Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 21:24 Pią 16 Lis 2018

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1859, 1860, 1861 ... 2105, 2106, 2107  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ksiaze

PostWysłany: 18:04 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bamber napisał:
METAN napisał:
farciarz napisał:
Radas napisał:
kurka złotopiórka napisał:
witam zaczeły się poszukiwania kurczaka w wielkopolsce

Możesz napisać kto konkretnie poszukuje? Mam teraz swoje kurnika do sprzedaży, może akurat się z kimś dogadam. Pozdrawiam. Cena w okolicach Poznania 3,20...niektórzy 3,10

u nas Konkol i Mielewczyk nie bije jutro.Cena 3,2 n .a ja mam jeszcze kury w kurniku-fatalnie . Shocked

wiele ubojni jutro nie bije , jak zwykle przed Popielcem , tym bardziej , że żywca nie ma , więc łatwo podjąć taką decyzję , a poza tym -może uda się popłoszyć hodowców / przy okazji / i cena nie pójdzie tak mocno w górę

co wy wypisujecie za bzdury o braku zywca ? w lubuskim brak chetnych do zdejmowania z kurnikow,cena 2,9

kolega ma racje ten rynek jest chory....zreszta pisalem om tym wczesniej jak sie beda mialy sprawy i zadnym prorokiem nie jestem a W11 to wie najlepiej co pisalem...panowie ja tego balaganu mam dosc od listopada nie idzie zarobic jakiejs godnej zaplaty za te kurczaki ciesze sie ze stoje ale tez jest taak ze kurde musze kiedys wziasc i boje sie ze nie wstrzelisz sie w cene a najgorsze jest jak czlowiek robi cos za darmo a najgorsze jak jeszcze trzeba dolozyc!! jaka branza doklada pytam sie jaka JA POZA DROBIOARSTWEM TAKIEJ (słowo zostało usunięte) NIE ZNAM I POJAC NIE MOGE podobnoi znajomy po 2,7 i nie mozna sprzedac toc to SZOK!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
METAN

PostWysłany: 18:04 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bamber???
to czemu Storteboom podnosi cenę w tym tygodniu-kocha hodowców????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kurka złotopiórka

PostWysłany: 17:54 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Medoxa zobacz w tej swojej kuli co tam widac na koniec tygodnia i na początek przyszłego.
Powrót do góry
bamber

PostWysłany: 17:22 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

METAN napisał:
farciarz napisał:
Radas napisał:

Możesz napisać kto konkretnie poszukuje? Mam teraz swoje kurnika do sprzedaży, może akurat się z kimś dogadam. Pozdrawiam. Cena w okolicach Poznania 3,20...niektórzy 3,10

u nas Konkol i Mielewczyk nie bije jutro.Cena 3,2 n .a ja mam jeszcze kury w kurniku-fatalnie . Shocked

wiele ubojni jutro nie bije , jak zwykle przed Popielcem , tym bardziej , że żywca nie ma , więc łatwo podjąć taką decyzję , a poza tym -może uda się popłoszyć hodowców / przy okazji / i cena nie pójdzie tak mocno w górę

co wy wypisujecie za bzdury o braku zywca ? w lubuskim brak chetnych do zdejmowania z kurnikow,cena 2,9
Powrót do góry
gut3

PostWysłany: 17:13 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Gosz, uwaga znowu zaniża rynek Odpowiedz z cytatem

Gosz znowu zaniża rynek i wypycha ubite mięso ze strefy zapowietrzonej. Jest tak konkurencyjny, że wchodzi na rynek innym ubojniom, przez co one też już placa ściemniająz ceną.

BOJKOT GOSZA
BOJKOT GOSZA
BOJKOT GOSZA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
501

PostWysłany: 16:48 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te dziwne zachowanie się rynku wskazuje na ciszę przed burzą ale pozytywną dla hodowców.
Powrót do góry
hybro3

PostWysłany: 16:29 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Świętokrzyskie 3.4.Uważam farciarz,że powinieneś nocować w aucie pod ubojnią z wtorku na srodę.Będziesz pierwszy.Ja bym tak zrobił.Pozdrawiam.
Powrót do góry
drob1

PostWysłany: 16:22 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam

Wiecie jaka jutro cena na śląsku i w małopolsce? ( jak z kurczakiem na koniec tygodnia?)
(jeśli możecie to napiszcie kto ile daje)

pozdrawiam
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 16:12 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

METAN - za bardzo nie ma kogo płoszyć ( na szczęście ), bo ilu z nas wstawiało w okresie świąt? Nie ma świeżego żywca...i nie ma ceny, to trochę dziwne.
W ubojniach w okolicy Poznania tuszka schodzi o wiele lepiej niż się ubojnie tego spodziewały. To jedyne pocieszenie Smile
Powrót do góry
jarema

PostWysłany: 16:08 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: CENA BROJLERA Odpowiedz z cytatem

Storteboom postawił dzisiaj cene 2,9 zł. Czy kotos może podać ceny z innych ubojni na kontrakcie na ten tydzien .dziekuje.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 15:51 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zywca nie ma ,cen nie ma i znowu w Malopolsce i na Gornym Slasku cena doluje ,to co ludzie nie jedza kurczaka ?
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 15:43 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny - Drób
01.02.2008
Maklerzy narzekają na handel drobiem, a właściwie jego brak. Krajowe sieci detaliczne zamawiają połowę tego co zwykle. Sytuację ratuje jedynie niewielki eksport. Jak długo to potrwa nikt nie wie, ale do zakładów zaczynają docierać pierwsze sygnały o większych zamówieniach.

Na razie ceny są bardzo zróżnicowane. Drożej jest w dużych zakładach. Za kilogram świeżych kurczaków trzeba teraz zapłacić od 4 do prawie 5 złotych za kilogram. Ćwiartki kosztują minimum 3 złote 85 groszy, ale klienci najchętniej płaciliby mniej, dlatego do transakcji najczęściej nie dochodzi.

Niewiele transakcji także na rynku podrobów z kurcząt. Popyt jest na żołądki. Maksymalna cena, to 2 złote 30 groszy, a w ofertach giełdowych są one przynajmniej o 40 groszy droższe. Natomiast na serca i wątróbki chętnych nie ma.

Podroby z kurczaków
ceny transakcyjne zł/kg
wątróbki 2,20-3,20
serca 3,90-4,00
żołądki 2,70-2,80
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 15:41 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

farciarz napisał:
Radas napisał:

Powrót do góry
farciarz

PostWysłany: 15:17 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radas napisał:

Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 14:25 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 14:23 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak mały napisał:
Witajcie moi mili po weekendzie. Jak narazie wszystko idzie w dobrym kierunku. Podwyzki cen paszy nie powinny nam byc straszne bo wkrotce ceny brojlerka tez skoczą. Ostatnio widzialem filety z kurczaka po 12,79. Chyba trzeba zalozyc sklep Smile A tak wogole to jakie macie metody inwestowania nadwyzek ? Fundusze poszly razem z gielda w dol - wiele ludzi potracilo oszczednosci, wiec pamietajmy ze nie tylko hodowcy w tym kraju maja gorsze chwile.

Drogi przyjacielu moją nadwyżke finansową zabiera komornik a wiesz dlaczego bo miałem za niski płot . więc najlepiej inwestowac w ogrodzenie,żeby gnojek taki niewlazł . pozdrawiam
,
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 14:23 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak mały napisał:
Witajcie moi mili po weekendzie. Jak narazie wszystko idzie w dobrym kierunku. Podwyzki cen paszy nie powinny nam byc straszne bo wkrotce ceny brojlerka tez skoczą. Ostatnio widzialem filety z kurczaka po 12,79. Chyba trzeba zalozyc sklep Smile A tak wogole to jakie macie metody inwestowania nadwyzek ? Fundusze poszly razem z gielda w dol - wiele ludzi potracilo oszczednosci, wiec pamietajmy ze nie tylko hodowcy w tym kraju maja gorsze chwile.

nadwyżek brak ! zauważ że każdy dołożył co najmniej na 1 rzucie (ja na obu pod rząd) Są tacy co 40 tyś na rzucie i zastanawiają sie czy sie nie powiesić.O JAKIE nadwyżki PYTASZ? może żywca? Jeśli żywca to obecnie mamy taki sposób żeby oddać za 3,1 a resztę 0,3 zł /kg dopłacić pożyczając gdzie sie da.Ot sposób
Powrót do góry
kurczak mały

PostWysłany: 13:10 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 12:25 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie u nich podwyzka
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 12:22 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Barbaro a w jakiej firmie ta podwyszka oby nie w de-heus
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 12:06 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejna podwyzka paszy ,koniec tygodnia ,albo poczatek przyszlego nie wie jeszcze ile na tonie?
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 11:43 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
lukaszvet

PostWysłany: 11:13 Pon 4 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzis w wielkopolsce sprzedaję po 3.1 netto
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 21:04 Nie 3 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM NA PONIEDZIAŁEK LUBUSKIE I WIELKOPOLSKA 3 10 NETTO POZDRAWIAM
Powrót do góry
Hodowca2001

PostWysłany: 20:19 Nie 3 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W następnym tygodniu nie ma kurczaka, wytwórnie pasz nie maja do kogo wozic finiszera. Zaczynam sprzadaż wiecie jakie są obecnie ceny w Łodzkiem?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1859, 1860, 1861 ... 2105, 2106, 2107  Następny
Strona 1860 z 2107

Skocz do: