Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 17:56 Sob 14 Gru 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1859, 1860, 1861 ... 2230, 2231, 2232  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chicken

PostWysłany: 19:02 Pon 17 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy napewno na Kaszubach jest 3,20 czy tylko podpucha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
merc

PostWysłany: 18:41 Pon 17 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cale kaszuby 3.10netto a Wy w promocji sprzedajecie czy rozdajecie Question
Powrót do góry
doktor

PostWysłany: 17:16 Pon 17 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Czy to prawda że Zalewo oglosilo upadlość?Jakie macie opinie o Kąkolu i ubojni Chojnickiego Masdrób? cena 2,95 +vat na dzień dzisiejszy,po co piszecie o 3, 20 jak to nie jest prawda.
Powrót do góry
sertec

PostWysłany: 15:19 Pon 17 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiam wszystkich jestem nowy na forum co do ubojni w trzcianie to oddawalem tam kilka lat temu to placili 21 dni teraz co slyszalem to 60 nawet i dluzej a debica z tego co wiem to cena 2,85 netto a reszta w malopolsce podobnie placi pozdrawiam!
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 09:47 Pon 17 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ moderatora(piszę szeptem ) duże litery kłują w uszy Smile)) napiszę naczerwono . że zejście jest bardzo dobre a cenki ni ma , jak to jest że cenki ni ma skoro wszystkie ubojnie biją na 100%? cz ktoś to wyjaśni?
tylko nie krzyczcie tak:))
Powrót do góry
iwonarad

PostWysłany: 22:12 Nie 16 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ubojnia z Trzciany to:
Exodus Sp. z o.o., 32-733 Trzciana 305, woj. małopolskie, tel.:014/6136008, e-mail: exodusbis@wp.pl
Exodus - dobra nazwa na ubojnię
w tych okolicach jest jeszcze ubojnia w Dębicy - płacą w terminie ale po 28 dniach, cena na dzsiaj 2,90+vat, nie ma problemu z odbiorem

adam kurak napisał:
witam chodzi ci pewnie o ubojnie w TRZCIANIE kilka lat temu zdawałem do nich i było wszystko OK teraz nie wiem
polecam TOMICE za dwa tygodnie kasa na koncie odbiór w terminie.
Powrót do góry
Chicken Exam

PostWysłany: 13:14 Nie 16 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gutek1176 napisał:
Świętokrzyskie 3,10 brutto i powoli do góry,ciągnijmy w górę!!!

Potwierdzam, cena 3.10 - 3.20 na poniedziałek, duże braki kurczaka, dzwonią i szukają.
Powrót do góry
A21

PostWysłany: 08:21 Nie 16 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam widzicie jak szybko usuneli post - prawda w oczy kole- a jest ona taka , że ZAWADA - ER-DROB ma coraz dłuższe terminy płatności rozmwiałem wczoraj ze znajomym hodowcą i ten sam problem za tydzien oddaje kurczaka a za poprzednie kurczki brak kasy Question

Nikogo prawda w oczy nie kole. Post został usunięty dlatego że był napisany dużymi literami co na forum oznacza krzyk - Mod.
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 10:32 Sob 15 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.rolpetrol.com.pl/wiadomosci/2008/11/13/brak-chetnych-na-droga-wieprzowine/

może będzie lepiej Rolling Eyes Question
Powrót do góry
adam kurak

PostWysłany: 08:15 Sob 15 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam chodzi ci pewnie o ubojnie w TRZCIANIE kilka lat temu zdawałem do nich i było wszystko OK teraz nie wiem
polecam TOMICE za dwa tygodnie kasa na koncie odbiór w terminie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alan

PostWysłany: 21:50 Pią 14 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM

Mam pytanko -czy ktoś zdawał ostatnio do ER DROBU z KOLONI ZAWADY czy prawdą jest że bardzo wydłużyli terminy płatności.
i jeszcze jedno -zna ktoś ubojnie z okolic BOCHNI pod KRAKOWEM nie znam nazwy ani adresu a ponoć to solidna firma .
Powrót do góry
Gutek1176

PostWysłany: 11:31 Pią 14 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świętokrzyskie 3,10 brutto i powoli do góry,ciągnijmy w górę!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Cyranka

PostWysłany: 19:14 Czw 13 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Zainteresowanych pomocą de minimis chcę poinformować o tym czego na dzień dzisiejszy się dowiedziałam(choć może już o tym wiecie).W ramach pomocy de minimis możemy wnioskować :
-do Urzędu skarbowego o umorzenie zaległości podatkowych,
-do KRUS również o umorzenie zaległości ,
-do Urzędu Gminy o umorzenie podatku rolnego. Łączna pomoc nie może przekroczyć równowartości 7500 euro (wg kursu w dniu przyznania) w okresie 3 lat. Wnioski są rozpatrywane indywidualnie.
Wszystkie ewentualne umorzenia dotyczą tylko zaległości, a nie np. zwolnienia z opłat, co do których termin jeszcze nie minął.
W Ministerstwach, Zrzeszeniach, Agencjach rolnych właściwie niczego , się nie dowiedziałam , no może tego,że Komisja Europejska nie wyraziła zgody na pomoc tym hodowcom,którzy ponieśli straty wskutek drastycznego spadku cen.
Informacje o możliwości umorzeń pochodzą z ODR.
Może w\w wiadomości komuś się przydadzą. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
adam kurak

PostWysłany: 19:07 Czw 13 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam , bardzo chciałbynm się dołączyć ale dzisiaj u nas jeszcze buca czyli 2.80 ale od poniedziałku ma podobno coś się ruszyć DEJ BOŻE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kurka złotopiórka

PostWysłany: 15:25 Czw 13 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doktor napisał:
Witam
Drodzy koledzy,nie zwady sa nam potrzebne a solidarność,te forum kiedyś bylo pomocą dla nas wszystkich a dzisiaj tylko wyzwiska i obelgi.A tak z innej beczki co sądzicie i jakie macie doświadczenia z obecnym Ilczakiem i jak wasze kontakty z Zalewem.Piszcie jak wam sie uklada wspólpraca z tymi zakladami a z innymi.A tak wogóle to mam pomysl na ranking najbardziej solidnych ubojni,zglaszajcie swoje propozycje.pozdrawiam
Witam świetny pomysł ale jeszcze przydałby się ranking wylęgarni z opiniami. pozdrawiam
Powrót do góry
merc

PostWysłany: 14:37 Czw 13 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby 3.00 netto niech reszta kraju sie dolaczy
Powrót do góry
doktor

PostWysłany: 14:36 Czw 13 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Drodzy koledzy,nie zwady sa nam potrzebne a solidarność,te forum kiedyś bylo pomocą dla nas wszystkich a dzisiaj tylko wyzwiska i obelgi.A tak z innej beczki co sądzicie i jakie macie doświadczenia z obecnym Ilczakiem i jak wasze kontakty z Zalewem.Piszcie jak wam sie uklada wspólpraca z tymi zakladami a z innymi.A tak wogóle to mam pomysl na ranking najbardziej solidnych ubojni,zglaszajcie swoje propozycje.pozdrawiam
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 10:53 Sro 12 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cyranka napisał:
Witam wszystkich hodowców!
Od jakiegoś czasu czytam Wasze wypowiedzi, i odnoszę wrażenie, że te wszystkie kąśliwe i obraźliwe uwagi wynikają, z tego, że jesteśmy bezradni w sytuacji w jakiej obecnie się znajdujemy. Ja również jestem hodowcą kurcząt rzeźnych i od roku wciąż popadam w dołki cenowe. 2008 rok był najgorszym moim rokiem.Też mam momenty załamania, ale staram się jeszcze jakoś trzymać. Obecnie nie jestem zorientowana w cenie - wybaczcie, a piszę tu, gdyż chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie coś o pomocy de minimis. (tonący brzytwy się chwyta).
Jeśli uważacie, że to forum nie jest miejscem na ten temat, to proszę o odpowiedź na GG. Pozdrawiam wszystkich uczciwych ludzi z tego forum.
Witaj! Nie bardzo wiem o co Ci chodzi? Jak na razie to mówiło się tylko o rekompensatach w związku z H5N1 dla pewnej , określonej grupy drrobiarzy . Mówiło się Evil or Very Mad Nie wiem czy ktokolwiek dostał jakieś rekompensaty . Po prostu CISZA od około pół roku . O innej pomocy w związku z brakiem opłacalności nie słyszałem . A temat może nie o cenie żywca , ale jak najbardziej dotyczy nas drobiarzy i jest związany z naszymi finansami .Pzdr.
Powrót do góry
501

PostWysłany: 10:04 Sro 12 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cyranka napisał:
Barbara napisał:
Cyranka , widzę że nikt Ci nic nie odpisał , ja w tym temacie nic nie wiem ,ale Cię pozdrawiam i myślę że jakoś uporasz się z problemami tak jak i my wszyscy z tego forum.

Mimo wszystko dziękuję

Nic nie uzyzkasz z tego forum.A szkoda.
Powrót do góry
Cyranka

PostWysłany: 21:20 Wto 11 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
Cyranka , widzę że nikt Ci nic nie odpisał , ja w tym temacie nic nie wiem ,ale Cię pozdrawiam i myślę że jakoś uporasz się z problemami tak jak i my wszyscy z tego forum.

Mimo wszystko dziękuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jizin z bazin

PostWysłany: 19:56 Wto 11 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ray napisał:
Tym lichaczem zazywasz niby mnie?? czy tak przypadkowo na mnie padlo?
Jizin z bazin napisał:
Ray napisał:
z VATem czy plus VAT?

a ludzie ciągle grają o 0,05zł dzisiaj a nie o 0,50 zł jutro !!!!!! powtarzam do marca , kwietnia lichacze niech remontują kurniki i nie grają w ruletkę( NIE WSTAWIAJĄ)!!!!! wstawianie dzisiaj to WIELKA PROWOKACJA LOSU I NIKOGO NIE PRZECHYTRZYCIE !!! RYZYKO WASZE(NASZE)!!

nie czepiam się Ciebie RAY ani nikogo, twój wpis sprowokował mnie do refleksji ale skierowany jest do wszystkich tych którym wydaje się że uda im się trafić jesienią w cenkę , choćby minimalny zysk. oczywiście jest to moje zdanie ale uważam że wstawianie w tym okresie jest obarczone zwiększnym ryzykiem inwestycyjnym i tyle , tylko tyle!Smile nie zamierzam atakować nikogo osobiście , jesli oceniam to tylko postawy a nie osoby , niech nikt nigdy w przyszłosci nie odnosi osobiście do siebie zamieszczanych przeze mnie uwag na tym forum . nawet jeśli bedę pisał je po pijaku:) ......Wydaje mi się że wstawianie w okresie jesienno zimowym dla ferm o zagrozonym przepływie finansowym jest zbyt ryzykowna... lepiej przeczekać taki okres ... bez inwestycji w produkcję która od lat generuje straty w takim okresie.. to tyle:)
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 19:00 Wto 11 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ray

PostWysłany: 18:37 Wto 11 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym lichaczem zazywasz niby mnie?? czy tak przypadkowo na mnie padlo?
Jizin z bazin napisał:
Ray napisał:
z VATem czy plus VAT?

a ludzie ciągle grają o 0,05zł dzisiaj a nie o 0,50 zł jutro !!!!!! powtarzam do marca , kwietnia lichacze niech remontują kurniki i nie grają w ruletkę( NIE WSTAWIAJĄ)!!!!! wstawianie dzisiaj to WIELKA PROWOKACJA LOSU I NIKOGO NIE PRZECHYTRZYCIE !!! RYZYKO WASZE(NASZE)!!
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 18:29 Wto 11 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ray napisał:
z VATem czy plus VAT?

Powrót do góry
iwonarad

PostWysłany: 18:23 Wto 11 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zakł drobiarskie w suwałkach 3,20 netto ........... za kurczaka w wadze 1,6-1,7 kg normalny 2,90 netto
Ray napisał:
z VATem czy plus VAT?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1859, 1860, 1861 ... 2230, 2231, 2232  Następny
Strona 1860 z 2232

Skocz do: