Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że jej nic nie zrobią. Straci kilku klientów i to wszystko.

A, że audycja w TVN była na zamówienie, to chyba nie podlega dyskusji. Nie wierzę jednak, że taka stacja się nie zabezpieczyła przed procesem. Na pewno nie wszystko co na OLDAR mieli to w reportażu pokazali.

 

Prawo prasowe jest tak skonstruowane, że tak naprawdę g. można z pismakami ugrać jak już Cię obsmarują. I nie ma znaczenia czy pokazali wszystko czy nie. Pokazali i odnieśli się do tego co nagrali... a forma montażu reportażu rzekłbym standardowa... he he celowa zagrywka. Podobno na Galileo też o tym było...

Nikt im kłamstwa nie może zarzucić Choć ewidentnie zagrali na emocjach i ludzkich domysłach.

G. przylgnęło i prędko smrodku nie wypierze się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież OLDAR od dawna w środowisku słynął z przekrętów... więc o czym mówimy nareszcie dobiorą im się do tyłka...

 

Boże jacy wy wszyscy uczciwi

 

Ps.

fetysz, przyznaj sie ile wałów zrobiłeś w życiu, czy sam jesteś taki czysty ?

A Ty co tak Jej bronisz ? Jej adwokat czy co ? Pomijając wszystkie te rzeczy, które były w programie to prawda jest taka, że OLDAR grubo zarabiał na hodowcach. O takich zyskach każdy z nas może tylko pomarzyć. Potrafiła wygryzać hodowców z ich punktów ich własnym jajkiem.

 

I co krzykaczu, za chwile będziesz dzwonił do Oldaru by opróżnił ci magazyn bo masz zaplanowane malowanie

Ps.

Prawdopodobnie firma wznowiła produkcje

Ja nie z tych, którzy produkują i nie wiedzą co z towarem zrobić.

Za to Ty za chwilę sam oddasz do OLDARU L-kę po 18 gr. Pewnie tak go bronisz bo już Ci magazyn pęka w szwach. A wiesz ile OLDAR zarobi na Twoim jajku ? Tak, tak. Kasę na Twoim towarze będzie trzepała Pani D. a nie TY. Takich frajerów, którzy cały czas wierzą w to, że wystarczy naprodukować, żeby zarobić jest niestety w kraju całkiem sporo. A te czasy już minęły. Sama produkcja bez rozwiniętego handlu to tylko mielenie pieniędzy. Pani D. dobrze o tym wie i to ona kosi kasę. Waszą kasę.

 

Yogi... Znów pomyliłeś tabletki , a ja mówię i mówię: najpierw 1 niebieska , apotem dwie żółte!!!!!!!A może lewatywa pomoże ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi..., a ja mówię i mówię: najpierw 1 niebieska , apotem dwie żółte!!!!!!!A może lewatywa pomoże ?????

Męczyjajek, nie wiem. Nie znam się. Nie mam pojęcia co Ci pomoże. Jeśli uważasz, że lewatywa będzie OK, to śmiało. Nie krępuj się. Daj znać, jak się po niej czujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi..., a ja mówię i mówię: najpierw 1 niebieska , apotem dwie żółte!!!!!!!A może lewatywa pomoże ?????

Męczyjajek, nie wiem. Nie znam się. Nie mam pojęcia co Ci pomoże. Jeśli uważasz, że lewatywa będzie OK, to śmiało. Nie krępuj się. Daj znać, jak się po niej czujesz.

 

Widzę ze poprawiło ci sie samopoczucie, jednak z tą lewatywą to był dobry pomysł cooo

- tak trzymaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohoho... Jakie mądrości. Już milioner, czy może miliarder...? Cóż za mądrości. Przepraszam, jakie czasy minęły?

 

...Takich frajerów, którzy cały czas wierzą w to, że wystarczy naprodukować, żeby zarobić jest niestety w kraju całkiem sporo. A te czasy już minęły. Sama produkcja bez rozwiniętego handlu to tylko mielenie pieniędzy. Pani D. dobrze o tym wie i to ona kosi kasę. Waszą kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty, jajeczny. Podobno jesteś handlarzem. Powiedz mi więc od kiedy Ty się znasz na produkcji, że głos zabierasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty, jajeczny. Podobno jesteś handlarzem. Powiedz mi więc od kiedy Ty się znasz na produkcji, że głos zabierasz ?

 

Ty Yogi a to forum podobno dotyczy ceny jaj , to po co te wycieczki personalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty, jajeczny. Podobno jesteś handlarzem. Powiedz mi więc od kiedy Ty się znasz na produkcji, że głos zabierasz ?

Pewnie, że się nie znam i odnośnie produkcji głosu nie zabieram. Ale jak ktoś pisze pierdoły o zarabianiu i ekonomii to moja wiedza i doświadczenie nie pozwala milczeć. A bez względu na to co się produkuje to bez wiedzy ekonomicznej ludzi, którzy na tym zjedli zęby daleko nie dojedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty, jajeczny. Podobno jesteś handlarzem. Powiedz mi więc od kiedy Ty się znasz na produkcji, że głos zabierasz ?

Pewnie, że się nie znam i odnośnie produkcji głosu nie zabieram. Ale jak ktoś pisze pierdoły o zarabianiu i ekonomii to moja wiedza i doświadczenie nie pozwala milczeć. A bez względu na to co się produkuje to bez wiedzy ekonomicznej ludzi, którzy na tym zjedli zęby daleko nie dojedziesz.

Aż dziw bierze, że się handlem zajmujesz zamiast kury hodować.

Dla Twojej wiadomości- jestem producentem od 35 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty, jajeczny. Podobno jesteś handlarzem. Powiedz mi więc od kiedy Ty się znasz na produkcji, że głos zabierasz ?

Pewnie, że się nie znam i odnośnie produkcji głosu nie zabieram. Ale jak ktoś pisze pierdoły o zarabianiu i ekonomii to moja wiedza i doświadczenie nie pozwala milczeć. A bez względu na to co się produkuje to bez wiedzy ekonomicznej ludzi, którzy na tym zjedli zęby daleko nie dojedziesz.

Aż dziw bierze, że się handlem zajmujesz zamiast kury hodować.

Dla Twojej wiadomości- jestem producentem od 35 lat.[/quote

 

No to się za bardzo nie rozwinąłeś, a wierz że kto nie idzie ten w miejscu stoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaje aktualne ceny u producenta, ilości paletowe (16-30 palet)

Wolny rynek..

L 22

M 18

Przemysł klasa A 3,2zl klasa B 2,9zl

Ps.

80% jaj sprzedawanych jest w tych cenach, reszta to koszykarze i kontrakty.

Także.... przestańcie bredzić, i tak jest bardzo, bardzo dobra cena na tą porę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się za bardzo nie rozwinąłeś, a wierz że kto nie idzie ten w miejscu stoi

No to się rozwijaj. Kto Ci broni kurnik postawić ?

Ja już swoje kurniki mam, a Ty tylko cudzym jajkiem handlujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Aż dziw bierze, że się handlem zajmujesz zamiast kury hodować.

Dla Twojej wiadomości- jestem producentem od 35 lat.

 

Nie każdy jest zmuszony zniżać się do twojego poziomu. A to, że zajmujesz się jednym przez 35 lat to tylko świadczy o tym, że nie wiele więcej potrafisz. Bez obrazy, ale to twój wybór i naprawdę to nie powód do zaszczytów. Znalazłeś swoje miejsce w życiu i najzwyczajniej z tym Tobie dobrze. A to, że inni sprawnie handlują nie mając nawet pojęcia o produkcji danego towaru to takim osobom twego pokroju naprawdę może się nie mieścić w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Aż dziw bierze, że się handlem zajmujesz zamiast kury hodować.

Dla Twojej wiadomości- jestem producentem od 35 lat.

 

Nie każdy jest zmuszony zniżać się do twojego poziomu. A to, że zajmujesz się jednym przez 35 lat to tylko świadczy o tym, że nie wiele więcej potrafisz. Bez obrazy, ale to twój wybór i naprawdę to nie powód do zaszczytów. Znalazłeś swoje miejsce w życiu i najzwyczajniej z tym Tobie dobrze. A to, że inni sprawnie handlują nie mając nawet pojęcia o produkcji danego towaru to takim osobom twego pokroju naprawdę może się nie mieścić w głowie.

 

jajeczny chyba jestem idiota czytajac twoja wypowiedz nie rozumiem jej yoyo produkuje i twierdzisz ze on nie wiele wiecej potrafi ! ty handlujesz wiec idac twoim tokiem myslenia sam nie wiele wiecej potrafisz ! chyba ze handel jest bardziej skomplikowany ? czyli jak ja hoduje i handluje to jestem alfa i omega .smieszne twierdzenie z twojej strony .sam co jakis czas ucze sie czegos nowego czy to w handlu czy w hodowli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jajeczny chyba jestem idiota czytajac twoja wypowiedz nie rozumiem jej [...].sam co jakis czas ucze sie czegos nowego czy to w handlu czy w hodowli .

 

Bo to bardzo skomplikowane jest... Ucz się ucz... A potem to już nirwana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...