Skocz do zawartości
Gość hooop

Opryskiwacze zawieszane i zaczepiane

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim ciagnikiem bedziesz pryskał. Czy taka 800l da rade 3512 pryskac - jest z turem?? Bo mi tez by sie taki zdał a cena w miare przystepna patrzac na wyposażenie tylko ja bym chyba myslał o belce 15m zeby mi sciezki pasowały( takie belki robi ta firma. maja może strone www?? teraz pryskam jugosławianskim 350l i trocjhe mnie wkurza jezdzenie na dalsze działki po kilka razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3512 powinien dać rade tymbardziej że z turem.Ja mam Deutza D -5006 3 cylindrowy ale też mam zamiar tura założyć bo narazie to koła ledwie do ziemi dotykają

Napewno robią i 15m ale nie pytałem.W Lublinie sprzedaje je Elmasz w Abramowicach ale mi przywieźli bezpośrednio z firmy do domu. Nie maja strony internetowej ale dam ci namiary.

 

Firma: Biardzki

08-106 Zbuczyn ul. Północna 34

tel. (025)6416540 ; 6416550

tel kom. 0608058156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam do zbuczyna ze 35-40km także nawetsamo moge sobie donich pojechaz z przyczepka jutro sobie zadzwonie i popytam co i jak. mysle ze bedzie droższy koło 500zł bo jednak 3m szersza belka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam do zbuczyna ze 35-40km także nawetsamo moge sobie donich pojechaz z przyczepka jutro sobie zadzwonie i popytam co i jak. mysle ze bedzie droższy koło 500zł bo jednak 3m szersza belka

To jam mam do Zbuczyna jakieś 150km ale byłem tam kilka razy u tych handlarzy bo tam co druga chałupa to sie tym zajmują Śpiesz sie bo cos o podwyżkach słyszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje ktoś opryskiwacz zaczepiany z pompą napedzaną od koła np. Evrard , Berthoud lub inny. Jak się sprawuja te pompy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Zamierzam kupis opryskiwacz 400l niemieckiej firmy PLATZ. Jest to opryskiwacz uzywany. Co sadzicie o opryskiwaczach tej firmy. Jak sie sprawuja w nich pompy.

Za sugestie z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam skotarka 400l i problem jest z pryskaniem prawej strony - ostatniego skrzydła heh co to moze być bo pompa dobra na 100% heh jak np. ustawie na 3 atmosfery to w ogole nei pryska a jak wiecej ok 4,5- atmosfery to ledwo co to moze być??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam zamiar kupic opryskiwacz co myslicie o tych opryskiwaczch ceny i wogole:http://www.oratynski.pl/opryskiwacz.php

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zamowilem dzisiaj opryskiwacz 400l z belka 12m i stabilizacja pompa polska o wydajnosci 100l. Dostarcza mi go w poniedzialek weic termin realizacji 6dni. Zaplacilem 2900 z dostawa gratis (firma jest z Świętokrzyskiego a ja mieszkam na śląsku).

 

Zobaczymy jak sie bedzie sprawowal.

 

Dodam ze wersja bez stabilizacji jest dostarczana od reki i kosztuje 2600zl.

 

Bralem wczesniej od nich rozsiewacz lejek i bylem zadowolony:)

 

Po weekendzie majowym dam znac jak sie sprawuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie a co daje ta stabilizacja

 

dzieki

 

stabilizacia daje to że belka jdzie w poziome a opryskiwacz może jechać np jednym okłem w bróździe. również na nierównych pola niweluje bujanie belki. Nie zawsze się sprawdza - zqależy jak jaest zrobiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie a co daje ta stabilizacja

 

dzieki

 

stabilizacia daje to że belka jdzie w poziome a opryskiwacz może jechać np jednym okłem w bróździe. również na nierównych pola niweluje bujanie belki. Nie zawsze się sprawdza - zqależy jak jaest zrobiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie a co daje ta stabilizacja

 

dzieki

 

stabilizacia daje to że belka jdzie w poziome a opryskiwacz może jechać np jednym okłem w bróździe. również na nierównych pola niweluje bujanie belki. Nie zawsze się sprawdza - zqależy jak jaest zrobiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesienią kupiłem opryskiwacz Krukowiaka Optimal 600/12 ze stabilizacją belki, to jest naprawdę bardzo dobra rzecz, wjeżdzasz w bruzdę a belka jest cały czas wypoziomowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie internetowej Jarmetu te opryskiwacze wyglądają nieżle, ciekawe ile kosztują i co producent oferuje w standardzie bo to jest bardzo istotne. Mój Krukowiak 600/12 z pompą Comet, rozwadniaczem Arag i stabilizacją belki kosztował 6500 brałem go na SPO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe opryskiwacze robi też Biardzki ze Zbuczyna. Cena przystępna i wyposażenie niezłe. ja za 800l zawieszany dałem 3500zł i wyposażony jest w belke 12m z potrójnymi głowiczkami i stabilizacją belki pompe 120l rozwadniacz, zbiornik ze zbiorniczkiem na czystą wode.

A stabilizacje polecam każdemu nawet jeśli trzeba by za nią dopłacić.

edit gedii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam zbiornika do opryskiwacza Pilmet "Termit 417" (pojemność 400L, rok produkcji 1988r.). Czy wie ktoś gdzie to można jeszcze kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na Allegro było kilka firm sprzedających te zbiorniki. Poszukaj też w rolniczych gazetach, ale wiem, że sa takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam zbiornika do opryskiwacza Pilmet "Termit 417" (pojemność 400L, rok produkcji 1988r.). Czy wie ktoś gdzie to można jeszcze kupić?

Pękł Ci. Jak masz z włókna szklanego i żywicy to możesz go za 15 zł naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam zbiornika do opryskiwacza Pilmet "Termit 417" (pojemność 400L, rok produkcji 1988r.). Czy wie ktoś gdzie to można jeszcze kupić?

Pękł Ci. Jak masz z włókna szklanego i żywicy to możesz go za 15 zł naprawić.

 

Kleiłem go już kilkakrotnie. Obecnie pękniecie juz jest tak duże ze pozostaje mi tylko zakup nowego zbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kleiłeś tą reperaturką czy jakimś klejem. Ja kleiłem dziórę 2 cm, nałożyłem z 5 warstw włókna szkalnego i trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kleiłeś tą reperaturką czy jakimś klejem. Ja kleiłem dziórę 2 cm, nałożyłem z 5 warstw włókna szkalnego i trzyma.

 

Kleiłem żywicą epoksydową, ale pękniecie obecnie jest na całej dlugości dna zbiornika, oraz 10, 15 cm po bokach. Dalsze próby klejenia według mnie nie maja już sensu i dlatego poszukuję nowy zbiornik do opryskiwacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście nie warto ale warto poszukać winowajcy takiego pęknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...