Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

synuśproducenta

PostWysłany: 09:50 Pią 18 Lis 2016 Temat postu:

Demirug tylko żebyś brązowej kropki nie dostał na majtach. Niezły kompleksik , teraz to możesz z wypiętą piersią gonić handlarzyków z pod płotu?

Wali nas handlarzy po ile jaja macie - swoje itak dokładamy i zarabiamy, ale "wy" macie wkręcony film że nam teraz śrubę dokręcacie - człowieku wytrzeźwiej.

 

PO WPISIE TO CHYBA POWINNO BYĆ : SYNUŚHANDLARZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby Ci zylka nie je*bla bul dupy to teraz wy macie i bedziecie nastepne dobre kilka miesiecy mieli

 

Spokojna twoja rozczochrana , ja nie dołożę , ale pomyśl żeby sobie coś do skarpetki wsadzić jak przyjdzie dołek koniunkturalny i nie koncentruj się tak na nas tylko licz czy już straty odrobiłeś i nadwyżkę wypracujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Demirug tylko żebyś brązowej kropki nie dostał na majtach. Niezły kompleksik , teraz to możesz z wypiętą piersią gonić handlarzyków z pod płotu?

Wali nas handlarzy po ile jaja macie - swoje itak dokładamy i zarabiamy, ale "wy" macie wkręcony film że nam teraz śrubę dokręcacie - człowieku wytrzeźwiej.

 

Po czym wnosisz, że niby się spinam ?

W twoim poście widzę tylko wybuch szamba goryczy i żalu... nic po za tym. Poziom wypowiedzi też godny w sumie rynsztoka.

Sam sobie zaprzeczasz pisząc takie infantylne kalumnie. Niczym jakiś pętak.

 

Ps. Jak do tej pory nikogo nie wyganiałem, ale wnoszę że Ciebie już z raz tak pogonili. W akcie żałości nad swoim losem się nawaliłeś i na internety wszedłeś wylać co Cię boli... Taki już los skoczka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień kończę z pustym magazynem. Pisząc "z pustym" mam na myśli z PUSTYM !!! Nie mam na stanie nawet dzisiejszego jajka !

Może zabrzmi to dziwnie, ale trochę martwi mnie ta sytuacja. Gdyby był maj lub lipiec to skakał bym z radości, ale tu zostało trochę ponad miesiąc do świąt. Wypadałoby trochę jednak tego towaru odłożyć, żeby w ostatniej chwili na sklepy i dla stałych klientów nie zabrakło.

 

Ceny, które dziś dostałem:

 

L-ka 0.32

M-ka 0.29 netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy forum

Skaczecie sobie do oczu, nie znam Was, ale po Waszych wpisach rozumiem że toczycie ze sobą walkę, a wszyscy żyjemy z tego samego biznesu.Każdy kto ma markety i inne sieci ma problem, ale nie oto chodzi nie pierwsze i nie ostatnie takie cyrki z jajami. Wypowiedzi hodowców na forum są nie na miejscu.Kto zaniża ceny jak nie idzie ? Handlarze ? NIE ! , fermy wydzwaniają jak z cieczką aby oDebra1ć od nich towar to fermy psują ceny na tym rynku.Handlarze,którzy mają stałych dostawców takich jak ja mają pusto gdy idzie i nie idzie.Teraz każdy głupi ma pusto na fermie, ale sztuka jest sprzedać towar gdy nie idzie za przyzwoite pieniądze i mieć puste magazyny to mają fermy, które szanują swoich odbiorców.Ja na fermach dogaduje się gdy nie idzie i gdy idzie i zawsze osiągniemy porozumienie/W tek chwili mam towaru dość w przyzwoitej cenie.

 

Cena klasy S od 0.19gr do 0.22 gr.

 

P.S.Dziś miałem kontrolę z weterynarii , wszystko OK.Lekarz powiedział że są fermy, na których kury znoszą 2 jajka dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tydzień kończę z pustym magazynem. Pisząc "z pustym" mam na myśli z PUSTYM !!! Nie mam na stanie nawet dzisiejszego jajka !

Może zabrzmi to dziwnie, ale trochę martwi mnie ta sytuacja. Gdyby był maj lub lipiec to skakał bym z radości, ale tu zostało trochę ponad miesiąc do świąt. Wypadałoby trochę jednak tego towaru odłożyć, żeby w ostatniej chwili na sklepy i dla stałych klientów nie zabrakło.

 

Ceny, które dziś dostałem:

 

L-ka 0.32

M-ka 0.29 netto

 

PUSTY to ty masz łeb

L-0,29

M-0,27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Handlarze,którzy mają stałych dostawców takich jak ja mają pusto gdy idzie i nie idzie.T

 

Chodziło mi o fermy,które maja stałych odbiorców maja pusto gdy idzie i nie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tydzień kończę z pustym magazynem. Pisząc "z pustym" mam na myśli z PUSTYM !!! Nie mam na stanie nawet dzisiejszego jajka !

Może zabrzmi to dziwnie, ale trochę martwi mnie ta sytuacja. Gdyby był maj lub lipiec to skakał bym z radości, ale tu zostało trochę ponad miesiąc do świąt. Wypadałoby trochę jednak tego towaru odłożyć, żeby w ostatniej chwili na sklepy i dla stałych klientów nie zabrakło.

 

Ceny, które dziś dostałem:

 

L-ka 0.32

M-ka 0.29 netto

 

PUSTY to ty masz łeb

L-0,29

M-0,27

O, obsratorjaj znów zaczął szczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielcy stali JAK BYŁO PO 0,15 GR TO PŁACILIŚCIE 0,15 A NIE 0,17 . OT CAŁA PRAWDA .

PANIE KOGUTKOWO GDZIE BYŁEŚ DO TEJ PORY ????

 

Widzę że nigdy nie miałeś stałego odbiorcy.Są koledzy handlarze,którzy pracują na przerzutach i dzięki nim hodowcy tacy jak ty gdy jest dołek maja gdzie sprzedac i nie mówcie zeby ich gonić jak jrst zastuj to całujecie ich w 4 litery aby do was przyjechali, ale są też handlarze to których ja sie zaliczam pracujemy w detalu, a to inna para kaloszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tekst z innego forum :

dzisiaj bylem na targowsku i przygadaem sie przez 3h jak babka sprzedawala jajka. Nie miala ani chwillki luzu caly czas kolejka po 30ludzi! moim zdaniem te 1500 jajek to w jakies 4h dziennie , to czysta kasa.

 

to ile ta babka miala tych jaj? bo u mnie "babki" to maj po 2-6 matlesow. jak ty mowisz ze przez 3 godziny byly kolejki po 30ludzi to musiala miec ich sporo. Muszi to sobie dobrze przekalkulowac. mzoe kup 10 matlesow jaj i przekonaj sie jak to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wielcy stali JAK BYŁO PO 0,15 GR TO PŁACILIŚCIE 0,15 A NIE 0,17 . OT CAŁA PRAWDA .

PANIE KOGUTKOWO GDZIE BYŁEŚ DO TEJ PORY ????

 

Widzę że nigdy nie miałeś stałego odbiorcy.Są koledzy handlarze,którzy pracują na przerzutach i dzięki nim hodowcy tacy jak ty gdy jest dołek maja gdzie sprzedac i nie mówcie zeby ich gonić jak jrst zastuj to całujecie ich w 4 litery aby do was przyjechali, ale są też handlarze to których ja sie zaliczam pracujemy w detalu, a to inna para kaloszy

 

Nikt nie pisał że kogoś goni... Ja np.z zasady staram się nie współpracować z kimś kto zmienia dostawców jak pszczółka Maja...

Co do wcześniejszego twojego postu to prawda. Ciężko sprzedać i mieć pusto jak nie idzie.

Problem jednak leży trochę gdzie indziej... zmniejszone zejście na pkt. powoduje że mniej schodzi jajek z magazynów... a kurom nie da się ograniczyć produkcji tylko dlatego że nie schodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak piałem 35 to był smiech , teraz i po 40 już idzie sprzedać L-ke

 

Witam.

Kolego przestań pisać głupoty.

Wiem wiem zaraz powiesz kontrakty itp.

Wczoraj M-ka na markecie 0.27gr.

Klientów nie interesuje co się dzieje ale w takiej cenie nikt już nie będzie brał także się zapchacie czego nie życzę.

W każdym bądź razie życzę wszystkim dobrych interesów.

🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak piałem 35 to był smiech , teraz i po 40 już idzie sprzedać L-ke

 

Witam.

Kolego przestań pisać głupoty.

Wiem wiem zaraz powiesz kontrakty itp.

Wczoraj M-ka na markecie 0.27gr.

Klientów nie interesuje co się dzieje ale w takiej cenie nikt już nie będzie brał także się zapchacie czego nie życzę.

W każdym bądź razie życzę wszystkim dobrych interesów.

🙂

 

Zapchamy sie powiadasz ? Ciekawe i to bardzo... bedziesz plakal i placil kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak piałem 35 to był smiech , teraz i po 40 już idzie sprzedać L-ke

 

Witam.

Kolego przestań pisać głupoty.

Wiem wiem zaraz powiesz kontrakty itp.

Wczoraj M-ka na markecie 0.27gr.

Klientów nie interesuje co się dzieje ale w takiej cenie nikt już nie będzie brał także się zapchacie czego nie życzę.

W każdym bądź razie życzę wszystkim dobrych interesów.

🙂

Zerknąłeś na opakowanie ? Od kogo ta m-ka "na markecie" ?

Póki co jest szał za jajami. Tak, jak pisałem wcześniej- do świąt taniej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak piałem 35 to był smiech , teraz i po 40 już idzie sprzedać L-ke

 

Witam.

Kolego przestań pisać głupoty.

Wiem wiem zaraz powiesz kontrakty itp.

Wczoraj M-ka na markecie 0.27gr.

Klientów nie interesuje co się dzieje ale w takiej cenie nikt już nie będzie brał także się zapchacie czego nie życzę.

W każdym bądź razie życzę wszystkim dobrych interesów.

🙂

Zerknąłeś na opakowanie ? Od kogo ta m-ka "na markecie" ?

Póki co jest szał za jajami. Tak, jak pisałem wcześniej- do świąt taniej nie będzie.

 

 

ale ludziom nie zalezy od kogo ludzie patrza na cene..

a jak mamy konkurowac z marketami przy takich cenach..?

a jaja te sa konkretnie od malego producenta przez wieksza pakowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak mamy konkurowac z marketami przy takich cenach..?

a jaja te sa konkretnie od malego producenta przez wieksza pakowanie

 

Konkurować ano tak, bierzesz pochowane zaskórniaki, a jak nie masz to kredycik, hm... dokładasz do każdego jaja jak my zazwyczaj to robimy i wszystko.

Ps.

Przyszły tydzień (początek) netto

L 32

M 30

- Dwa składy sprzedane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy pośrednicy, śmiać mi sie z was chce, jeden miesiąc dokładki i wielki lament, my od kwietnia (5-cy) żeśmy dokładali minimum 5 - 8gr do jaja i jest OK.

Ps.

- trzeba było nie trzepać 10-15gr, nie byłoby takiego skoku.... wiem ze do dobrego łatwo sie przyzwyczaić, ale takie życie (teraz nasza chwila)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak mamy konkurowac z marketami przy takich cenach..?

Jak ? Normalnie.... też sprzedawaj po 0.27 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...