Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 03:14 Sob 21 Lip 2018

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1828, 1829, 1830 ... 2086, 2087, 2088  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misio

PostWysłany: 22:01 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agro troche malo wolasz ja juz dzis wolam 4,5 netto- a co nie nalezy sie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agro

PostWysłany: 21:51 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

małopolska 3,8 brutto
Powrót do góry
Agrrik

PostWysłany: 21:29 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigant napisał:
Agrrik napisał:
Kaszuby 3,4.

Tuszka w dużym hurcie do kupienia po 4,5 - kłania sie kontraktacja - po co taki Drobimex ma podnieść o 30 gr cenę w handlu jak może to dostać od hodowcy? Przez to hodowcy, którzy prowadzą działalność aby zarabiać sprzedają po kosztach i Tasin uwierz, że żadna to pociecha, że Ty i Tobie podobni dokładacie. Prywatne ubojnie nie sprzedają niżej jak 4,8. Nie biją bo nie ma żywca ale nie wyrywają się z ceną. Mam nadzieję, że "molochy" zapasy mają na wyczerpaniu bo w to, że kontraktowicze oprzytomnieją przestałem wierzyć.

No tak, teraz to kontraktacja zaniża cenę-tak ? A jak żywiec na wolnym rynku był w czasie p.g. po nie całej złotówce, lub teraz nie dawno po 2,4-2,9 zł. przez długi okres, to kto zaniżał cenę ? I TAK MOżEMY CAłY CZAS !!! Każdy z nas wie, że wolny rynek i kontraktacja żądzą się swoimi prawami, a który hodowca gdzie należy to to jest jego wybór. I przestańmy spuszczać się na wzajem, bo to do niczego nie prowadzi.

Drosed Siedlce 3.10 netto
Indykpol Lublin 3.05 netto

Pozdrawiam

Gigant, nie chciałbym by źle zrozumiany - nie mam nic przeciwko kontraktacji. Nie rozumiem tylko co na litość boską zmusza Was do podpisywania umowy poniżej kosztów??? To tak jakbyś handlując samochodami kupował je po 10 tys a sprzedawał po 8 - prowadziłbyś taki biznes?

Z drugiej strony uwierzysz, ze ten sam Drosed ma umowy z ceną 3,4? To kwestia negocjacji!!! Oni bez nas nie mają racji bytu! Pozdrawiam,
Powrót do góry
Agrrik

PostWysłany: 21:22 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daro napisał:
czy ktos wie ile placi zalewo Question pozdrawiam

3,1, biją głownie indyka i na brojlerze mniej im zależy.
Powrót do góry
daro

PostWysłany: 21:17 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktos wie ile placi zalewo Question pozdrawiam
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 20:25 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeczywiście tyle proponują na telefon hodowcy , transakcyjnych nie znam
Powrót do góry
aneczka

PostWysłany: 20:14 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zna ktoś propozycje cenowe z Kolonii Zawady i Bogusławskiego. Proponują podobno 3,10 + Vat choć sama słyszałam od innych, że mają płącić 3,15 +vat Jeśli zna ktoś ceny z tych ubojni będę wdzięczna.
Co do dzisiejszych protestów to zastanawiam się czemu media bardziej lubią producentów trzody od drobiarzy bo 90% doniesień dotyczyło sytuacji na rynku trzody?? Chociaż wiem, że "nasi" też tam byli...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Barbara

PostWysłany: 19:37 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mili koledzy pierwsze to sie bardzo ciesze ,ze jest lepsza cena , ale nie zadawalajaca ,drugie to ja sie nie przejmuje takimi postami wykierowanymi przeciwko ludziom pracujacym na wsi , tylko jaka jest sila propagandy , bo skoro ciagle wszyscy pisza mowia ile do nas dokladaja z budzetu , to jaka bedzie reakcja innych.Na calym swiecie ludzie popieraja strajkujacych , a u nas co?nagonka ,chamstwo do roboty , darmozjady my nawas nie bedziemy robic.
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 19:24 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pękały , już po" odwilży" , nie bardzo jest co odmrażać
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 19:18 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ceny na slasku i malopolsce sa prawdziwe co pisza 3,45 - 3,5 brutto sprawdzilo sie to co pisalem ze jak sie przytrzyma to od wtorku ostro do gory ale pewne jest tez to ze w naszym rejonie po 20 jest wiecej kurczaka a wiec przez tydzien napewno do gory tak trzymac!!!!!! chyba ze odmroza i dowioza z polnocy bo tam magazyny pekaja od mrozonego.
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 19:17 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż , mogę tylko życzyć rekordowych winików , które pozwolą zamknąć koszty/ WSZYSTKIM hodowcom/
Powrót do góry
Gigant

PostWysłany: 18:52 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agrrik napisał:
Kaszuby 3,4.

Tuszka w dużym hurcie do kupienia po 4,5 - kłania sie kontraktacja - po co taki Drobimex ma podnieść o 30 gr cenę w handlu jak może to dostać od hodowcy? Przez to hodowcy, którzy prowadzą działalność aby zarabiać sprzedają po kosztach i Tasin uwierz, że żadna to pociecha, że Ty i Tobie podobni dokładacie. Prywatne ubojnie nie sprzedają niżej jak 4,8. Nie biją bo nie ma żywca ale nie wyrywają się z ceną. Mam nadzieję, że "molochy" zapasy mają na wyczerpaniu bo w to, że kontraktowicze oprzytomnieją przestałem wierzyć.

No tak, teraz to kontraktacja zaniża cenę-tak ? A jak żywiec na wolnym rynku był w czasie p.g. po nie całej złotówce, lub teraz nie dawno po 2,4-2,9 zł. przez długi okres, to kto zaniżał cenę ? I TAK MOżEMY CAłY CZAS !!! Każdy z nas wie, że wolny rynek i kontraktacja żądzą się swoimi prawami, a który hodowca gdzie należy to to jest jego wybór. I przestańmy spuszczać się na wzajem, bo to do niczego nie prowadzi.

Drosed Siedlce 3.10 netto
Indykpol Lublin 3.05 netto

Pozdrawiam
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:16 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro3 napisał:
Witam.Nie wiem Baska jak Ty ale ja biorę widły i lecę płacić zus.Przejmujesz sie co pisze lumpenproletariat z miasta?-dziwne!Radas, Wielkopolska chyba nie leży w Polsce.Oderwaliście się od rzeczywistości.Niech się Medox pochwali jakie ceny na Śląsku iw Małopolsce bo u nas poruszaja się w dobrym kierunku.Pozdrawiam.

3.35netto było dziś.Kurczaka nie ma w tej chwili wogóle
Powrót do góry
Agrrik

PostWysłany: 17:05 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby 3,4.

Powrót do góry
cobbross

PostWysłany: 17:01 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

METAN napisał:
Uniszki-3,2-3,4
Siniarzewo-3,0-3,15
Polbroj/Kutno/-3,1-3,25
Godzianów-3,1-3,35
Cyrusowa Wola/wczorajsze/-2,9-3,2

kto ma bardziej aktualne i z innych ubojni -piszcie
z południowej Polski informacja o uzyskanej 3,45 netto
Dzieki Metan. Tak powinny wygladac posty na tym forum a nie jakies pierdoly . ILCZAK - 3.10 netto.
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 16:42 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Nie wiem Baska jak Ty ale ja biorę widły i lecę płacić zus.Przejmujesz sie co pisze lumpenproletariat z miasta?-dziwne!Radas, Wielkopolska chyba nie leży w Polsce.Oderwaliście się od rzeczywistości.Niech się Medox pochwali jakie ceny na Śląsku iw Małopolsce bo u nas poruszaja się w dobrym kierunku.Pozdrawiam.
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 16:39 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uniszki-3,2-3,4
Siniarzewo-3,0-3,15
Polbroj/Kutno/-3,1-3,25
Godzianów-3,1-3,35
Cyrusowa Wola/wczorajsze/-2,9-3,2

kto ma bardziej aktualne i z innych ubojni -piszcie
z południowej Polski informacja o uzyskanej 3,45 netto
Powrót do góry
kurczak mały

PostWysłany: 15:49 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś o rolnikach jest dosc głosno. I miało tak być ale z powodu demonstracji w Warszawie a tymczasem cała Polska widzi jak sie zbłaźniliśmy. Zapowiadane było 6 000 osób a przyjechało okolo 2 000, na dodatek demonstracja zostala ustalona na termin gdy ministra nie bylo programowo w stolicy. Nie dziwmy sie ludziom z miasta ze maja takie nastawienie, w koncu prawda zawsze jest po środku a kazdy uczciwie pracujacy czlowiek ma prawo do swojego znadnia.To kwestia Państwa jak nas ludzie widzą. Wprawedzie nie mam w pracy tv jak Barbara, zreszta nie mialbym nawet mozliwości ogladać ale starałem sie śledzić informacje na ten temat w sieci i w radio i wszedzie padało pytanie bardzo ważne - kolejny powód do śmiechu dla niezainteresowanych - GDZIE JEST LEPER ? ? ? Byl zaproszony na demonstracje ale pokazal gdzie ma rolnikow z problemami. W przeciwieństwie do wielu z nas - ja tego czlowieka nigdy nie poparlem a teraz widac ze jak napchal sobie kieszenie kasą ministerstwa to siedzi teraz z cala reszta i smieje sie z ciemnych rolnikow, ktorzy go popierali.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 15:36 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tvn 24 cytuje posty internetowe , az sie slabo robi ,zeby juz nawet miasto bylo wysterowane na wies przyklaqd postu gnoje do roboty ,widly wiocha do gnoju placic zus i wszystko prawie w takim agresywnym tonie.
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 14:56 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj tuszka kurczaka w "Chata Polska" w Poznaniu po jedyne 3,99.
Żywiec 2,90-3,00 netto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
501

PostWysłany: 12:47 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: 100% racji. Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
normy sanitarne i ustawa o uciazliwosc zapachowej dodatkowo skierowana jest przeciwko malym gospodarstwom , a nie przeciwko duzym obiektom , bo oni jak kazda korporacja maja bande prawnikow i przepisy pod siebie.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 09:45 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

normy sanitarne i ustawa o uciazliwosc zapachowej dodatkowo skierowana jest przeciwko malym gospodarstwom , a nie przeciwko duzym obiektom , bo oni jak kazda korporacja maja bande prawnikow i przepisy pod siebie.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 09:31 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
GMO,Sawicki utrzymal postanowienia tamtego rzadu, koniec trzody,brojlera,poczytajcie artykoly na portalach rolnych , odczytuje to uz jako ostateczny zamach na polskie rolnictwo , pokloccie sie jeszcze na forum to przyniesie wszystkim korzysci ,a jakie to kazdy poczuje na wlasnej skorze.
Raczej mocno pesymistyczna wizja! Chociaż to , że bedzie coraz gorzej jest bardzo prawdopodobne . Zachodniopomorskie - potęża / coś około 40ha / ferma trzody w likwidacji . I zgadnijcie co tam będzie? Tak , tak brojlerek . Jak ilość ? Pewnie jednorazowego wsadu jakić milionik Rolling Eyes . Ktoś o tym tutaj już pisał , a ja dzisiaj mogę to w 100% potwierdzić .Co prawda są informacje , że to wszystko ma wyjechać z kraju , ale ja w bajki nie wierzę . Są jeszcze w zachodniopomorskiem inne
budujące się fermy na brojlera / nawet piętrowe / i również na nioskę . Mali , zadłużeni bez własnej kasy mogą , a właściwie już powinni zacząć się bać! Po prostu wylęgarnie i paszarnie odmówią sprzedaży towaru na terminy płatności . Kto zezwala na taką produkcję? Co na to ochrona środowiska? Gdzie normy sanitarne? No cóż nie od dzisiaj wiadomo , że pieniądz rządzi światem .
Powrót do góry
dfarmer

PostWysłany: 09:27 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małopolska i Śląsk chcą płacić od 3.40 do 3,50 brutto. Dzwonią szukają kurczaka.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:19 Sro 13 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hybro3 napisał:
kurka złotopiórka napisał:
witaj MEDOX nopisz cos o sobie ile ty masz tych obiektów? 20 lub 50 że ci tak zależy żeby ludzie niewstawiali przeciesz wszyscy chcemy zarobic a nie tylko ty

Witam.Ty się kurka nie czepiaj naszego wieszcza.Przeciez widać że facet się o nas martwi.Tfu, może ma nawet troche racji.Ceny nie znam bo za szybko się zmienia.Pozdrawiam.

Ależ wstawiajcie, wstawiajcie.Weekend majowy to dobry czas Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1828, 1829, 1830 ... 2086, 2087, 2088  Następny
Strona 1829 z 2088

Skocz do: