Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:23 Pon 21 Maj 2018

Brama garażowa - automatyka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalekbrzoza85

PostWysłany: 22:36 Sro 25 Paź 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo okej. Siłowniki Bft znam można powiedzieć od podszewki, bo mój brat jest monterem tych właśnie siłowników. Ogólnie używam też i jestem bardzo zadoowloy. Duża ilość cykli, dobre wykonanie, bez problemu komunikacja z pilotem, no i ogólnie dobre wykonanie, które widać już na pierwszy rzut oka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olgierd

PostWysłany: 22:16 Sob 21 Paź 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołączam się do pytania. Wiem, że wątek jest stary, ale pewnie nie będzie sensu zakładać nowego. Mam na oku BFT Deimos, czy to będzie odpowiedni produkt. Czy ktoś może podpowiedzieć, czy warto brać produkty tego właśnie producenta?
Powrót do góry
antoni1

PostWysłany: 00:39 Wto 24 Lut 2015    Temat postu: Brama garażowa - automatyka Odpowiedz z cytatem

Pytanie do osób, które orientują się w temacie bram garażowych. Mianowicie chodzi mi o wybór automatyki. Jaki siłownik wybrać i pozostałe elementy?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: