Skocz do zawartości
kur-rk

Program do dopłat i rs 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wypisałem własnie dzisiai i dopiero napisałem że jest i raczej baz ograniczeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ten formularz na stronie www agencji waliduje wprowadzane dane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

agrosystem jest tylko do 10h dzwonilem pytalem, ja korzystam z programu kolegi Kur-rk jest prosty tani i bez ograniczen

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Z tego co się dowiedziałem niebawem ukaże sie nowa wersja programu kolegi Kur-rk.

A oto kilka możliwości programu: - sprawedza prawidłowość numerów: nr gospodarstwa, pesel, NIP

- dodatkowo w przypadku zmiany mamy zawsze jeden plik z danym i zaznaczamy, które działki lub uprawy mają być wprowadzone do zmiany lub korekty

- automatycznie przenosi uprawy i pakiety do odpowiednich działek ewidencyjnych, w zależności od pakietu i roku składania wniosku rolnośrodowiskowego

- bardzo dobrze sprawdza sięprzy programach rolnośrodowiskowych

- przekroczenie powierzchni nadany numer działki ewidencyjnej jest sygnalizowane napisami o wielkości przekroczenia powierzchni i numerze działki, na której zostało przekroczone

- mamy cały czas podgląd między działkami ewidencyjnymi, a rolnymi w użytkowaniu powierzchni,

- sam podlicza wszelkie dane o działkach ewidencyjnych i rolnych automatycznie. Nie potrzebna instrukcja do obsługi, ponieważ każda komórka jest opisana co należy wstawić lub wpisać, posiada listy rozwijane same skracające się tzn jak r działki zostanie wykorzystany rolniczo to znika numer z listy

-

Naprawdę polecam używam kolejnych wersji od początku powstania i powiem Wam , że kolega Kur-rk robi dla nas wielką robotę podziwiam Go, że mu się chce i z tego co wiem program kosztuje grosze.

Można go nabyć za symboliczne pieniądze.

Więcej napisze niebawem bo właśnie dostałem najnowszy rodzynek od kolegi Kur-rk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...