Skocz do zawartości
krzysiek85

Wkręt wału

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na początku chciałem się przywitać i prosić o wyrozumiałość w razie rażących błędów.

Potrzebuję informacji na temat "Wkręt wału kanału olejowego" nr części 50005590. Do czego on służy i czym grozi jego brak w siniku ponieważ przy wymianie oleju okazało się iz jest przyklejony do korka spustowego. nie wiem od jak dawna jest wykręcony. Drugie moje pytanie czy wystarczy ściągnąć misę olejową żeby go wkręcić. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Na początku chciałem się przywitać i prosić o wyrozumiałość w razie rażących błędów.

Potrzebuję informacji na temat "Wkręt wału kanału olejowego" nr części 50005590. Do czego on służy i czym grozi jego brak w siniku ponieważ przy wymianie oleju okazało się iz jest przyklejony do korka spustowego. nie wiem od jak dawna jest wykręcony. Drugie moje pytanie czy wystarczy ściągnąć misę olejową żeby go wkręcić. Bardzo proszę o pomoc

Dodam ze chodzi tutaj o ciągnik ursus c330

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem taki wkręt za 40 groszy w sklepie agro-expert.pl bo po prostu wolę jak wszystko jest na swoim miejscu, przecież bez celu by go tam nie było nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanie te wkręty powiem ci właśnie że warto sobie ogarnąć dobre wkręty wtedy to wgl wał właśnie będzie chodził dobrze i idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...