Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 05:17 Pon 25 Cze 2018

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2012, 2013, 2014 ... 2084, 2085, 2086  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
An

PostWysłany: 13:25 Sro 21 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie na Kaszubach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mw

PostWysłany: 13:09 Sro 21 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze płacą za 1kg brojlera tylko na pieniądze to trzeba czekać - która ubojnia płaci w ciągu 30dni? chyba żadna macie wiadomosci to podajcie
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:11 Sro 21 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś znowu od rana telefony!Juz na przyszly tydzien szukaja.Powiedzcie mi jak to sie tak zrobilo ,że aż tak towaru brakuje,szczerze mówiac na poczatku stycznia myslalem ze będzie inaczej.
Pisklęta drożeją na potęge,ciekawe czy przez to że tak bardzo chcą wsadzac teraz wszyscy?
Powrót do góry
mk22

PostWysłany: 19:45 Wto 20 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka jest cena broilerów w woj.lubelskim Question Question Question Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sahara

PostWysłany: 19:33 Wto 20 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tasin napisał:
Drobimex 2,75
Smolarek 3,1
Jąder 3,2
Koziegłowy 2,7
Chlebowski 3,2
Skowroński 3,45
Langner 3,2
ŚREDNIO 3,085714286

Ceny z dzisiaj z godziny 12

W Drobimexie ceny pasz i piskląt bez zmian.

Tasin - średnia wyliczona wzorowo Laughing , a pisano , że nie umiesz liczyć Wink
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: 19:26 Wto 20 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2R napisał:
Ps . napiszcie kto w lubuskim dyktuje cenę , ja znam ubojnie która ostatnio pędziła z gotówką 320 km po żywiec Cool

2R - trudne zadałeś pytanie Laughing , a odpowiedź jest prosta : ubojnie Exclamation Exclamation :!
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 19:23 Wto 20 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mw napisał:
jak płacą ubojnie Ilczak , Uniszki, Zalewo, górny Kondratowicz słyszałem że szukają

wyjściowa cena 3,6 /Kondratowicz i Zalewo proponują nawet 3,5/
transakcyjna 3,7-taką proponowały Uniszki już w poniedziałek
Ilczak - 3,65

wszystkie ceny +VAT
rzeczywiście szukają , nawet Jezuicka Struga/Szlendak/-brak kurczaka na ten tydzień
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 18:34 Wto 20 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tasin napisał:
Drobimex 2,75 ---------------- Sad
Smolarek 3,1 ----------------- Confused
Jąder 3,2 ----------------- Confused
Koziegłowy 2,7 ----------------- Mad Evil or Very Mad Twisted Evil
Chlebowski 3,2 ------------------ Confused Embarassed
Skowroński 3,45 ------------------ Very Happy Laughing Razz
Langner 3,2 ------------------ Confused Embarassed
ŚREDNIO 3,085714286 ------------------ Sad

Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 18:17 Wto 20 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drobimex 2,75
Smolarek 3,1
Jąder 3,2
Koziegłowy 2,7
Chlebowski 3,2
Skowroński 3,45
Langner 3,2
ŚREDNIO 3,085714286

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Brojler kurzy

PostWysłany: 18:11 Wto 20 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurka złotopiórka napisał:
Do brojlera kurzego ty w szkole też orłem niebyłeś jak się pisze zgadnijcie.
Kurka! Ty lepiej się już nie wypowiadaj! Nawet zwracając mi uwagę / tylko" zjadłem" jedną literę - jak zauważył Medox / dalej robisz błędy . "Nie byłeś" piszę się oddzielnie . I jeszcze jedno: jeżeli zwracasz się do kogoś per TY rób to z dużej litery bo to świadczy o dobrym wychowaniu . Very Happy
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:24 Wto 20 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skarbie,on tylko zgubił jedną literkę,a ty sadzisz taką ortografię że :shock:
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 16:55 Wto 20 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Hodowcy broilerów,
A ile płacą na dzisiaj Koziegłowy ? Jak nie ma grupy producenckiej to chociaż podawajcie ceny jakie płacą duże zakłady (żywiec, pisklę i pasza). To wtedy można użyć takiej informacji w rozmowach z kontraktacją dużego zakładu.
Przy Opolskich ZD działa coś na kształt związku hodowców, z lepszym lub gorszym efektem -cena dzisiaj 2,80 netto, pisklę 1,00 i pasza średnio 960 zł/kg z Contipaszu, kredytowana przez zakład

hodowca broilerow napisał:
Poszukuje kontaktow z hodowcami kontraktujacymi z zakladami drobiarskimi Kozieglowy k/Poznania w celu zalozenia grupy producenckiej skupionej wokol tych zakladow drobiarskich.
Mysle ze wreszcie hodowcy dojrzeli do tego aby powolywac takie grupy w calej polsce...bo to jest jedyne wyjscie w obecnej sytuacji aby z hodowcami zaczeli sie liczyc zarowno zaklady drobiarskie jak i producenci pasz
Apeluje do wszystkich hodowcow w polsce aby porzucili animozje i niesnaski miedzy soba i zaczeli sie jednoczyc i organizowac w takie grupy...!!!!!
To jest frazes ale naprawde w jednosci jest potezna sila...im bardziej jestesmy rozdrobnieni i rozczlonkowani tym lepsza stanowimy pozywke dla wielkich korporacji drobiarskich i paszowych..
To ze maja hodowcy tak niepewna sytuacje teraz ..to jest tylko i wylacznie nasza wina!!!!!
pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 16:30 Wto 20 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
mw

PostWysłany: 11:01 Wto 20 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak płacą ubojnie Ilczak , Uniszki, Zalewo, górny Kondratowicz słyszałem że szukają
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 08:42 Wto 20 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam żadne jaja wylegowe niesą exportowane do niemiec jest tyle wstawień że zachwile będzie 1 80 netto i to ja gwarantuje bo jak ktoś ma do sprzedanioa to odrazu pisze 3 70 a żeczywiście w lubuskim jest 3 00 3 10 netto i niech się tak trzyma wystarczy mając 8 chal idzie wyrzyc z tego dziadostwai nic więcej 3 00 netto cały czas. pozdrawiam
Kurka do jakiej szkoły chodziłeś/aś????????????? "żeczywiście Evil or Very Mad odrazu Evil or Very Mad zachwile Evil or Very Mad lubuskim Evil or Very Mad chal Evil or Very Mad wyrzyć Evil or Very Mad " Jak mozna w tak krótkim linku zrobić tyle błędów??? To już pewnie wiesz dlaczego płacą Ci 3,00 netto Very Happy A tak na poważnie to , że jaja były sprzedawane na zachód i wschód Europy nie jest tajemnicą , a jeżeli Ty o tym nie wiesz to znaczy , że nie interesujesz się co w branży . Na Kaszubach jest cena 3,50 - 3,60 netto i żywca nie ma za dużo . Może dobrze bo zejście słabe . Jak na razie cena dość stabilna . Cena tuszki w marketach około 6,50 -np. Auchan do którego daje Drosed! Z kolei Drosed płaci swoim hodowcom po około 2,80 . Zgdnijcie więc po ile oddaje tuszkę marketom??? To dla ubojni kolejne żniwa cenowe.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 08:34 Wto 20 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam żadne jaja wylegowe niesą exportowane do niemiec jest tyle wstawień że zachwile będzie 1 80 netto i to ja gwarantuje bo jak ktoś ma do sprzedanioa to odrazu pisze 3 70 a żeczywiście w lubuskim jest 3 00 3 10 netto i niech się tak trzyma wystarczy mając 8 chal idzie wyrzyc z tego dziadostwai nic więcej 3 00 netto cały czas. pozdrawiam
Powrót do góry
2R

PostWysłany: 23:53 Pon 19 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość http://www.drobiarstwo.fora.pl/

Ostrzeżeń: 0/5

Wysłany: Pon 20:49, 19 Lut 2007 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Małopolska cena kurczaka 3 60 iprawdopodownie idzie lekko w górę zainteresowianie duże na dzień 18.02. 2007. POZDRAWIAM HODOWCÓW

ADAM

takie inne foru już kiedyś były próby.......
Powrót do góry
2R

PostWysłany: 23:01 Pon 19 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ps . napiszcie kto w lubuskim dyktuje cenę , ja znam ubojnie która ostatnio pędziła z gotówką 320 km po żywiec Cool
Powrót do góry
2R

PostWysłany: 22:58 Pon 19 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście jeśli jedyny odbiorca w promieniu 200 km daje ci cene 3 to sie zgodzisz, ale nie podpuszczaj innych którym dają 3,60 żeby zaniżać cenę !! są regiony np twój gdzie nigdy nie dojdzie tak jak np. w małopolskim do cen 1,3 x srednia krajowa i nic na to nie poradzisz. jestes jak dostawca mleka bierzesz tyle ile daje mleczarnia i nie masz nic do gadania.!!!!
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 22:26 Pon 19 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
An

PostWysłany: 21:22 Pon 19 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że przyczyny należy szukać przede wszystkim w brakach surowcowych w wylegarniach,( np. w mojej przesunięcia dochodzą do 2 tygodni). Nie wiem, ile w tym prawdy,ale dotarły do mnie informacje o dużych kontraktach na jaja wylęgowe wysyłane do Niemiec i Holandii. Może tu jest przyczyna relatywnie małej podaży żywca. Jeżeli rzeczywiście takie kontrakty zostały podpisane, to do jesieni powinno być na rynku O.K. , czego nam wszystkim życzę.
PS. Jeżeli ktoś na forum wie coś więcej o eksporcie jaj wylęgowych to proszę o info.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:08 Pon 19 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtedy tak to wyglądało.Nie mam dostępu do kontraktacji a ponoc jednak sporo ludzi odmówilo wstawień stad braki w kurczaku.
I po drugie mamy Ukraine!I pewnie wielu skupilo towar bo wiedzieli ,ze takie info sie pojawi i skupuja nadal
Powrót do góry
An

PostWysłany: 21:04 Pon 19 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox, co z Twoim proroctwem o 1,80 zł po połowie lutego? Co z tą masą wstawień ( informacje potwierdzone z wylęgarni) ludzi, którzy mieli kurczaka na święta? Jak się to ma do ostatniego postu o braku kurczaka? Kiedy robisz nas w konia, wtedy czy teraz?
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:17 Pon 19 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śląsk,Malopolska,Świętokrzyskie.Ja też dziś zrobiłem doświadczenie.Zadzwonił chłop ,niby był umówiony na odbiór, ale zdarza mu sie robic numery więc nie bardzo mu chciałem sprzedac a szczerze mówiąc to nie mam kurczaka dla niego,ale on o tym nie wiedział.Dzwoni i pyta po ile sprzedaję,więc mu mówię że 3.85brutto (w rzeczywistości 3.65-3.70brutto).Facet mnie wyśmiał,bo on kupuje po 3.55 brutto i kurczaka ma, a sprzedac cięzko i bla,bla,bla typowa gadanina pod kupienie tanio.No więc grzecznie mówię ,że może sobie kupowac nawet po 2.55brutto co nie zmienia faktu że ja sprzedaje po 3.85 brutto.Więc jak nie chce nie musi brac.Podziekował,dowidzenia ,dowidzenia.Za godzinę dzwoni,że on by dał 3.70 brutto.Ja to samo, cena jest 3.85 brutto więc znowu dowidzenia.Za 2 godz dzwoni znowu i daje 3.80 brutto.Nie wiem czy by dał 3.85 nie chciałem sprawdzac bo nie mam dla niego towaru. Powiedziałem,że już za pózno,już nie mam kurczaka.Tak więc żywca nie ma i nie ma się co obawiac.Zreszta co to jest jedna sprzedaż po 3.60 czy 3.70 jak póltora roku od ptaiej grypy non stop kanał.7zł za żywiec by nie odrobiło strat[/list]
Powrót do góry
2R

PostWysłany: 17:20 Pon 19 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny zywca nie spadają chyba że ktoś się da "urobić" .zywca jest brak, ceny tuszek 5,10 5,30 i wyżej oczywiscie netto .
Jesli ktoś podpisuje umowę na 2,70 to jest oczywiście :

po 1. bankrutem który nie ma innego wyjscia.

po 2. bez wątpienia co raz większym bankrutem, bo przy cenach piskląt 1,15 i wyzej jakie proponują ZD, oraz wciąż rosnących cenach pasz (ceny już powinny się zatrzymać ale maszyna podwyzek ruszyła i gniecie hodowców, duże wytwórnie podniosly ceny ostro a mniejsze nadążaja.) nikt nie jest w stanie wyprodukować za 2,70.

po 3. bankrutem który planuje zakończyć karierę drobiarza , bo nie jest w stanie wypracować zysku który pozwoli mu na rewitalizacje (rekonstrukcję , odnowienie) własnego gospodarstwa
(żyje z amortyzacji własnego majątku, wypracowany zysk przekazujac do ZD powiększając kapitał ZD i ich wyniki finansowe).

po 4. czowiekiem naiwnym wieżącym że ZD "nie dadzą umżeć z głodu".

Dziś próbowanli zbić cenę nie zgodziłem się , za 1 godzinę przystali na warunki.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2012, 2013, 2014 ... 2084, 2085, 2086  Następny
Strona 2013 z 2086

Skocz do: