Skocz do zawartości
jarecki77

Jakie gadżety reklamowe na konferencję

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno wielu z Was było kieydś na konferencji .Zawsze wręczane są gadżety reklamowe. Teraz w firmie czeka nas za dwa tygodnie konferencja promocyjna ale chcielibyśmy podarować klientom coś bardziej oryginalnego niż breloki czy też notesiki.

Macie może jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Notesiki tak naprawdę to rzadko się przydają z kolei breloki się gubią. Tak samo jak również długopisy.

W sieci masz wiele propozycji.

Jakiś czas temu zamawiałem tam gadżety reklamowe dla żony ( prowadzi swój mały zakład fryzjerski i postanowiła coś sprezentować stałym klientkom). Pamiętam,że zamawiała zestawy do pielęgnacji paznokci.

Ale propozycji jest cała masa. Możesz dobrać to do rodzaju własnej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz podobno bardzo często daje się pendrive'y z logiem firmy, możecie to przemyśleć.. bo pendrivea raczej każdy zabierze i jest szansa że klient będzie go używał i nie zgubi go tak szybko jak notesik czy długopis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na klasyczne kubki , mogą też być bardziej urozmaicone inne kształty albo nawet filiżanki Po za tym obowiązkowe są długopisy z logiem firmowym, czasem tez spotykam się z ołówkami. Dodatkowo jakieś notatniki właśnie pendrive, zabawny breloczek, w zależności od tego jaki mamy budżet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ciekawym rozwiązaniem są torby z nadrukiem- papierowe, materiałowe itp. ludzie korzystają z takich rzeczy i raczej nie zgubią tak szybko jak np. długopisu. Ewentualnie można jakiś gadżet ciekawie zapakować w pudełko z nazwą i logo firmy. Ja akurat dla mojej firmy zamawiałem właśnie takie torby od Atemi i wyszło bardzo dobrze, klientom się podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda pendrivy są dosyć drogie ale ja i tak uważam ze to najlepszy pomysł na promocje, w koncu takich nośników pamięci nigdy mało a ich logo będzie zawsze przypominało o naszej firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo- długopisy, notesy, reklamówki, parasole. U nas ostatnio ku zdziwieniu wszystkich rozdawali power banki, co okazało się fajną opcją. Pewnie gdzieś w hurtowniach można by je dostać w cenie podobnej co pendrive,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię dostawać materiałowe torby z logotypami, Zawsze mi się do czegoś przydarzą potem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nie spotkałam z tym żeby jakaś firma rozdawała powerbanki jako gadżet reklamowy. Myślałam, że pendreive jest teraz najmodniejszy. Jadę 15 lutego do Warszawy na targi Rema Days. Porozglądam się za jakimś powerbankiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Standardowo- długopisy, notesy, reklamówki, parasole. U nas ostatnio ku zdziwieniu wszystkich rozdawali power banki, co okazało się fajną opcją. Pewnie gdzieś w hurtowniach można by je dostać w cenie podobnej co pendrive,

 

Teraz Power Banki można dość przy zakupach typu artykuły papiernicze.

Fajna sprawa, ludzi interesują takie gadżety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pendrive'y z logiem firmy? Myślę, że taki gadżet to będzie właśnie coś innego niż nudne breloczki A skoro jesteśmy przy konferencjach i spotkaniach, to może warto zobaczyć co ciekawego będzie na Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017? Na pewno tam również będzie można zasięgnąć inspiracji co do reklamy własnej firmy, organizowanych spotkań etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz się na RemaDays 7-9 lutego w Nadarzynie. W tamtym roku udało mi się w dobrej cenie zamówić czekoladki reklamowe w torebeczkach z logo firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...