Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 13:35 Pon 21 Sty 2019

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1833, 1834, 1835 ... 2141, 2142, 2143  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadek

PostWysłany: 19:19 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwiedziłem wieczorem Auchana-kurczk sprzedaje się b. dobrze i kosztuje 7.99zł
Pozdrawiam-tadek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Chicken Exam

PostWysłany: 18:48 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak sredni napisał:
Hybro3 to ubojnik ciagle mu malo u siebie ceny nie obnizy Ciekawe czy te mrozonki sa wybadane na zawartosc hormonow wzrostu, iloscCVHi szczepien i czy byly chodowane na maczce miesno-kostnej

Chyba masz rację ten Hybro3 to chyba ubojnik bo ja potwierdzając Medoxowi iż cena w Świętokrzyskim to 3,60 a On w momencie wyskoczył z ceną 3.40 ,bo Jemu by tak pasowało, albo gdyby było jeszcze taniej. I stąd takie różnice w podawanych cenach, bo jak na tym forum piszą hodowcy to mam nadzieję że piszą ceny aktualne, natomiast jak wtrąci swoje trzy grosze ubojnik to tak namiesza że hodowca nie wie kto pisze prawdę a kto ściemnia. Pozdrawiam i życzę dobrych cen (dotyczy to oczywiście tylko hodowców)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jajo

PostWysłany: 18:21 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Kupie skrzynki plastikowe na jajka i skrzynki na żywy drób Odpowiedz z cytatem

Kupie skrzynki plastikowe na jajka oraz skrzynki na żywy drób oferty prosze kierowac pod nr 606782568 email luska22@op.pl kupie każdą ilość!!!!!
Powrót do góry
kurczak sredni

PostWysłany: 17:38 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hybro3 to ubojnik ciagle mu malo u siebie ceny nie obnizy Ciekawe czy te mrozonki sa wybadane na zawartosc hormonow wzrostu, ilosci szczepien i czy byly chodowane na maczce miesno-kostnej
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 17:34 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alan napisał:
Chicken Exam napisał:
Medox a co Ty jesteś taki niedowiarek skoro masz dwa posty ze Swietokrzyskiego i od dwóch róznych osób że płacą po 3.60 to widocznie tak jest A że w świętokrzyskim nie ma (słowo zostało usunięte)ÓW którzy podpisują umowy poniżej kosztów produkcji to mogą negocjować cenę i sporzedać Temu który lepiej zapłaci. POZDRAWIAM.....

potwierdzam cena w świętokrzyskim 3.55 -3.6 .
jeżeli w innych regionach nie umieją się postawić i walczyć o swoje to niech sprzedają po 3.3 albo jak im ubojnia powie że więcej nie da niż 3.0 bo cena idzie w dół i jutro będzie 2.5 to niech oddają i jeszcze całują po rękach że wzieli
walczcie o cene bo to jest wasz zarobek
chyba że ktoś jest dobroczyńcą i przy cenie 3.0 jeszcze zarabia to niech robi przysługę

Aleś Ty mądry. Co masz zrobić ? Nie sprzedać? Powie ,że jak ktoś płaci więcej to proszę bardzo. A u nas nie płacą więcej. Mam sam pożreć te kury?
Płacą Ci po 3,7 to się ciesz ale nie chrzań i się nie śmiej, że ktoś nie umie sprzedawać. Walczcie - piszesz. Skołuj mi jakiegoś perszinga.A póki co muszę zwiewać z kurami po 3,2 czy 3,3.
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 15:31 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3.4b.
Powrót do góry
alan

PostWysłany: 13:44 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chicken Exam napisał:
Medox a co Ty jesteś taki niedowiarek skoro masz dwa posty ze Swietokrzyskiego i od dwóch róznych osób że płacą po 3.60 to widocznie tak jest A że w świętokrzyskim nie ma (słowo zostało usunięte)ÓW którzy podpisują umowy poniżej kosztów produkcji to mogą negocjować cenę i sporzedać Temu który lepiej zapłaci. POZDRAWIAM.....

potwierdzam cena w świętokrzyskim 3.55 -3.6 .
jeżeli w innych regionach nie umieją się postawić i walczyć o swoje to niech sprzedają po 3.3 albo jak im ubojnia powie że więcej nie da niż 3.0 bo cena idzie w dół i jutro będzie 2.5 to niech oddają i jeszcze całują po rękach że wzieli
walczcie o cene bo to jest wasz zarobek
chyba że ktoś jest dobroczyńcą i przy cenie 3.0 jeszcze zarabia to niech robi przysługę
Powrót do góry
Chicken Exam

PostWysłany: 13:17 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
kol

PostWysłany: 11:00 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

donciu napisał:
Witam ponownie.Dzis od godziny 8-mej do 10-tej dzwonily do mnie cztery ubojnie szukające kurczaka ( łaskawcy proponowali 3.25netto ) - co to może znaczyc ,chyba sie domyślacie ! ! ! napewno nie wrózy to spadku ceny, lecz odwrotnie -jak jest ssanie to się musi przełożyć na lepszą cene.Powodzenia.Ps. Ja czekam cierpliwie na cene min.3.5 netto, a oni prosili czas na zastanowienie.

Mój teren i Warmińsko-Maz. Nie szukają kurczaka. Mają go opór i ceny też nie podniosą. Być może spowodowane jest tym, że schodzą kury z okolic Zuromina po ptasiej grypie bo wtedy na wariata powstawiali a ja mając kurę 3 kilogramową nie mogę sobie pozwolić na dalsze oczekiwania a z głębi Polski nikt nie kupi i tak zostaje 3,3 netto.
Powrót do góry
donciu

PostWysłany: 09:04 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie.Dzis od godziny 8-mej do 10-tej dzwonily do mnie cztery ubojnie szukające kurczaka ( łaskawcy proponowali 3.25netto ) - co to może znaczyc ,chyba sie domyślacie ! ! ! napewno nie wrózy to spadku ceny, lecz odwrotnie -jak jest ssanie to się musi przełożyć na lepszą cene.Powodzenia.Ps. Ja czekam cierpliwie na cene min.3.5 netto, a oni prosili czas na zastanowienie.
Powrót do góry
alan

PostWysłany: 08:52 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leśiu napisał:
Lubuskie 3,1zł.Brychcy kupił dwa mercedesy 320e benzyna.

przecież to norma.ubojowiec może wszystko sobie kupić bo debilny hodowca odda mu kuraka po ile oni zaproponują,a ubojnia potrafi liczyć.ja znam jednego co na początku roku w ciągu miesiąca kupił cztery nowe bryki dla siebie i synalków.
a hodowca jak dobrze pójdzie to też sobie kupi ale rower od ruskich na bazarze.

niema za dużo kurczaka i ubojnie to dobrze wiedzą więc ciągnijcie cene do góry bo to mogą być miesiące w tym roku co można coś zarobić
Powrót do góry
501

PostWysłany: 08:40 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to zastanawiające z podpisywaniem umów przez duże zakłady na wyższą cenę w czerwcu.Potwierdzam.
Powrót do góry
donciu

PostWysłany: 08:06 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

addam napisał:
witam, brychcy proponował mi dzisiaj 3 zł netto, straszył że będzie niżej, nie oddałem bydlakowi!

Miałeś racje że mu nie dałeś bo wczoraj płacił 3,20 netto a cena idzie w góre a nie w dół tak jak straszą ubojnie wiedzą że kurczaka jest mało dlatego straszą.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 07:55 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leśiu napisał:
Nie wiem ile ubija , ale załóżmy , że 30tys. x 5 dni = 150 tys. tygodniowo
150tys. x tylko 2,30 = 345oookg. x różnicę tylko od 3,30 czyli 20 gr = 69tys. tygodniowo . Dwa miechy i ma dwa nowe merole tylko z róznicy cen . Oczywiście to tylko czysto teoretyczne rozważania , ale jakże prawdopodobne!
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 07:51 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 07:37 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam informacje , że duże zakłądy podpisują umowy z ceną 3,40 - 3,50 . Czy ktoś z kontaktacji Drobimex , czy Drosed może to potwierdzić? Może Tasin???
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 07:35 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Kaszubach cena od wczoraj 3,30 Evil or Very Mad Dalej dołowanie , ale...
Ubojnie spokojnie mogą dać nawet 3,50 bo handel to łyknie tylko po co jeżeli są hodowcy , którzy oddadzą po 3,20 - 3,30 . Tylko głupi nie wexmie kasy , która sama pcha sie w ręce . Straszenie , że drobiu full , jutro będzie taniej to sk----ńska zagrywka ubojni . Ciągnijcie cenę chociaż na 3,50 to zarobimy na jakąś kiełbaskę grilową . O karkóweczce nawet nie wspomnę Crying or Very sad
Powrót do góry
general

PostWysłany: 07:24 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj przebralem 3tys po 3,30 netto.I na razie stop chetnych nie brakuje.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 07:11 Wto 6 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chicken Exam napisał:
kol napisał:
barvin napisał:
K...a o jakich cenach wy mówicie, gdzie jest te 3,6. Konkretnie podajcie namiary tej ubojni. Pisać to każdy może różne głupoty a jak do konkretów to nikt nic nie wie. Krew mnie zalewa bo na dziś umawiałem się na 3,4 a dostałem 3,2. I chętnie bym tej ubojni nie oddał ale co mam zrobić kiedy kurczaki mają 7 tyg. Przecież to jawny szantaż. Hodowcy są ruchani na każdym kroku, nie mamy wpływu ani na cenę zbytu ani cenę paszy czy pisklaka nie wspomnę o energi czy wet. K...a nawet pisać mi się nie chce

Dokładnie :(

To 3,60 brutto to jest cena jaką płacą w Świętokrzyskim. I to nie jest żadna ściema tylko rzeczywistość, przynajmniej dziś tak płacili.

W Kielcach już dawno nie ma 3.6
Powrót do góry
donciu

PostWysłany: 22:06 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jizin z bazin napisał:
donciu twój post użyłem jako wsparcie bo są tacy którzy grają na bessę ... jaki maja w tym interes bo na pewno nie interes grupy drobiarzy!!!
Pozdrawiam.

Napewno swój,bo jeśli udaje się zbić cenę nawet w momęcie kiedy powinna rosnąć to dlaczego ją podnosić? Są posty które w momęcie kiedy cena rośnie ,piszą że spada nie zorienyowani lub zdający do jednej ubojni łapią się na to.Pozdrawiam
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 21:48 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

donciu twój post użyłem jako wsparcie bo są tacy którzy grają na bessę ... jaki maja w tym interes bo na pewno nie interes grupy drobiarzy!!!
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 21:44 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

donciu napisał:
Cena kurczaka na giełdach w hurtowniach i sklepach idzie w góre.
Ubojnie wiedzą że łatwo nas zastraszyć i szybko pękamy wystarczy sugestia że cena spada.Ubojnie które zaniżają cenę biją swojego to po co mają podnosić cenę a my myślimy że jest nadmiar.dolny śląsk 3,30 netto i tendęcje w góre a nie w dól jak niektórzy sugerują.

OOO !!! I TO JEST EFEKT SKALI!!! ALBO EFEKT Z KALI (SIENKIEWICZ "W PUSTYNI I W PUSZCZY"... MATURY SĄ TERAZ....) JAK KALI UKRAŚĆ KROWĘ TO DOBRZEEEE JAK KALEMU TO ŹLE.... ..
LUDZIE !!PRÓBUJĄ UKRAŚĆ NAM KROWY !!!!
dziś widziałem puste lady w marketach i dużo rozczarowanych klientów , zamówienia na hurtowniach są więcej niz normalne i nie ma mowy o znizkach cen .. chyba że dacie się wkręcić ...... i OSTRZEGAM ..TO FORUM CZASAMI DZIAŁA PRZECIW NAM.....( WZYSTKO CO POWIESZ MOŻE BYĆ UŻYTE PRZECIWKO TOBIE... WIEC NIE GADAJMY GŁUPOT ...I USTALMY JEDNO TU NIE MA GURU ANI WRÓŻEK SĄ SZPIEDZY I PODPUSZCZACZE I TROCHĘ PRAWDY.

W MOIM REGIONIE RUCH W GÓRĘ ZEJŚCIE OK.
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 20:54 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Mówiłem ,że je.bnie po weekendzie.Na maj masa kur.Wielu stało i postanowiło wyjść na maj. Najpierw myślałem ,że wyjdą na weekend ale jednak bali się kwietnia i walnęli wszystko na maj

medox przeciez cena piekna prawie 7 w sklepach to ile oni chca windowac jeszcze w sklepach zeby dolozyc nam te glupie 30-40 groszy.....pozbasli s.k.u.r.w.y.s.y.n.y za duzo rak zanim trafi na polke sklepowa chce tego kurczaka dotykac i kase trzepac...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
donciu

PostWysłany: 20:45 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena kurczaka na giełdach w hurtowniach i sklepach idzie w góre.
Ubojnie wiedzą że łatwo nas zastraszyć i szybko pękamy wystarczy sugestia że cena spada.Ubojnie które zaniżają cenę biją swojego to po co mają podnosić cenę a my myślimy że jest nadmiar.dolny śląsk 3,30 netto i tendęcje w góre a nie w dól jak niektórzy sugerują.
Powrót do góry
Chicken Exam

PostWysłany: 20:25 Pon 5 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
barvin napisał:
K...a o jakich cenach wy mówicie, gdzie jest te 3,6. Konkretnie podajcie namiary tej ubojni. Pisać to każdy może różne głupoty a jak do konkretów to nikt nic nie wie. Krew mnie zalewa bo na dziś umawiałem się na 3,4 a dostałem 3,2. I chętnie bym tej ubojni nie oddał ale co mam zrobić kiedy kurczaki mają 7 tyg. Przecież to jawny szantaż. Hodowcy są ruchani na każdym kroku, nie mamy wpływu ani na cenę zbytu ani cenę paszy czy pisklaka nie wspomnę o energi czy wet. K...a nawet pisać mi się nie chce

Dokładnie Sad

To 3,60 brutto to jest cena jaką płacą w Świętokrzyskim. I to nie jest żadna ściema tylko rzeczywistość, przynajmniej dziś tak płacili.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1833, 1834, 1835 ... 2141, 2142, 2143  Następny
Strona 1834 z 2143

Skocz do: