Skocz do zawartości
baranek99

Prezent na roczek

Rekomendowane odpowiedzi

Czas mija, my się zmieniamy, to i trendy się zmieniają. Nie daje mi ostatnio spokoju myśl, że w piątek wybieram się na pierwsze urodziny mojej siostrzenicy, a zupełnie nie mam pomysłu, co daje się na takie okazje. Przestałem za trendami nadążać już dawno temu. No właśnie, macie jakiś oryginalny pomysł na prezent na roczek? Forum to chyba moja ostatnia deska ratunku. Będę wdzięczny za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moi znajomi założyli córce konto w banku i jak ma urodziny lub jakąś okazje to goście nie kupują żadnych głupich prezentów tylko dają pieniądze które sa wpłacane na konto super sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obecnych czasach pieniądze w dowolnej formie są najlepszym rozwiązaniem. Może jakaś złota biżuteria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAk nie wiecie co dać to nie uszczęśliwiajcie kogoś na siłę, najlepiej dać pieniążki a rodzice już będą wiedzieć jak nimi rozdysponować. Biżuterii itp nie polecam, moje dziecko dostało takową i leży od kilkunastu lat w szufladzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kupować żadnych zabawek jeszcze najlepiej zapytać rodziców czego potrzebują, ewentualnie jakieś gryzaki lub grzechotki ładne kupić albo karuzelę nad łóżeczko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem co takie dziecko moze ucieszyć. Przeciez dziecko jest za małe żeby przyjmować jakiekolwiek prezenty. A robić prezenty rodzicom? Tez bez sensu. Nie wiem co podpowiedziec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej rocznemu dziecku kupić jakieś ładne ubranko Dziecku się przyda a i rodzice się ucieszą. Ewentualnie jakiegoś pluszaka, to wszystkie dzieciaczki lubią, a do snu idealny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wystarczy zabawki i kosmetyki do pielegnacji dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziecko roczne jest już na tyle rozwinięte, że spokojnie może dostać prezenty, czy jakieś zabaweczki edukacyjne. Ja kupiłam stoliczek edukacyjny i była bardzo zadowolona:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na roczek to ciekawe ubranko i koperta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na roczek koperta, rodzice najlepiej wiedzą co kupić takiemu dziecku, takie małe to nawet się bawić nie umie więc trudno coś wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

roczek to moment gdy dziecko uczy się chodzić dobrym prezentem wydaje się chodzik albo rowerek trzykołowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edukacyjne zabawki sprawdzają się najlepiej. Warto czasem kupić coś droższego a lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...