Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:26 Pią 25 Wrz 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2032, 2033, 2034 ... 2433, 2434, 2435  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buba76

PostWysłany: 11:08 Sro 18 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NOWY SĄCZ 4.05 BRUTTO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sertec

PostWysłany: 08:01 Sro 18 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="iwonarad"]a mają rossa czy dalej sam flex ?

sertec napisał:
iwonarad napisał:
tak jest, pracuje w ubojni w Dębicy. A'propo ile Dębica dzisiaj płaci ? I jak teraz z jakością piskląt z Dębiny ?

debica teraz placi zalezy kto ile wyciagnie a debina ma wspaniale piskleta w pierwszym tygodniu leci od 1000 nawet do 4000szt upadkow

mowi ze maja tylko rossa a wiem ze maja tez stado flexa
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 21:23 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i pasza w górę , niestety , dlatego ciągnąć cenę żywca w górę !!!!!! i tak wszystko pójdzie w górę mamy 5 minut!!!!
Powrót do góry
Jizin z bazin

PostWysłany: 21:20 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeny euros po 5 zł!!!!!!! i żywiec po 0,95 euro dla wszystkich!!!!!! jee jee jee!!!
ale się dziejee jee jee!!! i kto za tym stoi oprócz ż...w???!!jee jee jee??!!!!!
kto wie jeejeejee??!!!
Powrót do góry
otis7680

PostWysłany: 20:44 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurka napisał:
Małopolska i Świętokrzyskie 4.10 brutto. Po tyle w dziś w nocy sprzedaję.

kto tyle płaci
Powrót do góry
kurka

PostWysłany: 20:38 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małopolska i Świętokrzyskie 4.10 brutto. Po tyle w dziś w nocy sprzedaję.
Powrót do góry
iwonarad

PostWysłany: 20:35 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mają rossa czy dalej sam flex ?

[quote="sertec"]
iwonarad napisał:
tak jest, pracuje w ubojni w Dębicy. A'propo ile Dębica dzisiaj płaci ? I jak teraz z jakością piskląt z Dębiny ?

debica teraz placi zalezy kto ile wyciagnie a debina ma wspaniale piskleta w pierwszym tygodniu leci od 1000 nawet do 4000szt upadkow
Powrót do góry
otis7680

PostWysłany: 16:13 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualna cena w świętokrzyskim to 3.95 -4.0 brutto
jeśli ktoś wyciągnął więcej proszę o podanie ceny
Powrót do góry
cobbross

PostWysłany: 16:04 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ross100 napisał:
UWAGA<UWAGA< UWAGA powiedziałem na jutro 4,2zł i poprosili o godzinkę na zastanowienie----myślę że to nie chodzi o zastanowienie tylko jak znajdą głupiego w ciagu godziny ktory odda taniej to mi podziękuja a jak nie znajdą to wezmą moje po 4,2 --- tylko p.Mielewczyk proponuje 3,7zł (szuka głupich) znajomi ktorzy mają mówią że oddadzą gdzie indziej ale nie do niej
Gdzie kolego sprzedajesz te kurczaczki ?
Powrót do góry
ross100

PostWysłany: 15:36 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWAGA<UWAGA< UWAGA powiedziałem na jutro 4,2zł i poprosili o godzinkę na zastanowienie----myślę że to nie chodzi o zastanowienie tylko jak znajdą głupiego w ciagu godziny ktory odda taniej to mi podziękuja a jak nie znajdą to wezmą moje po 4,2 --- tylko p.Mielewczyk proponuje 3,7zł (szuka głupich) znajomi ktorzy mają mówią że oddadzą gdzie indziej ale nie do niej
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:50 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio nie spadnie, wystarczy spojrzeć na relacje rynkowe- dolar 3.9 EUR 4.9.Jakikolwiek import jest niemożliwy.A eksport idzie wszędzie.Nawet ze słowacji nie przywiezie nikt (czym się tak odgrażali jeszcze rok temu i jechali po żywiec) bo tam jest EURO
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:47 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol , chłopie oni dokładają w tej chwili 2zł do kilograma.Mała ubojnia na wsi co bije 7-10tys ma minimum w najgorszym razie 10tys czystego zysku dziennie , DZIENNIE(jak matematyka na poziomie 5klasy szkoły podstawowej nie jest Ci obca to sam z łatwością sobie policzysz)teraz pomysł ile ma taka co bije 50 tys dziennie, a ty piszesz że my coś tam zarabiamy.Owszem zarabiamy ,ale prawdziwych pieniędzy to nikt z hodowców wyobrazić chyba sobie nawet nie umie,bo mają wyprane mózgi i są przyzwyczajeni ,że mają zarabiać 10gr na kilogramie , więc jak przytulą raz w roku trochę więcej (a przecież ten zysk rozbija się na ponad 2 miesiące lub 65dni!!!!!!!!!!!!!!!)to już mówią - ale było dobrze ,ale zarobiłem.Ludzie , nie wiecie o czym mówicie.Jak kurczak dobrze przekroczy 5zł to możemy coś tam porozmawiać o pieniądzach
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 14:18 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na slasku iw okolicach 3,8 to bylo wczoraj dzisiaj 3,9 plus vat dawaja i jest to normalna cena dnia poniedzieli moze dolowac...pozyjemy zobaczymy.pozdrowienia i bogatych kupcow Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 12:06 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leszczaczek napisał:
oni sie po prostu terazchichrają euro juz jest 4,9 a zaraz bedzie 5,3 ... robią zloty interes (na eksporcie) a hodowcy ... figa zeby nie milą za dobrze

Ok. Ubojnie robią złoty interes na exporcie ale czy my przy 3,8 lub 4 mamy źle?
Zobaczymy co dalej będzie z ceną pasz.
Powrót do góry
kamael

PostWysłany: 11:35 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leszczaczek napisał:
oni sie po prostu terazchichrają euro juz jest 4,9 a zaraz bedzie 5,3 ... robią zloty interes (na eksporcie) a hodowcy ... figa zeby nie milą za dobrze

Sam się nad tym zastanawiam i nie tylko ja... jak można myśleć że ludzie grzeszą taką tempotą ekonomiczną, że nie potrafią policzyć wzrostu przychodów wynikających ze zmiany wartości euro o 30% na plus.

Skandal Panowie Holendrzy.
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 10:44 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
otis7680

PostWysłany: 10:42 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
powiedzcie co na rynku bo telefony sie urywają a 4 pln sami proponują
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 10:39 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

złodziej i naciągacze i tyle powiem
jak zaczynali owszem płacili dobrze
ale to dlatego zby przyciągnąć hodowców ..................................
cena drgnełea przed swietami mocno to oni a ni sie nie zastanawiali podnieść i przez dwa tygodnie trzymali po 2,9 jak na rynku wiara oddawala po 4 nawet . >.....niby ustalakja co piątek ceny ze srednich cen wybranych ubojń , ciekawe zę te ich wybrane ubojnie też jakoś malo placą ....to niesprawiedliwe
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 10:35 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara napisał:
chicken napisał:
witam, jest hodowcą z ternu wielkopolski, mam podpisaną umowę, z ubojnią STORTEBOOM HAMROL i muszę przyznać, że jestem zadowolony z tej współpracy, wiem że ceny nie są najwżysze, ale z drugiej strony jestem pewien, ze te pieniądze bede miał w ciągu 14 dni na koncie, dla mnie osobiscie jest to ważniejsze, od wysokich cen które proponują inne mniejsze zakłady i terminów sięgających miesięcy. Drodzy przyjaciele hodowcy, zastasnówcie sie dlaczego inne ubojnie plącą takie wysokie ceny? moim zdaniem jest to spowodowane koniecznością ciągłej produkcji, gonitwy za waszymi, naszymi pieniędzmi, jaki sens ekonomiczny ma zakup żywca w cenie 4zł albo więcej, skoro cena tuszki w hurtowni kszatłtuje sie ok 5,5? Płacenie takich wyoskich cen za żywiec nie ma żadnego uzasadnienia, wysokie ceny żywca wykańczają ubojnie, zwróćcie uwage, na ciągle wydłużające sie terminy płatności w większości ubojni. Mnie osobiście cos takiego nie odpowiada, nie mam zamiaru "wtopić" wielkich pieniędzy(hoduje prawie 100 tys), mam już takie dośwaidczenie za soba i nauczyło mnie to jednego CHYTRY DWA RAZY TRACI. Gdy słysze cenę rzędu 3,8 - 4 zł ? kusi mnie czasami spróbować, ale zdrowy rozsądek mówi co innego.

"chicken" tak piszą na tym forum nie hodowcy , tylko ''ludzie z ubojni " i nie denerwuj prawdziwych hodowców . Dla wiarygodności podaję Twoje inicjały : P.H.

Chiken !!! Storteboom placi szybko i placi tez bardzo malo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak na rynku jest cena 3,8 to Oni mają swoją cenę 2,9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o czy my tu dyskutujemy
zlodziej i tyle powiem
Powrót do góry
sertec

PostWysłany: 22:25 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwonarad napisał:

aks_sc napisał:
adam kurak napisał:
witam wszystkich . pani ago 1 łosiowski to jest PAN ŁOSIOWSKI którego hodowcy szanują,bo jest goś OK . jak jesteś hodowcą to pani Małgosia jak zadzwonisz to ci wszystko powie tylko o 5 gr mniej (chyba normalne) a jak nie jesteś to padaj numer telefonu albo adres ubojni

Pani Ago1 nawet gdyby kupowali po5zł ,niech Pani nie dzwoni ,(p. Małgosi juz tam nie ma ) zaoszczędzi sobie Pani nerwów , zdrowia a jeszcze kilka ubojni traktujących właściwie kontrachentów w Małopolsce i okolicy zostało.Pozdrawiam

Powrót do góry
iwonarad

PostWysłany: 22:04 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aks_sc napisał:
adam kurak napisał:
witam wszystkich . pani ago 1 łosiowski to jest PAN ŁOSIOWSKI którego hodowcy szanują,bo jest goś OK . jak jesteś hodowcą to pani Małgosia jak zadzwonisz to ci wszystko powie tylko o 5 gr mniej (chyba normalne) a jak nie jesteś to padaj numer telefonu albo adres ubojni

Pani Ago1 nawet gdyby kupowali po5zł ,niech Pani nie dzwoni ,(p. Małgosi juz tam nie ma ) zaoszczędzi sobie Pani nerwów , zdrowia a jeszcze kilka ubojni traktujących właściwie kontrachentów w Małopolsce i okolicy zostało.Pozdrawiam
Powrót do góry
kurka

PostWysłany: 21:48 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurka napisał:
Małopolska, Śląsk i Świętokrzyskie 3.80 netto.

Dzwonią, informacja pewna bo sprzedaje.
Powrót do góry
kurka

PostWysłany: 21:47 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małopolska, Śląsk i Świętokrzyskie 3.80 netto.
Powrót do góry
sertec

PostWysłany: 21:38 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazda ubojnia jak potrzebuje kurczaka to pieknie rozmawia z hodowca a jak kurczaka jest duzo to niech zda gdze mu pasuje albo hoduje
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:24 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się akurat pokrywa , sam zostałem kiedyś tak potraktowany ,że nie sprzedam im nawet za 5zł
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2032, 2033, 2034 ... 2433, 2434, 2435  Następny
Strona 2033 z 2435

Skocz do: