Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 16:07 Sro 14 Kwi 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1824, 1825, 1826 ... 2598, 2599, 2600  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sarius

PostWysłany: 15:01 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak placa w okolicach kielc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alcapone

PostWysłany: 13:48 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaro8038 napisał:
alcapone napisał:
..., ale zakręciłeś jak ta męda Jaro i nadal smrodzisz. Jak niedasz rozsądnej odpowiedzi o 20 lutym to miej jaja i spadaj z forum.[/b]

Przepraszam ale czy Pan mnie obraża czy obok mnie ? bo nie rozumiem ?Jeśli obok mnie to proszę pisać konkretnie o kogo chodzi, gdyż średnią przyjemność mam tłumaczyć znajomym z tego Forum, że to nie o mnie chodzi i nie wiem wogóle co jest grane. Jeśli jednak obraża Pan mnie, to proszę podać powód swojego zachowania i przykłady gdzie jestem tzw. "mędą".
Na marginesie widzę, że do tego działu szybko zaczyna wracać język "jak zwykle". Na długo nie zadziałały czystki.
Panie jaro8038 jak jest Pan drobiarzem to napewno nie tyczyło się to Pana
Powrót do góry
Jaro8038

PostWysłany: 13:18 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alcapone napisał:
..., ale zakręciłeś jak ta męda Jaro i nadal smrodzisz. Jak niedasz rozsądnej odpowiedzi o 20 lutym to miej jaja i spadaj z forum.[/b]

Przepraszam ale czy Pan mnie obraża czy obok mnie ? bo nie rozumiem ?Jeśli obok mnie to proszę pisać konkretnie o kogo chodzi, gdyż średnią przyjemność mam tłumaczyć znajomym z tego Forum, że to nie o mnie chodzi i nie wiem wogóle co jest grane. Jeśli jednak obraża Pan mnie, to proszę podać powód swojego zachowania i przykłady gdzie jestem tzw. "mędą".
Na marginesie widzę, że do tego działu szybko zaczyna wracać język "jak zwykle". Na długo nie zadziałały czystki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
predator&obcy

PostWysłany: 12:58 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj sprzedałem 4.3 netto nie na kontrakt jeden budynek wymieciony za tydzień następny i nie będzie spadki cen bo już mają pretensje dlaczego tam a nie tu .tu bo dają lepszą cenę Idea
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 12:57 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj sprzedałem 4.3 netto nie na kontrakt jeden budynek wymieciony za tydzień następny i nie będzie spadki cen bo już mają pretensje dlaczego tam a nie tu .tu bo dają lepszą cenę Idea
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 12:52 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta sytuacja co była nikt jej nie był w stanie przewidzieć będzie lepiej i to nie do lipca Idea
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 12:48 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox... to twój kolega ten alKapone bo pisze pierdoły.
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 12:18 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox ta pomyłka kosztowala cie kilkanaśćie tysiecy zł a to peszek . Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
medox

PostWysłany: 11:38 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alcapone ma rację.Nie przewidziałem tego ruchu cenowego w górę.Nie wiem czym jest spowodowany.Ale zobaczymy....czy to 3 dniowy ruch czy dłuższa tendencja na najbliższe 2 tygodnie.Jeśli dłuższa ,oznaczać to będzie pierwszą lub drugą moją pomyłkę.
Prognoz było kilkanaście jak nie kilkadziesiąt ,więc jedna czy dwie pomyłki powodują ,że statystycznie sprawdzalność jest wyższa niż prognoza pogody ,do przepowiadania której używa się arcy skomplikowanych elementów Laughing
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 11:00 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to znaczy że na tym forum nie można obrażać Jarosława ?a innych można
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 09:23 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

intarsjator napisał:
alcapone podejrzewam po przeanalizowaniu twoich 15 poscikow, ze nie tylko na rejestracji, ale i na czole masz wyryte PO. Ledwo sie ujawniles a juz ferment i nienawisc polityczna siejesz. To, ze masz mysli okopcone siwym dymem produkcji PO, to nie znaczy, ze masz prawo obrazac Jaroslawa Kaczynskiego na tym forum!! Najwyrazniej pomyliles fora. Takze fora ze dwora do michora(michnika), kolesiu!

Generalnie się zgadzam ,oprócz tego że nie wolno obrażać jara Very Happy
Powrót do góry
alcapone

PostWysłany: 09:21 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agrrik napisał:
alcapone napisał:
Medox co z tym 20? Gdzie masz swoją kule, pewnie z Jarkiem na kota się zamiieniłeś. Wiecznie robisz dym, cena jest po 4.30 ale medox mądra głowa sapie o bankructwach. Daj sobie luz, uszczelnij stodołe, nakarm kota i wstaw te 4000 bo cieplej ma być. Pod koniec roku obiecywałeś że znikniesz z tego forum jak cena niewzrosnie, ale zakręciłeś jak ta męda Jaro i nadal smrodzisz. Jak niedasz rozsądnej odpowiedzi o 20 lutym to miej jaja i spadaj z forum.[/b]

A jakie są Twoje prognozy? Masz jakieś zdanie? Najłatwiej jest wszystko negować i obrażać ludzi. Jakiś kompleks?
Do kolegów hodowców brojlera: myśle że wolnorynkowa cena żywca utrzyma się na opłacalnym poziomie do sierpnia a potem to jak sami wiecie statki na morzu. Hodowców nieobrażam a hurtownie i ubojnie to mam tam gdzie oni mają hodowców(w d....)
Powrót do góry
Agrrik

PostWysłany: 08:42 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alcapone napisał:
Medox co z tym 20? Gdzie masz swoją kule, pewnie z Jarkiem na kota się zamiieniłeś. Wiecznie robisz dym, cena jest po 4.30 ale medox mądra głowa sapie o bankructwach. Daj sobie luz, uszczelnij stodołe, nakarm kota i wstaw te 4000 bo cieplej ma być. Pod koniec roku obiecywałeś że znikniesz z tego forum jak cena niewzrosnie, ale zakręciłeś jak ta męda Jaro i nadal smrodzisz. Jak niedasz rozsądnej odpowiedzi o 20 lutym to miej jaja i spadaj z forum.[/b]

A jakie są Twoje prognozy? Masz jakieś zdanie? Najłatwiej jest wszystko negować i obrażać ludzi. Jakiś kompleks?
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 06:49 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wzhipd.cba.pl/ogloszenia/69-szanowne-kolezanki-i-koledzy-hodowcy.html
pozdrawiam
Powrót do góry
intarsjator

PostWysłany: 00:02 Czw 7 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alcapone podejrzewam po przeanalizowaniu twoich 15 poscikow, ze nie tylko na rejestracji, ale i na czole masz wyryte PO. Ledwo sie ujawniles a juz ferment i nienawisc polityczna siejesz. To, ze masz mysli okopcone siwym dymem produkcji PO, to nie znaczy, ze masz prawo obrazac Jaroslawa Kaczynskiego na tym forum!! Najwyrazniej pomyliles fora. Takze fora ze dwora do michora(michnika), kolesiu!
Powrót do góry
alcapone

PostWysłany: 23:32 Sro 6 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

soland napisał:
alcapone napisał:

Gościu przestan szczekać i obrażac ludzi i naucz się pisać poprawną polszczyzną drugi komoruski sie znalazł.Uważaj bo szybciej wylecisz z tego forum niż ci się wydaje analfabeto.
soland po przeanalizowaniu twoich postów to jestem na 1000% pewien że sapiesz o tego kota 'spieprzaj dziadu'..........................
Powrót do góry
soland

PostWysłany: 22:58 Sro 6 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alcapone napisał:

Gościu przestan szczekać i obrażac ludzi i naucz się pisać poprawną polszczyzną drugi komoruski sie znalazł.Uważaj bo szybciej wylecisz z tego forum niż ci się wydaje analfabeto.
Powrót do góry
alcapone

PostWysłany: 22:12 Sro 6 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

501 napisał:
Podobno w koło rowexu jest zagłębie kurników ale nikt nie chciał z nimi współpracować bo płacił po dwóch,trzech miesiącach.Ciekawe gdzie są te pieniądze.Tylko debile tam oddawali.
Gdzie pieniądze???? A zaco ubojnie kurniki budują!! U rowexa jest majątek, ładna ubojnia, park samochodowy, kurniki, samolot prezesa. A Chlebowski z Nieboży co zrobił z kasą??? kasy niema, majątku niema!!!!
Powrót do góry
alcapone

PostWysłany: 21:54 Sro 6 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubojowicze: zamiast inwestować w hodowle za naszą kase lepiej inwestujcie w handel, otwierajcie sieć hurtowni, niszczcie tych co was i nas gnębią, poco niepotrzebna konkuręcja, kto podkręca ceny w detalu, Szymon w TVN stęka że kurczak drogi a medox na forum że hodowla to plajta. Ubojnie przestańcie budować kurniki bo skończycie jak ROWEX. Najpierw padnie ten co inwestuje w kurniki na okolo 700 tyś. szt. koło koszalina pan Chuchrak, potem Brychcyki co srają nowymi kurnikami co kawałek, u Smolarków kurniki też rosną jak grzyby po deszczu. Skowrońska wtej grze się nie liczy a dla Darka to pełen szacun że kurnik zamienił na magazyn plandek i facet wie że żyje, co sobote flaszke se wypije czasami to i od soboty do soboty.....
Powrót do góry
501

PostWysłany: 21:28 Sro 6 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno w koło rowexu jest zagłębie kurników ale nikt nie chciał z nimi współpracować bo płacił po dwóch,trzech miesiącach.Ciekawe gdzie są te pieniądze.Tylko debile tam oddawali.
Powrót do góry
alcapone

PostWysłany: 21:11 Sro 6 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

501 napisał:
Rowex kaput i teraz jego kurczaki jadą do uboju konkurencji.Ponoć hodowcy potopili się u nich z kasą i to mocno.
Pan Gosz odbiera żywiec z ferm rowexa na przewłaszczenie wylegarni i mieszalni.
Powrót do góry
Sebik

PostWysłany: 21:02 Sro 6 Kwi 2011    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Lubelskie 4.15 dzis wieczór
Powrót do góry
501

PostWysłany: 20:32 Sro 6 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rowex kaput i teraz jego kurczaki jadą do uboju konkurencji.Ponoć hodowcy potopili się u nich z kasą i to mocno.
Powrót do góry
alcapone

PostWysłany: 20:16 Sro 6 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
mal

PostWysłany: 19:41 Sro 6 Kwi 2011    Temat postu: CENA BROJLERA Odpowiedz z cytatem

"Rekordowy dochód 423 tys. zł na osobę mają właściciele ferm drobiarskich" Czytaliście parę dni temu na stronie wp?? Co na to hodowcy????
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1824, 1825, 1826 ... 2598, 2599, 2600  Następny
Strona 1825 z 2600

Skocz do: