Skocz do zawartości
awe

Ciągnik Kubota

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym odświeżyć temat

Jestem bliski podjęcia decyzji o zakupie KUBOT'y 9540. Czy są na sali użytkownicy tych ciągników i mogą conieco na ich temat powiedzieć ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym odświeżyć temat

Jestem bliski podjęcia decyzji o zakupie KUBOT'y 9540. Czy są na sali użytkownicy tych ciągników i mogą conieco na ich temat powiedzieć ????

 

Ja mam starszy model Me9000,ale powiem ci że jest jakby mocniej wykonany niż te nowe 9540,8540itd,jedyne co jest ładne to face-lifting,co mogę powiedzieć to super ciągniki (małe spalanie w tegorocznej zimie z prawie 3 metrowym pługiem do śniegu miałem spalanie na godzinę zegarową:3.5-4litry-przy obrotach rzędu około1500),zwrotność,klima,rewers,tylko troszkę ceny podskoczyły pytałem sie ostatnio to za 9540-podobno 170tyś-to prawda ja za swoją dałem 135tyś-1.5roku temu.Jak coś Pomogłem to się ciesze.Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jasiu za podjęcie tematu.

Dziś właśnie byłem u dealera kuboty. Na tapetę wziąłem 9540. Na początek podczepiliśmy do niego pług 4-skibowy obracany KUHN'a. Jego waga wg tabliczki wynosiła 1560 kg. Ciągnik miał problem żeby go podnieść, tzn tracił przyczepność kół przednich. Przeczepiliśmy go do innego pługa (waga 1150 kg) i już podniósł go bez problemu, w czasie jazdy nie rzucało za bardzo, przewracał go bez problemu. Jedynie był problem w przypadku gwałtownego puszczenia sprzęgła - podrywało przód.

Poza tym ciagnik wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie - cichy, zwrotny, szerokie kapcie tylne, klima, etc.

Cena nowego 9540 z 2010 oscyluje w okolicach 150 000 zł netto. Ja zdecydowałem sie na ciągnik z 2008 roku za 133 500 netto (z tylnymi obciąznikami). Jest to ciągnik ekspozycyjny z nakręconymi zaledwie 10 godzinami.

Martwi mnie tylko jedno - jego mała masa. Czy nie traci przez to na uciągu ????

Mam kilka pytań:

1. Jaki pług ciągasz i jakie ma spalanie w przeliczeniu na ha i w jakim czasie orzesz ha??

2. Na pewno wykorzystujesz go do transportu - czy pociągnie zestaw dwóch przyczep o wadze całkowitej prawie 20 ton????

3.Jakoś nie martwię się o dostępnosć części, bo z opini użytkowników wynika, że jest to ciągnik nadzwyczaj mało awaryjny - czy to prawda ????

 

Będę wdzięczny za wszelkie informację

 

Jak możesz to odezwij sie na gg - 1709733

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To lepiej zachwycać się Zetorami???? niby prosty, niby popularny, ale paliwozerny i poblakły

W jakości Kubota przechodzi 2 Zetory za swój żywot, oglądałem Kubota M 108s więc to co ma w wyposażeniu i jakości to dla mnie lepszego ciągnika nie trzeba, zadne przereklamowane DF, JD, Fendty.. 20tys brutto placicie wiecej za marketing reklamowy, za znaczek na masce jak w Mercedesie, chodź każdy ogląda się za samochodami Made in Japan.. Honda, Toyota, itp., więc skad takie uczulenie na japońskie ciagniczki?

bo niedługo wszysto po tej Ziemi bedzie chodziło i jezdziło ze znaczkiem made in japan albo made in china

 

Hmmm… Panie marbar, Pan chyba nie odróżnia Chin od Japonii? Chiny to „tandeta” a Japonia to druga zaraz po USA gospodarka na świecie i zarazem najbardziej innowacyjny kraj tego globu. Ciągniki KUBOTA to najbardziej żywotne ciągniki z jakimi miałem do czynienia… a wiem co mówię bo reprezentuje firmę Premium Trade – Największą w Polsce Składnica Nowych Maszyn Rolniczych. Jesteśmy Dealerami Ciągników Kuboty i Landiki oraz w przeszłości kilku innych marek. Przeciętny rolnik ma jedne – dwa ciągniki rolnicze. My posiadamy ich kilkanaście, jak stoją obok siebie na placu to dopiero widać różnicę. Zresztą… wystarczy znaleźć dowolnego rolnika posiadającego ciągnik tej marki i w ciemno GWARANTUJE że nie wie co to usterka i poznał się na oszczędności paliwa. Polecam zobaczyć ofertę na nowe Ciągniki Kuboty Ciągniki Kubota i Landini Dostępne są w RATACH, LESINGU 50 na 50 a do każdego jest dodawany GRATIS Nowy SKUTER 727e firmy ROMET. Zobacz i zorientuje się ile Ciągników owej marki jeździ w USA i Kanadzie… to się mocno zdziwisz że tam właśnie silniki Kubota oraz Ciągniki są w czołówce liderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
decyduje sie na kubote poniewaz znam jednego goscia co ma ten ciagnik juz 3 lata. nic w nim nie robil oprocz przegladow. sasiad ma df, nie moze juz na niego patrzec, taki jest rewelacyjny. wiecznie problemy. kubota przebije wiekszosc marek w Polsce, to tylko kwestia czasu.

 

Słuchaj kolego a pamietasz jaki model ma ten twój sąsiad dokładnie?????

Z góry ci dziekuje

a to nie jest powiedziane ze wszystkie Kuboty sa takie rewelacyjne, w koncy to tylko maszyna...

 

Ja tego nie napisałem czytaj uważnie

 

Hmmm… Panie marbar, Pan chyba nie odróżnia Chin od Japonii? Chiny to „tandeta” a Japonia to druga zaraz po USA gospodarka na świecie i zarazem najbardziej innowacyjny kraj tego globu. Ciągniki KUBOTA to najbardziej żywotne ciągniki z jakimi miałem do czynienia… a wiem co mówię bo reprezentuje firmę Premium Trade – Największą w Polsce Składnica Nowych Maszyn Rolniczych. Jesteśmy Dealerami Ciągników Kuboty i Landiki oraz w przeszłości kilku innych marek. Przeciętny rolnik ma jedne – dwa ciągniki rolnicze. My posiadamy ich kilkanaście, jak stoją obok siebie na placu to dopiero widać różnicę. Zresztą… wystarczy znaleźć dowolnego rolnika posiadającego ciągnik tej marki i w ciemno GWARANTUJE że nie wie co to usterka i poznał się na oszczędności paliwa. Polecam zobaczyć ofertę na nowe Ciągniki Kuboty Ciągniki Kubota i Landini Dostępne są w RATACH, LESINGU 50 na 50 a do każdego jest dodawany GRATIS Nowy SKUTER 727e firmy ROMET. Zobacz i zorientuje się ile Ciągników owej marki jeździ w USA i Kanadzie… to się mocno zdziwisz że tam właśnie silniki Kubota oraz Ciągniki są w czołówce liderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
decyduje sie na kubote poniewaz znam jednego goscia co ma ten ciagnik juz 3 lata. nic w nim nie robil oprocz przegladow. sasiad ma df, nie moze juz na niego patrzec, taki jest rewelacyjny. wiecznie problemy. kubota przebije wiekszosc marek w Polsce, to tylko kwestia czasu.

 

Słuchaj kolego a pamietasz jaki model ma ten twój sąsiad dokładnie?????

Z góry ci dziekuje

a to nie jest powiedziane ze wszystkie Kuboty sa takie rewelacyjne, w koncy to tylko maszyna...

 

Ja tego nie napisałem czytaj uważnie

 

Hmmm… Panie marbar, Pan chyba nie odróżnia Chin od Japonii? Chiny to „tandeta” a Japonia to druga zaraz po USA gospodarka na świecie i zarazem najbardziej innowacyjny kraj tego globu. Ciągniki KUBOTA to najbardziej żywotne ciągniki z jakimi miałem do czynienia… a wiem co mówię bo reprezentuje firmę Premium Trade – Największą w Polsce Składnica Nowych Maszyn Rolniczych. Jesteśmy Dealerami Ciągników Kuboty i Landiki oraz w przeszłości kilku innych marek. Przeciętny rolnik ma jedne – dwa ciągniki rolnicze. My posiadamy ich kilkanaście, jak stoją obok siebie na placu to dopiero widać różnicę. Zresztą… wystarczy znaleźć dowolnego rolnika posiadającego ciągnik tej marki i w ciemno GWARANTUJE że nie wie co to usterka i poznał się na oszczędności paliwa. Polecam zobaczyć ofertę na nowe Ciągniki Kuboty Ciągniki Kubota i Landini Dostępne są w RATACH, LESINGU 50 na 50 a do każdego jest dodawany GRATIS Nowy SKUTER 727e firmy ROMET. Zobacz i zorientuje się ile Ciągników owej marki jeździ w USA i Kanadzie… to się mocno zdziwisz że tam właśnie silniki Kubota oraz Ciągniki są w czołówce liderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kubote m6060 i moim zdaniem jest to najlepszy wybór w tej klasie,moim poprzednim ciągnikiem był lamborghini 60

i jeżeli chodzi o spalanie pali więcej od niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio ogłoszenie na Kubotę B7001. Gość twierdzi, że jest nowa nieużywana i rzeczywiście tak wygląda.

Czy jest możliwe żeby to była prawda czy może to jakaś podróbka ?

 

b644e7c0f059fc46m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...