Skocz do zawartości
Hanso

Agroturystyka w piwnicy

Rekomendowane odpowiedzi

Buduję dom i zastanawiam się nad piwnicą, czytałem na forum, że taka piwnica droga ale że warto zrobić - co sądzicie o zrobinieu w niej agroturystyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, ze wielu zwolenników agroturystyki zależy na tym, aby cena była atrakcyjna, wiec jak cena będzie niska to chetni się znajdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak fajnie tam urządzisz, będzie klimatycznie to ludzie będą chętnie przyjeżdżać. Ale postawiłabym na jakiś pomysł aranżacji wnętrza, bo sama piwnica mnie by akurat nie przyciągnęła, bo kojarzy mi się z przetrzymywaniem ludzi ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jak głęboko w Ziemi będzie ta piwnica, podstawa to dużo światła i okien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie miała rzeczywiście duże okna i klimatyczne wnętrza, to owszem, możesz na tym nieźle zarobić. Na pewno pomysł oryginalny, ale musisz się postarać z aranżacją. Ja bym postawił na połączenie betonu architektonicznego z miękkimi materiałami, drewnem ciepłymi kolorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie piwnicy dla własnego użytku to TAK, ale agroturystyka w piwnicy? Beznadziejny pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tylko i wyłącznie jako osobne zewnętrzne piwnice. Coś jak u hobbitów Tolkiena Jeżeli zrobiłbyś agroturystykę w tym stylu to myślę, że by się to calkiem całkiem przyjęło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej w naszych Polskich warunkach klimatycznych i pogodowych odpada, zalezy to też od regionów kraju. Piwnica to problemy z wilgocią podtopieniami wiosennymi i chłodem w zimie. W naszych realiach raczej strychy, przybudowki lub domki wchodzą w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...