Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:23 Pią 14 Sie 2020

Pomoc w zadaniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Produkcja Zwierzęca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OlaOla

PostWysłany: 17:47 Czw 19 Maj 2016    Temat postu: Pomoc w zadaniu Odpowiedz z cytatem

Cześć, jak w temacie potrzebuję Waszej pomocy, mam do zrobienia projekt z pr. zwierzęcej i kompletnie nie wiem jak mam się za to zabrać, im więcej czytam, tym bardziej stwierdzam, że nic nie wiem. Treść zadania: Gospodarstwo prowadzi produkcję bydła mlecznego 150 krów mlecznych,mleko odbierane jest codziennie,cielęta po porodzie pojone są siarą a następnie byczki są sprzedawane i część jałóweczek a pozostałe są trzymane na remont stada. Brakowanie wynosi 20%.Procent zacieleń wynosi 80%.Gospodarstwo posiada grunty rolne ,które służą wyłącznie na produkcję pasz dla bydła. Czy byłby ktoś chętny pomóc mi ogarnąć temat, bo niestety z produkcją zwierzęcą nie mam i nie miałam doczynienia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Produkcja Zwierzęca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: