Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 18:07 Nie 22 Paź 2017

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2012, 2013, 2014 ... 2042, 2043, 2044  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
żeldrob

PostWysłany: 03:04 Wto 24 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pwaldek1 napisał:
medox napisał:
"Obyśmy nie zatęsknili za ceną 2.50"- no właśnie,więc już dziś biegnijmy podpisywać umowy na 2.50.To dlatego właśnie sugeruje ,że nie zarobimy.
Aha i nie zapomnijmy wybudować każdy po conajmniej dwa nowe obiekty.Koniecznie!

Żeldrob!!! Jesteś (słowo zostało usunięte) i spadaj z forum. Weź sobie średnio roczną i kończ produkcję. Zrobisz miły prezent innym drobiarzom. Smile Wink
Słuchaj głupi palancie . Naucz się czytać ze zrozumieniem i rozróżniaj to co kto pisze . Jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenie to wal się głąbie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pwaldek1

PostWysłany: 22:38 Pon 23 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
"Obyśmy nie zatęsknili za ceną 2.50"- no właśnie,więc już dziś biegnijmy podpisywać umowy na 2.50.To dlatego właśnie sugeruje ,że nie zarobimy.

Żeldrob!!! Jesteś (słowo zostało usunięte) i spadaj z forum. Weź sobie średnio roczną i kończ produkcję. Zrobisz miły prezent innym drobiarzom. Smile Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
pwaldek1

PostWysłany: 22:25 Pon 23 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał 24 napisał:
Słuchaj Zbig ja na taką sytłacne znam jeden sposób trzeba po prostu wysadzić jedną ubojnie dla przykładu Smile a reszta sie nauczy. Bo co inego zrobisz??

Oj chłopie chyba masz rację. Wcześniej napisałem post, ale chyba mało przemyślany. Za dwa, trzy dni "oddaję" i zaczynam się obawiać.
Powrót do góry
pwaldek1

PostWysłany: 20:11 Pon 23 Paź 2006    Temat postu: Bez tematu Odpowiedz z cytatem

Praktycznie tylko czytam. Ciarki mi po plecach przechodzą. DROBIARSTWO!!! Kłutnie, wyliczanie skąd kto ma, zawiść. Paranoja. Ludzie , obudzicie sie. Jeżeli tak zostanie, to raz dwa nas wszystkich szlag trafi. Produkuję, spłacam kredyt, utrzymuję dwie rodziny i nie mam zamiaru wysuwać na zachód. Nie chcijcie Mercedesa po jednym rzucie. No dosyć mojego gadania jakiś czas tylko poczytam. Confused Confused Brak mi na forum mojego Glebka sprzed jakiegoś czasu z Podkarpacia i Bojola z Pomorza. TO BYLI LUDZIE DO GADKI. Teraz to dno.
Powrót do góry
An

PostWysłany: 16:39 Pon 23 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby - 2,30 netto
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 15:42 Pon 23 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubuskie, dolnośląskie 2,10 netto.
Powrót do góry
delfin

PostWysłany: 15:18 Pon 23 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieciekawie ten nasz przedświąteczny rynek drobiarski wygląda......Może uda się go jakoś przetrzymać na kontraktacji...(aby nie dołożyć chociaż)..bo pewnie przyznacie, że w takich "dołkach" na kontraktacji są nieco wyższe ceny niż na wolnym rynku....Myślę, że jakąś poprawę można się spodziewać dopiero na wiosne przyszłego roku....nie wiem ale Ci co będą liczyć na jakieś zyski z prywatnego rynku nie mają na co liczyć w tym okresie bessy....Pozdrawiam
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:41 Pon 23 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie ceny na dziś?Śląsk,Małopolska 1.95 plus vat!! :shock: Ponoć za chwilę ma być poniżej 2zł brutto a i to nie ważne bo nie ma kto kupić.I nadal myślicie ,że na święta da się zarobić jak tyle tego wyjdzie?Zresztą co tam święta,co będzie jak ci wszyscy w styczniu na początku włożą po świętach??W lutym chyba my będziemy dopłacać 1.90 żeby nam ubili.To się wszystko normalnie w pale nie mieści
Powrót do góry
Jaro8038

PostWysłany: 08:48 Pon 23 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żenada ... nic dodać nic ująć, ciągle to samo ... Tak tylko sie zastanawiam, jeśli ciągle dokładacie do produkcji, to skąd tą kasę bierzecie na dokładki ??? Pozdrawiam wszystkich dokładających do produkcji od kilku lat i budujących nnowe obiekty produkcyjne. Polska to dziwny kraj ... nic nikomu się nie opłaci a jednak budują ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
żeldrob

PostWysłany: 17:16 Nie 22 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak581 napisał:
Bogdan masz rację,ale ty też budowałeś nowy kurnik, remontowałeś dom i zmieniałeś autka jak rękawiczki a teraz bronisz innym???
Nie odpowiem na Twoją zaczepkę bo jest to dla mnie poniżej pewnego pułapu!!! Jeżeli nie rozumiesz o czym piszę to lepiej daj sobie spokój z pukaniem w klawiaturę . Widzę , że mam mocno wścibskiego sąsiada . Ciekawe zajęcie takie obserwowanie??? Fe. Jeżeli chcesz znać stan moich finansów to zapytaj otwarcie Confused Powiem Ci skąd miałem na remont pomieszczeń socjalnych szumnie przez Ciebie nazwanych "domem" . Skąd miałem 9 lat temu pieniądze na budowę kurnika no i skąd miałem pieniądze na samochody , których raptem przez ostatnie 10 lat miałem kilka . UŻYWANYCH bo na nowe nie było stać . Podjedź jeżeli się nie wstydzisz . Chociaż nie liczę na to bo łatwiej jest pukać w klawiaturę i pozostać anonimowym niż ujawnić się osobiście .
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 16:18 Nie 22 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bogdan masz rację,ale ty też budowałeś nowy kurnik, remontowałeś dom i zmieniałeś autka jak rękawiczki a teraz bronisz innym???
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 15:04 Nie 22 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tęskonota za 2,50? Jeszcze jeden, dwa rzuty i zabraknie żywca bo nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie za te pieniądze produkować . Czyli powrót do przeszłości . No , a póxniej na jakiś czas cena wzrośnie , hodowcy odrobią długi , niektórym znów walnie w dekiel i wybudują nowe kurniki i oczywiście cena znów poleci . Ile to razy już przerabialiśmy i zero nauki Exclamation Polskiego drobiarza nic nie dobije i na dodatek jest cudotwórcą bo przy cenach pisklaka , paszy i innych skladników produkcyjnych nawet sprzedając po 2,50 zarobić chociaż na chlebek już jest cudem , a oni kupują samochody , budują domy i kurniki , jeżdżą na wczasy itd . Spłaćcie swoje zobowiązania natychmiast wszystkie . Na ZERO . Biedaki! Okaze się , że jesteście zadłużeni na dziesiątki tysięcy złotych. Najgorzej jak z Dziada Pan się zrobi .
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:52 Nie 22 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
hybro2

PostWysłany: 12:16 Nie 22 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tfu,żebyśmy nie zatęsknili jeszcze za ceną 2.50.Drogi medox być może częściwo masz rację chociaż obserwujesz jedynie niewielki wycinek rynku
i starasz się na podstawie tej obserwacji wywróżyć jak będzie w całym kraju.
Mozliwości pozyskania jajka wylegowego i możliwosci wylęgarni są w pewien sposób ograniczone.Żywca bedzie więcej ale nie sądzę żeby w jakiś szczególny sposób.Zresztą jego ilosć w takim okresie nie jest decydująca.A może masz rację i będzie kompletna kicha,tego nie wie nikt.Zwracam ci jedynie uwagę że zaliczenie niskiej ceny czy nawet dokładka jest niczym w porównaniu ze swiadomoscią że nie zarobimy w przyszłości, co starasz się sugerowac.Tak że medox nasz przyjacielu kup sobie okulary w których chociaż jedno szkło będzie różowe.Pozdrawiam.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:54 Nie 22 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym przeszedł na kontraktację po 2.50 pasza 850 i pisklę 1.20 to fakt wtedy musiałbym zainwestować w psychiatrę
Powrót do góry
hybro2

PostWysłany: 14:31 Sob 21 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Proszę Państwa niepotrzebnie obawiacie się o cenę na świeta.Rynek w tym okresie spodziewa się sezonowej zwyzki ceny i duże zakłady tą cenę podnoszą niezależnie od ilości żywca który jest aktualnie na rynku.Tak że spoko kto wyjdzie ten zarobi.A kolega medox niedobry dla nas jest straszy i straszy, zmienia czesto pampersy pije herbatki uspokajające może nawet inwestuje w psychiatrę a i tak nie potrafi się opanować.Prosimy cię medox przejdż na kontraktację,przestań nam tu prezentować swoje lęki,pisz pozytywnie albo wcale.Pozdrawiam.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:12 Sob 21 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzicie,coraz więcej głosów które zgadzają się ze mną co do Świąt.....to znaczy że..... wszyscy rzeczywiście wstawiają na więta
Powrót do góry
paulo301

PostWysłany: 20:50 Pią 20 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam żeczywiście katastrofa w lubuskim cena 2.20 2. 30 a przed swiętami będzie tragedia kto ma kase na dokładke niech wstawia.
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: 20:33 Pią 20 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Koleżanki i Koledzy Hodowcy Very Happy w myśl maksymy J. Owsiaka ''róbta co
chceta'' jest kicha z ceną żywca i w najbliższym okresie może być jeszcze większa Twisted Evil cena żywca 2 zł , a może mniejsza . Ja swoje ptaszyska wszystkie sprzedałem , ostatnie w wadze 3,40 kg średnia , w tym roku trochę zarobiłem , odmówiłem następne wstawienia. Zabezpieczam obiekty przed mrozem i jadę na zasłużony urlop." TRZYMAJCIE SIE I NIE DAJCIE SIE"
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:07 Pią 20 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agro napisał:
Czy to prawda że w opolskiem cena jest 2,0 zl/kg ???

Nawet niższa ,mówili mi znajomi,że to co zablokowali (a było tego ok. milion sztuk)z uwagi na obecność między innymi mączki w paszy i tak idzie na rynek po 1.60-1.80PLN ale co tam jak się produkuje na mączce i hormonach to może i przy 2zl się zarabia
Powrót do góry
k2

PostWysłany: 18:50 Pią 20 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena w łódzkim 2,20 netto.Pozdrawiam[/i]
Powrót do góry
tom35

PostWysłany: 18:25 Pią 20 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam dziś skończyłem sprzedaz a raczej droge przez męke i telefoniczne "negocjacje" zaczołem od 2.35 a skończyłem po 2.15 +vat Pozdrawiam i zycze wszystkim wyszej ceny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Agro

PostWysłany: 17:25 Pią 20 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał 24 napisał:
Słuchaj Zbig ja na taką sytłacne znam jeden sposób trzeba po prostu wysadzić jedną ubojnie dla przykładu Smile a reszta sie nauczy. Bo co inego zrobisz??
Wtedy będzie jeszcze gorzej bo nie będzie gdzie ubić towaru i inne ubojnie jeszcze bardziej obniżą cenę. Myślę że ratunkiem dla hodowców nie jest wysadzanie ubojni ale wręcz przeciwnie - może trzeba wybudować kilka w całym kraju które będą kontrolować wyłącznie producenci czyli hodowcy. Wtedy mielibyśmy wplyw na rynek konsumenta i hurtu i to my ustalalibyśmy cenę sprzedaży w zależności od kosztów produkcji jednego kg żywca. Jeśli tak się nie stanie to lepiej juz teraz zmieniać branże na inną.
Powrót do góry
Michał 24

PostWysłany: 16:52 Pią 20 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:51 Pią 20 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbig napisał:
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego jest taka niska cena? Dlaczego ubojnie zarabiają , handlarze zarabiają , a my dokładamy w tej chwili już majątek!!!! Niech mi to ktoś do k.u.r.w.y. nędzy wytłumaczy!!! Ptasiej grypy nie ma , drób sprzedaje się świetnie , ubojnie biją do bólu i co? Jak te s.k.u.r.w.y.s.y.n.y ubojowicze zmówią się na ceną 1PLN to też w tej cenie będziemy im sprzedawać? Co za pier.d.o.l.o.ne parchy , a hodowcy to głupie k.u.t.a.s.y . Jak lubicie być tak r.u.c.h.a.n.i w d.u.p.e to może oddajcie za darmo . Szybcie zbankrutujecie i zdechniecie z głodu . PALANTY

Sto razy to tłumaczyłem,za duża produkcja!!!!!!Gdyby nie mieli skąd wziąść towaru to byłoby 3.50,a że mają go za dużo i nie mogą przebić tego co jest to z ceną robią co chcą czy to takie trudne do zrozumienia.Ludzie, na tym polega wolny rynek za dużo towaru cena w dół ,za mało do góry.A ze to towar który właściciel może potrzymać góra parę dni to tym bardziej wrazliwy na dużą podaż.No k.u.r.wa pojmijta to wreszcie bo wszyscy zbankrutujemyObudzcie się i przestancie zwiękaszać produkcję.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2012, 2013, 2014 ... 2042, 2043, 2044  Następny
Strona 2013 z 2044

Skocz do: