Skocz do zawartości
Moderator

Ciągniki na kredyt

Rekomendowane odpowiedzi

A brał ktoś taki ciągniczek dajmy to za 50 tyś zł na kredyt w jakimś banku??? I jak to jest z tym faktycznie (Oprocentowanie itp.)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar przerobic stodołe wraz ze starą oborą na obore wolnostanowiskową (40krów)za 300tys!!jaki najlepszy kredyt??? mam powyżej 40 lat!!najlepiej zeby był bez wkładu własnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej udać się do jakiegoś pośrednika finansowego, oni też pośredniczą w kredytach gotówkowych.

Więcej szczegółów zapewne nie dowiesz się na forum, może na stronie instytucji kredytowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W idea expert też pomagają rolnikom przy skredytowaniu ciągników a nawet maszyn nierejestrowalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie orientowałeś się w dopłatach unijnych do różnego rodzaju sprzętu rolniczego? Istnieje sporo możliwości. Oczywiście nieraz nawet przy dotacji wkład własny nowego ciągnika jest spory, ale zawsze też można ratować się leasingiem.

Co ważne na najbliższe lata nie powinno się to raczej zmienić. Ogólnie to taka okazja jak teraz może już prędko się nie powtórzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na doradców trzeba uważać, pare lat temu w open finans jakis cham ubrał mnie w ubezpieczenie, które place do dzisiaj. Niestety ostatnio nie moglem dostać kredytu w swoim spółdzielczym i musiałem szukac innej opcji. Od sąsiada dostałem kontakt numer do osób od kredytów 880550515, niechętnie, bo niechętnie, ale zadzwoniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić specjalistów z Agro Kapitał - korzystałem z ich porady kiedy szukałem kredytu pod zakup sprzętu rolniczego i muszę przyznać, że bardzo mi pomogli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz uważajcie bo banki podnoszą marże kredytów. Jest już drożej w wielu bankach. Wszystko przez ten podatek bankowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..... Wszystko przez ten podatek bankowy.

Qówno prawda.Jest "pozorny" powód to czemu nie można by było zarobić(czytaj zedrzeć kasę).Cały ten błysk/szlif bankowy kosztuje."Wydumane" wynagrodzenia prezesów zarządów i całe inne bajery trzeba jakość pokryć.Plebs zapłaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innej opcji nie ma jak tylko na kredyt.... A UE nie chce dać dotacji na zakup ciągnika ? Wiem że przecież oni bardzo chętnie wspierają rolnictwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakie są szanse na otrzymanie leasingu na dopiero rozpoczynaną działalność i w dodatku bez wkładu własnego? Czy w ogóle coś takiego jest możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanse na lesing zawsze są. My dostaliśmy finansowanie na auto, które ma kilkanaście lat - dzwonisz do firmy leasingowej i zwyczajnie prosisz o ofertę pod swoje parametry. Z wymaganiami jest różnie - lepiej nie szukać bezpośrednio, tylko po agentach. Szukanie bezpośrednio może zająć więki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...