Skocz do zawartości
pablo79

Od kiedy renty strukturalne??

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś potrafi odpowiedzieć na pytanie od kiedy ARiMR będzie przyjmowała wnioski na RENTY STRUKTURALNE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załamuje taka sytuacja, że na tak proste i ważne pytanie nie podtafi odpowiedzieć nikt z urzędników ministerstawa rolnictwa lub instytucji doradczych!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Załamuje taka sytuacja, że na tak proste i ważne pytanie nie podtafi odpowiedzieć nikt z urzędników ministerstawa rolnictwa lub instytucji doradczych!!

Chłopie, nie unoś się tak. Nikt Ci nie udzieli odpowiedzi na takie pytanie, ponieważ nikt jej nie zna. Nie ma PROWu (w Brukseli, czeka na zatwierdzenie, które niewiadomo kiedy nastąpi), nie ma przepisów (jest projekt rozporządzenia na MinRolu; nie czytałem, ale jeśli jest równie udany, jak ten "zalesieniowy", to może być zabawnie), nie ma terminów. Można jedynie zgadywać, i tyle. A wszelkie (często-gęsto wzajemnie sprzeczne) informacje, jakie pojawiają się w Sieci, to są tylko takie dywagacje na puzon i orkiestrę. Nic konkretnego.

Pozdrawiam,

m/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu się nie unosić, ja bym tą niekompetentną badę która jest teraz w MinRol rozpędziłbym na cztery strony świata zpoworotem tam z kąd przyszli bo do rządzenia to oni się nie nadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu się denerwować bo to i tak nic nie daje. W urzędach siędzą same niedouki, które nic nie wiedzą, będziesz mieć szczęście jak trwafisz na kogoś kompetentnego, mnie udało się to raz, ale teraz też jestem w kropce bo czekam na ziemię, ale najpierw rodzice muszą przejść na strukturalną a kiedy to będzie to nie wiadomo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...