzie a wtedy już
będzie za późno na jakiekolwiek myślenie a o działaniu nie wspomnę - wtedy tylko pogasimy światła w naszych kurnikach i przekręcimy klucze w zamkach a na drzwiach napiszemy - ZBANKRUTOWAŁEM NA WŁASNE ŻYCZENIE i tak jak w "Weselu" Wyspiańskiego każdy zanuci po cichutku " Miałeś chamie złoty róg- ostał ci się jeno sznur".
pozdrawiam i dziękuję za poparcie tym którzy doceniają bo widzę , że trzeba mieć sporo odwagi aby napisać "popieram"

Jola podaj tu na forum numery do poszczególnych regionów to się ludzie zgłoszą chętniej. Zapisujcie się gdziekolwiek ważne aby istnieć jako siła czy ten czy inny związek ,to sprawa drugorzędna. Związek mozna zawsze zmienić , nie robić nic to najgorsze wyjście Cool Cool Cool
Powrót do góry
kolo22

PostWysłany: 10:18 Pią 8 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

upierzone napisał:
Przyszły tydzień się bardzo dobrze zapowiada. Telefony ze wszystkich ubojni w okolicy i nie tylko

4,30 bez problemu dają

podkarpacie
Potwierdzam 4,30 bez problemu pułnocne mazowsze,mazury.
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 09:51 Pią 8 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bieżące info
Powrót do góry
upierzone

PostWysłany: 09:43 Pią 8 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszły tydzień się bardzo dobrze zapowiada. Telefony ze wszystkich ubojni w okolicy i nie tylko

4,30 bez problemu dają

podkarpacie
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 08:14 Pią 8 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O LOSIE CO ZA BEŁKOT NIEZGODY ZA CHWILĘ WY SKACZĄCY SOBIE DO GARDEŁ UBOJNIŚCI PRZEGAPICIE ZE NA WEEKEND ZA PTAKA PŁACICIE
4,50 NETTO

http://youtu.be/xhyBHmBrAMc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kol

PostWysłany: 22:10 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

real napisał:
lubie wasze pierdoły poczytać, ale przy okazji ceny też byście pisali bo przecież to forum do tego było stworzone
kaszuby 4.30 netto praktycznie wszystkie ubojnie

Przyszły tydzień zaczynam zdawać to napiszę. Przymuszaniem nie uzyskasz informacji, chyba, że jesteś z CIA.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 22:05 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:

Jeszcze raz wklejam swoj wczesniejszy post.Ruszcie dupy i zobaczcie w watku ''informacje zwiazku ''o czym tam pisze.Moze ktos zabierze glos,ma jakis pomysl ,moze ludziom takim jak Jola1 ,ktorzy dymaja za nas wszystkich po Warszawach jakims pomyslem choc ktos pomoze ,albo choc k.urwa podziekuje zwyczajnie
Glosy krytyki poczynan zwiazku, poprosze z lista wlasnych osiagniec , bedzie przejrzysciej
Sorry jakis kurewny wirus poyamienial mi litery

To chyba, Kolego krwawa Mary pozamieniała Ci literki Wink
Akurat ja od jakiegoś czasu czytam posty Jola1 i popieram, i myślę o wstąpieniu do tego związku, ale powoli. A na podziękowania przyjdzie czas.
Powrót do góry
alcapone

PostWysłany: 21:07 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ty przyjacielu medox, niechce się czepiać ale piszesz że "zbankrutujecie" , dlaczego niepiszesz że "zbankrutujemy". Masz jakiś plan kolego?
Powrót do góry
real

PostWysłany: 18:54 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubie wasze pierdoły poczytać, ale przy okazji ceny też byście pisali bo przecież to forum do tego było stworzone
kaszuby 4.30 netto praktycznie wszystkie ubojnie
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:06 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwracajcie uwagę co się dzieje trochę powyżej poziomu gnoju w budzie bo dowalili salomonellę,vaty po 8 % na paszę i pisklę,podatki na reklamę,normy,obsady ,mączki,ilości poidełek ,karmidełek , stęzenia gazów itp itd a za chwilę księgowość.A w to miejsce wprowadzają bez przeszkód syf nie wiadomego pochodzenia.Za chwilę nie będziecie musieli czytać wątku cena brojlera i skupiać się na jedynej ważnej prócz gnoju rzeczy czyli trzech cyfrach z przecinkiem po pierwszej ,bo koszty tak wzrosną ,że w końcu naprawdę zbankrutujecie.Nie ma wspólnej siły,która może się temu przeciwstawić i robią z nami co chcą a wy dalej k.u.rwa jedyne co robicie to pytacie po ile kury.

Jeszcze raz wklejam swoj wczesniejszy post.Ruszcie dupy i zobaczcie w watku ''informacje zwiazku ''o czym tam pisze.Moze ktos zabierze glos,ma jakis pomysl ,moze ludziom takim jak Jola1 ,ktorzy dymaja za nas wszystkich po Warszawach jakims pomyslem choc ktos pomoze ,albo choc k.urwa podziekuje zwyczajnie
Glosy krytyki poczynan zwiazku, poprosze z lista wlasnych osiagniec , bedzie przejrzysciej
Sorry jakis kurewny wirus poyamienial mi litery
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1823, 1824, 1825 ... 2598, 2599, 2600  Następny
Strona 1824 z 2600

Skocz do: