Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 06:35 Czw 28 Maj 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1900, 1901, 1902 ... 2371, 2372, 2373  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ksiaze

PostWysłany: 10:16 Czw 22 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alojz napisał:
ksiaze w wolnej chwili pomyśl o dokształceni się w pisaniu na komputerze.Walisz takie byki , że aż wstyd.Pisząc na forum piszesz do nas i trzeba się domyślać o co Ci chodzi.Obawiam się , że nawet w swoim nicku popełniłeś błąd.A taki jesteś mądrala.Pozdrawiam i bez urazy.

kolejny co na umowie siedzi i zarabia?? a slyszales o tym ze mozna na forach pisac bez polskich znakow Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
alojz

PostWysłany: 09:05 Czw 22 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze w wolnej chwili pomyśl o dokształceni się w pisaniu na komputerze.Walisz takie byki , że aż wstyd.Pisząc na forum piszesz do nas i trzeba się domyślać o co Ci chodzi.Obawiam się , że nawet w swoim nicku popełniłeś błąd.A taki jesteś mądrala.Pozdrawiam i bez urazy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mmx

PostWysłany: 08:47 Czw 22 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacja z pewnego źródła mówi o bardzo dużym zainteresowaniu Anglików naszym kurczakiem, w przygotowaniu duże kontrakty exportowe do realizacji na koniec grudnia i nowy rok. Faktem jest jednak to ,że idą potężne wstawienia na święta-miejmy nadzieję ,że się to jakoś zrównoważy. Pozdrawiam.
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 08:43 Czw 22 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hodowca broilerow napisał:
a ja wczoraj zdalem po 3,25...i sie smieje z was wolnorynkowccow.. Very Happy Very Happy
chyba brutto tyle dostałeś
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 22:52 Sro 21 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hodowca broilerow napisał:
a ja wczoraj zdalem po 3,25...i sie smieje z was wolnorynkowccow.. Very Happy Very Happy

dostales pisklaka drogiego do bani ktory padl w 5-6% procentach wywalilem sporo na leki i slaba waga duze zuzcyie paszy bo na gotowej i konfiskata i Twoja cena 3.25 nie kryje Ci kosztow :PPP liczyc nie umiesz i zl mi Ciebie bo bylem kiedys w DROSED i tez mnie taak okradali nic kasy nie zarabialem Smile a teraz jestem wolnorynkowiec ktoremu nikt nie rozkazuje i robie wolne kiey chce i zarabiam przy 2,9 lol misiek naprawde mi Ciebie zal:)))))
Powrót do góry
hodowca broilerow

PostWysłany: 22:46 Sro 21 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agro

PostWysłany: 20:50 Sro 21 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam kurak napisał:
małopolska 2,95 netto i innych zero bzdur

Niestety 2,8 netto też się pojawia - w Małopolsce
Powrót do góry
jeep

PostWysłany: 20:20 Sro 21 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie o to chodzi , żeby hodowca choć w małym stopniu ,ale jednak miał wływ na cenę i po to jest to forum ,żeby dyskutować
a nie jak dotychczas : jaka cena ? , jaka cena ? , a taka jaką ci podyktuje ubojnia.....
a jak już nic sie nie da (jak to w naszym kraju ) to dajcie sie człowiekowi sie choć pożalić.... Laughing
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 20:12 Sro 21 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hohoho Very Happy Witam. Jak tu miło. Nie było mnie 2 tyg, tam ciepło, słońce, plaża a u nas? Syf w pogodzie i to samo na forum. Widzę, że nic nie straciłem i nie mam zamiaru przeglądać całego forum - wystarczy przeczytać pierwszą stronę i widać co się dzieje Crying or Very sad Zdaje się, że nic nie straciłem w tym czasie .
Pozdrawiam słonecznie Smile
Powrót do góry
adam kurak

PostWysłany: 19:22 Sro 21 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

małopolska 2,95 netto i innych zero bzdur
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Belfer

PostWysłany: 10:50 Sro 21 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie spokojnie, przeżywacie jakby cena JUŻ była 1 zł brutto. Napiszcie kto ten rok skończy na minusie a potem zacznijcie dopiero narzekać. Wchodzę na te forum żeby zorientować się o cenę ale ostatnio tylko się obrzucacie błotem a ceny jak nie było tak nie ma. I WY piszecie, że trzeba się trzymać razem!!! Spokój i jeszcze raz spokój. Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych drobiarzy.
Powrót do góry
jeep

PostWysłany: 21:31 Wto 20 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRAWO dla mmx .
Powrót do góry
jeep

PostWysłany: 21:29 Wto 20 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
MODERATOR bądź tak łaskaw i wykasuj posty zawierające obraźliwe sformułowania . A Tobie "wielki hodowco" mmx proponuję powściągnąć język i wypowiadać się kulturalnie. Chcesz kogoś zwyzywać? Masz opcję prywatnej poczty więc może z niej korzystaj . Nie musisz wszem i wobec komunikować jaki to jesteś debeściak , a Medox frajer!!!
Niestety nie jesteś !

Brojler kurzy czy to TY napisałes czy ktos sie podszył ?
Jak to pamięć zawodzi...
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 12:43 Wto 20 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
MODERATOR bądź tak łaskaw i wykasuj posty zawierające obraźliwe sformułowania . A Tobie "wielki hodowco" mmx proponuję powściągnąć język i wypowiadać się kulturalnie. Chcesz kogoś zwyzywać? Masz opcję prywatnej poczty więc może z niej korzystaj . Nie musisz wszem i wobec komunikować jaki to jesteś debeściak , a Medox frajer!!!
Niestety nie jesteś !

Znalazł się obrońca cnoty MEDOXA ,które słowa cię obrażają FRAJER ?. Koleś ,który życzy wszystkim złotówki za kilogram i twierdzi ,że to i tak za dużo jest FRAJEREM a ty skoro podpisujesz się pod jego słowami dołączasz do zacnego grona FRAJERÓW chyba ,że również zasiedliłeś obiekty to dołączasz jeszcze do grona DEBILI bo tak twój przyjaciel MEDOX nazywa wszystkich ,którzy produkują. Sam wybierz opcje "Wielki Moralizatorze".
Cena lekko idzie w górę tak więc nie załamywać się, trzymajcie fason. Pozdrawiam normalnych HODOWCÓW
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:36 Wto 20 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmx napisał:
MEDOX- widać ,że się nudzisz bo zawalasz forum jeszcze głupszymi postami niż zwykle. Mówisz o nas hodowcach "WY", czyli nie jesteś jednym z nas??? Każdy poważny hodowca ,który nie wstawia tak jak ty do stodoły , tylko do kurników prowadzi produkcję systematycznie przez cały rok, według ustalonego harmonogramu- produkuje , zarabia, spłaca kredyt itd. od lat tak działam i pomimo najróżniejszych wydażeń -również ceny 1,9 nic mi się nie stało i dobrze się miewam ,zatem mam w dupie twoje idiotyczne porady na temat kiedy wstawiać a kiedy nie. To tacy partyzanci jak ty ,którzy kombinują nad terminem wstawień a nie działają według jakiegoś planu, psują rynek najbardziej. Jesteś zwykłym palantem jeżeli twierdzisz ,że złotówka to i tak za dużo za uczciwą robotę.
A co do debilizmu...to nikt oprócz ciebie nie nadużywa ikonek i mówi w trzeciej osobie na swój własny temat: "Medox powiedział' , "Medox ostrzegał", Medox to- Medox tamto. Ciekawe kiedy sam "wsadzisz" FRAJERZE i za ile potem sprzedasz.

Mówię WY o idiotach których przykłady zachowań milion razy przedstawiałem i przez których jest teraz to co jest.Wstawiam i produkuję jak wszyscy.Ale jeżeli np.widzę ,że cały motłoch ustawia się na styczeń bo raz czy dwa była wtedy cena to ja dziękuje, bo nie mam przez idiotów zamiaru tracić zarobionych pieniędzy.Podobnie było teraz , pisałem tyle razy.W/g Ciebie,jeśli wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią ,że kur jest od groma to mam z pełną świadomością włożyć żeby stracić??To ,że sprzedawałeś po 1.90 to powód do chwały?Skoro to jest dla ciebie ekonomia ok.Ja wyznaję ekonomię tradycyjną w której po to się coś robi żeby zarobić.Kredytów nie lubię więc nie muszę produkować ,tylko po to żeby robić sobie obrót na koncie i mieć z czego zapłacić kredyt a na rzucie stracić, a dzięki drugiej nodze mogę stanąć na rok gdyby zaszła taka potrzeba.
Powrót do góry
501

PostWysłany: 08:25 Wto 20 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki!!!
Jak bym siedział z wami w jednej piaskownicy to uciekłbym jak najdalej robić spokojnie swoje.Nic ale to kompletnie nic nie zrobicie w związku z rynkiem drobiu na tym forum.To tak jak zawrócić kijem Wisłę.Chodzimy w tym samym smrodzie a pożeramy się jak najgorsi wrogowie.Daję sobie spokój na parę miechów z tymi wykładami.Mimo dołka życzę WSZYSTKIM przewagi górek. Smile
Powrót do góry
byczo

PostWysłany: 08:24 Wto 20 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tak trzymać!Budujesz już następną budę w związku z powyższym?

Póki co, rezygnuję systematycznie z kolejnych wstawień na kolejne "budy", ale sporą winę za taką właśnie sytuację przypisuję nie temu, że nagle wszyscy zaczęli wstaiwać i zrobiła się nie wiadomo jaka nadwyżka podaży, ale właśnie temu, że czuć było w powietrzu i po wypowiedziach co poniektóerych, że sami są gotowi na obniżki i jakby na to czekali...
Powrót do góry
pióro

PostWysłany: 07:30 Wto 20 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GLEBEK- pajacu masz jasiś uraz czy co ? ktoś z rodziny ci się powiesil i musisz odreagować? nie znam gościa ktory by chciał się wieszać po 1 nieudanym rzucie.moze sam masz jakieś traumatyczne przeżycia?sam się w banku dowiadywałeś czy dadzą ci sznurek?
Powrót do góry
glebek

PostWysłany: 06:14 Wto 20 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chlopaki sznurki, kupujcie poki jeszcze macie kase, obawiam sie, ze czego jak czego ale sznura banki Wam na kreche nie dadza.
Biedny Medox Don Kichot walczy z wiatrakami, daj se chlopie siana, mialy chamy zloty rog ostal im sie jeno SZNUR !!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 23:50 Pon 19 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie jesteś !
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 23:40 Pon 19 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MEDOX- widać ,że się nudzisz bo zawalasz forum jeszcze głupszymi postami niż zwykle. Mówisz o nas hodowcach "WY", czyli nie jesteś jednym z nas??? Każdy poważny hodowca ,który nie wstawia tak jak ty do stodoły , tylko do kurników prowadzi produkcję systematycznie przez cały rok, według ustalonego harmonogramu- produkuje , zarabia, spłaca kredyt itd. od lat tak działam i pomimo najróżniejszych wydażeń -również ceny 1,9 nic mi się nie stało i dobrze się miewam ,zatem mam w dupie twoje idiotyczne porady na temat kiedy wstawiać a kiedy nie. To tacy partyzanci jak ty ,którzy kombinują nad terminem wstawień a nie działają według jakiegoś planu, psują rynek najbardziej. Jesteś zwykłym palantem jeżeli twierdzisz ,że złotówka to i tak za dużo za uczciwą robotę.
A co do debilizmu...to nikt oprócz ciebie nie nadużywa ikonek i mówi w trzeciej osobie na swój własny temat: "Medox powiedział' , "Medox ostrzegał", Medox to- Medox tamto. Ciekawe kiedy sam "wsadzisz" FRAJERZE i za ile potem sprzedasz.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:51 Pon 19 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co nasze nadwyżki skutecznie są upłynniane na rynku unii i nie zmieni się to prędko.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
nie mogę normalnie rozbroiłeś mnie i jeszcze tą "stabilną sytuacją" rozbroiłeś mnie zupełnie.Nie mogę.Stabilna sytuacja przed chwilą 3.80 teraz 2.80 Laughing Laughing Laughing to pewnie dlatego ,że nasze nadwyżki są skutecznie upłynniane na rynku Unii Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Idę spać bo normalnie nie mogę.Ale może grunt to samozadowolenie i niczym nie zmącony optymizm.Tak trzymać!Budujesz już następną budę w związku z powyższym? Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
byczo

PostWysłany: 21:57 Pon 19 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kol. medox, sianie paniki miałoby te kilka miesięcy wcześniej sens, przy jednym załozeniu, według mnie kluczowym - mocnym złotym. Póki co nasze nadwyżki skutecznie są upłynniane na rynku unii i nie zmieni się to prędko. Do momentu wejścia Euro, a właściwie to trochę wcześniej, czyli do momentu wejścia w korytarz ERM, (czyli widełki, które ustalą parytet wymiany złotówki do euro), moim zdaniem jesteśmy bezpieczni. Nie sądzę, aby do tego czasu złoty się znacząco umocnił. Presja na mocną złotówkę pojawi się dopiero przed przyjęciem Eur. Więc póki co mamy trochę czasu i szansę na w miarę stabilny rynek i opłacalnośc, potem może nie być już tak kolorowo.
Skoro nie produkujesz, to w pewnym sensie mogę zrozumieć Twoją strategię "kreowania" spadku ceny Wink Im szybciej rynek zdołuje i część z nas się wykruszy, tym szybciej Ty będziesz mógł wstawić pisklęta, z nadzieją na górkę cenową, hehe.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:16 Pon 19 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MD napisał:
Tyle "mądrych" słów a nikt nie ma odwagi napisać jaka jest aktualna cena :lol:

2.50? :lol: :lol:
Panika???Jaka panika???Panikę to ja siałem parę miesięcy temu ,kiedy mówiłem zmniejszcie obsady.Teraz to już piszę tylko o suchych faktach.Sto razy było i nikogo niczego nie nauczyło.Już artykuły piszą o waszym idiotyzmie.4zł - wstawiamy ,więcej,częsciej,budujemy,przechodzimy na brojlera za chwilę 2.50 plus vat.Jakie zdziwienie ,jak to ?Skąd to ?Czemu to?Ludzie myślcie, to nie boli
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 19:22 Pon 19 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Coś sugerujesz kolego Gigant?Mogę Ci odpowiedzieć dlaczego mi pasuje taka,mało tego ,powiem więcej, powinno być 2.0 brutto bo za taki debilizm jaki popełniacie każda cena jest za dobra.Ja nie wsadziłem ,więc dla mnie może być nawet 1.0 brutto.Sto razy pisałem od lipca zmniejszcie obsady, uważajcie bo są masakryczne wstawienia i będzie masę kur na jesień , potem na listopad i na styczeń.Tak się ustawiają. Plus obsady na maksa,stare budy na maksa, gęsiarze, nioskarze zmuszeni wymianą sprzętu itp.Pisaliście ,że jestem kretyn to teraz widać jak na dłoni kto jest kretyn.Wy tracicie ja leżę i się nudze Laughing

No wiem jesteś dupkiem , i siejesz niepotrzebna panike
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1900, 1901, 1902 ... 2371, 2372, 2373  Następny
Strona 1901 z 2373

Skocz do: