Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 06:27 Sro 21 Kwi 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1824, 1825, 1826 ... 2601, 2602, 2603  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziunia

PostWysłany: 12:09 Czw 14 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małopolska 4,10 - 4,30 netto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sarius

PostWysłany: 11:44 Czw 14 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzis pod kielce po 4,25n oddalem a jaka cena na jutro jest ktos umowiony??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
predator&obcy

PostWysłany: 11:42 Czw 14 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

małopolska 4.25 netto dzisiaj zdaje i ani pieć groszy nie dodałem.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 11:36 Czw 14 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....i wkurzają mnie tacy, co tylko pytają o cenę nie podając własnych informacji. Bez urazy. Wink
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 11:25 Czw 14 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spaduwa z tymi esejami -idzcie suię dowartosciować na innym forum ,
wynocha tym , co sieją zamęt i odwracają uwage od sedna forum ,
no, i jaka cena w wielkpolsce?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
baca60

PostWysłany: 10:58 Czw 14 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dość w tym temacie wypracowań z gimnazjum. Jakie dziś ceny w małopolsce?
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 17:32 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często, rankiem widzę jak moja kotka siedzi sobie na pieńku a 3-4 kocury patrząc sobie w oczy, jeżą sierść i wrzeszczą jak opętane a potem się tłuką aż ta sierść lata w powietrzu. Żeby dostać kotkę nic sensownego na rozum kotów nie powiedzą. Wygrywa silniejszy. Często kotka się wystraszy i ucieknie a czasem ja się wkurzę i rzucę, co mam pod ręką w te kocury, gdyż wkurzają mnie te wrzaski Evil or Very Mad Jaki morał odnośnie związków?

Na wczoraj Olsztyn 4,25 netto
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 14:31 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do twojego związku brojlerku nikt nie wstąpi chyba tylko jeden partner (partnerka) Question
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 14:24 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest czas przedświąteczny - dziękuję za przypomnienie dwóch grzechów głównych- "aktywistka związkowa " i "działaczka drobiarska".

poniżej podaję link do ciekawego artykułu , który nawiązuje do wywodów p."żeldrob" - "Jak to ze lnem było"
http://www.wzhipd.cba.pl/aktualnosci/76-danielaka-walka-z-wiatrakami.html
pozdrawiam
P.S do "medoxa" - czy nie miałam racji?
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 13:45 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

predator&obcy napisał:
twoje z małego t żel bo wy z brojlerkiem małym zamiast jednoczyć to siejecie ferment.
Akurat twoje zdanie jest tak ważne jak zeszłoroczny śnieg . Pokazałeś już kim jesteś więc jeżeli nie masz nic ciekawego do zakomunikowania / a udowodniłeś , że nie / to lepiej sie nie odzywaj .
Powrót do góry
Sebik

PostWysłany: 13:16 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Wczoraj Lubelskie 4.2-4.3
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 12:44 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twoje z małego t żel bo wy z brojlerkiem małym zamiast jednoczyć to siejecie ferment.
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 12:37 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żel już dawno to miałem powiedzieć to nie związki tylko ss.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:28 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry coś się popierdzieliło
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:27 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="medox"]Widać ,że się nie dogadają
Twórzcie zatem Nowe drodzy koledzy ,szkoda czasu na waśnie.Zobaczymy co będzie,najważniejsze by stworzyło się coś silnego na tyle, by stanowiło partnera do rozmów i mogło coś zdziałać.A nuż widelec kiedyś się dogadacie i połączycie swe siły ,bo naprawdę niewielu jest mądrych drobiarzy.Wy na pewno do nich należycie,pomimo tego ,że się spieracie,kłocicie a czasem kiedyś coś komuś się nie uda,ktoś zrobi coś nie tak.
Tak więc Bozia dała rozum ,musicie w zamian za to coś zrobić dla tych którym nie dała Laughing
P.S Tylko nie dajcie za bardzo brojlerowi siać zamordyzmu, bo chcemy być wolni w miarę możliwości chyba wszyscy
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:25 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać ,że się nie dogadają
Twórzcie zatem Nowe drodzy koledzy ,szkoda czasu na waśnie.Zobaczymy co będzie,najważniejsze by stworzyło się coś silnego na tyle, by stanowiło partnera do rozmów i mogło coś zdziałać.A nuż widelec kiedyś się dogadacie i połączycie swe siły ,bo naprawdę niewielu jest mądrych drobiarzy.Wy na pewno do nich należycie,pomimo tego ,że się spieracie,kłocicie a czasem kiedyś coś komuś się nie uda,ktoś zrobi coś nie tak.
Tak więc Bozia dała rozum ,musicie w zamian za to coś zrobić dla tych którym nie dała :lol:
P.S Tylko nie dajcie za bardzo brojlerowi siać zamordyzmu, bo chcemy być wolni w miarę możliwości chyba wszyscy
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 09:44 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem , że to wątek z cenami , ale Jola go nie szanuje więc wybaczcie , ale jeszcze raz jej tu odpiszę .

Możesz sobie pisać co chcesz!!! Rzeczywistości nie zaczarujesz i nie stanie się ona taką jakbyś sobie życzyła.
Owszem przez ostatnie lata hodowałem kury i wiodłem w miarę spokojne zycie producenta drobiu . Wcześniej trochę w branży działaliśmy , ale z różnych powodów , które zresztą Ty doskonale znasz ta działalność po prostu "siadła" . Również dlatego , że władze PZZHiPD o aktyw terenowy nie zabiegały , nie udzialały się w terenie . Nic dla branży w sensie organizacyjnym nie robiły . Pewnie w jakimś stopniu było to wygodne dla dwóch stron . Dla członków , że nie musieli nigdzie jeździć , spotykać się i jak oni to zawsze twierdzą "tracić czas" . Dla władz , że nikt im z terenu nie miesza i nie muszą się z terenem "bratać" .
Ponieważ ta polemika , która w zasadzie dawno miała się skończyć , ale jak zwykle Ty dolewasz oliwy do ognia / i nie pisz mi , że kogokolwiek obrażam bo pisanie o faktach nie jest obrazą!!!!! zapamiętaj to sobie / więc pociągnę ją jeszcze przez chwilę .
Dzisiaj mamy Twoją radosną twórczość , propagandę sukcesu i ................... Tylko tyle.
Proszę , napisz całej drobiarskiej Polsce ileż to ważnych rzeczy załatwi8liście przez ostatnie 10 lat??? Znam setki hodowczyń i hodowców i nikt z nich nie wie co dla branży zrobił PZ|ZHiPD . Owszem wiedzą , że p.Danielak jest współautorem ustawy o funduszu promocji . Tylko ,m że wierz mi nikt tego nie zalicza do osiągnięć związku . Wręcz przeciwnie . Drobiarze uważają , że podstepnie wprowadzono im kolejny podatek , z którego nie mają ŻADNEJ korzyści . Rok 2010 to cały fundusz skierowany na promocję gęsi . To jakieś kuriozum , że ci którzy dają najwięcej , są największymi beneficjentami nic z tego nie mają . Wręcz przeciwnie dziennikarz o nazwisku Omachel w artykule prasowym zmieszał brojlera kurzego z błotem . Czyli za własne pieniądze dostaliśmy kopa w d.upsko. Zresztą jak mozna było na siłę uszczęśliwiać drobiarzy czy też producentów innych branż wprowadzając coś takiego bez szerokich konsultacji społecznych . Po co nam ten fundusz? Czemu on ma służyć ? Bo komu to już wiemy .
Powtórzę pytanie: proszę o konkretne dokonania . Jak mnie przekonasz to z chęcią posypię głowę popiołem .
Odnośnie jakiejś prawdy to racz zauważyć , że nigdzie nie napisałem iż dla drobiarstwa w Polsce z\robiłem cokolwiek . Nie chwalę się czymś czego nie dokonałem . I o tym otwarcie piszę . Tylko jak teraz znalazła się spora grupa osób , które chcą coś w branzy zrobić zaczynają się jakieś durmne wierszyki , ironiczne podmie...ujki , zaczyna się oskarżanie o dzielenie branży itd. Śmieszne .
Po prostu śmieszne . Czy myslisz , że jak napiszesz to i owo w necie , ubierzesz to w ładne słówka to otrzymasz poklask czytających? Z Twoich postów można sądzić , że gdyby nie władze PZZHiPD to hodowcy w Polsce dopiero mieliby p...ne.
Tymczasem jest tak , że efektowność nie idzie w parze z efektywnością!!!! Udział np. w spotkaniu na temat podatków to tylko kolejny udział . Gdzie z ramienia drobiarzy fachowcy z branzy podatkowej?> Na każdej komisji są ci sami ludzie . To znaczy , że mają FACHOWA wiedzę na KAŻDY temat ? Prowadzenie małej księgowości to nie to samo co jej tworzenie!!! To tylko jeden przykład. Robienie dobrego wrażenia może jest dobre na imprezie towarzyskiej , ale jeżeli nic konstruktywnego nie wnosi to może trzeba dać sobie spokój?
Zamiast ślinić się w necie działaczko drobiarska proponuję zmotywować stary zarząd do zrobienia walnego związku , przedstawienia sprawozdania z działalności i wyboru nowych władz .
Tylko kto weźmie udział w takim walnym? Skąd wziąć aktyw prawda?
Pan Prezes chy6ba zapomniał , że został wybrany przez drobiarzy . Został wybrany!!! Nie namaszczony na prezesa . Szkoda , że Wy działacze za starego związku o tym zapomnieliście i traktujecie go jak swoją prywatną firmę .
Miłęgo Dnia .
Powrót do góry
daniel 7791

PostWysłany: 09:42 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba zapomnieliscie po co ten temat został stworzony
Jaka cena?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
starter

PostWysłany: 09:34 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale "twórcza" dyskusja się rozwinęła Exclamation
A maże warto pomyśleć o związku hodowców dla samych siebie tak by nikt za nikogo nie musiał nic robić.
Idea Idea Idea
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 08:47 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeldrob napisał:
Jola1 napisał:
s69 napisał:
Jola1 to ja powtórzę pytanie bo do Ciebie słabo dociera. Ile prezes ma wstawione aktualnie brojlera?

Ja proponuje podział. Hodowcy brojlera, niosek i indyka przejdą do nowego związku a ci z kaczkami, perliczkami i strusiami pozostaną przy prezesie i stażystce vel Jola. Hodowcom gęsi pozostawimy wybór gdzie chcą należeć? To całkiem rozsądna propozycja prawda.

Ceny w moim regionie w granicach 3.90-4.00 plus VAT

Chyba masz jakąś fobie i manię prześladowczą na temat -" Ile prezes ma wstawione aktualnie brojlera? "- chcesz wiedzieć zadzwoń do źródła ( do prezesa) - masz ubojnię czy co i brakuje ci do uboju ?
"To całkiem rozsądna propozycja prawda" - z rozsądkiem ona nie ma nic wspólnego - my chcemy łączyć a ty i reszta - dzielić a to nie najlepsza droga.
Rozumiem,że przeszkadzają ci moje wpisy ale mamy demokrację i każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie i opinie oraz przekazywać aktualne informacje dotyczące ogółu hodowców a nie indywidualnych osób.

Weż ty sobie daj na wstrzymanie . Śmieszna jesteś jak clown w cyrku . Może nawet bardziej . "Wy" chcecie łączyć? Kogo? Hodowców? Macie w d.upie wszystkich innych niż z waszego podwórka . Obudziliście się w drugiej połowie stycznia br. z wiadomych powodów . Ty taka aktywna , a dlaczego udzielasz się w necie dopiero od połowy lutego? Gdzie ty byłaś przez całe lata 2000 ????????????
Bezczelność i zakłamanie twoje i innych jest porażające . Dobrze piszą , że nie ma czegoś takiego jak PZZHiPD bo zgodnie z literą prawa NIE MA!!!!!!!
Każdego innego kto teraz chce coś dla branzy zrobić od razu dyskredytujecie , nazywacie wichrzycielem itd. Bo nie ma "błogosławieństwa" "prezesa" Danielaka prawda? A POZA TYM to ile zrzeszeń należy do tego niby związku ? 2? I to jest cała branża???? Wstyd i żenada , że jeszcze masz czelność o pewnych rzeczach publicznie pisać.

Żenada??? A gdzie TY byleś przez te 2000 lata , że masz czelność obrażać tych co cokolwiek robili " za darmola" , poświęcali swój prywatny czas - ile zrzeszeń - tyle ilu chętnych było do pracy. Żenadą jest to , że w czasie bardzo ważnym dla interesu hodowców DOPIERO się organizujecie a tu na forum obrzucacie "błotem" tych którzy coś robią. Sami sobie wystawiacie świadectwo. Ja nikogo nie obrażam bo mam trochę kultury osobistej - solą w oku jest wam , że ludzie dowiedzieli się prawdy jak było przez te wszystkie lata - ilu z was dotychczas cokolwiek zrobiło dla branży - ja nic o tym nie wiem. Jeśli w nowej organizacji na czele mają być tacy twojego pokroju - to życzę powodzenia . Nie zniżę się do twojego poziomu.
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 08:19 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola1 napisał:
s69 napisał:
Jola1 to ja powtórzę pytanie bo do Ciebie słabo dociera. Ile prezes ma wstawione aktualnie brojlera?

Ja proponuje podział. Hodowcy brojlera, niosek i indyka przejdą do nowego związku a ci z kaczkami, perliczkami i strusiami pozostaną przy prezesie i stażystce vel Jola. Hodowcom gęsi pozostawimy wybór gdzie chcą należeć? To całkiem rozsądna propozycja prawda.

Chyba masz jakąś fobie i manię prześladowczą na temat -" Ile prezes ma wstawione aktualnie brojlera? "- chcesz wiedzieć zadzwoń do źródła ( do prezesa) - masz ubojnię czy co i brakuje ci do uboju ?
"To całkiem rozsądna propozycja prawda" - z rozsądkiem ona nie ma nic wspólnego - my chcemy łączyć a ty i reszta - dzielić a to nie najlepsza droga.
Rozumiem,że przeszkadzają ci moje wpisy ale mamy demokrację i każdy ma prawo wypowiadać swoje zdanie i opinie oraz przekazywać aktualne informacje dotyczące ogółu hodowców a nie indywidualnych osób.

Weż ty sobie daj na wstrzymanie . Śmieszna jesteś jak clown w cyrku . Może nawet bardziej . "Wy" chcecie łączyć? Kogo? Hodowców? Macie w d.upie wszystkich innych niż z waszego podwórka . Obudziliście się w drugiej połowie stycznia br. z wiadomych powodów . Ty taka aktywna , a dlaczego udzielasz się w necie dopiero od połowy lutego? Gdzie ty byłaś przez całe lata 2000 ????????????
Bezczelność i zakłamanie twoje i innych jest porażające . Dobrze piszą , że nie ma czegoś takiego jak PZZHiPD bo zgodnie z literą prawa NIE MA!!!!!!!
Każdego innego kto teraz chce coś dla branzy zrobić od razu dyskredytujecie , nazywacie wichrzycielem itd. Bo nie ma "błogosławieństwa" "prezesa" Danielaka prawda? A POZA TYM to ile zrzeszeń należy do tego niby związku ? 2? I to jest cała branża???? Wstyd i żenada , że jeszcze masz czelność o pewnych rzeczach publicznie pisać.
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 07:38 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oriętuje się ktoś jak z kurczakiem na przyszły tydzień .czy przed świętami jest dużo?
Powrót do góry
Jola1

PostWysłany: 07:00 Sro 13 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s69 napisał:

Powrót do góry
Alutkaa

PostWysłany: 21:31 Wto 12 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedż do s69-moderator i inni Odpowiedz z cytatem

W moim regionie, Polski centralnej

Tu chyba zazdrość innych ogarnie

Ubojnie mocno się rozpychają

Cztery czterdzieści już nawet dają

A "s69" muszę Ci przyznać

Sprawdzić Prezesa to jest łatwizna

Ciekawy jesteś ile hoduje

Mnie jednak bardziej interesuje

Ile hoduje prezes w lubuskiem

Co mi wiadomo, kaczkę pod łóżkiem.
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 20:23 Wto 12 Kwi 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1824, 1825, 1826 ... 2601, 2602, 2603  Następny
Strona 1825 z 2603

Skocz do: