Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 20:31 Wto 21 Sie 2018

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1859, 1860, 1861 ... 2089, 2090, 2091  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matszm

PostWysłany: 20:21 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak w11 zamknij nam wszystkim otwory gebowe!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kurczak mały

PostWysłany: 18:50 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie przestancie sie tak bluzgac bo to do niczego nie prowadzi. Prawda zawsze jest po srodku i kazdy ma troche racji. Zarowno kolega W11 jak i inni. czasami tez wypada uderzyc sie w piers i przyznac do winy - gdybym nie byl z "naszego" srodowiska to moze bym inaczej na to patrzyl ale trudno niezauważyć, ze duzo jest wsrod polskich hodowców i rolnikow ludzi, ktorzy potrafia tylko marudzic, narzekac i czekać az wszystko z nieba samo spadnie zamias zabrac sie do roboty. Zeby bylo jasne nie mowie o nikim tu konkretnym. Brawo dla tych, ktorzy potrafia sie dostosowac do zmian jakie przynosi kazdy dzien. Walczmy o swoje, idzmy z duchem czasu, cieszmy sie sukcesami naszych kolezanek i kolegow. Ale nie uciekajmy sie do obelg, wyzywania i wzajemnego obrażania - bo na forum tak jak w zyciu - ten kto zaczyna używać obelg wobec drugiego - pokazuje jedynie że brakuje mu jakichkolwiek argumentow i tak naprawde to wystawia sobie sam swiadectwo.Wiec apeluje o nieco wyzszy poziom dyskusji Smile A co do cen to tez slyszalem ze "niemiec" teraz proponuje kolo 1 euro. W polsce - to wiemy wszyscy - okolice 2,8.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
W11

PostWysłany: 18:23 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
W11 jednak co do Twojej osoby nie pomyliłem się nic , a nic . Zadufany w sobie bufon , któremu się wydaje , że jest najmądrzejszy na świecie . Tzw. partyzant produkcyjny , którego nie dotyczą umowy , kontraktacje itd. To między innymi przez takich (słowo zostało usunięte)ów mamy to co mamy . Kontraktowicze podpisujący umowy z ceną minimalną nie gwarantującą zwrotu kosztów produkcyjnych to jeden czynnik destabilizujący rynek . "Partyzanci" hodujący bez ładu i składu , wytwórnie pasz i wylęgarnie kredytujące bankrutów to kolejne elementy niskich cen żywca . Coś z egoisty więc to masz Ty kolego , a bycie wolnym inaczej w Twoim przypadku świetnie nam przedstawiłeś .
Nigdy w życie nie chciałbym mieć takiego ani kumpla, ani tym bardziej partnera handlowego . Dla takich jak Ty chów drobiu powinien byc prawnie zakazany!
Kolego Brojler ty chyba niewiesz czego masz się czepić, bo jeśli się nie mylę to chyba ty sprzedajesz tanio swojego żywca i świadomie na to przystajesz jak również ci co podpisują kontrakty o których wspominasz.A jeśli o mnie chodzi to w przeciwieństwie do naszych kolegów z którymi sprzedaję żywca, podałem jakiś impuls w dobrej wierze i co? noi to, że dostałem solidny o.p.i.e.r.d.o.l . Ty nierefundalny b.u.f.o.n.i.e.
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 18:08 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leśiu napisał:
Lubuskie 2.7 ubojnia Kul-drób jutro bije. Brychcy niema zejśća jutro wolne
Obchodzi wszystkich z lubuskiego i wielkopolski
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 17:59 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W11 jednak co do Twojej osoby nie pomyliłem się nic , a nic . Zadufany w sobie bufon , któremu się wydaje , że jest najmądrzejszy na świecie . Tzw. partyzant produkcyjny , którego nie dotyczą umowy , kontraktacje itd. To między innymi przez takich (słowo zostało usunięte)ów mamy to co mamy . Kontraktowicze podpisujący umowy z ceną minimalną nie gwarantującą zwrotu kosztów produkcyjnych to jeden czynnik destabilizujący rynek . "Partyzanci" hodujący bez ładu i składu , wytwórnie pasz i wylęgarnie kredytujące bankrutów to kolejne elementy niskich cen żywca . Coś z egoisty więc to masz Ty kolego , a bycie wolnym inaczej w Twoim przypadku świetnie nam przedstawiłeś .
Nigdy w życie nie chciałbym mieć takiego ani kumpla, ani tym bardziej partnera handlowego . Dla takich jak Ty chów drobiu powinien byc prawnie zakazany!
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 17:43 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

œ
Radas napisał:
Cena u naszych zachodnich sąsiadów w zeszłym tygodniu oscylowała na poziomie 0,85 euro. Próbowali jesienią podpisać kilka umów z hodowcami, ale kiedy było to powiązane z zakupem ich paszy i piskląt, to większość odmówiła. Sprawa praktycznie upadła. Może WD-40 jest jednym z tych niedobitków, którzy pozostali na owej umowie, ale powodów do zazdrości żaden z nas nie musi mieć....nawet nie powinien. To są takie " dogodności " bycia na umowie w dużej firmie, jak większość z nas zna z autopsji.
Podobno dość sporo pisklaka jest zamówione na początek lutego......żywiec na święta.....może być znowu nieciekawie.
Radas ty chyba masz klawiatórę rodem z Mongoli, bo jeśli o mnie chodzi? To ja jestem człowiekiem ''wolnym'' w dokładnym znaczeniu tego słowa a nie żadnym niedobitkiem. Zadna kontraktacja,umowa czy coś podobnego mnie nie dotyczy.A twoje zachowanie przypomina trochę ''psa ogrodnika''. Powtarzając się powiem że; podawanie cen z całego kraju,do czego służy to forum i mieszając rynki, wolny z kontraktowiczami sami powodujecie ''wycenę samych siebie dla ubojni wolnorynkowych''. No,ale! niekórzy lubią być wolni inaczej!!!
Powrót do góry
lukasz111

PostWysłany: 17:35 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krótka piłka.
Wystarczy że W11 napisze jakiej firmie sprzedaje i przestaniecie sie kłócic.

W11 czekamy az rozwiązesz problem i wszystkim zamkniesz otwory gebowe.
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 16:14 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena u naszych zachodnich sąsiadów w zeszłym tygodniu oscylowała na poziomie 0,85 euro. Próbowali jesienią podpisać kilka umów z hodowcami, ale kiedy było to powiązane z zakupem ich paszy i piskląt, to większość odmówiła. Sprawa praktycznie upadła. Może WD-40 jest jednym z tych niedobitków, którzy pozostali na owej umowie, ale powodów do zazdrości żaden z nas nie musi mieć....nawet nie powinien. To są takie " dogodności " bycia na umowie w dużej firmie, jak większość z nas zna z autopsji.
Podobno dość sporo pisklaka jest zamówione na początek lutego......żywiec na święta.....może być znowu nieciekawie.
Powrót do góry
bamber

PostWysłany: 15:42 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leśiu napisał:

kogo to obchodzi?
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 15:31 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
W11

PostWysłany: 15:22 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
Kłótnie,swary,dogryzki. Co tu jednoczyć i jak ? W-11 , silisz się na gościa z klasą. Doceniam to, mimo że czuć nuworysza. Gdybyś rzeczywiście znał savoir-vivre pisałbyś zaimki z wielkiej litery. Słusznie zauważyłeś, że "prawie" to nie to samo. Tak w ogóle to bardziej mi się kojarzysz z pewnym ptakiem ogrodowym, aniżeli z orłem. Ale to tylko takie moje skojarzenie.
Piszmy lepiej tylko o cenach.
An wcale nie sile się na gościa z klasą ja jestem jaki jestem.I co masz do ''nowyrusza''. Według mnie to w życiu musi być czas na wszystko. Poza tym że na tym słowie też ktoś zrobił kaskę bo dawniej mówiło się nowobogacki lub dorobkiewicz. A co do zaimków to zaimkami osobowymi zastępuje się rzeczowniki i można wyrażać je grzecznościowo lub nie! Wracając do twojego wystarczająco wysokiego IQ
to chyba zawiodło cię w wyłapaniu właściwego kontekstu z cytatu Fredry jak również nie pozostawiło zbyt dużo wyboru co do miejsca w którym zatrzymałeś się .Mówiąc o cenach to mogę tylko przypomnieć że w ubiegłym tygodniu sprzedałem trzy kurniki niemcowi w rentownej cenie. A z nowości to, to że za tydzień sprzedaję kolejne dwa kurniki również temu samemu odbiorcy w cenie 1.05 euro po kursie 3,62 za kilo żywca.I co można zrobić ? jak pomóc ? tylko dając impuls i zachęcając do ruszenia d.u.p.e.k z miejsca i zainteresowaniem się możliwościami jakie nas otaczają.Znam wielu hodowców którzy nie oddali ani jednego postu i sprzedają tam gdzie ja. No,ale! co dla nie których '' zawsze znajdzie się odpowiednia filozofia do braku odwagi w podięciu odpowiednich działań'' powodzenia !!!
Powrót do góry
gęsia skórka

PostWysłany: 15:14 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie drobiarze!
jeśli jest to forum o cenach drobiu(choc jak czytałam, to mam pewne wątpliwości) to chciałam zapytac czy gdzieś już placą ubojnie lepiej, bo w łódzkim tylko 2,5+Vat Shocked Shocked Shocked Mad Mad Mad
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 13:59 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś się przejaśnia chyba, szukają na przyszły tydzień .
Powrót do góry
STAF58

PostWysłany: 13:38 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce mi się juz czytać tego forum szkoda na to czasu
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 13:01 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drobimex 3,05 żł + dodatki cena podstawowa. Za kurczaka do 1,95 kg 15 gr premii.
Wstawienia są regularne, mało kto odmawia wstawienia.
Powrót do góry
Kacperski

PostWysłany: 11:55 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE ZGADZAM SIE NA TAKA ZMOWE UBONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DZIS W NOCY SPRZEDALEM PO 2,70 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A DZIS CO INNYM SIE PO TEJ CENIE NIE OPLACA ??????????????????????????????????????????????????????? Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 11:49 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MISIO--- o 9,15 podawałeś cenę na śląsku 2,20-2,40 a po 11oo podałes cenę żywca 4 zł i że szukają ,to ktora jest prawdziwa????
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 11:46 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metan - na slasku i malopolsce cena zywca 4,0 z tendencja wzrostowa ubojnie szukaja wszyscy co pisza o innych cenach to blef no i co ulzylo albo spadasz z rampy
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 11:33 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słupsk- Real 6,29z w gablocie ,na tacce6,60zł a u Muszkieterów w Leborku6,99zł i jak ceny spadaja??? ale tylko u nas na kurnikach ,bo ubojnie muszą spłacać kredyty które pobrali na wybudowanie chłodni
Powrót do góry
kurczak mały

PostWysłany: 11:25 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie czemu u niektórych jest taka tendencja do szukania taniej sensacji ? Ludzie przeciez jestesmy tu po to zeby rozmawiac wymieniac sie pogladami moze wspierac a nie wzajemnie obrzucac blotem. Pozatym powiedzcie mi kto dzis ma czas na takie aferowanie sie wypowiedziami na forum ? W tym biznesie jest ciezko ale przeciez bywają a moze bywały i lepsze dni, ktore przynosiły zyski. Każdy odrobine myślący człowiek wie że nadwyżki sie inwestuje a nie przejada - i dzis kiedy jest czarna godzina to mozna zyc z tego co sie zainwestowalo. Sam nie wstawialem od konca listopada i czekam teraz na wlasciwa chwile. Ceny jakie dzis oferuja ubojnie w Polsce nie daja szans na zarobek wiec nie ma sensu swiadomie narazac sie na straty. Słyszałem głosy że byc moze na wiosne cos będzie lepiej ale nigdy ie wiadomo. Ale przeciez w zyciu jest wiele mozliwosci i wszystko moze sie jeszcze pozytywnie odmienic wiec chyba najwazniejsze jest to żeby nie wyzywac sie nawzajem. Przestanmy marudzic i zacznijmy sie wspierac.
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 10:59 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest tu psychiatra?
a od przyszłej środy hossa?
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 09:53 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio napisał:
na slasku podobnie jak w malopolsce 2,2 do 2,3 plus vat nie warto sie juz denerwowac

to już trochę denerwujące , że tak często z czegoś spadasz- tym razem z rampy??????
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 09:15 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na slasku podobnie jak w malopolsce 2,2 do 2,3 plus vat nie warto sie juz denerwowac
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:58 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieda d.u.p.cz.y nędze
Powrót do góry
hubI

PostWysłany: 08:15 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o q.... dno i wodorosty
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1859, 1860, 1861 ... 2089, 2090, 2091  Następny
Strona 1860 z 2091

Skocz do: