Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 06:23 Sob 5 Gru 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2032, 2033, 2034 ... 2500, 2501, 2502  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barvin

PostWysłany: 06:36 Czw 15 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dziale "ceny piskląt" nic się nie dzieje , więc się zapytam tutaj. Jakie ceny obowiązują u was za pisklęta nie szczepione(golasy) a ile trzeba doliczyć za IB i REO. U mnie odpowiednio 1,25 plus 0,15 zł. Uważam że to stanowczo za dużo przy obecnych spadkach cen. Takie wartości mogły obowiązywać przy cenie 3,5 za kg kurczaka ale nie teraz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adam12035

PostWysłany: 22:49 Sro 14 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o cenie ..,.,ani słychu ,ani widu, MĄDRALE...POMYLONY PROFIL!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Adam12035

PostWysłany: 22:37 Sro 14 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale glebek szykuj SOBIE sznur!! co ty taki głupio mądry!?
Powrót do góry
Janek R.

PostWysłany: 21:27 Sro 14 Paź 2009    Temat postu: 501 !! Odpowiedz z cytatem

501 napisał:
Spokojnie panowie i panie.Ja przeżywałem nie raz cenę nawet poniżej 2 zł.
Po prostu za dobrze było długi czas i ciężko się dostosować do obniżek.Mleko,świnie,jabłka itd. dłuższy czas są na niskich cenach.Nie będzie stale dobrze ale i nie będzie też stale źle.

Nic dodać, nic ująć !! Długo było dobrze i bardzo dobrze. Teraz oby nie było gorzej. Prognozy na cenę soi w USA spadają więc może i u nas pasze będą tańsze. Pozdrawiam OPTYMISTÓW !
Powrót do góry
501

PostWysłany: 18:57 Sro 14 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie panowie i panie.Ja przeżywałem nie raz cenę nawet poniżej 2 zł.
Po prostu za dobrze było długi czas i ciężko się dostosować do obniżek.Mleko,świnie,jabłka itd. dłuższy czas są na niskich cenach.Nie będzie stale dobrze ale i nie będzie też stale źle.
Powrót do góry
Stachu 123

PostWysłany: 17:43 Sro 14 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Glebek co jesteś z CBA szykujesz sznury na hodowców Cool Zastanów się chłopie co ty pie.....na forum Exclamation Co czujesz się lepszy od innych że możesz tak wymądrzać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
glebek

PostWysłany: 14:37 Sro 14 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chlopy kupujcie sznury poki Was jeszcze stac !!!!!!!!!
Niedlugo i mi przy Was przyjdzie oddawac powrozki za pol darmo.
(wiem, ze w Waszym biznesie to norma ale nie wymagajcie ze inni tez zechca zostac filantropami)
Powrót do góry
mojekurczaki.pl

PostWysłany: 10:52 Sro 14 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie ! Ceny ! Z moich danych wynika, że:

Pomorskie i wielkopolska to ostatni bastion 3,00 netto. Ale jutro już w dół !
W śląskim proponują 2,80 !
W pozostałych miejscach 2,90.

Po szczegóły zapraszam na www.mojekurczaki.pl

Pozdrawiam

Beata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Belfer

PostWysłany: 09:01 Sro 14 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny Panowie!!! Ceny Panowie!!!

Wolny rynek 2.90 netto.
Powrót do góry
paktofonikas

PostWysłany: 07:58 Sro 14 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni nie bronia sie przed obnizaniem. Oni usprawiedliwiaja podwyzki .
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 07:56 Sro 14 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stachu 123 napisał:
Panowie bez nerwów, sytuacja jest nieciekawa, nie ma co się oszukiwać .dzisiaj w agrobiznesie poinformowali ,że jeszcze w tym roku może podrożeć soja ito o setki złotych.Iteraz możemy pomarzyć sobie o tańszej paszy.Trudno przewidzieć jaka bedzie przyszłość. I gdyby nastąpił wzrost cen zbóż to nic dodać nic ująć.

Lobby paszowe robią sobie reklame że śruta zdrożeje, bronia szię przed obnirzaniem pasz i tyle
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 22:43 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie podaje cen brojlera ?????????????????? wszyscy rozwodzą się na temat MEDOXA ,który wiadomo ,że jest nieźle zryty.
Powrót do góry
Stachu 123

PostWysłany: 22:04 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie bez nerwów, sytuacja jest nieciekawa, nie ma co się oszukiwać .dzisiaj w agrobiznesie poinformowali ,że jeszcze w tym roku może podrożeć soja ito o setki złotych.Iteraz możemy pomarzyć sobie o tańszej paszy.Trudno przewidzieć jaka bedzie przyszłość. I gdyby nastąpił wzrost cen zbóż to nic dodać nic ująć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ksiaze

PostWysłany: 21:55 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Nie da się,za duży popyt.Duży popyt=wysoka cena.Cena realna 850zł.Reszta ceny to nadmierny popyt Laughing Laughing Laughing

drugi co liczyc nie potrafi..ani z Ciebie wrozbita ani matematyk...daruj sobie komentarze Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jizin z bazin

PostWysłany: 21:54 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no medox podaj kiedy stoisz z produkcją albo pogaj kiedy faktycznie stałeś , ja jestem za tym aby wszyscy przesuwali produkcję. czy mają 15 czy 1 kurnik.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:30 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się,za duży popyt.Duży popyt=wysoka cena.Cena realna 850zł.Reszta ceny to nadmierny popyt Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 21:17 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam na dzień dzisiejszy grożi nam dokładka ,negocjowac cene paszy tylko to nam pozostało.

pozdrawiam
Powrót do góry
lukasz111

PostWysłany: 19:43 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox i jego pierdy..............tego nie da się już czytac.Czy jest tu jakiś moderator????
Powrót do góry
Gigant

PostWysłany: 19:31 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paktofonikas napisał:
Jizin z bazin napisał:
oj czy jeszcze ktoś poważnie bierze gościa który pisze na forum WY PRZESTAŃCIE HODOWAĆ a ja siębędę z was śmiał??????

Chyba tylko on sam

To jest debil jeśli myśli, że ktoś uważa, że jest hodowcą, który hodowca cieszy się jak cena spada ? Który normalny hodowca pisze przestańcie wstawiać.......zamknijcie budy. I wszystko "WY", nie Medox.
Jak cena jest wysoka to Medox siedzi cicho i czasami lakonicznie poda cenę o jakiej wie, (bo nigdy wprost nie napisał do kogo odstawił ptaki). A tylko jak cena zaczyna spadać, automatycznie uaktywnia się i pisze po kilka postów dziennie, a nie mówiłem, ale jesteście dymani i te buźki, których nie potrafi wklejać, itd...

Albo te głupie jego przewidywania. W czerwcu, jak cena była ok. 4 zł pisze, że uważajcie, bo cena spadnie.......jakby koś nie wiedział, że spadnie Laughing

Kojarzy mi się z osobą nieudacznika życiowego, któremu nie powiodło się w życiu i cieszy się jak komuś nie idzie.....ale.....tyle jego.

(nie wiem po co zmarnowałem tyle czasu na ten post o tym idiocie)
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:28 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigant-ty jesteś hodowca z krwi i kości.Już wyczułeś dla siebie niszę rynkową Laughing Laughing Już poczułeś , że jak przybędzie ludzi na świecie to ty możesz dobudować kilka bud Laughing Laughing Otóż powiem Ci ,że możesz to zrobić już dziś, bo już dziś umiera na świecie w wielu krajach masę ludzi właśnie z głodu.Problem polega na tym,że dzieje się tak bo i tu niestety brutalna prawda nie mają kasy ,żeby kupić produkt który nazywa się jedzenie,więc musisz to co wyprodukujesz rozdać.Ale produkcję pod takim kątem możesz zwiększyć i popyt się znajdzie.Tyle,że nie będzie z tego pieniędzy.I ten problem będzie się pogłebiał.A pomysłem jest nauczyć produkować żywność ekstremalnie biedne i zacofane kraje.Dlatego musi nastąpić tam wzrost produkcji żywności.Bo jakoś widzisz mamy nieraz klęskę urodzaju , ekstremalnie niskie ceny zbóż itp unia dopłaca ,żeby to jakoś powiązać,a z drugiej strony umierają z głodu ludzie.Ale oni musieliby dostać żywność za darmo a na to nie ma chętnych.Więc taniej będzie nauczyć ich produkować żywność.
Osobiście chętnie zaangażowałbym się w akcję rozdania takim ludziom np mięsa drobiowego.Zrobiłbym to bardzo chętnie zamiast np podatku na promocję mięsa , która to promocja wygląda tak ,że wchodzi do nas Brazylia za grosze bez żadnych norm
501 odpowiedziała ci krótko Kaja, a ja mówiłem milion razy o tym już
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 19:11 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jedz z łęcin tych zielonych "owoców" jedz gotowane bulwy ...uwaźaj nie przytzwyczajaj się bo jak wystąpi choroba to ci naród wyginie ...
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 19:06 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glebek napisał:
Ile to wiekow jeszcze musi uplynac aby chamstwo sie ucywilizowalo, jaki koszt jeszcze finansowy nalezy poniesc, aby wyedukowac wies????
Mieliscie juz chamy zloty rog - i przez wasza glupote, przez wasze wieczne klotnie, wymadrzanie sie przed sasiadami, przez wasze zadufanie w sobie, byliscie - jestescie - bedziecie tylko glupimi chlopkami od gooownianej roboty.
Dlatego wykrzesajcie z siebie choc odrobine rozumu, stancie w kolejce po SZNURY.

oj glebek widzę kryzys ... weż dla ratowania rodziny ziemniaka ..przekrój na pół wsadz w ziemię na jesien będziesz miał jadło ...bulwy z tego wyrosną ..ugotuj...przeżyjesz jaliś czas .. a póżniej poszukaj pracy ......
Powrót do góry
glebek

PostWysłany: 19:00 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile to wiekow jeszcze musi uplynac aby chamstwo sie ucywilizowalo, jaki koszt jeszcze finansowy nalezy poniesc, aby wyedukowac wies????
Mieliscie juz chamy zloty rog - i przez wasza glupote, przez wasze wieczne klotnie, wymadrzanie sie przed sasiadami, przez wasze zadufanie w sobie, byliscie - jestescie - bedziecie tylko glupimi chlopkami od gooownianej roboty.
Dlatego wykrzesajcie z siebie choc odrobine rozumu, stancie w kolejce po SZNURY.
Powrót do góry
paktofonikas

PostWysłany: 17:13 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jizin z bazin napisał:
oj czy jeszcze ktoś poważnie bierze gościa który pisze na forum WY PRZESTAŃCIE HODOWAĆ a ja siębędę z was śmiał??????

Chyba tylko on sam
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 16:17 Wto 13 Paź 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
medox napisał:
Oby byli jacyś normalni,ale chyba jest ich ułamek procenta.Reszta jest na kontraktacji dla upośledzonych umysłowo w stopniu znacznym Laughing Laughing Jak na wolnym 4 netto to kontraktacja 3.4 netto , jak na wolnym 3.10netto to kontraktacja 3.17 netto Laughing Zlikwidować połowę bud ,ale będą was dymać bez końca Laughing Laughing

Trzeba zlikwidować więcej niż połowę bud bo, cytuję :
Po 2020 r. Polska zacznie się szybko starzeć i wyludniać. W 2050 r. będzie nas tylko 32 miliony i będziemy dziewiątym najstarszym krajem świata

To już za 10lat , wasze budy nie zdążą na siebie zarobić , a popyt może mocno spadać tak ,że cena może być nieszczególna, a to jeszcze wydłuży okres zwrotu z jednej budy Laughing Laughing

no to się zabieraj stąd i weź do grobu połowę przedszkoli i pociągów i sklepików osiedlowych i wesołych miasteczekc i jak już cię zakopią to powiedz wszystkim firmom pogrzebowym że po twoim pogrzebie to na bank zbankrutują bo nie będą mieli kogo chować !!!! acha żyj nam sto lat !!! i bądz zdrów życzę ci wiecznego zdrowia ...poważnie chłopie bo jesteśprześmieszny.. oj czy jeszcze ktoś poważnie bierze gościa który pisze na forum WY PRZESTAŃCIE HODOWAĆ a ja siębędę z was śmiał??????
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2032, 2033, 2034 ... 2500, 2501, 2502  Następny
Strona 2033 z 2502

Skocz do: