Skocz do zawartości
wjacek

Pług obrotowy

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dawno nie odświeżany, ale zapytam

Czy ktoś ma może schemat do mechanicznego obrotu pługa ?

Czy w mechaniźmie jest jakaś sprężyna skrętna w środku ? Na zewnątrz są tylko zatrzaski i mimośród sterowany cięgłem ciągnika (tak jakby miał naciągać sprężynę przy opuszczeniu pługa, ale tego nie robi i pług nie ma "momentu, aby się do końca obrócić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema tam zadnej sprezyny zatrzaski maja zlapac za zabki i ciezar pluga go obraca. a dolkaldnie uchyla sie uchwyt sruby centralnej ktory polaczony jest z tymi zatrzaskami,niemam juz tego pluga bo bym fote strzelil.

u mnie jka nie dzialao to byla kwestia namarowania wszystkiego i bylo ok.

no i napewno nie da rady obrucic ja slomy i innych tam resztek na okrpusy nazbiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

posiadam pługi firmy BONEL obrotowe IV. Pługi nie obracają się w całości, wykonują jedynie półobroty. Uszczelniłem siłownik, zostały wymienione tuleje, nowy rozdzielacz nie przynosi to żadnego rezultatu. Szukam przyczyny, proszę o radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do kupienia taki pług jak na zdjęciach. Nie wiem tylko jak się nazywa(podobno podzespoły mam Lemkena), czy dostępne są do niego części. Jeśli ktoś rozpozna proszę o radę czy to dobry pług i warto go kupić (za ok.6tyś)? Lemiesze i dłuta podobno dobre.C:\Users\Dom\Desktop\Pronar[img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...