Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 03:28 Czw 25 Lut 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1832, 1833, 1834 ... 2570, 2571, 2572  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 23:52 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamarzł Bałtyk......nawet moja prognoza o srogich mrozach się wypełnia Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zootechnik UR

PostWysłany: 23:45 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Mal jest z ubojni da się wyczuć po tym co napisał. Evil or Very Mad
Powrót do góry
real

PostWysłany: 22:39 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój błąd ,ale tak to napisałeś!!!
ale na tym forum sie nie gdyba tylko pisze real ceny!!!!
pozdrawiam Idea
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 22:18 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

real napisał:
R2 napisał:
Tuszki wszedzie 6,10 -6,50 netto, żywca szukają nawet w Czechach aby tylko zapewnić sobie ciągłość , ruch słaby gdyby był wiekszy to żywiec bez problemu 4,5-4,7 na dziś. Koniec miesiąca i mróz trzyają kupujących w domu a mimo to ceny rosną !! ten import był olbrzymi. Wieprzowina powoli rusza w górę. Cool Cool Cool

nie wiem gdzie są takie ceny ale fantazją mi to pachnie 4.5-4,7
daj namiary bo 6 transportów mam do sprzedania z chęcią w tej cenie oddam nawet po 4,3-4,4 reszta dla ciebie-dwa telefony i 20 tyś masz w kieszeni Laughing Laughing

Jeszcze raz drukowanymi dla bystrych inaczej: RUCH SŁABY, GDYBY BYŁ WIEKSZY TO ŻYWIEC BEZ PROBLEMU 4,5-4,7 NA DZIŚ. KONIEC MIESIĄCA I MRÓZ TRZYMAJĄ KUPUJĄCYCH W DOMU itd.......
Napisałem słowo "gdyby" w zdaniu. Należy z tego rozumieć że jeśli popyt w sklepach się zwiększy cena 4,50 netto jest możliwa . Obecnie to cena 4,10 4,25 netto. Fantazją pachniało jak pisałem w styczniu o cenie 4 ,00 netto a jednak była , fantazją zalatywało jak radziłem wczasy w ciepłych krajach jesienią....lubię fantazjować Cool Cool Cool
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 22:07 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Czechach na pewno znajda tu na miejsce po prawie 5 zeta im wychodzi. ale dzis rozmawialy grubsze ryby i mówily ze u nas jest bardzo prawdopodobne ze ta cena bedzi obowiazywac w pierwszej poł marca. swinia bardzo idzie wszedzie w góre Crying or Very sad
Powrót do góry
real

PostWysłany: 22:04 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Tuszki wszedzie 6,10 -6,50 netto, żywca szukają nawet w Czechach aby tylko zapewnić sobie ciągłość , ruch słaby gdyby był wiekszy to żywiec bez problemu 4,5-4,7 na dziś. Koniec miesiąca i mróz trzyają kupujących w domu a mimo to ceny rosną !! ten import był olbrzymi. Wieprzowina powoli rusza w górę. Cool Cool Cool

nie wiem gdzie są takie ceny ale fantazją mi to pachnie 4.5-4,7
daj namiary bo 6 transportów mam do sprzedania z chęcią w tej cenie oddam nawet po 4,3-4,4 reszta dla ciebie-dwa telefony i 20 tyś masz w kieszeni Laughing Laughing
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 21:53 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 21:51 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubojnie faktycznie dzwonią przed czasem i ściągają małego kurczaka, nawet za wyższą cenę. Ci co mają biją swoje ale to jest nic bo zabijanie małej kury to tylko wałkowanie problemu na później. Ja tam tydzień jeszcze minimum widzę ze wzrostami.

Ciekawe czy ci co robią przestoje płacą postojowe pracownikom? Pewnie nie bo jak by musieli zapłacić, to ani dnia rolki by nie wyłączali.

W wlkp jest problem z przebiciem 4 PLN, Kury pewnie jeżdżą trochę dalej.
Powrót do góry
Samsam

PostWysłany: 20:49 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
jedynie anglochinski wchodzi pasuje . kury nie ma i nie bedzie tuszki nie ma i nie bedzie bo nikt nie chce przyjac zamowien na mieso mechanicznie odkostnione z ameryki południowej cała unia boryka sie z niedoborem. pasza była po 1000 jest po 1500 kura byla po 3 jest po 4,5 wszystko sie zgadza to o co chodzi. Przeciez brazylia to ta sama KULA jak u nich zrobił sie popyt na zboze to chyba jasne jest ze tam tez hodowca wzrosly koszty produkji jak ktos uwaza ze beda robic nam promocje to chyba cos jest Z NIM nie tak albo nie był w Amer POŁ

Już lepiej. Jeszcze tylko zdania zaczynaj z dużej litery.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:46 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedynie anglochinski wchodzi pasuje . kury nie ma i nie bedzie tuszki nie ma i nie bedzie bo nikt nie chce przyjac zamowien na mieso mechanicznie odkostnione z ameryki południowej cała unia boryka sie z niedoborem. pasza była po 1000 jest po 1500 kura byla po 3 jest po 4,5 wszystko sie zgadza to o co chodzi. Przeciez brazylia to ta sama KULA jak u nich zrobił sie popyt na zboze to chyba jasne jest ze tam tez hodowca wzrosly koszty produkji jak ktos uwaza ze beda robic nam promocje to chyba cos jest Z NIM nie tak albo nie był w Amer POŁ
Powrót do góry
alojz

PostWysłany: 20:44 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś Twój bełkot jest niezrozumiały.Nauczyłeś się tego języka od twoich kur?
Przestań nas obrażać i pisz zrozumiale a nie jak fleja.
Powrót do góry
Samsam

PostWysłany: 20:26 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
cos musza zanizyc bo znajomy dzis odbierał z ich ubojów tuszke i powiedział ze chyba zacznie gdzie indziej brac bo nieraz porcje rosołowe lepiej sa umiesnione Smile bija juz niektórzy nawet 5tyg kure a rolka odpoczac nie dadzą bo jak sami mówia przy cenie 3,3 było 17 pkt a teraz przy 4,3 jest do 25pkt na +. moze byc jazda ale dopiero

A spróbuj przetłumaczyć to na polski.
Powrót do góry
bamber

PostWysłany: 20:15 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teken napisał:
Te ceny to zaden szał ,pozwola one jedynie na to by złaapać oddech ale by dalej produkowac musi byc min 4.50 netto inaczj niema nas co zbierac ,a jak nas nie bedzie to wiadomo innych tez .

4,50? Very Happy chyba żartujesz. Ja mam hipteke i merola do spłaty ,dlatego potrzebuje min 5 pln
Powrót do góry
real

PostWysłany: 19:43 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam po raz pierwszy na forum. W pomorskim cena 4.1-ogólna zmowa ubojni Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 19:41 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jazda będzie jeszcze przez min 2 tyg na dziś to bez problemu 4.20-4.35 netto a po niedzieli jeszcze gorzej z żywcem tak więc nie dajcie się nabrać na sztuczki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
filuś

PostWysłany: 18:58 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cos musza zanizyc bo znajomy dzis odbierał z ich ubojów tuszke i powiedział ze chyba zacznie gdzie indziej brac bo nieraz porcje rosołowe lepiej sa umiesnione Smile bija juz niektórzy nawet 5tyg kure a rolka odpoczac nie dadzą bo jak sami mówia przy cenie 3,3 było 17 pkt a teraz przy 4,3 jest do 25pkt na +. moze byc jazda ale dopiero
Powrót do góry
asdos

PostWysłany: 17:59 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Cena Odpowiedz z cytatem

Uwaga na GOMAK Godzianów woj. łódzkie, próbują zaniżać cenę żywca, nie oddajcie kur do tej ubojni po cenach niższych jak w innych ubojniach .
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 17:37 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy robi po to by zarobić i godnie żyć ,my dokładalismy przez poł roku i nikogo to nie obchodziło ,teraz trzeba zakopać topór wojenny i rozmzawiac z ubojniami niech dolożą staran by cena rosła i sie utrzymała musza wpłynąć na hurtownie by nauczyły sie sprzedawać towar po takiej cenie by kazdy zarobił ,bo jak my nie wyprodukujemy to oni nic nie sprzedają .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
501

PostWysłany: 17:03 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co się kurde przejmujecie.Niech stoją z ubojem przez kilka miesięcy i kit.Hodowcy byli zmuszeni i stali.Jak stracą rynek to inna ubojnia wskoczy na ich miejsce która wolała dać trochę więcej hodowcy ale za chwilę będą bić coraz więcej po przejmą rynek po sknerach.Bez skrupułów kochani.Za dwa dni zadzwoni i da więcej.
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 16:45 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te ceny to zaden szał ,pozwola one jedynie na to by złaapać oddech ale by dalej produkowac musi byc min 4.50 netto inaczj niema nas co zbierac ,a jak nas nie bedzie to wiadomo innych tez .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
upierzone

PostWysłany: 16:41 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdą jest, że nie każda ubojnia weźmie za tyle bo nie potrafią znaleźć odbiorców, albo z chciwości. Jak nie mogą zarobić na ilości sprzedanego towaru (totalny brak kurczaka) to chcą na różnicy między żywym a tuszką.

Życzę wszystkim powodzenia w targowaniu choć nie z każdym się da
Powrót do góry
jojo

PostWysłany: 16:34 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie ze nie ma kogo spytac bo nikt kury nie ma, wiekszosc robi swoją a czesc nne powie prawdy ( mentality hodowcy;-))) pytam o pasze z Tworogu. A czy ktos karmi na de heusie? cena bez zmian - przy najmniej u mnie 4.3 net. i wzwyz. niektorzy marudza inni sami proponuja 4.3. mysle ze jesli hodowcy sie nie wystrasza to jeszcze kilka dni sie utrzyma po niedzieli.

s69 napisał:
To zależy chyba od regionu bo Provimi ma kilka mieszalni w Polsce i w moim regionie nie słyszałem o problemach. Ale najlepiej zapytaj kolegów z za płota co tam biorą. No chyba, ża z nimi nie gadasz bo się pokłóciłeś.
Kup flaszkę i się przeproście Wink

W Wielkopolsce nikt się nie chce wychylić bo tam panuje zmowa. To już dawno było pisane. Tam szukają jeleni i tyle. Cenę TRZEBA negocjować. Mam małe i nie wiem jaka jest teraz ale zawsze jak słyszę w słuchawce pierwszą kwotę to jestem rozbawiony. Faktycznie próbują jako wyjściową podawać śmieszną kwotę 3,cośtam. Do tego trzeba się przyzwyczaić.
Powrót do góry
kurczakxxx

PostWysłany: 16:28 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

upierzone napisał:
Mogą se nie chcieć ja znalazłem lepszego odbiorce

Sebik rozumiem, że znalazłeś naiwnych co ci dadzą po 4,10, ale daj im żyć. Niech się chłopaki choć trochę odkują, po tych ostatnich miesiącach i trochę chęci to i na tuszki znajdziesz lepszego klienta
pozdrawiam
cena średnio 4,45 netto

kto dobrze płaci i jest pewny z kasą?
zaczynają już mnie wkur....iać, marudzą jak byśmy chcieli ich okradać, dzisiaj usłyszałem że wolą wstrzymać ubój itd.
Powrót do góry
501

PostWysłany: 16:24 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klaudia napisał:
http://satkurier.pl/news/63769/kurczaki-na-roznie-w-rotisserie-channel.html

No i git. To powinno lecieć całą dobę na wszystkich stacjach jak cena jest do kitu.
Powrót do góry
upierzone

PostWysłany: 16:23 Czw 24 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogą se nie chcieć ja znalazłem lepszego odbiorce

Sebik rozumiem, że znalazłeś naiwnych co ci dadzą po 4,10, ale daj im żyć. Niech się chłopaki choć trochę odkują, po tych ostatnich miesiącach i trochę chęci to i na tuszki znajdziesz lepszego klienta
pozdrawiam
cena średnio 4,45 netto
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1832, 1833, 1834 ... 2570, 2571, 2572  Następny
Strona 1833 z 2572

Skocz do: