Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 06:43 Sro 21 Sie 2019

Buhaje HF - opinie o firmach rozprowadzających nasienie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Produkcja Zwierzęca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wielkopolanin

PostWysłany: 22:41 Pią 3 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co powiecie o firmie CRi? maja całkiem niezłe buhaje, zwłaszcz polecam SOSE i POP-a. pierwszy swietny na polepszenie wydajnosci a drugi to dobry pokrojowiec.SOSA jest u nas w shiuzie za 99zl bo podpisali umowe z CRI, był już po 249 zł(sic!)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Piotrek Opolski
Gość

PostWysłany: 13:11 Pią 3 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KI Samen nie polecam - cieniutkie byki a ich hit Jorryn ze słabą dokładnością wyceny / mało córek ze skończoną laktacją/ w ofercie kosztuje 100 zł. Chyba ich powaliło
Powrót do góry
Karol G
Gość

PostWysłany: 07:42 Pią 3 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za spółka KISAMEN?
Kupował ktoś od nich nasienie, te byki na ich ulotkach wygladają całkiem spoko ale facet co tym handluje nie bardzo wie coś więcej na ich temat
A moze ktoś już doi córki po ich bykach
Proszę o opinie, w rewanżu podzielę się moimi spostrzeżeniami na temat działalności i ofert ABS, WWS i MCB Krasne
Powrót do góry
bovi
Gość

PostWysłany: 10:32 Nie 19 Lut 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie shiuzy nie maja nic ciekawego do sprzedaży dlatego korzystam z nasienia kupowanego w Fundacji /ABS/
Za podobne pieniadze całkiem ciekawe byki i do tego dokładają bezpłatnie osłonki i rękwice
Powrót do góry
Nikoś
Gość

PostWysłany: 10:17 Sro 15 Lut 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kryję trochę ze SHiUZu ale ostatnio coraz więcej z ABS - jestem pod wrażeniem.
Apropo internetu wszedłem właśnie na stronkę ABS www.absglobal.com
szkoda, że tylko po angielsku ale jest sporo informacji o oferowanych buchajach i bardzo ciekawa zakładka technical services (fajne schematy synchronizacji).
Powrót do góry
Filip
Gość

PostWysłany: 13:23 Nie 29 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto zna firmę AI Technology sprzedajaca nasienie byków miesnych ?
Czy oni nie kantują i czy to nasienie jest cos warte ?
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 14:55 Nie 22 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rolnik napisał:
znacie strone zeby dowiedziec sie wiecej o inseminacii ?
po jakim czasie można najwcześniej wykryć zaielenie

Są takie rzeczy na tym świecie które nazywają się wyszukiwarki internetowe. Proponuję skorzystać wpisując w odpowiednie okienko interesujące Cię tematy, a nastepnie klikając "szukaj" lub "search"
Z polskich stron polecam http://www.mchirz.pl lub http://www.shiuz.pl
Powrót do góry
rolnik
Gość

PostWysłany: 10:58 Nie 22 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znacie strone zeby dowiedziec sie wiecej o inseminacii ?
po jakim czasie można najwcześniej wykryć zaielenie
Powrót do góry
Podlasiak
Gość

PostWysłany: 12:47 Pią 20 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga na Pakułe z WWS, kroi kase że hej a sperma od lichutkich buhajów
Powrót do góry
Karolek
Gość

PostWysłany: 22:30 Czw 19 Sty 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na jałówki biore droższe nasienie z ABS a na krowy tańsze krajowe zŁowicza, albo testowe.
Był tez u mnie facet z firmy KISamen, ale cienias nie umiał nic powiedziec o co mu chodzi. Chyba to przekret i wciskanie kitu
Powrót do góry
Inseminator
Gość

PostWysłany: 10:03 Sro 18 Sty 2006    Temat postu: Re: BUHAJE HF - opinie o firmach rozprowadzających nasienie Odpowiedz z cytatem

Hipek napisał:
Do tej pory krowy miałem kryte nasieniem z łowicza / ocenione albo test/ ale od jakiegoś czasu odwiedzają nasze gospodarstwo ludzie z róznych spółek sprzedających nasienie / Holandia, usa, niemieckie/. Ceny są rózne ale ogólnie to kosmos
Prosze o porade tych którzy juz kupowali takie nasienie, jaka była skuteczność i czy doicie już krowy po takich bykach?

Z łowicza też mozesz kupic nasienie z Alty byków holenderskich albo amerykańskich
Ja odradzam kupno nasienia z firmy WWS bo strasznie sie przepłaca a jakość byków dużo gorsza niż z CRI albo od fundacji ABS
Powrót do góry
Hipek
Gość

PostWysłany: 17:35 Wto 17 Sty 2006    Temat postu: Buhaje HF - opinie o firmach rozprowadzających nasienie Odpowiedz z cytatem

Do tej pory krowy miałem kryte nasieniem z łowicza / ocenione albo test/ ale od jakiegoś czasu odwiedzają nasze gospodarstwo ludzie z róznych spółek sprzedających nasienie / Holandia, usa, niemieckie/. Ceny są rózne ale ogólnie to kosmos
Prosze o porade tych którzy juz kupowali takie nasienie, jaka była skuteczność i czy doicie już krowy po takich bykach?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Produkcja Zwierzęca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: