Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 21:32 Pon 27 Sty 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1886, 1887, 1888 ... 2251, 2252, 2253  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek5120

PostWysłany: 08:07 Wto 4 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni się z Tobą Kolego Kol zgadzam. Ten alojz to zwykły dziwak, znalazł się jakiś przemądrzały studencik. Nie mówię bo ja również studiuje, ale studia to jedno a praktyka to drugie i sądzę, że praktycy biją na głowę świeżo wykształconych, czego najwidoczniej alojz nie wie. Mnie też ten pajac się czepia na reprodukcji i tuczu gęsi. Proponuje go olać z góry na dół ciepłym moczem i niech spada!!! Pozdrawiam prawdziwych forumowiczów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kol

PostWysłany: 23:02 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki za kilka ortograf i "zjedzonych" literek. Wink
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 22:46 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i przepraszam wszystkich forumowiczów za ten wpis. To jest polemika z Alojzem. Daję słowo honoru, że to mój ostatni koment.
Alojz. Z Twoich wisów wnioskuję, że jesteś wykształconym człowiekiem a ja? Może podstawówki nie skończyłem lecz mimo to znam podstawy rachunku różniczkowego, Teori względności, historii, mitologi, literatury...ekonomia również.Więcej mogę znaleźć w książkach, internecie. Znam się na kurczakach. Kiedy chorują, jak powinna wyglądać ich zdrowa kupa. Siedzę w tym 25 lat. Były czasy prosperity i załamania, nad i pod kreską, komuny i demokracji a ja jestem i jest mi dobrze i Ty nie będzisz mi mówił czy piszę jak człowiek czy skomlę jak ratler. To Ty się miotasz jak ptak w klatce gdyż boisz się tego co jest. Alojz- człowie wykształcony...Chroń nas Panie przed taką elitą. Forum bez Ciebie miało sens. Za dwa tygodnie zdaje i to moja ekonomia czy sprzedam po 3,5 czy po 2,5. Nadal twierdzę, że jesteś dupkiem bez jaj. Berbara, Kórka i inni przez Ciebie wyśmiewani i pouczani mają większe "jaja" niży Ty swoje zgniłki.
Medox- sorki. Jeżeli Ty to nie Glebek to jeszcze raz sorki.
Pismo pożegnalne z branżą? Nie. Nie mam wiele kurników. Nie mam kredytów ARiMR. Ja dam radę i normalnym kurnikarzom to życzę. Alojz- kup sobie od Glebka sznur. Jesteś pajacem i...dupkiem.
Pozdro Very Happy
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 21:59 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox cenka nie spada tylko j.ebla na dzis 2,85 plus vat i nie chca brac.
Powrót do góry
urwis75

PostWysłany: 21:32 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
Znudziło mnie to forum. Żyłem bez PPR i niech dalej tak będzie. Very Happy
Mam nadzieję, że nikogo z Was bankructwo nie pochłonie sobie też tego życzę.
Jednak nadal twierdzę, że Alojz to dupek nie związany z branżą a jeżeli to handlarz to jego pierwszego wylicytują Laughing
Cześć

Szkoda,że opuszczają to forum tacy ludzie.
Jeszcze trochę zostaną tylko trzej nieomylni inteligentni wszystkowiedzący . Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 21:06 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alojz napisał:
Kol,Barbara,Kurka złotopiórka.To do Was.Czytania ze zrozumieniem uczą już w szkole podstawowej.A ratlerek szczeka bez szkoły. Efekty Waszego jazgotu widać.Kumacie?
jesteś żałosnym dupkiem pisaliśmy ci już?
Powrót do góry
marek5120

PostWysłany: 20:06 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę alojz, że nie tylko mnie obrażasz, ale innych również.
Kiedy sobie dasz spokój…?
Powrót do góry
alojz

PostWysłany: 19:28 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kol,Barbara,Kurka złotopiórka.To do Was.Czytania ze zrozumieniem uczą już w szkole podstawowej.A ratlerek szczeka bez szkoły. Efekty Waszego jazgotu widać.Kumacie?
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:01 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A cenka spada znowu w tym tygodniu.Już wołali na śląsku i w małopolsce 3.20 brutto w zeszłym tygodniu a na jutro już maks 3.10 brutto (najczęściej 2.90plus vat) i ma być coraz taniej
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:58 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler miał rację i podejrzewam , że miał na myśli nie umiejących dobrze czytać po polsku , których edukacja zakończyła się na 7 klasie i jedyne co wymyślili to budować, budować , budować a potem uuppsss.... przejść na kontraktację i tyrać za darmo.To jest nieszczęscie tej branży i dotyczy 90%.Absolutne zero myślenia.Kurka da zarobić i tyle.Im więcej wybuduje tym więcej zarobię.Gdzie tam prawa ekonomii , planowanie czy choćby zdrowy rozsądek.A potem płacz bo pasza droga a kura tania.Te 90% myśli , że nadal mamy lata 80-te i nic się nie zmieniło
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 18:10 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alojz napisał:
Kilka dni temu Brojler kurzy trafił w sedno waszego nieszczęścia.Jeśli tego ktoś nie rozumie,a myślę ,że 90% z Wasz nie rozumie,to jeszcze raz powtórzę.Nieszczęściem branży drobiarskiej jesteście Wy sami.

Hej człowieku co ty piszesz MY SAMI jesteśmy winni , a ty to co ?ciebie to niedotyczy? człowieku masz ty narąbane zobacz jak cie pojechali !!!!!!!.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 16:37 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kol popieram wszystko to co piszesz odnośnie Alojza , też mam takie same odczucia względem tego Pana , on pisze na wszystkich forach drobiarskich i tylko obraża ludzi ,człowiek z takim doświadczeniem w branży jak ty przeszedł już nie jedno i takie posty ąlojza powinny być dla ćiebie tylko potwierdzeniem na to ,że to biznesmeny a nie hodowcy , powodzenia.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 14:05 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znudziło mnie to forum. Żyłem bez PPR i niech dalej tak będzie. Very Happy
Mam nadzieję, że nikogo z Was bankructwo nie pochłonie sobie też tego życzę.
Jednak nadal twierdzę, że Alojz to dupek nie związany z branżą a jeżeli to handlarz to jego pierwszego wylicytują Laughing
Cześć
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 13:54 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
kol napisał:
Dupek Razz

gratuluję KOL świetnej samooceny Very Happy

"dupek" nie do Ciebie tylko Alojza.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 11:31 Pon 3 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
Dupek Razz

gratuluję KOL świetnej samooceny Very Happy
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 22:55 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alojz napisał:
Kilka dni temu Brojler kurzy trafił w sedno waszego nieszczęścia.Jeśli tego ktoś nie rozumie,a myślę ,że 90% z Wasz nie rozumie,to jeszcze raz powtórzę.Nieszczęściem branży drobiarskiej jesteście Wy sami.

Dupek Razz
Powrót do góry
iwonarad

PostWysłany: 22:30 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łoje'zuuu ... 1,24 to drogo, ale ze szczepieniami ?
dziękujuę za info

Iwona widzę że masz problem z cytowaniem cudzych postów i muszę je poprawiać więc wytłumaczę ci jak to się robi. Po kliknięciu na "cytuj" pojawia ci się okienko z czyimś postem. Wtedy piszesz za jego postem a nie przed i najlepiej rozdzielić to naciskając raz na enter. A kiedy dojeżdżasz do końca okienka to nie naciskaj enter tylko dalej pisz przy użyciu spacji bo to jest komputer i on sobie poradzi z przeniesieniem dalszej części tekstu niżej a nie maszyna do pisania.
Powrót do góry
Goky

PostWysłany: 22:01 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jizin, zgadzam się z Toba, ale nieszczęściem w sporze podatnik-US jest zasada najpierw zapłać, potem się odwołuj. A Strassburg to długa procedura , więc US-y będą gonić po kasę nawet przez komorników. I tu się zaczynają schody. Jeśli komornik zrobi wpis , to bank wypowie kredyt i nakaże spłatę w ciagu 7 dni. Wiadomo, że jest to niewykonalne, więc co dalej ano licytacja nieruchomości? I zaczynają się bankructwa. Wszystko przez jakiegoś urzednika, który pod interpretacją ustawy o podatkach nawet się nie podpisał. I to są jajca!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
adam kurak

PostWysłany: 21:11 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ledwie co pisze bom pijaNY JA BYK to my hodowcy
są BUCE PRZEPRA SZAM WSZYSTKICH ALE NAPRAWDĘ tak jest jebią nas tak jak chcą a cena byla 3, 00 przez 3 godz netto to co pisze to bzdury i nie wieszcie PIJAKOWI ????????????????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
urwis75

PostWysłany: 21:07 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alojz napisał:
Waszego nieszczęścia???????????? Skoro nie zaliczasz się do hodowców to co robisz na tym forum (poza obrażaniem ludzi ) Question
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 20:56 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozpisywanie nie zawsze jest mozliwe (kredyty obrotowe i MR) poza tym umowę dzierżawy też trzeba opodatkować, cześć ludzi powchodziła w vat .
Podstawowym problemem jest udowodnienie że fiskus żle interpretuje przepisy , w takiej samej sytuacji są wszystkie działy specjalne produkcji rolnej, a za chwilę ministerstwo każe prowadzić pełną księgowość zwykłym rolnikom , przecież chlewnie i i bydło mleczne to "zwykła" produkcja rolna nawet nie działy specjalne a też można się do nich doczepić z racji obrotów .
To jakieś nienormalne żeby w ten sposób zmieniać przepisy prawa!!!
Po co są urzędy skarbowe ( czy tam siedzą głupcy?) jesli wydaną interpretację zgodną z logiką i prawem za chwilę uchyla izba skarbowa skazując prowadzącego działy na wyrok i robiąc z niego przestępcę (ustawa karno skarbowa)

Jeszcze raz piszę żę działy specjalne produkcji rolnej to nie jest działalność gospodarcza tylko specjalny rodzaj działalności ROLNICZEJ!! nie wymaga wpisu do rejestru działalności gospoarczej w Urzędzie Gminnym. A poza tym nie można stosować przepisów ustawy o rachunkowości do ustawy o podatku dochodowym !!! to są dwie równorzędne ustawy!!

W Pit 6 składanym mamy do wyboru ryczałt lub prowadzenie ksiąg , DO WYBORU!!! i jeśli wybierzemy ryczałt TO URZĄD SKARBOWY NALICZA PODATEK a my mamy obowiżek go zapłacić niezależnie czy zarobimy czy dozłoymy. Dlatego należy walczyć aż do Sztrasburga aby wykazać błąd w interpretacji przepisów przez ministerstwo finansów.
I jeśli nawet ktoś wybrał w którymś roku obliczanie podatku samodzielnie poprzez prowadzenie ksiąg i przekroczył 800 tys euro to w nastepnym roku nie musi wchodzić w pełną księgowość bo MA WYBÓR W SKŁADANYM PIT6 i zgłaszając na kolejny rok wielkość produkcji może wrócić do ryczałtu bo nie ma żadnego limitu ilości ani obrotu po przekroczeniu którego traci prawo do wyboru lepszej z punktu widzenia podatnika formy opodatkowania!!!!!!!!!!!!
W PIT 6 składamy deklarację o wielkości produkcji i nie ma tam słowa o jakichkolwiek limitach ani o obowiązku ewidencjonowania przychodów!!

I jeszcze jedno limit w tym roku to1200 000 euro ...podnieśli więc część się wymiga w łatwy sposób
Moim zdaniem damy radę fiskusowi niech zmienią przepisy a nie robią z ludzi przestępców!!! Kluska był jeden dlatego dali mu radę , prowadzących działy jest wielu więc będą walczyć!!!
Powrót do góry
alojz

PostWysłany: 20:17 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Samsam

PostWysłany: 20:14 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
.....Nigdy nie pisałem pod niczyim nickiem......

Taaaaaa......
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:06 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kol, jak coś piszesz buraku to racz to jakoś wykazać.Nigdy nie pisałem pod niczyim nickiem.
A piszę o kretyńskim budowaniu w nieskończoność za kredyty MR,o ekonomicznym debilizmie i niedouczeniu , o nadprodukcji bo takie są fakty.
Powrót do góry
marcin siedlce

PostWysłany: 19:31 Nie 2 Lis 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

indykpol i drosed po 2,95zł pisklak w indykpolu 1,24
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1886, 1887, 1888 ... 2251, 2252, 2253  Następny
Strona 1887 z 2253

Skocz do: