Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 21:12 Czw 20 Wrz 2018

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1828, 1829, 1830 ... 2092, 2093, 2094  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kurka złotopiórka

PostWysłany: 17:59 Czw 21 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MEDOX oco tobie chodzi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kol

PostWysłany: 17:55 Czw 21 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
To są firmy które posiadają wykształconych ludzi (a jak widzicie spora część hodowców nawet pisać nie bardzo umie) specjalistów od PR , marketingu, zarządzania itp i niestety przez takich ludzi jesteście traktowani jak naiwne chłopki małorolne tak zwani dawcy kapitału i tyle.

Nie tylko my ale i Ty.
Pisałem, że jestem na wolnym, Ty pewnie też i nas wszystkich robią w wała Confused
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:47 Czw 21 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To są firmy które posiadają wykształconych ludzi (a jak widzicie spora część hodowców nawet pisać nie bardzo umie) specjalistów od PR , marketingu, zarządzania itp i niestety przez takich ludzi jesteście traktowani jak naiwne chłopki małorolne tak zwani dawcy kapitału i tyle.
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 13:38 Czw 21 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile płaci BRYCHCY,co z płatnością
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 12:02 Czw 21 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz piszę bo coś się pomieszało przy wysyłce postu z komentarzem Giganta.

Ja nikogo nie atakuję bo jedziemy na tym samym wózku. Raz Wy na wozie raz my i w drugą stronę to samo. I zauważ, że ja nie wyzywam nikogo (zresztą Ty też nie). Musimy razem walczyć bo jak nie będzie wolnego rynku to i Wam zjadą poniżej 3 i po kawałeczku oddacie im swoje ciężko wypracowane majątki. Będziemy pracować za głodową pensję na dawnych swoich obiektach a molochy będą trzaskały kasę bo nie wierzę żeby sprzedawali tuszkę po 4 zł.
Trzymaj się Wink
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 12:00 Czw 21 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigant napisał:
kol napisał:
Wiesz co Gigant. Akurat ja nie mam sobie nic do zarzucenia. Szczęśliwie udało mi się sprzedać w tych parszywych chwilach 3.3 netto.
Ale czy sam nie sądzisz, że podpisanie umów na 3,1 przy tych kosztach to nie głupota? Później te molochy mogą sobie pozwolić żeby na rynek wypuścić towar po zaniżonej cenie i tym posunięciem dyktują cenę w mniejszych ubojniach wolnorynkowych Ja też byłem na kontrakcie i w porę się wycofałem.
Powinniście trochę powalczyć a nie tylko "bo ja mam taką umowę"
Pozdrawiam

Nie chodziło mi konkretnie o Ciebie, chodziło mi ogólnie o wolny rynek. Cena, którą podpisujemy na umowie jest ceną minimalną,(i mi nie zdarzyły się osobiście jakieś aneksy z niższą ceną, bo pewnie zaraz "usłyszę"takie głosy) a cena, którą otrzymuje się w efekcie końcowym to dwie różne sprawy. Przeczytaj co niżej napisał Emek i wyciągnij z tego wnioski.
Ja nikogo nie atakuję bo jedziemy na tym samym wózku. Raz Wy na wozie raz my i w drugą stronę to samo. I zauważ, że ja nie wyzywam nikogo (zresztą Ty też nie). Musimy razem walczyć bo jak nie będzie wolnego rynku to i Wam zjadą poniżej 3 i po kawałeczku oddacie im swoje ciężko wypracowane majątki. Będziemy pracować za głodową pensję na dawnych swoich obiektach a molochy będą trzaskały kasę bo nie wierzę żeby sprzedawali tuszkę po 4 zł.
Trzymaj się

Życzę wszystkim wysokich cen.

Pozdrawiam.
Wink
Powrót do góry
Gigant

PostWysłany: 10:09 Czw 21 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
Wiesz co Gigant. Akurat ja nie mam sobie nic do zarzucenia. Szczęśliwie udało mi się sprzedać w tych parszywych chwilach 3.3 netto.
Ale czy sam nie sądzisz, że podpisanie umów na 3,1 przy tych kosztach to nie głupota? Później te molochy mogą sobie pozwolić żeby na rynek wypuścić towar po zaniżonej cenie i tym posunięciem dyktują cenę w mniejszych ubojniach wolnorynkowych Ja też byłem na kontrakcie i w porę się wycofałem.
Pozdrawiam

Nie chodziło mi konkretnie o Ciebie, chodziło mi ogólnie o wolny rynek. Cena, którą podpisujemy na umowie jest ceną minimalną,(i mi nie zdarzyły się osobiście jakieś aneksy z niższą ceną, bo pewnie zaraz "usłyszę"takie głosy) a cena, którą otrzymuje się w efekcie końcowym to dwie różne sprawy. Przeczytaj co niżej napisał Emek i wyciągnij z tego wnioski.

Życzę wszystkim wysokich cen.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 09:30 Czw 21 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dodałem, że te 3,3 do 3,5 to było na początku stycznia. Teraz nie wiem po ille będę sprzedawał. Mam jeszcze trochę czasu.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 09:27 Czw 21 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam
Powrót do góry
emek

PostWysłany: 22:34 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ROZMAWIAŁEM DZISIAJ ZE ZNAJOMYM KTÓRY ROBI KURCZAKA DLA ''DROSEDU'' ZAPEWNIAŁ MNIE ŻE PLACĄ 3,1+ (znam go dobrze ale mu trochę niedowierzam) SKORO JEST TAKA CENA TO DLACZEGO KUPIŁ NASTEPNY PGR ?????? WIE KTOŚ PO ILE NAPRAWDĘ PŁACI DROSED TERAZ ? AHA!!!! GOŚC PRODUKUJE TYLKO 300TYŚ W JEDNYM RZUCIE.
Powrót do góry
emek

PostWysłany: 22:23 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="METAN"][quote="emek"]METAN jestem bardzo ciekaw skąd ty jesteś? Po ile dzisiaj mógłbyś sprzedac? PODEJRZEWAM ŻE CELOWO ROBISZ WODĘ Z MÓZGU MOŻE JESTEŚ ''UBOJOWCEM'' ALBO STRASZNIE CWANIAKUJESZ?
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 21:53 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla wyjaśnienia :
cena "spada" ale dla mnie
dla tych , którzy w pon. sprzedawali po 3,4 to może być wzrost

to po prostu kwestia perspektywy , czy jak kto woli punktu odniesienia
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 21:47 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z rozmów z kolegami;
-cena stabilna-;oj , żeby jutro nie spadła
-cena rośnie-; nie ściemniaj , nie wierzę , kto po tyle sprzedał
-cena spada-;brak rozmowy , każdy "oddaje" bez względu na cenę

czy nas trzeba zastraszać???
wystarczy lekko tupnąć , to jeszcze się poobrażamy na siebie
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 21:16 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej jesli są spadki cenowe to tylko podawają ubojowcy niedajcie się zastraszyc
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 21:12 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cena rzeczywiście spada , bo hodowcy nie wytrzymali nerwowo i jeden przez drugiego wydzwania do ubojni , mimo że kurczaka naprawdę nie ma i ubojnie nie miały co bić
teraz pójdzie fala wyprzedaży/szybkiej "bo spada cena"/ a za tydzień od nowa winda w górę
dzisiejsze ceny-3,5-3,7 tzn 20gr w dół i straszą dalszym spadkiem/możliwym przy takich reakcjach hodowców/- a wprawę mają i nie mogą zapomnieć ile zarabiali podczas pg ; dalej by tak chcieli
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 21:00 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AGRO spokojnie jaki to spadek bez paniki lubuskie spokojniue 3 30 3 50 netto poco wy zaras tak ciągniecie na te 4 00 . AGRO 3 70 to dobra cewna czyżbyś tesz chciał zbijac cene i kupowac tanio kurczaka i drogo sprzedawac tuszke np. 5 80 Dałeś się wykapowac stary.
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 20:58 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emek napisał:
METAN jesteś pewien że daje więcej to sam się przekonaj!!!!!!!!!!!!!!!! Proszętel do ''ILCZAKA'' 023 654 40 77 i nie zciemniaj!!!!!!!!!

tel. znam
tobie nie muszę ściemniać- widzisz tylko światełko w tunelu , spróbój poszerzyć widzenie , nie piszę po ile "daje" tylko po ile kupuje od tych co rozróżniają sprzedaż od "oddawania"
Powrót do góry
cobbross

PostWysłany: 20:49 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metan napisz jakies aktualne ceny na dzis ,widze ze przegladasz teraz forum. Czy naprawde spada? Zalewo 3.50 netto
Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 20:24 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHOLERA !!! - -i znowu cena lawinowo w dół - małopolska 3,7 brutto
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 20:22 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MIsio robi wam wode z mózgu . Ja niemam nic przeciwko zaglądaniu na te forum ubojni ale nie w ten sposób . wystawcie mu swoją opinie
Powrót do góry
2Pac

PostWysłany: 19:57 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurka złotopiórka napisał:
Drogi MISIO przestan pierdolic, twoich postów niechce się czytac zadowól się 3 50 netto ,ty wcale niemasz takiej ilości bo jak bys miał taką ilośc to bys był na kontraktacji a nie na wolnym rynku. bo jak długo by ci ten wolny rynek zdejmował te ptaki TY JESTEŚ UBOJOWCEM , i walisz zamęt ,żeby zbic cene

pisałem jakiś czas temu misio ma ubojnie!!!!!!!(czytajcie jego posty)
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 19:54 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi MISIO przestan pierdolic, twoich postów niechce się czytac zadowól się 3 50 netto ,ty wcale niemasz takiej ilości bo jak bys miał taką ilośc to bys był na kontraktacji a nie na wolnym rynku. bo jak długo by ci ten wolny rynek zdejmował te ptaki TY JESTEŚ UBOJOWCEM , i walisz zamęt ,żeby zbic cene
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 19:33 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wama czym cie irytuje prawda ja pisalem o sobie i o cenach prawdziwych a ty badz twardzielem i obys nie skonczyl sprzedaawac tak jak ja a przy moich 250 tonach razy 0,5 zl prosty rachunek...poszed bokiem niezly grosz!!poza tym mysle ze na tym forum to tu prawie sami jedno szopowce i lubiom ceny posciagane z wyobrazni lub jak ktos scieme wali ktora im pasuje a jak sie napisz prawde to zaraz jest sie czarna owca
Powrót do góry
Gigant

PostWysłany: 19:05 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
zahir napisał:
ja tam nie wierze w statki chyba ze na niebie Laughing ale jak znowu ceny poleca w dol to okaze sie ze 3 dni bylo przyzwoicie i dalej lipa.juz byl w ogorodeczku juz wital sie z gąską(kurczakiem) i co i znowu nedza.podobno ceny miesa sspadaly juz o kilkadzisiat groszy i ci najwieksi sprzedaja po okolo 5 zł i wcale na braki nie narzekaja bo jak widac schodza z ceny a nie wierze ze nagla gdzies super tanio zywiec kupili bo go nie ma

Tasin, Gigant i inni kontraktowicze im sprzedali po 3,05. I tu jest problem.

Zastanów się kto czyim był problemem, jak Ty sprzedawałeś po 2,40 zł. Tak jak już kiedyś pisałem, wolny rynek i kontraktacja rządzą się swoimi prawami i możemy tak cały czas jechać po sobie, a to i tak nic nie zmieni i skończ obwiniać kontraktację za to, że Ci cena spada, bo nie sądzę, że jest tu coś na rzeczy.

Do Yona-nie powiem Ci po ile jest pasza kupowana przez Indykpol, bo nie biorę przez nich. A tak nawiasem Indykpol podniósł cenę o 5 gr.

Pozdrawiam
Powrót do góry
wama

PostWysłany: 19:02 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misio nie irytuj tych co mogą zarobić wreszcie jakis grosz!!!
Po przejrzeniu wszystkich Twioch postów myślę, że jesteś z ubojni i nie podoba Ci się ta obecna sytuacja...... Twisted Evil .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1828, 1829, 1830 ... 2092, 2093, 2094  Następny
Strona 1829 z 2094

Skocz do: